اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ارتباط با مدیران بخش سیستمها و استراتژیهای معاملاتی

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• ارتباط با مدیران بخش سیستمها و استراتژیهای معاملاتی

با سلام خدمت کاربران عزیز

از انجایی که هدف اولیه این فروم در جهت تبدیل شدن به مرجع کامل موضوعات آموزشی و تخصصی بازارهای مالی هست لذا ما برای حفظ این هدف و جلوگیری از پراکندگی مطالب و حفظ انسجام انها باز کردن تایپک در بخش های تخصصی فروم رو منوط به تایید مدیران هر بخش کرده ایم.هر تاپیکی که در فروم باز میشود باید از ابتدای شروع هدف مشخصی داشته باشد.

دوستان عزیز می توانند موضوعات درخواستی از مدیران برای آموزش در حیطه مباحث سیستم ها و استراتژی های معاملاتی را در این تاپیک مطرح کنند و یا اگر خود دوستان ایده ای برای مطرح کردن دارند و تمایل دارند برای آن تاپیک جداگانه ای باز کنند یا موضوعی وجود دارد که فکر میکنند جای بحث و مشارکت دارد می توانند در همین تایپک ان را اعلام کنند تا با هماهنگی مدیران تاپیک ها ایجاد و به صورت منسجم و منظم جلو بره

با سلام و درود و خسته نباشيد خدمت شما
    ممنون که قفل کردين
    بازم از اين کارا انجام بدين
    با تشکر فراوان از شما

محمد نبي زماني
    لينک موضوعات نوشته شده توسط اينجانب

نظر

این فضا رو اصلا صمیمی نمیبینم
      .و نمیخوام از کسی حمایت کنم ولی همه ما میدونیم حرف های ایشون (اقای زمانی)درست است و من نمیدونم چرا وقتی یکی نقد از مدیران تالار میکند زود اون پست حذف میشود و یا تایپیک قلف.کار شما...
      واقعا متاسفم
      ویرایش توسط SystemTrader : https://www.traderha.com/member/6541-systemtrader در ساعت 08-07-2012, 07:48 PM دلیل: حذف بدلیل سیاسی بودن متن
      فیبو دنیای داره که ما ازش دو سه تا چیز بیشتر نمیدونیم.به طرز کشیدنش دقت کن فقط دنبال رسمش روو کف و سقف نباش

نظر

نوشته اصلی توسط حسین مهربانی نمایش پست ها
        این فضا رو اصلا صمیمی نمیبینم
        .و نمیخوام از کسی حمایت کنم ولی همه ما میدونیم حرف های ایشون (اقای زمانی)درست است و من نمیدونم چرا وقتی یکی نقد از مدیران تالار میکند زود اون پست حذف میشود و یا تایپیک قلف.کار شما دقیقا مثل ولت مردان کشورمون هست

واقعا متاسفم
        وقت شما بخیر جناب مهربانی

خود گویی و خود خندی عجب مرد هنرمندی!!

فضا را غیر صمیمی میدانید که کاملا اشتباه است./

از کسی حمایت نمیکنید که کاملا اشتباه است./

همه میدونند که ایشان درست میگویند که کاملا اشتباه است/

در مورد اون مقایسه هم نظری نمیدم چرا که هم غلط املایی داره هم قیاس مع الفارق کردید.

مبنا را اگر بر فضا سازی ضد فروم و اعضای آن و مدیرانش بگذارید شما را بن نمیکنیم بلکه خجالت زده خواهیم کرد.

به جریان سازنده و پویای فروم بپیوندید و از ایستادن در برابر جو حاکم دست بردارید.

تاپیکی ماهها قبل قفل شده ، آغاز گر تاپیک هم درجریان مسائل بوده

بعد از چند ماه یک دفعه یکی یادش میاد این فروم و مدیرانش و فضایش چنین است و چنان!!؟

موفق باشید
        ویرایش توسط SystemTrader : https://www.traderha.com/member/6541-systemtrader در ساعت 08-07-2012, 08:03 PM
        لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

با سلام

درخواست اموزش سیستم معاملاتی ایچیموکو را از اساتید این فروم داشتم

با تشکر

نظر

یک استراتژی خوب با یک مدیریت سرمایه نرمال چند بار به هدف میخورد

سلام خدمت دوستان سئوالی برام پیش امده گفتم با دوستان که صاحب سبک هستید مطرح کنم شایید این سئوال خیلی دیگر از ما باشد چرا که همه ما میدانیم هر چه دارای یک استراتژی مناسب همراه با مدیریت سرمایه نرمال باشیم بازهم قطعیتی نیست که تحلیل درستی داشته باشیم چرا که بازار قطعیتی ندارد میخواهم از دوستانی که با روشهای مختلف تحلیل میکنند و از روششان راضی هستند بپرسم توی یک بازه زمانی مشخص چند بار تحلیلشان به هدف رسیده و چند بار شکست خورده است نمیدونم اصلا مطرح کردن این سئوال درست است یا نه شایید بتوانیم به یک جمع بندی برسیم با تشکر از شما دوستان

نظر

سلام
              چنانچه از طریق پیام خصوصی و بعضا درج پست در تاپیکهای آموزش و کارگاه سیستم های معاملاتی قبلا اعلام شده است ، لازم است در اینجا به صورت عمومی به اطلاع صاحبان و دنبال کنندگان محترم تاپیک های مربوطه برسانیم که به دلیل ایجاد فضایی کاربردی تر و بالاتر بردن سطح فروم در زمینه ارائه سیستم های معاملاتی تصمیم بر آن گرفته شد که تمام سیستم های معاملاتی ارائه شده در فروم برایشان حسابی دمو و یاریل از طرف کارگزاری pcm اختصاص یابد و لوگین و پسورد اینوستور آن در تاپیک مربوطه و در امضای معرفی کننده آن سیستم معاملاتی جهت پیگیری و ارزیابی توسط کاربران محترم فروم قرار دهند . شایان ذکر است که این تصمیم شخصی نبوده و نیست و تنها به هدف بهبود شرایط برای تصمیم گیری کاربران جهت انتخاب سیستم معاملاتی مناسب باخود میباشد .
              در صورتی که صاحبان تاپیک های مربوطه به هر دلیل قادر به انجام این امر نیستند میتوانند با هماهنگی با یکی از دنبال کنندگان سیستم ما را در این راستا یاری نمایند
              طبق اطلاع رسانی بالا ، ادامه تاپیکهای مربوطه از تاریخ 20/10/92 منوط بر اجرای این طرح میباشد و همچنین سیستمهایی که پس از تاریخ ذکر شده ارائه میگردند ملزم به اجرا میباشند
              در ضمن با مطرح کردن پیشنهادات خود ، مارا در این امر یاری کنید
              پیشاپیش سپاسگذاریم
              ویرایش توسط SystemTrader : https://www.traderha.com/member/6541-systemtrader در ساعت 01-05-2014, 02:14 PM

نظر

سلام و ارادت
                چشم ، حتما انجام خواهد .
                به دلیل اینکه تغییراتی جزئی به خاطر تغییر رفتار بازار و حرکات آن در سیستم مربوطه به عمل آمده ، بلافاصله پس ازاعلام تغییرات اخیر سیستم ( ارتقاء آن ) در تاپیک مربوطه اقدام به اختصاص دادن حساب و قرار دادن لوگین و پسورد آن در تاپیک خواهم کرد .
                ورود به معامله با منطق انسانی
                خروج
                از معامله با احساس ماشینی
                لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

با سلام
                  اگر موضوعی که مطرح میکنم نابجاست و باید جایی دیگر مطرح می شد، ببخشید

با وجود اینکه این فروم حاوی اطاعات بسیار با ارزش و مدیریت خوب و اعضاء متشخص و ... می باشد، چرا سرچ فروم اینقدر افتضاحه؟!
                  من تاپیک روشهای معاملاتی پیووتی آقای جبل عملی می خوام چگونه پیدا کنم؟
                  در قسمت استراتژیهای معاملاتی تمام صفحات را گشته و پیدا نکردم!!

لطفا بررسی نمائید
                  با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط seyed نمایش پست ها
                    با سلام

با وجود اینکه این فروم حاوی اطاعات بسیار با ارزش و مدیریت خوب و اعضاء متشخص و ... می باشد، چرا سرچ فروم اینقدر افتضاحه؟!

لطفا بررسی نمائید
                    با تشکر
                    با سلام
                    در صورتی که از موتور جستجوی داخلی فروم به نتیجه دلخواه خود نرسیدید میتوانید از گزینه جستجو در سایت از طریق گوگل که در صفحه اول انجمن و در نوار سمت راست فروم هست استفاده کنید.
                    با احترام

نظر

نوشته اصلی توسط seyed نمایش پست ها
                      با سلام

لطفا بررسی نمائید
                      با تشکر
                      http://forum.broker-fa.com/f77/%D8%A...84%DB%8C-3629/

http://forum.broker-fa.com/f77/%D9%8...84%DB%8C-3624/

نظر

با سلام خدمت تمامی عزیزان.
                        نیاز به یادآوری نیست که من عضو جدید هستم.
                        مدت کوتاهی است آموزش تکنیکال رو شروع کردم.( یا بهتر بگم مدام در حال آموزش و آزمون و خطا هستم)
                        یه نکته را لازم به ذکر دیدم که بیان کنم.
                        همه میدونیم که کل نظام هستی بر پایه نظم بنا شده و قانونهای پیچیده و آسان زیادی داره.
                        مثلا من از کودکی فهمیدم اگر 2 تا شکلات داشته باشم و مامانم 2 دونه شکلات بهم بده و من هیچکدوم رو نخورده باشم مچموعا میشه 4 تا شکلات.
                        قانون 2+2 چه تو ایران چه آمریکا همیشه حاصلش 4 میشه.
                        حالا من که به این نتیچه رسیدم، شخص دیگری هم از طریق راه دیگه یا همون روش 2*2=4 به نتیجه من برسه و بیاد عنوان کنه من باید بگم تو نتیجه من رو دزدیدی؟
                        ( در مثل جای مناقشه نیست لطفا جبهه نگیرید.)
                        من در این مدت 3 روز که مطالب مختلف این سایت زیبا رو میخوندم دیدم بسیاری از نتایجی که من با آزمون و خطا بهشون رسیدم در برخی از مطالب بهش اشاراتی شده.
                        نتیجه گیری:
                        لطفا آموخته های هم دیگر رو با سوء تفاهم زیر سوال نبریم.
                        قانون ها قبلا توسط خالقی عالم طراحی شده اند، ما فقط زحمت فهمیدن یا کشفش رو میکشیم.
                        بیاین در راه یافتن این قوانین و آموختن اون به هم کمک کنیم.(همان طور که تا کنون در برخی تاپیک ها این عمل زیبا رو دیده ام)
                        یه درخواست هم از مدیریت محترم داشتم: من شوق یادگیری زیادی دارم لطفا اچازه دسترسی به تمام مطالب مفید این سایت رو به من هم محبت کنید بدین.

با تشکر

نظر

سلام

لازم به ذکر است که بر خلاف میل باطنی مسئولین و مدیران در خصوص نحوه روابط و امور مختلف با تمام کاربران محترم و عزیز فروم ( ایجاد بستری آزاد و کاربر مدار )، دسترسی کاربر hdtrader ( همان متا قدیم ) به کل بخش سیستم ها و روش های معاملاتی بسته شد و ایشان دیگر قادر به ورود به این بخش نمی باشند.

این در حالی است که قبلا بارها ایشان از طرف ناظر سایت و مدیران فروم در خصوص نوع نگارش و لحنشان با دیگر کاربران بارها تذکر دریافت کرده بودند و حتی تعداد بالایی شکایت از بسیاری کاربران عزیز در مورد ایشان دریافت کرده بودیم ولی به دلیل احترامی که به تک تک کاربران عزیز فروم قائل بودیم از برخورد سطح بالاتری ( غیر از تذکر توسط پیام خصوصی ) اجتناب کردیم، ولی متاسفانه ایشان با زیر پا گذاشتن مجدد تمام ملزومات قوائد فروم نویسی ما را مجبور به این امر کردند.

با احترام

نظر

با سلام خدمت شما من میخواستم به نمودارهای شکر و روی و مس و .... جهانی دست پیدا کنم چطوری باید این نمودارها رو در متاتریدر داشته باشم با تشکر از شم

نظر

با سلام ووقت بخیر خدمت عزیزان ، تقاضای بنده آموزش استراتژی تقاطع دو میانگین متحرک میباشد و همچنین معرفی منابع معتبر درباره این موضوع واندیکاتورهای آن

نظر

پردازش ...
                              X