اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پرسش و پاسخ عمومی دانشگاه تریدری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• پرسش و پاسخ عمومی دانشگاه تریدری

با سلام و عرض ادب؛

این انجمن برای رفع اشکالات آموزشی دانشجویان محترم تاسیس شده است. همچنین می توانید تحلیل ها و تصاویر خود بر اساس سرفصل های تدریس شده را در این انجمن باشتراک بگذارید. از جمله دغدغه های دانشجویان که باعث این فکر شد این بود که پس از گذراندن یک درس همچنان سوالات و ابهاماتی در ذهنشان شکل می گرفت و لذا این بخش برای ارتباط دائمی عزیزان با بخش آموزش دانشگاه در نظر گرفته شد.

اصل اول در پرسش و پاسخ ها و دریافت راهنمائی، مطرح نمودن سوالات بطور شفاف و کامل است، لطفا شرح کاملی از مساله یا مشکل خود دهید و در صورت نیاز تصویر آن را نیز ضمیمه نمایید.

دانشجویان محترم می توانند در کمک و راهنمایی به دیگران در این انجمن مشارکت کنند. لطفا نظم این انجمن را با درج محتوای غیرمرتبط دچار چالش نکنید و همچون همیشه از بخشهای مختلف و واحدهای در نظر گرفته شده در دانشگاه برای امور کاری خود بهره بگیرید.

نکته: لطفا از ارسال هرگونه پروژه درسی در این انجمن خودداری کنید و پروژه ها را در انجمن مرتبط با همان درس ارائه نمایید.

مهم: برای درج هر پیام شامل سوال، پاسخ و یا تحلیل و تصویر، ذکر نام و شماره دانشجویی الزامی است.

توجه: لطفا در رابطه با سوالاتی که پاسخ آن ها را از مدیران انجمن دریافت خواهید کرد، صبور باشید.

با تشکر و ارادت؛ وحید درزی
    مدیر واحد آموزش دانشگاه
    ویرایش توسط PCMTU Support : https://www.traderha.com/member/19357-pcmtu-support در ساعت 04-21-2020, 06:19 PM
    لطفا لینک‌های کاربردی زیر را مشاهده کنید:

۱. وب سایت رسمی دانشگاه
    ۲. کانال تلگرام رسمی دانشگاه
    ۳. ثبت نام رایگان کابین تریدری
    ۴. اخبار واحد آموزش دانشگاه
    ۵. راهنمای دریافت پنل دانشجوئی

جناب درزی سلام . از سعه صدر و پاسخ گویی شما کمال تشکر را دارم. بنده در 3 درس اول ترم یک ثبت نام کردم. از وقتی با دانشگاه و شما آشنا شدم مرتبا در این زمینه جستجوهای فراوانی کردم. در یکی از بروکرها که اتفاقا در امارات هم هست حسابی را دیدم که نام آن را cent گذاشته است. کار جالبی است. با تغییراتی اگر آن را اجرا کنید شاید بد نباشد. پیشنهاد میکنم با حداقل موجودی 100 دلار ولی با روش cent این حساب را برای مبتدیان اجرا کنید. حداقل حساب در آن بروکری 5 دلار بود. شما قطعا و مسلما بهتر از بنده میدانید که آن حساب بر حسب سنت کار میکند. روزگار بر شما خوش بادا.
    ویرایش توسط Isometric : https://www.traderha.com/member/28929-isometric در ساعت 10-25-2018, 04:58 PM
    @mechatronic1383
    براه بادیه رفتن به از نشستن باطل . وگر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم.

نظر

نوشته اصلی توسط Isometric نمایش پست ها
      جناب درزی سلام . از سعه صدر و پاسخ گویی شما کمال تشکر را دارم. بنده در 3 درس اول ترم یک ثبت نام کردم. از وقتی با دانشگاه و شما آشنا شدم مرتبا در این زمینه جستجوهای فراوانی کردم. در یکی از بروکرها که اتفاقا در امارات هم هست حسابی را دیدم که نام آن را cent گذاشته است. کار جالبی است. با تغییراتی اگر آن را اجرا کنید شاید بد نباشد. پیشنهاد میکنم با حداقل موجودی 100 دلار ولی با روش cent این حساب را برای مبتدیان اجرا کنید. حداقل حساب در آن بروکری 5 دلار بود. شما قطعا و مسلما بهتر از بنده میدانید که آن حساب بر حسب سنت کار میکند. روزگار بر شما خوش بادا.
      همواره سعی میکنیم در خلال برگزاری امور دانشگاه نظرات دوستان رو هم جمع آوری کنیم.
      سپاس

۱. وب سایت رسمی دانشگاه

نظر

سپاسگزارم
        @mechatronic1383

نظر

جناب درزی ادرس اینترنتی برگزاری کلاس در پنل ارائه نشده . لطفا مجدد اطلاع رسانی کنید. متشکرم
          @mechatronic1383

نظر

سلام
            ساعت کلاس.ها برای من خیلی مناسب نیست. این امکان.وجود داره که هربار از فیلم ضبط شده کلاس.هااستفاده کنم.
            ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط Isometric نمایش پست ها
              جناب درزی ادرس اینترنتی برگزاری کلاس در پنل ارائه نشده . لطفا مجدد اطلاع رسانی کنید. متشکرم
              لطفا عجله نفرمائید
              در زمان خودش کارها بترتیب انجام میشه و جای نگرانی نیست
              و نیازی نیست دوستان دغدغه یادآوری موارد رو داشته باشند
              متشکرم

۱. وب سایت رسمی دانشگاه

نظر

نوشته اصلی توسط sfarzane نمایش پست ها
                سلام
                ساعت کلاس.ها برای من خیلی مناسب نیست. این امکان.وجود داره که هربار از فیلم ضبط شده کلاس.هااستفاده کنم.
                ممنون
                سلام
                در پلن دانشگاه همه چیز روی کلاس متکی نیست و دانشجو باید در پروژه ها و بخش فروم فعال باشد چه آنلاین شرکت کرده باشد و چه آفلاین مشاهده کرده باشد.
                ملاک ما برای عبور از سطوح علمی خود دانشجوست.
                قصد تلمبار کردن تعداد زیادی فیلم در آرشیو عزیزان رو همچون همیشه نداریم.
                ساعت کلاس در تایمی انتخاب می شود که اکثر دوستان (نه همه) قاعدتا می توانند براحتی حاضر و آنلاین باشند اما سیستم دانشگاه برای همه (نه فقط تعدادی) طوری طراحی شده که استفاده آفلاین هم میسر است.
                با سپاس

۱. وب سایت رسمی دانشگاه

نظر

سلام خدمت جناب درزی و بقیه دوستان
                  بنده تصمیم دارم در دانشگاه pcm ثبت نام کنم
                  اما قبلا در کابین تریدری کارگزاری ثبت نام کردم و رمز عبور و پین کد دریافت کردم الان برای ثبت نام در کابین تریدری داشجویی باید مجددا در کابین دانشجویی ثبت نام کنم؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

نظر

واحد گیری دانش پذیران

سلام .شایسته است برای دانش پذیران ترم اول لیست واحدهای مجاز و واحدهای انتخابی توسط آنها برای آنها ایمیل شود .تا در هر مرحله از ثبت نام آنان بدانند در چه مرحله ای از ترم قرار دارند .سپاس

نظر

نوشته اصلی توسط saadi نمایش پست ها
                      سلام خدمت جناب درزی و بقیه دوستان
                      بنده تصمیم دارم در دانشگاه pcm ثبت نام کنم
                      اما قبلا در کابین تریدری کارگزاری ثبت نام کردم و رمز عبور و پین کد دریافت کردم الان برای ثبت نام در کابین تریدری داشجویی باید مجددا در کابین دانشجویی ثبت نام کنم؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
                      با سلام
                      قطعا نیازی نیست
                      پنل دانشجوئی طبق فایلهای راهنمائی که در فروم گذاشتیم در کابین تریدری تعبیه شده است و میتوانید برای ثبت نام کلاسها اقدام بفرمائید
                      با سپاس

۱. وب سایت رسمی دانشگاه

نظر

نوشته اصلی توسط kambizzhosseini@gmail.com نمایش پست ها
                        سلام .شایسته است برای دانش پذیران ترم اول لیست واحدهای مجاز و واحدهای انتخابی توسط آنها برای آنها ایمیل شود .تا در هر مرحله از ثبت نام آنان بدانند در چه مرحله ای از ترم قرار دارند .سپاس
                        سلام دوست عزیز؛
                        ابتدا ازتون خواهش میکنم که اینقدر موضوع جدید در فروم باز نکنید و برای مطرح کردن یک مساله ساده از بخش پرسش و پاسخ استفاده بفرمائید. من سوال شما رو به این بخش منتقل کردم.
                        اما در پاسخ به سوال شما؛ لیست واحدهای انتخابی و مجاز در پنل دانشجوئی قابل مشاهده است و در هر مرحله شما میتوانید ضمن رجوع به این بخش از آن مطلع شوید. لطفا آموزشهای بخشهای مختلف دانشگاه را دنبال فرمائید تا به خوبی با فرایند آن آشنا شوید.
                        سپاس

۱. وب سایت رسمی دانشگاه

نظر

نوشته اصلی توسط FirstLine
                          با سلام
                          من در ترم اول، سه درسی که در تلگرام معرفی و فعال شده ثبتنام کردم اما در بخش لیست دوره های ثبتنامی هر کلاس چندین بار تکرار شده و من امکان حذف گزینه های تکراری را ندارم، ایا مشکلی ایجاد نمیشود؟
                          : (https://cabin.pcmfa.net/fa/academy/history)
                          با تشکر
                          سلام
                          خیر مشکلی نیست
                          بهرحال در ابتدای کار وقت زیادی هست تا همه با پلن آشنا بشوند.
                          جای نگرانی نیست و هر مشکلی برطرف می شود.
                          با سپاس

۱. وب سایت رسمی دانشگاه

نظر

خرابی فیلم ارسالی به ایمیل

با سلام خدمت استاد درزی
                            لینک ارسال شده فیلم کار با کابین و سایت ترم پیغام خطا می دهد

نظر

بله واسه منم پیغام خطا میده
                              موفقیت از آن کسانی نیست که هرگز دچار ناکامی نشده اند، بلکه متعلق به کسانی است که هرگز برای ازسرگرفتن مبارزه، بیم و هراسی ندارند.(( هانری کپ))

نظر

پردازش ...
                              X