اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

مصاحبه با مشتریان موفق

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• مصاحبه با مشتریان موفق

با سلام و عرض ادب خدمت همه کاربران عزیز

به منظور اطلاع رسانی از خدمات بروکر و ارتقای سطح اطلاعات کاربران تصمیم گرفتیم که از مشتریان موفق بروکر که دارای معاملات سود ده خوبی هستند مصاحبه هایی به عمل آوریم و از انها در مورد شیوه معاملاتشان و نظرشان در مورد خدمات بروکر سوالاتی بپرسیم تا در صورت تمایل در مورد استراتژی یا شیوه ترید خود و میزان رضایت مندی خود از بروکر توضیحاتی را برای کاربران تالار گفتگو ارائه دهند.

اولین مصاحبه را با یکی از مشتریان محترم که در طی روز 15 آوریل 2013 موفق به کسب 165% سود شدند انجام داده ایم که در ذیل به حضور شما دوستان و همراهان گرامی عرضه میشود.

مصاحبه با مشتری موفق بروکر پی سی ام

سلام
    شما در روز 15 آوریل در معاملات طلا در طی دو ساعت بالاترین درصد سود در طی یک روز یعنی 165% را به نام خود ثبت کرده اید. از این بایت به شما تبریک می گوییم.
    • لطفاً یک معرفی کوتاه از خودتان داشته باشید و بفرمایید چند سال هست که در این زمینه مشغول به فعالیت هستید؟

بنده علیرضا هستم ، کارمند ، 38 ساله و حدودا" 2 سال پیش با مباحث تکنیکال آشنا شدم و در بورس ایران ، بازار آتی سکه ایران فعالیت کردم.
    • ممکن است بفرمایید که روش معاملاتی شما چیست و در مورد آن توضیح دهید؟

هر تریدر در طول مدت کاری خودش با تست نمودن استراتژی های مختلف به یک استراتژی که با روحیات و علایق کاری خودش سازگار باشد خواهد رسید که این استراتژی شاید برای فرد دیگر و روحیات او سازگار نباشد ، بنده پس از تست چندین استراتژی ، با استفاده از الگوهای هارمونیک و تلفیق آن با استراتژی جناب ویلیامز ، به یک تمپلت رسیدم که در تایمهای مختلف به دنبال یافتن الگوهای مختلف بوده و پس از تایید آن و اغلب در تایم های پایین به دنبال اسکالپ هستم که با توجه به سیستم معاملاتی خوبی که بروکر پی سی ام دارد این امر کاملا برای من مهیا شده که از این استراتژی بهترین بهره را ببرم.
    • چند سال سابقه ی کار در بازارهای مالی آنلاین را دارید؟

همانگونه که در بالا اشاره کردم ، بنده حدودا دو سال در بازارهای مالی فعالیت دارم و آشنایی بنده با بازار مالی بین المللی به حدودیک سال قبل بر می گردد که با فعالیت در حسابهای دمو و بررسی استراتژی های مختلف و تست آنها شروع شد و اولین حساب ریل بنده نیز حدودا از 3 ماه قبل برای اولین بار در بروکر پی سی ام انجام شد.
    • لطفا در مورد معاملات پرسودی که در دوساعت منجر به 165% سود برای شما گردید، توضیح دهید و مهمترین دلیل موفقیت خود را بفرمایید؟

در روز 15 آوریل و با توجه به روند ریزشی اونس ، بنده با استفاده از روش اسکالپ و استفاده از ریزش های سریعی که بازار پس از گذر از هر یک از حمایت های خود داشت و ورود به بازار با لاتیج متناسب با منطقه ورود طی چند پوز مناسب توانستم به این سود برسم البته در این میان سیستم معاملاتی بروکر پی سی ام به بهترین نحو ممکن و بدون هیچگونه اشکالی توانست به این موفقیت بنده کمک شایانی بکند و در هیچیک از مراحل انجام معاملات بنده خللی ایجاد نکرد.
    • آیا تجربه ی کار با بروکرنماها را داشته اید؟

قبل از کار با این بروکر با حساب دموی یکی دو بروکر دیگه هم کار کردم که از بیشترین اشکالات این بروکر ها ، سرعت پایین در انجام اردر ها بخصوص در حرکات شارپ بازار و همچنین مشکلاتی که در واریز و برداشت مبالغ دارد که پس از تحقیق در خصوص وضعیت حسابهای ریل و واریز و برداشت آنها ، بنده بهترین و سریعترین و مورد اعتماد ترین بروکر را ، بروکر پی سی ام تشخیص دادم که بنده با تجربه ای که کسب کردم و با صحبت هایی که با دیگر دوستان که در بروکر های دیگر کار می کنند داشتم به نظر من یکی از نقاط قابل تاکید و قابل مطرح شدن این بروکر سرعت عمل در مراحل واریز و برداشت و شفافیت کار انتقالات مالی این بروکر می باشد.
    • نظر شما درباره ی خدمات و سرویس های بروکر پی سی ام چیست؟ چه عواملی باعث شد که بروکر پی سی ام را برای افتتاح حساب انتخاب کنید؟

پس از آشنایی با یکی از مشتریان بروکر پی سی ام در یکی از فروم های بورس سهام ایران و با توجه به اینکه در حال مطالعه بر روی بازارهای مالی بودم و به دنبال یک بروکر معتبر بودم به توصیه ایشان در خصوص انتخاب بروکر ، با پرسپولیس کپیتال آشنا شدم و از حدودا سه ماه قبل حساب ریل نزد این کارگزاری افتتاح کردم که از نقاط بسیار مثبت بروکر پی سی ام میتوانم به موارد زیر اشاره کنم:
    1. سیستم معاملاتی بسیار خوب و بدون قطعی و سازگار با استراتژی بنده که روش اسکالپینگ است.
    2. پشتیبانی بسیار خوب بالاخص به زبان فارسی و با تیم پشتیبانی ماهر و با اخلاق.
    3. سیستم واریز و برداشت بسیار عالی ، با شفافیت کامل و با سرعت باور نکردنی در واریز به حساب مشتریان که برای بنده تا کنون بالاتر از 24 ساعت نشده است.
    4. تالار گفتگوی عالی و پر بار که دارای تیم آموزشی ، تحلیلی بسیار کارآزموده و فنی هستند.
    5. اسپردهای این بروکر بر اساس اسپرد شناور بازار بوده و همچنین در هیچیک از معاملات هیچ کمیسیونی را اخذ نمی کند.
    6. تیم order desk بسیار عالی که در کوتاهترین زمان ممکن کلیه اردرهای مشتری را انجام میدهند که در یکی از موارد برای بنده از زمان ارسال ایمیل بنده تا زمان انجام اردر در سیستم معاملاتی کمتر از 10 ثانیه طول کشید.

در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای شما، آرزومندیم شاهد معاملات پرسود همه ی کاربران بروکر پی سی ام باشیم.
    ================================================== ==================

نظر

مصاحبه با مشتری موفق در می 2014

سلام
      شما در اکتبر 2013 حسابی را با مبلغ اولیه 2549 دلار افتتاح کردید و به خاطر ترید موفقی که داشتید اکنون حساب شما به مبلغ 17002 دلار رسیده است.
      از این بابت به شما تبریک می گوییم و آرزو داریم که همواره موفق و پیروز باشید.

لطفاً یک معرفی کوتاه از خودتان داشته باشید و بفرمایید چند سال هست که در این زمینه مشغول به فعالیت هستید؟
      بنام خدا. من پزشک عمومی هستم و سابقه بیست ساله در زمینه پزشکی دارم. سابقه پانزده سال کار مداوم در اورژانسهای کشور و عدم حمایتهای شایسته دولت از پرسنل خدوم و بی ادعا در این مراکز باعث فرسودگی و دلزدگی از ادامه کار شده است. لذا باتوجه به شرایط موجود تصمیم به اقدام در زمینه تجارت الکترونیک کردم. چهارسال قبل فعالیت در زمینه بورس ایران را شروع کردم ولی نه تنها بورس ایران را دارای چالشهای منحصربفرد و غیرقابل حل دیدم، بلکه امکان موفقیت بدون داشتن رانت را غیرممکن دیدم. حدود یکسال است که با بازار تبادلات ارزی آشنا شدم. و با مختصات و پتانسیلی که در این بازار دیدم حس کردم که باعث اغنای من خواهد شد و در قیاس با بازار بورس داخلی بسیار سالمتر دیدم.

ممکن است بفرمایید که روش معاملاتی شما چیست و در مورد آن توضیح دهید؟
      ازیکسال گذشته دنبال روشی بودم تا بشود این اسب سرکش را مهار کرد و انصافا راه سخت و پیچیده ای را گذراندم ولی اخیرامتوجه شدم که بهترین روش استراتژی هجینگ با نظر به الگوهای هارمونیک هست.

چند سال سابقه ی کار در بازارهای مالی آنلاین را دارید؟
      4 سال

آیا تجربه ی کار با بروکرنماها را داشته اید؟
      به عنوان تست و شروع کار بله. ولی بدلیل استراتژی اسکالپری همراه با هجینگ نیاز به بازاری با کمترین اسپرد و دقیقترین اجرای اوردرها را داشتم که از این بابت فعلا بروکر پی سی ام خوب است.

نظر شما درباره ی خدمات و سرویس های بروکر پی سی ام چیست؟ چه عواملی باعث شد که بروکر پی سی ام را برای افتتاح حساب انتخاب کنید؟
      خوب است ولی بدلیل اعتمادی که در ایران به بروکر پی سی ام شده است انتظار بیشتری را ایجاد میکند. بهرحال باید بروکری که دارای اعتماد بیشتری هست پاسخهای شایسته تری را به مشتریان خود ارائه کند و از آنجاییکه مشتری مداری حکم میکند، نه تنها باید در تمام زمینه ها مثل اسپرد حداقل، پشتیبانی فارسی، سرعت پاسخگویی ، سرعت انجام حواله با کمترین کارمزد حواله، کابین شخصی و امکان ترانسفر داخلی سهل الوصول و...جلودار باشید بلکه فاصله خدمات آنقدر زیاد باشد تا کسی در ادامه کار با بروکر قدیمی خودش تردید نداشته باشد و باعث تبلیغات روزافزون برای بروکر گردد.
      در پایان از زحمات تمام دست اندرکاران بروکر پی سی ام که با تلاش شبانه روزی خودشان امکان اتصال مشتریان ایرانی را به بازارهای اصلی و استفاده از این پتانسیل بینهایت را فراهم اورده اند کمال تشکر و سپاسگزاری را دارم و از خداوند طلب توفیقات بیشتری را برایتان آرزومندم.
      باتشکر
      وحیدرضا ش.م.
      ویرایش توسط MehranPCM : https://www.traderha.com/member/2751-mehranpcm در ساعت 05-20-2014, 10:01 PM

نظر

14 هزار دلار سود در یک روز

شما در یک روز 14 هزار دلار سود داشتید و همین طور 20 هزاردلار از سود خود را نیز برداشت نمودید. از این بابت صمیمانه به شما تبریک می گوییم.
        لطفاً یک معرفی کوتاه از خودتان داشته باشید و بفرمایید چند سال هست که در این زمینه مشغول به فعالیت هستید؟
        من مجيد معتمدزاده هستم و حدود ١٠ سال فعاليت مي كنم.

روش معاملات من بر مبناي نمودار stochastic استمن در دو حالت وارد بازار مي شوم و مبناي اصلي كارم زماني است كه عدد ان بزرگتر از ٩٣ براي فروش و كوچكتر از ٧ براي خريد
        و يك نكته هم خدمتتون عرض كنم كه همزمان بايد اين مساله رو توجه داشته باشيم كه بايد مواظب اخبار برروي ان جفت ارز هم باشيم.

بله من متاسفانه تجربه كار با بروكر prime4x رو داشتم كه حدود ٥/٠٠٠٠٠ از پول من رو كلاه برداري كرد.

نظر شما درباره ی خدمات و سرویس های بروکر پی سی ام چیست؟ چه عواملی باعث شد که بروکر پی سی ام را برای افتتاح حساب انتخاب کنید؟
        نكته اول و اساسي ان اين بود كه داراي ضمانتهاي قوي در دبي بود و حداقل اين اطمينان خاطر رو داشتم كه سود من ضرر بروكر نيست و بروكري هست كه فقط نقش يك واسطه امين رو دارد و نكته بعدي نزديك بودن به كشور خودمان بود.
        ویرایش توسط MehranPCM : https://www.traderha.com/member/2751-mehranpcm در ساعت 05-04-2016, 06:10 PM

نظر

بیش از 50 درصد سود - می 2016

شما در مدت کمتر از سه ماه 52.5 درصد سود روی حساب معاملاتی خود داشته اید و مبلغ 5,250 دلار سود کرده اید و میزان 10 هزار دلار از سود خود را نیز برداشت کرده اید.
          از این بابت صمیمانه به شما تبریک می گوییم.

در حال حاضر من به هیچ عنوان خودم را یک تریدر موفق نمیدانم چون میدانم که راه زیادی در پیش است و هنوز خیلی کارها باید انجام دهم تا به ثبات لازم برسم ولی شاید تجربه ای که در این مدت کسب کردم برای دوستانی که تازه میخواهند در این بازار فعالیت کنند مفید باشد. شروع کار من در بازارهای مالی از بورس ایران بود و حدود 8 سال فعالیت کردم و آموزش ها و اطلاعات لازم درباره تحلیل تکنیکال را در آن دوره کسب کردم سپس کم کم با بازار بازار تبادلات ارزی اشنا شدم و به دلیل عدم شفافیت و وجود رانت های قوی در بورس ایران تمرکزم را متوجه بازار تبادلات ارزی کردم و اکنون 5 سال است که در این بازار فعالیت دارم.
          من در طول مدت فعالیتم در هیچ کلاسی شرکت نکردم ولی از هر موقعیت و فرصتی برای یادگیری و مطالعه بیشتر در این مسیر استفاده می کردم و همواره سعی میکنم که اطلاعات و دانش خود را به روز نگاه دارم.

به نظر من با توجه به پیچیدگی ماهیت این بازار هرگز یک روش موفق دائمی وجود نخواهد داشت و هر روشی در برهه ی خاصی از زمان خوب جواب می دهد و در زمانی دیگر باعث ضرر مقطعی تریدر خواهد شد، چرا که اگر واقعا یک روش یکتا و موفق همیشگی وجود داشت تا الان آن تریدر با مدیریت سرمایه تهاجمی می توانست کل پول این بازار را به سمت خود سرازیر کند. لذا من سعی کردم در این بازار از روش های مختلف استفاده کنم که هر کدام در شرایطی خوب جواب می دهد و در شرایطی دیگر کارایی خود را از دست می دهد.
          ولی نکته مهم، یادگیری، یادگیری و یادگیری بیشتر و تلفیق اطلاعات جدید با شرایط، روحیات و تجربیات شخص تریدر می باشد تا بتواند روش هایی که او را به موفقیت می رساند را خلق کند. برای همین من در حال حاضر از انواع روشهای مختلف گرید و مارتینگل، استفاده از اصول ساده s&r و پرایس اکشن و انواع واگرایی استفاده می کنم.

شروع کارمن در بازارهای مالی از بورس ایران بود و حدود 8 سال فعالیت کردم و آموزش ها و اطلاعات لازم درباره تحلیل تکنیکال را در آن دوره کسب کردم سپس کم کم با بازار بازار تبادلات ارزی اشنا شدم و به دلیل عدم شفافیت و وجود رانتهای قوی در بورس ایران تمرکزم را متوجه بازار تبادلات ارزی کردم و اکنون 5 سال است که در این بازار فعالیت دارم.

خیر، من عمده فعالیتم در بروکر پی سی ام بوده و از زمانی که این بروکر با بانک وارن گلد فعالیت می کرد در آن حساب داشته ام ولی از دوستان و اطرافیان مشکلات و اتفاقاتی که در بروکر نماها رخ داده است را پیگیری کرده ام و خوشحالم که تا به حال این موارد برای من که در بروکر پی سی ام مشغول به ترید بوده ام پیش نیامده است.

به تدریج و به خصوص با تغییر مدیریت خدمات و امکانات بروکر بهبود چشمگیری پیدا کرده است و در بسیاری از موارد از سایر بروکرهایی که به ایرانیان خدمات می دهند بهتر است، درمواردی شامل:
          1- اسپردهای پایین و رقابتی
          2- عدم کمیسیون و بهره شبانه حتی با باز بودن طولانی مدت پوزیشن ها
          3- عدم ریکوت و اسلیپیج
          4- وفاداری حداکثری به تیک پرافیت و استاپ لاس
          و من واقعا متاسف می شوم که در محیط های مجازی میبینم عده ای چقدر راحت انواع تهمت ها و دروغ ها را به این بروکر نسبت می دهند و تمام وقت خود را صرف مقابله با بروکر پی سی ام می کنند.

سخن شما با سایر تریدرهایی که مطلب شما را مطالعه می کنند چیست؟

در انتها روی صحبتم با دوستانی است که تازه وارد این بازار شده اند و یا می خواهند فعالیت خود را در این بازار دشوار و پیچیده آغاز کنند.
          شما در ادامه این مسیر به یقین با شکستها و ضررهای متعددی روبرو خواهید شد ولی اگر می خواهید که بابت این بهای سنگینی که پرداخت می کنید چیزی بدست بیاورید که ارزش آن را داشته باشد، حتما بعد از هر شکست به جای انتقام از بازار نقاط ضعف خود را شناسایی کنید و سعی کنید که آنها را رفع کنید ( برای پیروزی باید ابتدا گل نخورید!) در این حالت است که شما در مسیر موفقیت قرار خواهید گرفت.
          مهمترین عامل شکست های من عدم کنترل صحیح احساسات و ضعف در روانشناسی بازار جهت پایبندی به اصولی بود که خود برای ترید تدوین کرده بودم. لذا جهت رفع این مشکل زبان برنامه نویسی را یاد گرفتم تا برای هر روشی که ایجاد می کردم اکسپرت نوشته تا علاوه بر اینکه در کمترین زمان از درصد موفقیت و قابلیت روش با بک تست گیری مطمئن می شدم، این اکسپرت در هنگام ران کردن روی حساب همچون یک ربات پایبند به اصول بود و فقط در شرایطی خاص که نیاز می بود من میتوانستم دخالت کرده و شرایط را به نفع خود تغییر دهم.
          کلام آخر اینکه اگر زمانی حس کردید که به اندازه کافی یاد گرفته اید، همان روز، روز شکست شما خواهد بود

با تشکر از شما جناب آقای محمدرضا س

نظر

15000 دلار سود در دو روز - جولای 2016
            شما در روزهای پنجم و ششم جولای 2016 ، 15.000 دلار سود روی حساب معاملاتی خود داشته اید. از این بابت به شما صمیمانه تبریک می گوییم.

با سلام من اردلان هستم. 32 ساله از تهران. در حال حاضر شغل اصلی بنده ترید هست البته تا مهر ماه سال قبل شغل بنده کارمندی بود که از سال قبل به دلیل رسیدن به خودباوری در بازار تبادلات ارزی و اینکه روش شخصی خودم در این بازار رو پیدا کردم از کارمندی استعفا دادم و زندگی رو با کار در بازار تبادلات ارزی اداره می کنم .
            نام کاربری بنده در سایت شما absorptive money می باشد. مدت زمان فعالیتم در این بازار به 8 سال میرسه که در تمام این سال ها با فراز و نشیب های زیادی دست و پنجه نرم کردم تا در این مرحله از زندگی به این مهم دست یافتم که در بازار تبادلات ارزی می توان به راحتی سود کرد، البته به شرط رعایت بعضی قوانین مهم

روش معاملاتی بنده روش پرایس اکشن شخصی سازی شده می باشد به اضافه دید خوبی که طی 8 سال کار در این بازار نسبت به حرکات بازار پیدا کردم.

من یادم میاد از روزهای اول آشنایی با این بازار و با اینکه در حال آموزش در یکی از آموزشگاه های بازار تبادلات ارزی بودم افتتاح حساب ریل کردم در واقع از اول کلا آدم جسوری بودم و هدفم رسیدن به موفقیت زیاد در این بازار بود چون پتانسیل سود آوری خوب رو در خودم دیده بودم.
            بگذریم از 4و5 سال اول که که وقت خودم رو با اندیکاتورهای رنگی و روش های مختلف ترید به ابطال گذروندم و از 2 سال پیش متوجه شدم که باید در این بازار بر روی چه چیزهایی تمرکز کرد و به چه چیزهایی بی اعتنا بود.
            سابقه حرفه ای من در این بازار از نظر خودم 3 سال می باشد.

خیر چون از ابتدا سعی کردم با بروکرهایی کار کنم که اسپرد کم و سرعت عمل در بخش اجرای معاملات و اجرای دستورات واریز و برداشت را دارا می باشند کار کنم و خودم رو درگیر بروکر نماها و مشکلات ریز و درشت آنها نکنم

من با فروم این بروکر آشنایی داشتم اما تا 1 ماه گذشته تجربه حساب ریل در این بروکر رو نداشتم جون عقیده داشتم که اسپردهای رقابتی واقعی با بروکرهای خوب رو نداشت اما در چند ماه گذشته با بررسی اسپردهای این بروکر به دلیل کاهش اسپردها و نیز به دلیل بونوس رمضان تصمیم گرفتم با این بروکر نیز حساب معاملانی باز کنم و روی حساب ریل نیز تست کنم. مشکلی که از بروکر محترم PCM به نظرم میاد در رابطه با تاخیر در واریز و برداشت از طریق وبمانی هست که امیدوارم با یاری دست اندرکاران کوشای این بروکر این مشکل نیز برطرف گردد.
            ولی در مورد اجرای دستورات خرید و فروش عملکرد بروکر بسیار خوب و سریع می باشد .
            در همین جا باید از تیم اردر دسک انگلیسی این بروکر تشکر خود را اعلام کنم که پاسخگوی سوالات و مشکلات در کمترین زمان هستند

به تمام دوستانی که واقعا تصمیم به ماندن در این بازار را دارند و با اقتدار کامل قصد سود کردن در این بازار را دارند توصیه برادرانه و دوستانه می کنم که سود کردن با اندیکاتورها رو فراموش کنند و تمام تمرکز خودشون رو روی کار بر روی قیمت بگذارند و امیدوارنم تمامی دوستان بازار تبادلات ارزیی به سودهای بسیار بزرگی در این بازار برسند.
            توصیه دیگری که به همه دوستان در راه رسیدن به موفقیت در این بازار دارم اینه تا میتونن در تایم های پایین ترید نکنند و خودشون رو به کار کردن در تایم بالا و صبر کردن برای ترید های موفق و بزرگ عادت دهند.
            در پایان از بروکر بزرگ و موفق PCM کمال تشکر و قدردانی را دارم و امیدوارم روز به روز در بهبود و رفع مشکلات ریز بروکر موفق باشند تا این بروکر به یک بروکر موفق و بزرگ و مورد اطمینان برای تمامی ایرانیان تبدیل شود.

با تشکر از شما جناب آقای اردلان پ خ
            ویرایش توسط MehranPCM : https://www.traderha.com/member/2751-mehranpcm در ساعت 07-11-2016, 11:02 AM

نظر

در یک روز چه سودهای کسب میکنند بابا شما دیه کی هستی دست .....

نظر

بیش از 80 درصد سود روی حساب معاملاتی

شما در مدت کوتاهی بیشتر از 80 درصد سود روی حساب معاملاتی خود داشته اید. لطفاً یک معرفی کوتاه از خودتان داشته باشید و بفرمایید چند سال هست که در این زمینه مشغول به فعالیت هستید؟
                سلام، من مجتبی آقاجانی هستم.
                کارشناسی کامپیوتر، 3 سال هست در بازار های مالی داخلی و 2 سال در فارکس مشغول به فعالیت هستم

مارتینگل بیس کار هست

3 سال

خیر، اما با بروکرهای مختلفی در حال کار هستم

جناب آقای آزادی مسبب افتتاح حساب در بروکر شما شد و در ادامه مواردی را خدمت شما عرض خواهم کرد

در جایگاهی نیستم که در این مورد نظری عرض کنم
                اما نکته ای مشترک بین همه استاتید این هست که باید خودمان را پیدا کنیم و مطالعه در رشته های مرتبط با بازار از قبیل روانشناسی ، علوم تکنیکال و فاندامنتال را هرگز ترک نکنیم.

ممنون از اینکه به مشتریان اهمیت می دهید
                زمان برداشت وجه بسیار طولانی هست نسبت به سایر بروکر های که در ایران در حال فعالیت هستند
                از اینکه همه جفت ارزهای فرعی را پوشش می دهید سپاسگزارم
                در مورد اسپردها در برخی موارد اسپردهای شما بالاتر هست مخصوصا نفت و در برخی موارد کمتر در برخی جفت ارزها اگر به تعادل برسیم خیلی بهتر هست مخصوصا اسپرد نفت که به شدت زیاد هست.
                خدمت شما عرض کنم انشالله برایند 1 ساله من مثبت باشه با 1 ماه و 2 ماه نمی شود نتیجه گرفت معامله گر موفق بوده یا خیر
                سلامت و موفق باشید

با تشکر از شما جناب آقای آقاجانی

نظر

ماشاالله دوستان آدم افتخار میکنه و پشتکارش بیشتر میشه موفقیت دوستان رو میبینه .

نظر

سودی بیشتر از سه برابر بالانس اولیه - آگوست 2016

شما در مدت زمان کوتاهی بیشتر از سه برابر بالانس اولیه خود در حساب معاملاتی کسب نموده اید. لطفاً یک معرفی کوتاه از خودتان داشته باشید و بفرمایید چند سال هست که در این زمینه مشغول به فعالیت هستید؟

من کارشناسی ارشد رشته mba گرایش مدیریت مالی هستم. در بازار ایران نیز در بورس فعالیت دارم

روش معاملاتی من عمدتا بر مبنای تحلیل تکنیکال و پیگیری اخبار مربوطه می باشد

من از سال 1390 بازار رو دنبال می کنم ولی به صورت حرفه ای تقریبا یک سال فعالیت دارم

خیر

نحوه آشنایی من با بروکر پی سی ام از طریق آقای نیما آزادی و گروه سیکلیکال بوده

فکر می کنم مهمترین عامل در راه موفقیت پایبند بودن به تحلیل و دور شدن از تصمیمات هیجانی می باشد

با تشکر از شما جناب آقای چهره نگار
                    ویرایش توسط MehranPCM : https://www.traderha.com/member/2751-mehranpcm در ساعت 09-25-2016, 11:50 AM

نظر

کسب 100% سود در حساب معاملاتی - آگوست 2016

شما در مدت زمان کوتاهی تقریبا 100 درصد سود در حساب معاملاتی خود کسب نموده اید. لطفاً یک معرفی کوتاه از خودتان داشته باشید و بفرمایید چند سال هست که در این زمینه مشغول به فعالیت هستید؟

با سلام به دوستان مصلحی هستم چهار سال سابقه کار در بازار های مالی و 3 سال کار بازار های مالی بین المللی را دارا هستم که از 3 سال 2سال نیم آن با پی سی ام و مدت کوتاهی در ابتدای کار با یک مارکت میکر کار کردم و با فهمیدن مارکت میکر بودن ان کارگزاری با پی سی ام کار کردم

روش کار بر مبنای تحلیل تکنیکال در تایمهای بالا برای تشخیص روند و سیتم پایپو جهت تایمهای کوچک در جهت تحلیل تایمهای بالا هست

چهار سال سابقه کار در بازار های مالی و 3 سال کار بازار های مالی بین المللی را دارا هستم

مدت کوتاهی در ابتدای کار با یک مارکت میکر کار کردم و با فهمیدن مارکت میکر بودن ان کارگزاری با پی سی ام کار کردم

کار گزاری پی سی ام یک کارگزاری خوب برای ایرانیهاست که این کارگزاری نه تنها موقعیت را برای ایرانیها فراهم کرده بلکه برای سایر افراد نیز کارگزاری مناسبی ارزیابی میشود نقطه ضعف این کار گزاری مدت زمان زیاد جهت برداشتهای ریالی میباشد که با تعویض صرافی و تقویت آن این مشکل قابل حل است

مهمترین نکته کار در بازار های مالی رعایت مدیریت سرمایه و پایبندی به نقاط ضرر پیش بینی شده است

با تشکر از شما جناب آقای مصلحی

نظر

تریدر موفق - اکتبر 2016

شما در دو حساب معاملاتی خود به صورت همزمان سود مطلوبی دریافت کردید. لطفاً یک معرفی کوتاه از خودتان داشته باشید و بفرمایید چند سال هست که در این زمینه مشغول به فعالیت هستید؟

با عرض سلام. من حدود 6 سال هست با بازار آشنایی دارم و حدود 2 سال بطور حرفه ای بازار را دنبال میکنم.

روش معاملاتی بنده استفاده از خطوط حمایت و مقاومت و مباحث پرایس اکشن و ترکیب آن با آموخته ها و یافته های شخصی حرکات قیمت می باشد.

؟ به طور کم و بیش حرفه ای دو سال، اما از سال 89 که با این بازار آشنا شدم ظرفیت های سوددهی و ریسک این بازار من را مجدوب کرد.

خوشبختانه نه.

نظر شخصی بنده بروکر مناسبی هست. و از همه علاقمندان ورود به این بازار برادرانه خواهش میکنم با چشم باز و تحقیق بروکر مناسب رو انتخاب نمایند. و به تبلیغات بروکرها بسنده نکنند.

تقاضا دارم بدون آگاهی لازم وارد بازار نشوند و حتما از ریسک مناسب و حد ضرر استفاده کنند. همه روشها در مقاطعی از بازار جوابگو نیستند بنابراین دلسرد نشوند و در مواقع ضرر ده بودن اقدام به افزایش ریسک نکنند که نتیجه ای جز شکست ندارد

با تشکر از شما جناب آقای مولایی

نظر

کسب 70% سود در حساب معاملاتی - نوامبر 2016

شما در مدت زمان کوتاهی تقریبا 100 درصد سود در حساب معاملاتی خود کسب نموده اید. لطفاً یک معرفی کوتاه از خودتان داشته باشید و بفرمایید چند سال هست که در این زمینه مشغول به فعالیت هستید؟

با عرض سلام خدمت همه دوستان
                          اکرامیان هستم 25 ساله از اصفهان. لیسانس تربیت بدنی دارم و شغلم غیر از تریدری ورزش هست،در واقع درآمد اصلی ام از تریدری هست.

من روشم برگرفته از روش ترید آقای ماینر است. با الگوهای کلاسیک مانند خط روند، کانال و مثلث نهایی کار میکنم، با امواج الیوت کار میکنم و نگاهی خیلی سطحی به اندیکاتورها دارم بیشتر برای تشخیص واگرایی ها، ولی بیشتر روی الگوهای کلاسیک تمرکز دارم . البته الگوهای هارمونیک را هم در نظر میگیرم.

من خیلی تازه کار هستم. کلاً حدود یکساله که در فارکس هستم ولی به صورت فعالانه حدود 8 ماه است که در بازار هستم و یکماهه که حساب ریل دارم.

خوشبختانه نه. سعی میکنم با توجه به تجربیات دوستان که با بروکرهای مختلف کار کرده اند، بروکر مناسب را انتخاب کنم.

راستش من با بروکر دیگه ای کار نکردم ولی تا الان از خدمات پی سی ام راضی هستم.

تجربه ی آنچنانی در این بازار ندارم ولی براساس همین تجربیات اندک بنده مهم ترین چیز در این بازار مدیریت سرمایه است، مهم ترین علت ضرر تریدر ها فکر میکنم عدم محاسبه ریسک به ریوارد هست. اگر تریدر با محاسبه ریسک به ریوارد بتواند لات مناسب را اتخاذ کند به میزان زیادی ضررش پایین می آید.
                          با آرزوی موفقیت برای دوستان

ما هم برای شما دوست عزیز آرزوی موفقیت داریم و امیدواریم که همیشه شاهد تریدهای پرسود شما باشیم
                          با تشکر از اینکه وقت گذاشتید و در مصاحبه ی ما شرکت کردید

نظر

162% سود در حساب معاملاتی - ژانویه 2017

سلام
                            شما در مدت ژانویه 2017 در حساب معاملاتی خود 162% سود کسب نموده اید. از این بابت به شما تبریک می گوییم و آرزو داریم که همواره موفق و پیروز باشید. لطفاً یک معرفی کوتاه از خودتان داشته باشید و بفرمایید چند سال هست که در این زمینه مشغول به فعالیت هستید؟
                            من مسعود جعفری 28 ساله هستم و حدودا یک سال در این حوزه فعالیت دارم
                            من از روش تکنیکال ترید میکنم و در صورت یقین صد درصدی وارد پوزیشن می شوم

چند سال سابقه ی کار در بازارهای مالی آنلاین را دارید؟حدودا 2 سال

خیر
                            اولین بروکری که انتخاب کردم همین بروکر پی سی ام بود
                            بدون حد سود و حد ضرر هیچ وقت وارد پوزیشن نشوید و تا از تحلیل خود اطمینان حاصل نکردید نیز معامله نکنید.

با تشکر از شما جناب آقای مسعود جعفری

نظر

مصاحبه با مشتری موفق در می 2017 - بیش از 100% سود در نه ماه ترید

سلام
                              شما در مدت 9 ماه فعالیت در حساب معاملاتی خود به بیش از 100 درصد سود در حساب معاملاتی خود دست یافته اید. از این بابت به شما تبریک می گوییم و آرزو داریم که همواره موفق و پیروز باشید. لطفاً یک معرفی کوتاه از خودتان داشته باشید و بفرمایید چند سال هست که در این زمینه مشغول به فعالیت هستید؟
                              سلام و روز خوش . محمد حسین خسروی هستم و تقریبا 2 سال هست که در بازار فارکس ترید میکنم یا به اصطلاح Day Trader هستم.
                              ترکیبی از تکنیکال ، فاندامنتال و البته روانشناسی

تقریبا 2 سال بطور مترکز

خوشبختانه خیر . پیشنهادهای عجیبی بصورت تبلیغاتی بهم میشه ولی توجه نمیکنم . بنظر من هر تریدری اول باید خیالش از طرف بروکری که باهاش کار میکنه راحت باشه بعد شروع بکار کنه . شاید این حرفی که میزنم تبلیغاتی باشه ولی من با پی سی ام احساس راحتی کردم و به خوانندگان هم توصیه میکنم بروکری انتخاب کنن که باهاش احساس راحتی داشته باشن چه پی سی ام یا هر بروکر دیگه .
                              زمانی که من شروع کردم اعتماد بازگشت سرمایه مهمترین گزینه برای انتخاب بروکر بود چون دولت و قانون ایران بازار فارکس رو بصورت رسمی قبول نداره و بروکرها نمیتونن رسما در ایران دفتر داشته باشن و هنوز هم همینطوره. بخاطر همین با تحقیقاتی که انجام دادم بهترین گزینه پی سی ام بود . ولی الان واریز و برداشت سریع ریالی و از همه مهمتر جواب دادن سریع به تیکت هایی که براشون میفرستم دو گزینه مهمی هست که بنظر من جز خدمات خوب پی سی ام هست .

اوایل که شروع کرده بودم روز به روز اکویتی حسابم کم میشد ولی ادامه دادم چون اول عاشق این بازار هستم بعد بفکر درآمد زایی ازش هستم . عضو تعداد زیادی کانال تلگرام هستم مطالبشونو میخونم ولی دنبال سیگنال نیستم خودم تحلیل میکنم و ترید میکنم . تعداد زیادی رو میبینم که مدام دارن از بقیه میپرسن که بای؟ سل؟ طلا؟ نفت؟ دلار؟ یورو؟ و غیره
                              این ترید نیست و این نمونه سوالها ، سوالهایی نیست که تریدر ها میپرسن . و من موفقیت خودم از زمانی دیدم که روش معاملاتی خودم رو ساختم و روز به روز دارم ازش استفاده میکنم و روش کار میکنم.
                              مطالعه و یادگیری مهمترین گزینه های بازارهای مالی هست و باید براش سرمایه گذاری کرد .
                              برای همه تریدر ها آرزوی موفقیت میکنم .
                              با تشکر از شما جناب آقای خسروی

نظر

پردازش ...
                              X