اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

بک تست با کیفیت 99 درصد در استراتژی تستر به همراه ترید منوال حتی ساده تر از حالت ریل

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• بک تست با کیفیت 99 درصد در استراتژی تستر به همراه ترید منوال حتی ساده تر از حالت ریل

بسم الله الرحمان الرحیم
    با عرض سلام خدمت دوستان عزیز

به لطف خدا قصد دارم در اینجا خدمتتون اموزش بک تست گیری با کیفیت 99 درصد رو ارائه بدم در استراتژی تستر متاتریدر به همراه اکسپرتی که دوستان بتوانند در حالت بک تست خودشون ترید دستی هم انجام بدهند که اکسپرت مربوط به سایت mt4i هستش و کیفیت 99 درصد هم که خودش داستانی داره البته به دلیل تخصصی بودن موضوع اون رو در سایت اتو تریدینگ قرار داده بودم که به دلایلی اون سایت سرورش چند روزی هست پائینه فلذا اینجا در اختیار دوستان قرار میدم و اطمینان صد در صد دارم که مثبت خواهد بود و حتی اعتقاد دارم که باید در درسهای اولیه این بازار این ابزار برای مبتدیانی مثل من گنجانده بشه و از بسیاری از دوستان که به دلیل داشتن کاری دیگر جدای از کار در این بازار با مشکل وقت مواجه هستن دعوت میکنم که از این ابزار استفاده کنن ((جالبتر اینه که به بعضی از دوستان برمیخورم که قصد دارن کار اولشون رو تعطیل کنن و مشغول ف ا ر ک س بشن در حالی که اصلا از این بازار سودی کسب نکردن و حتی استراتژی مشخصی هم برای ترید و یا مدیریت سرمایه ندارن )) در کل با این بک تست ما حالتی داریم که 99 درصد شبیه به بازار واقعی هستش دلیل این ادعا هم چک کردن دیتا های بک تست با دیتا لایو شرکت های ارئه دهنده معتبر دیتا به صورت لایو هستش.

________

99%

از دوستان عذر میخوام برای اینکه مطالب خارج از حوصله نشه در چند پست مطالب رو عنوان میکنم نکات ریز بسیاری در این نوع بک تست گیری وجود داره که به مرور زمان خدمتتون عنوان خواهم کرد ان شالله اما در اول بگم بهتره که دوستانی که دارند در این سایت به صورت سخت بر روی استراتژیهای شخصی یا عمومی کار میکنند بیان و کار با این بک تست رو اغاز کنن و قول میدم که با این کار فرجی در کارهاتون صورت خواهد گرفت با کیفیت 100% یعنی اینکه شک نکنید و

بشتابیدبشتابید بشتابید بشتابید

خودم هم که در این بازار سودی کسب نکردم چند روزی هست که بک تست رو شروع کردم از استراتژی های که در فرومها هست و امیدوارم بتونم یه استراتژی مناسب برای کسب سود از این بازار به دست بیارم.

البته اینقدر ساده هم که گفتم نمیشه از این بازار سود به دست اورد ،تجربه بزرگان این رو میگه

برای اغاز کار ویدیو های رو که ساختم را اینجا قرار میدم خدمتتون

اما اولین و مهمترین نکته : خواهشا با هر استراتژی شروع به تست کردید ،خواهش میکنم با دیدن نتیجه یک ماه یا یک هفته یا یک روز سرد نشید و باقی تست رو بیخیال نشید.

این قسمت رو برای افرادی مثل خودم نوشتم که در ابتدای راه هستن درکل به جای باز کردن حساب ریل و از دست دادن پولتون در بازار بیاید و اول از اینجا شروع کنید کلی درسایتهای خارجی گشتم و هیچ جا تلفیق دیتا با کیفیت 99 درصد و ترید منوال رو ندیدم چه در سایتهای ایتالیای چه در سایتهای روسی که خیلی راجب به این مورد صحبت شده بودش.

نظر

عرض سلام مجدد خدمت دوستان عزیزم

ذکات علم شیر آن در میان دیگران است

دوستان این نرم لفزار جدیدا ارئه شده است که با کمک اون میتونیم دیتا رو به صورت تیک به تیک از دوکاسکپی بانک داشته باشیم از سال 2007 به بعد و بعد از تغییر قانون ساعت DST در ایالات متحده تا به هر زمای که دلخواهتون هست البته توجه کنید که اگه بخواهید مثلا دیتای یوروین رو از 2007 تا همین امروز بگیریدتقریبا 5 گیگ میفته اما برای دوستان که با مشکل کمبود جا مواجه هستن بهتره که درایوی رو که معرفی میکنن برای ذخیره شذن اطلاعات در آن بهتره درایوشون رو کمپرس کنن که در درون پراپرتیس بر روی درایو مربوطه میتونن این گزینه را داشته باشن.

کار با این نرم افزار ساده هستش و فقط کافیه بر روی دیتای مورد نظرتون تیک رو بزنید و سپس تاریخ ابتدا و انتهای بازه مورد نظرتون رو مشخص کنید و سپس استارت رو بزنید تا دانلود شروع بشه البته سرعت بسیار پائین خواهد بود برای دانلود دیتا یوروین از ابتدای 2007 تا اخر سپتامبر 2012 تقریبا 15 ساعت زمان بردش و کل حجو دانلودی تقریبا 300 مگابایت بود ((بعد از اتمام دانلود نرمافزار شروع به کانورت دیتایبا فرمت مخصوص کرده و آن را تبدیل به فایل با فرمت CSV میکنه که بشه به خورد متاتریدر یا نرم افزارهای دیگر دادش که معمولا این فرمت بسیار معمول هستش))

این نرم افزار رو در هیچ کدوم از ویدیو ها قرار ندادم چون تازه چند روزی هستش که ارائه شده و شاید هم تا چند وقت دیگه پولی بشه بعید نیست راستی دیتای تیک به تیک طلا و نقره رو هم میتونید در اینجا دریافت کنید.

و در اخر پیشنهادم این هست یکی از دوستانی که VPS دارن محبت کنن و دیتا را در VPS دانلود کنن و سپس با نرم افزار 7ZIP فشرده کننش (این نرم افزار حجم را تا بیشتر از 10هم فشرده میکنه مخصوصا وقتی فایل ما متنی باشه ،فایلهای اکسلی که جای خود دارد و بسیار این فشرده سازی با کمک این نرم افزار بیشتر هم میشه برای این نوع فایلها ) و بعد از فشرده سازی برای استفاده عموم دوستان بر روی سایت قرار بدن لینک دانلودش را.

این هم لینک دانلود نرم افزار :

TickDataDownloader_v1.1_setup.exe

پیشنهاد میدم از دیدن ویدیو اول صرف نظر کنید به دلیل ساده تر بودن کار کردن با این نرم افزار هر چند برای بالا رفتن اطلاعات میتونید به اون ویدیو هم سر بزنید.

امیدوارم اگه به کار دوستان اومد در قبال زحمتی که کشیدم برای ساخت این اموزش ،دوستان هم محبت کنن و این اموزش را در بین دوستان همکارمون تقسیم کنن.

این هم تصویری از محیط بسیار ساده نر افزار

چنتا از فایلها رو برا سال 2012 دانلود کردم که وقتی اپلودشون تموم بشه میزارم خدمت دوستان

نظر

وقت شما دوست عزیز بخیر اولا بسیار سپاسگزاریم از لطف شما. دوما مشتاقیم به ادامه آموزش. سوال: اگر کسی دیتای چارتها رو داشته باشه (از طریق متا تریدر دانلود شده باشه) نیازی هست دوباره دیتا دانلود کنه؟ به طور مثال من دیتای چارتها را از سال 2005 دارم .
        لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

نوشته اصلی توسط pcm4x نمایش پست ها
          وقت شما دوست عزیز بخیر اولا بسیار سپاسگزاریم از لطف شما. دوما مشتاقیم به ادامه آموزش. سوال: اگر کسی دیتای چارتها رو داشته باشه (از طریق متا تریدر دانلود شده باشه) نیازی هست دوباره دیتا دانلود کنه؟ به طور مثال من دیتای چارتها را از سال 2005 دارم .

سلام دوست عزیز
          خواهش میکنم در خدمت شما و دیگر سرورانم هستم ما در اینجا اقدام به بک تست گیری با دیتا تیک به تیک میکنیم یعنی ریل بازار اگه دقت کرده باشن دوستان بازار به صورت تیک به تیک حرکت میکنه اما در دیتا هیستوری ما در پائین ترین تایم یک دقیقه را داریم و تیکهای استراتژی تستر در حالت معمولی فقط به ازای هر ثانیه یک تیک میباشد آن هم به صورت شبیه سازی شده که واقعیت ندارد و فقط چهار تیک high - low - close - open واقعیت دارد که این مورد در مورد کندلهای بزرگ و استراتژی های اسکلپ و یا تی پی استاپ کوپک و تریلینگ استاپ خود را نشان میدهد اما در این دیتا ما تیکهای گذشته را با اسکریپت مخصوص وارد متاتریدر میکنیم که به این طریق ما فقط تیک را از csv که فرمت دیتا دانلود شده است به fxt که فرمت خواندن اطلاعات تیک در استراتژی تستر متاتریدر است تبدیل کرده ایم .
          پس این همه توضیح برای این بود که بپم خدمتتون اون دیتا رو احتیاج نداریم تا یک ساعت دیگه دیتا یورو را با حجم 110 مگ که با نرم افزار سون زیپ زیپ شده قرار میدم خدمت دوستان عزیزم که حجم واقعی این دیتا در حالت غیر فشرده یک گیگ هستش.

راستی این رو هم اضافه کنم که اگه استراتیتون زیاد هم حساس نیست میتونید از همون دیتا استفاده کنید.
          ویرایش توسط Kazem As'adi : https://www.traderha.com/member/5976-kazem-as-adi در ساعت 10-11-2012, 07:39 PM

نظر

امکان استفاده از اندیکاتورها متای تریدر هست در این نرم افزار؟
            ویرایش توسط alizali : https://www.traderha.com/member/2907-alizali در ساعت 10-11-2012, 08:39 PM

نظر

سلام خدمت دوستان عزیزم

در اینجا لینک دانلود دیتا یورو رو از اول 2012 تا انتا استفاده از نرم افزارهای سپتامبر همین سال قرار داده ام که فایل CSV اون یک گیگ هست که با استفاده از نرم افزار 7ZIP فشرده کردمش که یک گیگ رو در این فرمت به 110 مگ تقریبا کاهش داده است راستی این دیتا رو از همون نرم افزار بالا گرفتم.

برای آنزیپ کردن هم نرم افزار رو از اینجا دانلود کنید دوستان

7z920.exe

لینک دانلود دیتا یورو :

EURUSD.7z

موفق باشید.

نظر

نوشته اصلی توسط alizali نمایش پست ها
                ایا امکان استفاده از اندیکاتورها متای تریدر هست در این نرم افزار؟

سلام
                بله دوست عزیز البته اگه شفارشی باشه سرعت رو یه مقدار در بک تست میاره پائین اما خوبه در نهایت البته اگه اندیکاتور استاندارد نوشته شده باشه ایرادی نمیگیره مگه اینکه غیر استاندارد باشه و اینکه بهتره از تمپلیت برای مجموعه اندیکاتورهاتون استفاده نکنید دوست عزیز یا اینکه ابتدا اندیکاتورها رو بندازید و بعدش تمپلیت رو اجرا کنید اما حالت ست کردن دستی اندیکاتور بهتر میتونه باشه.
                ویرایش توسط Kazem As'adi : https://www.traderha.com/member/5976-kazem-as-adi در ساعت 10-11-2012, 08:20 PM

نظر

سلام مجدد خدمت سروران عزیزم :

(( دوستان خواهشا مثل من شغلتون رو ول نکنید به خاطر ف ا ر ک س ))

بیاید استراتژیتون رو به این شکل تست بگیرید اگه مشکل وقت دارید که نمیتونید زیاد بشینید پای سیستم ایرادی نداره برادران و خواهران عزیز به دلیل این که یک ایرانی مسلمان از پس هرکاری بر میاد ،بیاید و یک ماشین مجازی نصب کنید رو سیستمتون یعنی همون VMWARE و در اون یه ویندوز نصب کنید ترجیحا از نوع XP و بعدش یه متاتریدر اونجا نصب کنید و اموزشها رو اونجا اعمال کنید و بجای شات دان کردن ویندوز مجازیتون در VMWARE اون رو SUSPEND کنید که برای این کار در نرم افزار یه قسمت مشخص شده که گزینه ای هست شبیه به HIBERNATE که به معنی خواب زمستانی است که با این کار نزم افزار های باز بسته نمیشوند اما سیستم خاموش میشود و در مرتبه بعدی بالا امدن سیستم همون نرم افزارهای باز رو خواهید داشت و میتونید در شب بعد که از سرکار تشریف اوردید بشینید و تست بگیرید از استراتژیتون و اصلا سرعت ویندوز مجازیتون پائین نمیاد یعنی مشکلی که در هایبرنت کردن ویندوز بیس برای ما بوجود میاد .
                  ای دوستان عزیزی که قرار داد بستید تمام دارائیتون رو بریزید در بازار و زندگیتون رو نابود کنید خواهشا قبلش یه مقدار روانشناسی و مدیریت سرمایه بخونید که اقای فرزاد عمادی در این زمینه اموزشهای خوبی دارن و بعد برید سراغ باقی کار که همون استراتژی(تا دلتون بخواد در بازار ریخته اما اگه یکی رو شروع کردید تا اخرش برید و از این استراتژی به اون استراتژی نپرید برای اینکه اخرش شاخه میشکنه و باقیش رو هم نمیگم که میدونید اتفاق درد ناکی رخ میده) میشه تازه ان رو هم بیاید در اینجا با این شیوه بک تست بگیرید.

لینک فیلم اول :

STEP.7z

برای بالا بردن اطلاعات بد نیست دیدن این ویدیو اما بزا هم تاکید میکنم اگه از نرم افزاری که در پست بالا اشاره کردم استفاده کنید بسیار مفید به فایده خواهد بود دوستان.

در پائین هم فایل تکست که لینکها رو درونش قرار دادم اگه مشکلی باشه در حدمت دوستان هستم.

با تشکر کاظم اسعدی
                  فایل های پیوست شده

نظر

من نرم افزارو رو گرفتم
                    الان چطور میشه باش ترید کرد
                    این که فقط دیتا رو میگیره اون هم معلوم نیست از کدوم بروکر؟
                    میشه توضیح بیشتر و بهتری در خصوص نرم افزار معرفی شده بدید

نظر

سلام

با تشکر از جناب BADBOY بابت آموزش این نرم افزار .

نرم افزار ticdatadownloader رو آپلود سنتر شرکت پرسپولیس آپلود شد .

دانلود
                      با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://cabin.pcmfa.co/fa/ref/MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

جناب اسعدی

اکسپرت را نصب کردم و تا اینجا رسیدم. کنترل پنل بدین شکل خالی است.

رمز عبور و پسورد را کجا باید وارد کرد؟

ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط alizali نمایش پست ها
                          من نرم افزارو رو گرفتم
                          الان چطور میشه باش ترید کرد
                          این که فقط دیتا رو میگیره اون هم معلوم نیست از کدوم بروکر؟
                          میشه توضیح بیشتر و بهتری در خصوص نرم افزار معرفی شده بدید
                          سلام خدمت تمامی سروران عزیزم

توجه بفرمائید دوست عزیز ما در اینجا با نرم افزار خاصی کار نمیکنیم بلکه میایم و با کمک یک اسکریپت کامپایل میکنیم این دیتا را به FXT و سپس با کمک اسکریپت دیگری برای جلوگیری از رایت مجدد فایل FXT بر روی فایل اصلی قبلی که ساخته شده اقدام به بک تست گیری مینمائیم.
                          در کل ما فقط با نرم افزار متاتریدر 4 خود بک تست را داریم.

نوشته اصلی توسط PCM4X نمایش پست ها
                          جناب اسعدی

اکسپرت را نصب کردم و تا اینجا رسیدم. کنترل پنل بدین شکل خالی است.

رمز عبور و پسورد را کجا باید وارد کرد؟

ممنون

با عرض سلام خدمت اقا مصطفی

ببنید برای یوزر پس بایستی به سایت زیر مراجعه و در اونجا مراحل رو طی کنیم و یوزر پسورد سایت رو باید وارد کنیم در باکسی که در تصویر قرار دادید هنوز لود نشده باکس شبیه ساز .

1.

2.

3.

توجه کنید دوستان بایستی به این شکل باشه که در تصویر زیر مشاهده میفرمائید وضعیت اکسپرت شبیه سازمون :

تصویر FXCM قبل از ورود نام کاربری هستش و تصویر FXCM0 بعد از وارد کردن نام کاربری و پسورد هست و حتم باید به سرور بروکرتون وصل باشید شما.
                          فایل های پیوست شده
                          ویرایش توسط Kazem As'adi : https://www.traderha.com/member/5976-kazem-as-adi در ساعت 10-12-2012, 12:11 PM

نظر

جناب اسعدی در سایت مذکورقبل از این ثبت نام کرده بودم. اکسپرت را دانلود کردم و طبق راهنمایی های پی دی اف پیش رفتم. با همان اکانت سابق ، یوزر جدیدی در سایت ساختم. زمانی که اکسپرت ران شد طبق مراحل گفته شده در پی دی اف ، باید بعد از ساخته شدن چارت مجازی به مرحله یوزر و پسورد میرسیدم که این مرحله برای من ایجاد نشد. عکسهایی که آپلود کردید خیلی کوچک هست و جزییات دیده نمیشود. نوشتید fxcm .بدین معنی است که حتما باید با بروکر خاصی اکانت دمو داشت؟ ممنون

نظر

ببخشید من فیلم رو نگاه نکردم ولی فکر کنم این داستان اکسپرت و اینها در فیلم توضیح داده شده درسته
                              چون من با نرم افزار معرفی شده فقط فایل csv دارم ولی چیزی برای پوزیشن گیری ندارم
                              میشه دقیقا توضیح بدید چه اکسپرتی هست که میشه دستی پوزیشن بگیرم باهاش؟

نظر

پردازش ...
                              X