اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل های تمرینی فرید

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• تحلیل: تحلیل های تمرینی فرید

به نام خدا

با سلام
    تصمیم گرفتم واسه اینکه بهتر بتونم از کمک اساتید این سایت بهره ببرم این تاپیک رو اینجا بذارم و تحلیل های خودم رو قرار بدم تا اساتید رفع اشکال کنن واسه من.

البته من چون معمولا صبح تا عصر در گیر کار بیرون از خانه هستم و دسترسی به اینترنت ندارم ممکنه تعداد تحلیل هام کم باشه و معمولا روی تایم های دیلی و 4 ساعته کار خواهم کرد.

EUR / USD - 4H

دوستان و اساتید عزیز لطفا در کنار تشکر راهنمایی و ایرادات بنده رو هم تذکر بدن . ممنون

نظر

خب داریم وارد روز 4 مارس می شیم و آپدیت چارت رو اینجا قرار می دم . جناب آقای یزدی آیای شماره گذاری درسته؟ (تایم 4 ساعته)

ویرایش توسط f125tk : https://www.traderha.com/member/14547-f125tk در ساعت 03-04-2014, 01:53 AM

نظر

ان شا الله تا پنجشنبه چارت به حدود قیمت 1.3840 - 1.3860 خواهد رسید

نظر

پس از رسیدن به 1.3720 به نظر می رسد موج 4 تمام شده ( هر چند احتمال نزول تا حدود 1.3700 و سپس تکمیل موج 4 نیز وجود دارد) و امروز قیمت اولین تلاش برای رسیدن به سطوح بالای 1.3800 رو انجام داد و من صبح اول وقت یه بای زده بودم و الان که اومدم پای چارت دیدم تی پی خورده.

آپدیت و ادامه تصویر تحلیل قبلی :

نظر

مجدد در 1.3742 خرید انجام دادم تا ببینیم واسه فردا شب تی پی خورده یا استاپ و یا هیچکدام!

نظر

اساتید لطفا نظرات خودشون رو بگند

نظر

نوشته اصلی توسط f125tk نمایش پست ها
                مجدد در 1.3742 خرید انجام دادم تا ببینیم واسه فردا شب تی پی خورده یا استاپ و یا هیچکدام!

همچنان در انتظار ...

نظر

آپدیت :

من چون تا 11 شب دسترسی به اینترنت و چارت نداشتم نتونستم تی پی رو تریل کنم .اما خب به همین مقدار هم قانعم. در حال حاضر باید تمرین کنم که بتوانم روی احساسات کنترل داشته باشم و افسوس موقعیت های از دست رفته رو نخورم و بتونم خودم رو با یه سود ثابت ماهانه تطبیق بدم تا مقدار سرمایه ام بره بالاتر و ایشالا با کمک اساتید این سایت این امر شدنی خواهد بود

نظر

پس از رسیدن به 1.3720 به نظر می رسد موج 4 تمام شده ( هر چند احتمال نزول تا حدود 1.3700 و سپس تکمیل موج 4 نیز وجود دارد) و امروز قیمت اولین تلاش برای رسیدن به سطوح بالای 1.3800 رو انجام داد و من صبح اول وقت یه بای زده بودم و الان که اومدم پای چارت دیدم تی پی خورده.

آپدیت و ادامه تصویر تحلیل قبلی :

آپدیت تصویر قبلی :
                    (به همراه تحلیل مربوط به فردا)

البته در 1.3900 یه محدوده مقاومتی داریم که با شکست اون احتمال رسیدن به محدوده 1.4000 هست
                    ویرایش توسط f125tk : https://www.traderha.com/member/14547-f125tk در ساعت 03-07-2014, 02:26 AM

نظر

ان شا الله تا پنجشنبه چارت به حدود قیمت 1.3840 - 1.3860 خواهد رسید

خدا رو شکر که از این پیش بینی سر بلند بیرون اومدم

نظر

آپدیت تصویر قبلی :
                        (به همراه تحلیل مربوط به فردا)

البته در 1.3900 یه محدوده مقاومتی داریم که با شکست اون احتمال رسیدن به محدوده 1.4000 هست

آپدیت و ادامه داستان!

نظر

آپدیت و ادامه داستان!

خب خدا رو شکر تی پی خورد . حیف از صبح که رفتم بیرون از خونه الان برگشتم منزل و گرنه در 1.3840 یک بای می زدم . الان فعلا باید کمی رصد کنم تا ببینم اوضاع چطوره .

اینم آپدیت چارت و تی پی :

نظر

خوشم اومد وقتی دیدم دقیقا در فیبو زمانی 100 درصد به تی پی رسید . جالب بود !

نظر

ادامه داستان!

به احتمال زیاد تا بعد از ظهر فردا (حدود ساعت 2-4 عصر) قیمت به سطح 1.4000 - 1.3970خواهد رسید.

نظر

پردازش ...
                              X