اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل چارت بر اساس سبک گلن نلی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• تحلیل چارت بر اساس سبک گلن نلی

با توجه به درخواست تعداد زیادی از دوستان در این تاپیک سبک تحلیل گلن نلی را برای تحلیل چارت ارائه خواهم کرد .

مطمئناً سبک گلن نلی در تحلیل امواج چارت دقیقترین و فراگیرترین متد است .بنابراین ارائه مطالب کامل آن نیاز به صرف وقت بسیار خواهد بود . ازاینرو به دوستان توصیه میکنم ابتدا رفرنسهای این سبک شامل کتاب جناب نلی و در صورت تمایل ترجمه آن (توسط جناب دادگستر ) را مطالعه نمایند .

در این سبک با نگاهی منطقی برای تمامی امواج چارت مفاهیم زمان و شتاب در کنار قیمت مورد توجه قرار گرفته است و من سعی خواهم کرد تا برداشتهای کاربردی خود از این سبک کامل را ارائه دهم .

پس از ارائه مطالب این متد خارق العاده شما تسلطی استثنایی برای درک بسیاری از متدهای دیگر تحلیل تکنیکال نطیر سبک هارمونیک ، ترسیم خط روند و پترنهای کلاسیک و ... نظیر ولف و ... کسب خواهید کرد که موفقیت شما در استفاده از تمامی آن ها را ارتقاء خواهد داد .
    در بازار نظم وجود ندارد ولی مطلقاً منطق رعایت میشود

بیزحمت یه توضیحم درباره مدیریت سرمایه سبک گلین نلی بدین

نظر

دانلود کتاب Glenn Neely - Mastering Elliott Wave

Glenn Neely - Mastering Elliott Waves - Download - 4shared - Suramethar Chantarasmee
      در این بازار اگر سودی است ،با درویش خرسند است ...

نظر

نوشته اصلی توسط mina نمایش پست ها
        بیزحمت یه توضیحم درباره مدیریت سرمایه سبک گلین نلی بدین
        بسه دیگه اه!!! شورش رو درآوردید شما اگه جرات داری خودت حسابت رو بذار توی امضات اگرم نداری فقط هیسسسسسسسسس.
        1 ساله دارم خودم رو به هر دری می زنم که سبک نلی رو یاد بگیرم حالا یکی پیدا شده بدون چشم داشت داره میگه تیکه لطفا نندازید. ماشاءالله همه فقط ادعا. اونم گلین نلی نیست گلن نلیه. دفعه ی چندمه پستهای اینجوری از mina می بینم هر دفعه میگم دختره ولش کن: دی . اسم طرف رو نمی دونه میگه مدیریت سرمایه اش رو بگو. آقا ezzal ممنون از لطف شما می دونم سبک بسیار قوی و علمی است سبک نیلی ممنون که حاضر شدید علمتون رو به اشتراک بذارید.

ارادتمند-------امیر
        تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

با سلام و تشكر منتظر آموزش خوب شما بزرگوار هستيم

هر گاه بر لبه سخت پرتگاهي اسير گشتي به خداوند توكل كن يا خداوند تو را در آغوش خواهد گرفت و يا پرواز كردن را به تو خواهد آموخت

نظر

من در پایان این دوره پاسخ تمام سوالات تکنیکال شما در این سبک و سایر متدهای تکنیکال را با منطق قابل قبول بر اساس زمان و شتاب و نهایتاً قیمت خواهم داد تا بتوانید دلایل پیدایش الگوها و پترنهای مختلف در بازار را بیابید . اینکه بعنوان مثال چرا فلان الگوی ab=cd فیل میشود و دیگری براحتی به حد سود خود میرسد و از همه مهمتر تعیین حد سود و ضرر تمامی الگوها بر اساس ماهیت ومنطق بازار .

اینکه چرا بعضاً اعلام میکنم که فلان پترن ولف صحیح نیست و .... را با منطق بازار پاسخ خواهم داد .

از دوستان خوبم تقاضایی که دارم اینستکه فقط خواننده مطالب نباشند و مباحثی که مطرح میشود را به چالش بکشند شاید من هم گم شده ام در بازار را بیابم .

مطمئناً با مطالعه دقیق این تاپیک بسیاری از سوالات شما و نکات مبهم در فهم زبان چارت برای شما بر طرف خواهد شد و اما در پایان ...

در پایان این تاپیک پس از ارائه پاسخ تمامی سوالات ، یک سیستم کاربردی بر اساس مطالب عنوان شده و با کمک همدیگر طراحی خواهیم کرد و بصورت لایو موقعیتهای جفت ارز یورو/دلار را پیگیری میکنیم .

سیستمی که طراحی میشود دارای نقاط دقیق ورود و خروج بر اساس ترسیم و همزمان تائید ترازی خواهد بود .

مدیریت ریسک و سرمایه در هر سیستمی تابعی از میزان دانش و تجربه و سرمایه هر فرد است و کاملاً شخصیست و از حوصله این تاپیک و تخصص و دانش من خارج است .

ایام پایانی سال ایامی مقتنم برای مطالعه است ، پس آرزو میکنم در کنار تجربه لحظاتی خوب ، خوش و شاد در کنار خانواده ، نیم نگاهی هم به این سبک داشته باشید .

من مطالب را بصورت کاربردی بیان خواهم کرد و از بیان ترجمه مطالب اجتناب میکنم .

امیدوارم لحظاتی خوب و ماندگار را در کنار هم تجربه کنیم .

مسیر سخت است و همت و لطف دوستان را پیشاپیش بدرقه راهمان خواهیم کرد.

شاد باشید و سلامت

نظر

نوشته اصلی توسط bhz67 نمایش پست ها
              دانلود کتاب Glenn Neely - Mastering Elliott Wave

Glenn Neely - Mastering Elliott Waves - Download - 4shared - Suramethar Chantarasmee
              درود
              فایل بصورت قسمت شده

Part1 5.72 Mb

Part2 5.72Mb

Part3 5.72Mb

Part4 98.51Kb
              استراتژی بر مبنای پرایس اکشن لینک : Price Action
              Clear Entry Price, Exit Levels
              ------------------------------------------------------------
              اتاقی برای گفت و گو اتومات ترید ینگ
              لینک : ّFull_Automatic_Trade

نظر

نوشته اصلی توسط Liand نمایش پست ها
                درود
                فایل بصورت قسمت شده

Part1 5.72 Mb

Part2 5.72Mb

Part3 5.72Mb

Part4 98.51Kb

سلام

طریقه اپلود فایلها رو هاست شرکت در پیغام خصوصی فرستادم .اگر احیانا نشد لینک فایلها رو برام بفرستید تا خودم اینکار انجام بدم .

مرسی
                با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://cabin.pcmfa.co/fa/ref/MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

ببخشید میشه یه توضیح کلی بدین که اصلا سبک الیوت چیست ؟ نوعی نگاه ویژه به بازار است ؟ در نظر گرفتن عوامل دخیل در بهم خوردن و عوض شدن شمارش امواج است ؟

نظر

نوشته اصلی توسط Liand نمایش پست ها
                    درود
                    فایل بصورت قسمت شده

Part1 5.72 Mb

Part2 5.72Mb

Part3 5.72Mb

Part4 98.51Kb

با تشکر از شما . رو هاست شرکت آپلود شد :

دانلود
                    با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://cabin.pcmfa.co/fa/ref/MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

نوشته اصلی توسط soltanhadi نمایش پست ها
                      ببخشید میشه یه توضیح کلی بدین که اصلا سبک الیوت چیست ؟ نوعی نگاه ویژه به بازار است ؟ در نظر گرفتن عوامل دخیل در بهم خوردن و عوض شدن شمارش امواج است ؟
                      فرض من اینستکه خوانندگان این تاپیک اطلاعاتی اولیه در خصوص روش تحلیل الیوت و شمارش امواج با این سبک دارند و تحلیل امواج بازار با قوانین الیوت را به هر دلیلی بعنوان روش تحلیلی مورد علاقه خود میداند .
                      ویرایش توسط ezzal : https://www.traderha.com/member/4430-ezzal در ساعت 03-03-2013, 06:01 PM

نظر

سلام جناب ازل

خیلی ممنون از اینکه دانسته های خود را به اشتراک میگذارید.در صورت امکان توضیحات با عکس همراه باسد .تاثیرش بسیار بیشتر خواهد شد.
                        مرنج ومرنجان

نظر

ezzal جان زود شروع کن و زود پیش برو ما این تجربه رو توی تاپیک خبرتی داشتیم هر چی سربعتر بریم جلو هیجان و همکاری بیشتر میشه. واقعا من که لحظه شماری می کنم. امیدوارم جوابی به چرا های الیوت که توی ذهنمه با این روش بدهم.

ارادتمند--------امیر
                          تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

الان تاپیک رو دیدم خیلی خوشحال شدم .قبلا در پیغام خصوصی از ایشون خواستم راهنماییم کنند ولی اون موقع وقت نداشتند.در هر صورت خیلی ممنون که این تصمیم بزرگ را گرفتید.
                            سپاس بیش از پیش

نظر

نوشته اصلی توسط asbehzad نمایش پست ها
                              سلام جناب ازل

خیلی ممنون از اینکه دانسته های خود را به اشتراک میگذارید.در صورت امکان توضیحات با عکس همراه باسد .تاثیرش بسیار بیشتر خواهد شد.
                              سلام

روش من بدین صورت است که هر مطلبی را بصورت تصویری و با توضیح کامل برای هر قسمت عنوان خواهم کرد و سپس برای درک بهتر مطلب ، موقعیتهای لایو برای همان قسمت با دید کاربردی در چارت ارائه خواهد شد و پس از حصول اطمینان از درک دوستانیکه از ابتدا همراه تاپیک بوده اند ، به سراغ مطلب بعدی خواهیم رفت .

از پاسخگویی به دوسنانیکه مطالب را از ابتدا دنبال نکنند معذورم زیرا سرعت کار را کند خواهد کرد .

فقط خواهش من اینستکه دوستان علاقمند ابتدا تسلطی نسبی به تئوری الیوت پیدا نمایند و سپس در مباحث تاپیک شرکت کنند .

برای سرعت مطالب تاپیک هم لطفاً اصرار نکنید زیرا درک یک نکته بهتر از ارائه انبوهی از مطالب فاقد نگاه کاربردی است .

شاد باشید

نظر

پردازش ...
                              X