اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

فایل های آموزشی در مورد پرایس اکسن به فارسی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• فایل های آموزشی در مورد پرایس اکسن به فارسی

با سلام

چند روز قبل یک کانال در رابطه تهیه پی دی اف های آموزشی معالمه بر اساس پرایس اکشن ایجاد کردم و هدف از ایجاد اون گردآروی یک منبع خوب به زبان فارسی در مورد این سیستم می باشد. در این مدت عده ای از عزیزان لطف فرموده و پی دی اف های به صورت زبان اصلی در اختیر بنده قرار داده و خود بنده نیز در حال تهیه و تنظیم اینگونه مقالات هستم. تصمیم گرفتم در اینجا هم بخشی ایجاد کنم تا با کمک هم بتوانیم منابع فارسی در مورد پرایس اکشن رو گسترش دهیم.

یه کلیپ ویدیویی در یوتیوب مشاهده کردم که نوعی اسکالپ با پرایس اکشن رو در تایم 15 دقیقه آموزش داده بود. از اونجایی که بلد نبودم چه جوری میشه زیرنویس اضافه کرد تصمیم گرفتم به صورت فایل پی دی اف این روش رو با ذکر مثال تصویری توضیح بدم. دوستان حتما خودشون چند روز روی دمو و یا در گذشته بازار چک کنند . به ادعای خود طراح سیستم بالای 90% مواقع تی پی می زنه.
    امیدوارم مفید واقع بشه.

http://uplod.ir/9y3iwux994z1/Scalp_1...action.pdf.htm

نظر

این روش هم به نوعی بر اساس پرایس اکشن می باشد با این تفاوت که یک اندیکاتور هم در ان استفاده گردیده است. البته بدون اندیکاتور هم خود شما می توانید بر اساس این سیستم ترید کنید.

لینک پی دی اف :

http://uplod.ir/4kz6f51jz6h1/Secret_...Levels.pdf.htm

لینک دانلود اندیکاتور :

http://uplod.ir/2oa34mnmqrqw/SecretProfitLevels.ex4.htm

نظر

من چند روز قبل یک نمونه ترید لایو سعی کردم انجام بدم و منتظر نتیجه موندم تا به صورت پی دی اف به شما عزیران ارائه بدم . امیدوارم مفید واقع بشه.

نمونه ترید لایو شماره 1

نظر

یک پی دی اف در رابطه با سطوح عرضه و تقاضا و نحوه ترید با این سطوح طبق سفارش یکی از دوستان تهیه و ترجمه شده است که به حضورتان تقدیم می گردد. امیدوارم مفید واقع شود.

Supply and Demand

نظر

یک مقاله خلاصه ولی بسیار مهم در زمینه پرایس اکشن برای شما تهیه شده است. این مقاله در مورد سطوح عرضه و تقاضا همراه با فشردگی قیمت می باشد و از نظر بنده مطلبی بسیار کاربردی و مفیدی خواهد بود. امیدارم مورد استفاده دوستان قرار بگیرید.

عرضه و تقاضا همراه با فشردگی

نظر

یک مقاله در زمینه چگونگی تبدیل شدن به تریدر حرفه ای رو برای شما آماده کردم که در وهله اول برای خودم خیلی مفید بود و باعث تغییر نگرش در من شد. هرگونه عدم صراحت و فصاحت بیان در متن ترجمه شده را بر من ببخشید. امیدوارم برای شما نیز مفید واقع گردد.

چگونه یک تریدر حرفه ای بشویم.pdf - 577 KB

نظر

با سلام
                مقاله ای تحت عنوان " 8 رازی که در مورد پرایس اکشن باید بدانید" تهیه شده که مطمینا دیدگاه جدیدی به تریدر درباره ترید بر اساس پرایس اکشن خواهد داد. امیدوارم مفید واقع گردد.

هشت راز در مورد پرایس اکشن.pdf - 1.1 MB

نظر

سلام
                  یک نمونه پی دی اف دیگه که در اون تصاویری از یک ترید به صورت لایو تهیه شده رو قرار مدم امیدوارم کمکی باشه واسه فهم بهتر پرایس اکشن و نحوه ترید با این سیستم

نمونه ترید لایو شماره 2.pdf - 302 KB

نظر

ترید لایو شماره 3 رو هم ببینید بد نیست

http://uplod.ir/2dp33vlougjx/نمونه_ت...ره_3.pdf.htm

نظر

ُلام
                      یک پی دی اف درباره نحوه ترید با مثلث های نامتقارن

چگونه با مثلث ها ترید کنیم.pdf - 700 KB

نظر

سلام

پی دی اف دیگری در مورد آشنایی با انواع گپ قیمتی تهیه شده که امیدوارم مفید واقع بشه

انواع گپ قیمتی.pdf - 588 KB

نظر

یک پی دی اف که در اون به معرفی دو استراتژی برای اسکالپینگ پرداخته شده است

دو استراتژی برای اسکالپرها.pdf - 1.1 MB

نظر

با سلام
                            یک استراتژی برای اسکالپ روی طلا - البته روی جفت ارزها هم به نظر میرسه خوب جواب میده ولی بنده تست نکردم

اسکالپ طلا.pdf - 358 KB

نظر

استراتژی insidebar بر اساس نوشته گلن وودز

1- inside bar.pdf - 608 KB

نظر

پردازش ...
                              X