اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Sentiment Analysis

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• Sentiment Analysis

درود
    در گذشته بخصوص زمانی که فروم سرمایه پر رونق بود ۲ بحث وجود داشت مبنی بر اینکه بروکرها همیشه در مقابل پوزیشن شما پوزیشن میگیرند٬ اگرپوزیشن خرید دارید بروکر پوزیشن فروش رو میگیره چرا که مطمن هست شما ضرر میکنید و دیگر موضوع که کماکان هم وجود داره بحث ۹۰ درصد بازنده در مقابل ۱۰ درصد برنده هست. کاری به صحیح بودن این مو ضوع ها ندارم.
    Sentiment Analysis هم براین اساس نقش افرینی می کند یعنی حرکت پوزیشن های خرید بر خلاف حرکت قیمت عمل میکنند. تصویر ارایه شده از پوزیشن های خرید و قیمت در طلا رو نشون میدهد .
    امیدوارم این تاپیک تکراری نباشد
    Rplot07.png
    ویرایش توسط ghoghnos : https://www.traderha.com/member/10743-ghoghnos در ساعت 11-23-2017, 05:57 PM

[ATTACH]5345[/ATTACH]
    usdjpy
    افزایش پوزیشنهای خرید در این جفت ارز موجب کاهش قیمت دلار در مقابل ین شد.

نظر

IMG_20171124_142740.jpg
      IMG_20171124_142747.jpg
      IMG_20171124_142756.jpg
      IMG_20171124_142806.jpg
      اين جفت ارز تا كجا نزول خواهد داشت؟

نظر

این آمار از کجا میاد ؟
        تلگرام :https://t.me/FxTotal

بانک اکسپرت و اندیکاتور

نظر

درود
          داده ها از قیمت ارز میاد برای دوره زمانی یکساله چیز خاصی نیست .
          ضمنا این این پست اخرربطی به Sentiment Analysis نداره تحلیل های خودم هست سعی میکنم بیشتر در تاپیک باشم تا خدای نکرده مشکلی برای تاپیک دیگه ایجاد نکنم.
          در پستهای دیگه سعی میکنم نحوه خواندن و استفاده از تحلیلها رو بیان کنم.

نظر

Rplot.png
            Rplot01.png
            Rplot02.png
            Rplot03.png
            Correlation بین طلاو دلار ین -۸۰ رو نشون میده با وجود انالیزی که انجام دادم (طلا و دلار ب ین)ودر توییتر شر کردم( متاسفانه اینجا فقط دلار ین رو شر کردم) . برای من تعجب بود که چرا سیگنال سل طلا ٬در دلار ین سیگنالی از خرید ندیدم یا حداقل قادر ب رشد باشه ندیدم. شاید تحلیل های من ایرادی دارند.

نظر

نوشته اصلی توسط ghoghnos نمایش پست ها
              درود
              داده ها از قیمت ارز میاد برای دوره زمانی یکساله چیز خاصی نیست .
              ضمنا این این پست اخرربطی به Sentiment Analysis نداره تحلیل های خودم هست سعی میکنم بیشتر در تاپیک باشم تا خدای نکرده مشکلی برای تاپیک دیگه ایجاد نکنم.
              در پستهای دیگه سعی میکنم نحوه خواندن و استفاده از تحلیلها رو بیان کنم.
              با نرم افزار متلب ؟
              تلگرام :https://t.me/FxTotal

بانک اکسپرت و اندیکاتور

نظر

درود
                علاوه بر متلب از نرم افزارهاي ديكه هم استفاده ميكنم.

نظر

[ATTACH]5354[/ATTACH
                  در اين جفت ارز ميزان پوزيشنهاي long كاهش داشته و در نتيجه قيمت اين ارز افزایش پیدا کرده است، اما قدرت اين افزايش به نظر قوي نمياد، برای هفته اينده ممكن فلت يا حتي كاهش اين أرز رو داشته باشيم.
                  این تحلیل جنبه اموزشی برای خودم دارد. ضمنا تحلیل بدون در نظر گرفتن خبر ها و Exogenous Risk لحاظ شده است
                  فایل های پیوست شده
                  ویرایش توسط ghoghnos : https://www.traderha.com/member/10743-ghoghnos در ساعت 11-25-2017, 04:02 PM

نظر

IMG_20171125_200320.jpg
                    DRatio :1.33 براي GBPUSDP
                    DRatio: 1.12 براي EURUSD
                    به نظر مياد كه جفت ارز يورو دلار به نسبت شرايط بهتري از پوند به دلار دارد. اين احتمال كه EURGBP روند افزايشي داشته باشد زياد است.
                    این تحلیل جنبه اموزشی برای خودم دارد. ضمنا تحلیل بدون در نظر گرفتن خبر ها و Exogenous Risk لحاظ شده است.
                    ویرایش توسط ghoghnos : https://www.traderha.com/member/10743-ghoghnos در ساعت 11-25-2017, 04:56 PM

نظر

[ATTACH]5356[/ATTACH]
                      gbpjpy
                      رفتار خريداران خرد اين جفت ارز نشان از كاهش اين أرز است.

نظر

IMG_20171128_000556.jpg
                        IMG_20171128_000608.jpg
                        رفتار خريداران خرد در طلا نشان از صعود مي دهد. از نظر جدول ريسك هم در شرايط خوبي است. اميد وارم پیش بيني تصوير دوم درست از اب در بايد.
                        ویرایش توسط ghoghnos : https://www.traderha.com/member/10743-ghoghnos در ساعت 11-27-2017, 08:43 PM

نظر

IMG_20171129_214734.jpg
                          IMG_20171129_214723.jpg
                          IMG_20171129_214714.jpg

نظر

mmexport1511968246406.jpg
                            mmexport1511968275397.jpg
                            mmexport1511968292702.jpg
                            mmexport1511968285049.jpg
                            در Sentiment Analysis رفتار خريداران خرد رو ميبينيد.
                            در جدول هاي ريسك شرايط ايتم هاي ريسك براي GBPUSDP به نبست دو ارز ديگه مطلوبتر است،
                            این جدولها میتواند کمک مفیدی برای سیستم های معاملاتی باشند.
                            ویرایش توسط ghoghnos : https://www.traderha.com/member/10743-ghoghnos در ساعت 11-29-2017, 07:57 PM

نظر

mmexport1512009099312.jpg
                              mmexport1512009089759.jpg
                              mmexport1512009070115.jpg
                              در تحليل GBPUSDP تحليل أمواج نشان از افول اين أمواج دارد . در جدول ريسك هم شاهد افزايش ريسك و هم جنين افزايش ضريب كاهشي DRatio از 0.78 (نشان از افزايش ارز ميدهد) به عدد 1.47 (نشان از كاهش ارز ميدهد).

نظر

پردازش ...
                              X