اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تريد همراه

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• تريد همراه

لطفا دوستان گوشي مناسب جهت تريد و قابليت ها و نقائص نرم افزارهاي تريد بروي گوشي هاي موبايلشون رو براي استفاده دوستان قرار دهند

تريد همراه

دوستان عزيز با توجه به اينكه خيلي از دوستان ممكنه كه در زمان شروع بازار در محل كار اصلي و يا به هر دليل امكان نشتن پشت سيستم رو نداشته باشند ،لطفا تجربيات گرانبهاي خود رو در خصوص تريد كردن با تلفن همراه و يا تبلت ها و همچنين مزايا و معايت اين دستگاهها رو براي بقيه دوستان به اشتراك بگذاريد.مثلا خود من به شخصه در شركتي كار ميكنم كه اجازه نصب نرم افزار متا رو نمي دهند و بردن لپ تاب هم ممنوعه . مي خواستم بدونم راحت ترين راه براي اينكه بدون درمحل كار تريدكنم چيست؟؟
    ویرایش توسط hm1353 : https://www.traderha.com/member/5507-hm1353 در ساعت 05-28-2012, 09:45 AM

نظر

سلام

یکی از گزینه ها استفاده از mobile trading .
      با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://cabin.pcmfa.co/fa/ref/MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

دوست من سلام
        لطف كنيد و بفرماييد كه اين نرم افزار چه قابليت هايي داره .
        روي چه موبايلهاي با چه سيستم عاملي نصب مي شه؟
        امكان نصب انديكاتورهاي سفارشي رو داره يا نه ؟
        امكان تحليل روي نمودار رو داره يه نه؟

نظر

دوستان آيا تبلت ها قابليت نصب نرم افزار متا و دايناميك رو دارن؟

نظر

بروکر پرسپولیس روی اندروید هم پلتفرم داره؟

نظر

دوستان خواهشم مي كنم با توجه به مشكل من راه حل مناسبي رو پيشنهاد كنند:
              1- تقريبا در اوج ساعات بازار من در محل كار هستم
              2- به كامپيوتر دسترسي دارم ولي امكان نصب هيچ گونه برنامه جانبي مثل متا رو ندارم
              3- مي خواهم شرائطي داشته باشم كه هم درمسافرت و هم در محل كار امكان تريد داشته باشم
              4- در صورت پيشنهاد موبايل ، خواهشمند است مدلي را پيشنهاد دهيد كه امكان تحليل بازار رو روي متا داشته باشه
              5-در صورت پيشنهاد تبلت ، خواهشمند است مدلي را پيشنهاد دهيد كه امكان تحليل بازار رو روي متا داشته باشه

نظر

نوشته اصلی توسط hm1353 نمایش پست ها
                دوستان خواهشم مي كنم با توجه به مشكل من راه حل مناسبي رو پيشنهاد كنند:
                1- تقريبا در اوج ساعات بازار من در محل كار هستم
                2- به كامپيوتر دسترسي دارم ولي امكان نصب هيچ گونه برنامه جانبي مثل متا رو ندارم
                3- مي خواهم شرائطي داشته باشم كه هم درمسافرت و هم در محل كار امكان تريد داشته باشم
                4- در صورت پيشنهاد موبايل ، خواهشمند است مدلي را پيشنهاد دهيد كه امكان تحليل بازار رو روي متا داشته باشه
                5-در صورت پيشنهاد تبلت ، خواهشمند است مدلي را پيشنهاد دهيد كه امكان تحليل بازار رو روي متا داشته باشه
                سلام

برای اینکه بتونی از متاتریدر استفاده کنی بهتره که گوشی بگیری که ویندوز موبایل روش نصب بشه. متاتریدر جدیدا اندروید هم داده که یکی از دوستام داره ازش استفاده می کنه ولی به نظر میاد که هنوز اشکالاتی داره که من توصیه نمی کنم بهتره خودت بیشتر تحقیق کنی.
                سیستم های دیگه هم مثل بلکبری و آیفون هم هستن که به نظر من گرونه و نمی صرفه که بخوای رو این گوشی ها کار کنی.
                یه پیشنهاد دیگه من هم اینه که حتما گوشی ات رزولوشن بالا داشته باشه تا راحت بتون با چارت ها کار کنی وگرنه روزی هزار دفعه به خودت ناسزا می گی!!!!
                از اونجایی هم که متاتریدر منو زیاد داره و هی باید واسه ترید عدد بدی و ... توصیه می کنم گوشی لمسی نگیر ... از این مداد دارها بگیر فکر کنم بهشت بگن resistive . یعنی اینایی که به فشار حساس هستن. برای من حداقل سخته با نوک انگشتم به یه جای کوچیک اشاره کنم.
                با این اوصاف من خودم HTC Touch Pro2 رو انتخاب کردم. البته الان قدیمی شده نمی دونم تو بازار هست یا نه؟؟؟

نظر

دوستان كسي تجربه اي در اين خصوص نداره؟؟؟

نظر

پلتفورم موبایلها

سلام و درود بر دوستان
                    نمی دونم این سوال رو باید اینجا می پرسیدم یا جایش جای دیگری هست.
                    به هر حال اگه تاپیک خود را داراست، مدیر محترم انجمن لطف کنند و با اون یکی کنند.
                    در مورد پلتفورمای موبایلی می خواستم بدونم.
                    متاتریدر یا...
                    یدونه از اینها رو برای گوشیم می خواستم.
                    گوشیم ویندوزفون 7.8 مانگو فول آنلاک شده است.
                    دوستان گرامی پلتفورمی برای گوشی من هستش؟
                    ارادتمندم

نظر

سلام و درود
                      دوستان متا برای ویندفون 7.8 مانگو فول آنلاک هستش؟
                      با تشکر

نظر

متاتریدر همراه برای سیستم عامل اندرویید

این پلتفرم برای گوشی های اندروئید هست که من خودم دارم استفاده میکنم وراضی ام

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...etatrader4.rar
                        فاصله بین مشکل و حل ان یک زانو زدن است. نه در برابر مشکل بلکه در برابر خدا
                        YAHOO ID :SIGNAL.GOLDEN

نظر

نوشته اصلی توسط djrezafx نمایش پست ها
                          این پلتفرم برای گوشی های اندروئید هست که من خودم دارم استفاده میکنم وراضی ام

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...etatrader4.rar
                          ممنون دوست خوبم
                          میشه بفرمایید که روی این پلتفرم قابلیت نصب اندیکاتور رو هم هست یا خیر و آیا اینکه برای حسابهای pcm هم فعال هست یا خیر

نظر

با سلام خدمت مدیریت واعضای محترم
                            بنده چند روزه که تصمیم به بازکردن حساب ریل تواین بروکررا گرفتم و چندمرتبه از راه ایمیل در مورد متا تریدرنسخه اندروید سوال کردم ولی هیچ جوابی داده نشد تا اینکه این تاپیک را پیدا کردم ولی اینجا هم خبری ازجواب قانع کننده نیست
                            آفا مصطفی عزیز من بدلیل شغلی که دارم برام مقدور نیست تا تمام وقت توخونه پای چارت بشینم به نظر من دوره نسخه ای که شما پیچیدین دیگه گذشته چون الان دیگه با این پیشرفت تکنولوژی اکثرا دوست دارن آنلاین ودر هرشرائطی (مکان وزمان )خودشون بطور مستقیم ترید کنن
                            به نظر بنده درجائی که انواع بروکرها ومارکت میکرها (بروکرنماها)دارن از انواع پلتفرم منجمله نسخه های مخصوص اندروید وغیره استفاده میکنن وبا توجه به اینکه بنده با متاتریدر 4از طریق شرکت فیبو به فارکس وبامتاتریدر 5از طریق کارگزاری مفید به بازار بورس ایران متصل هستم (هردو نسخه اندروید میباشد)آیا بهتر نست بروکر پرسپولیس هم در جهت مشتری مداری از این قافله عقب نیفته ؟
                            ویرایش توسط mahdi77 : https://www.traderha.com/member/8020-mahdi77 در ساعت 05-22-2013, 09:33 AM

نظر

با سلام

نسخه هایی از متاتریدر که بر روی گوشی ها نصب میشود آیا همان اندیکاتورهای موجود در نسخه های مربوط به pc در آن وجود دارد؟
                              آیا میشود با اندیکاتورهایی که بر روی کامپیوتر نصب میشود رو به نسخه های مربوط به گوشی داد؟

با تشکر
                              poor

نظر

پردازش ...
                              X