اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تاپیک اختصاصی پیوت زمانی جناب آقای آزاد ی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• استراتژی: تاپیک اختصاصی پیوت زمانی جناب آقای آزاد ی

با سلام

نسخه جدید و بدون اشکال اندیکاتور تموم شد و علت ایجاد تاپیک مجزا به این علت بود که در تاپیک "مطالب آموزشی" و همچنین تاپیک "فایل های powerpoint - pdf آموزشی الگوهای هارمونیک (پرستو میری - امیر حسام میری)" به حاشیه کشیده نشن و مطلب پیوت زمانی منسجم تر باشه تاپیک اختصاصی ایجاد شد.

انتضار میره که دوستانی که از اندیکاتور استفاده میکنن فرصتهای معاملاتی که از طریق این اندیکاتور استفاده میکنند را با عکس و توضیح در این قسمت به جدل بکشند تا اگر اشکالات یا ..... هایی لازم بود اضافه بشه.

از آقای آ ز ا د ی به خاطر ایده خوبشون تشکر میکنم . همینطور از آقای یزدی و آقای جبل عاملی ممنونم که خیلی وقت گذاشتند و کمک و راهنمایی فرمودند تا اندیکاتور به اینجا برسه.

تنظیمات اندیکاتور

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

اشکال جزئی حل شد و اندیکاتور جدید را دریافت کنید .

دانلود پیوتهای زمانی

موفق و پیروز باشید
    ویرایش توسط shyazdi : https://www.traderha.com/member/2792-shyazdi در ساعت 11-22-2013, 03:51 PM
    بزرگترین لذت در زندگی ، انجام دادن کاری ست که دیگران می گویند :
    تو نمی توانی ... !
    ٠•●ஜ رومن پولانسکی ஜ●•٠

برای زحمتی که کشیدید واقعا ممنونم . موفق باشید .

نظر

سلام و درود

وظیفه میدونم قبل از هر چیز از استاد ارجمندم جناب آ ز ا د ی به خاطر ایده نوینشون و ارائه فرمول در فروم بدون هیچگونه چشم داشت و ارائه تجربیات چندین سالشون تشکر و قدردانی نمایم . و همینطور از دوست ارجمندم آقا مهدی (mda7) بابت زحماتی که همیشه همانند یک یاور در همه زمینه ها کمک و همکاری و مساعدت خالصانه داشتند داشته باشم . و از ایزد منان برای هر دو بزرگوار طلب آرامش , سعادت , سلامتی و موفقیت در همه امور زندگی آرزو نمایم .
      فقط بر حسب تذکرات خود جناب نیما برای کسانیکه از ایندیکاتور استفاده میکنند توجه داشته باشند استفاده بصورت خام نه تنها میتواند منفعت زا نباشه بلکه مضر هم میتواند باشد لذا عزیزان باید بتوانند با تاییدیه های دیگر از هر روشی که استفاده میکنند و تلفیق آن با این ایندیکاتور, بتوانند بهترین بهره را از آن ببرند .
      باز هم از هر دو بزرگوار تشکر قدردانی نموده و از دیگر عزیزان جناب جبل عاملی که همکاری در بهینه شدن ایندیکاتور با جناب مهدی داشتند بابت وقت و زحمتی که متقبل شدن سپاسگزاری می نمایم .

با آرزوی موفقیت هر ایرانی در بازار فارکس
      ویرایش توسط shyazdi : https://www.traderha.com/member/2792-shyazdi در ساعت 11-10-2013, 04:57 PM
      آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
      گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
      آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
      پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
      پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
      پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

سلام
        من هم ابتدا لازم میدونم که از جناب ..... تشکر کنم و همچنین از مهدی عزیز
        انشاالله با فعالیت در این تاپیک بتونیم به نتایج عالی برسیم ، که این حد اقل کار برای تشکر از زحمات خواهد بود

ورود به معامله با منطق انسانی
        خروج
        از معامله با احساس ماشینی
        لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

من یک نظریه دارم و اگر برای دوستان مقدور هست درخواست کمک دارم .

موضوع از این قراره ، من عموما رو طلا ترید میکنم و میدونیم که اصلی ترین حرکت های طلا در تایم بازگشایی بازار نیویورک هست تا 4 ساعت بعدش ، یعنی به وقت تهران از ساعت 5 تا 9 شب . یعنی یک کندل 4 ساعته از 5 تا 9 عصر .

اگر چارتی درست کنیم که فقط این کندل ها رو درش قرار بدیم ریتم جالبی به دست میاد ، به صورتی که اوپن کندل جدید رو بیاریم بچسبونیم به کلوز کندل دیروز ، یعنی کاری به قیمت نداشته باشیم ، مثلا دیروز تو این تایم بازار 20 دلار منفی خورده ، یک کندل 20 دلاری نزولی قرار میدیم ، امروز هم بازار 10 دلار دیگه تو این تایم منفی خورده ، یک کندل 10 دلاری نزولی اضافه میشه در ادامه کلوز دیروز . به های و لو هم کاری نداشته باشیم .

در واقع فقط میخواهیم ببینیم تو این تایم حرکت بازار به کدوم سمت بوده و چقدر .

من این موضوع رو چشمی روی چارت دنبال کردم و یک ریتم جالبی به دست میاد ، مثلا 10 روز منفی میخوره ، 7 روز اولش با کندل های بلند و روزهای 8 و 9 و 10 به مراتب حرکت این کندل کمتر میشه و بعدش چند روز کندل صفر رو میبینیم یعنی اوپن و کلوز خیلی به هم نزدیک میشن و در کندل 11 بازار بر میگرده و کندل صعودی کوچکی رو شاهد هستیم به مراتب که میریم جلو این کندل بزرگتر میشه تا یک موج تشکیل میده و همون اتفاق قبلی دوباره میوفته و بازار بر میگرده .

فکر کنم خیلی میتونه به روند یابی بازار کمک کنه ، دقیقا این امواج به صورت سینوسی میوفتن تو یک کانال با شیب ملایم ، کلی سیستم های ترید میشه توش تعریف کرد .

متاسفانه من تو متا تریدر و داینامیک تریدر گزینه ای رو برای حذف این کندل های اضافه یا ابزاری که کلا دستی بتونیم دونه دونه خودمون توش کندل ثبت کنیم پیدا نکردم .

کسی از دوستان هست که راهی برای درست کردن این کندل ها بلد باشه ؟!

نظر

نوشته اصلی توسط ms121ir نمایش پست ها
            من یک نظریه دارم و اگر برای دوستان مقدور هست درخواست کمک دارم .

موضوع از این قراره ، من عموما رو طلا ترید میکنم و میدونیم که اصلی ترین حرکت های طلا در تایم بازگشایی بازار نیویورک هست تا 4 ساعت بعدش ، یعنی به وقت تهران از ساعت 5 تا 9 شب . یعنی یک کندل 4 ساعته از 5 تا 9 عصر .

اگر چارتی درست کنیم که فقط این کندل ها رو درش قرار بدیم ریتم جالبی به دست میاد ، به صورتی که اوپن کندل جدید رو بیاریم بچسبونیم به کلوز کندل دیروز ، یعنی کاری به قیمت نداشته باشیم ، مثلا دیروز تو این تایم بازار 20 دلار منفی خورده ، یک کندل 20 دلاری نزولی قرار میدیم ، امروز هم بازار 10 دلار دیگه تو این تایم منفی خورده ، یک کندل 10 دلاری نزولی اضافه میشه در ادامه کلوز دیروز . به های و لو هم کاری نداشته باشیم .

در واقع فقط میخواهیم ببینیم تو این تایم حرکت بازار به کدوم سمت بوده و چقدر .

من این موضوع رو چشمی روی چارت دنبال کردم و یک ریتم جالبی به دست میاد ، مثلا 10 روز منفی میخوره ، 7 روز اولش با کندل های بلند و روزهای 8 و 9 و 10 به مراتب حرکت این کندل کمتر میشه و بعدش چند روز کندل صفر رو میبینیم یعنی اوپن و کلوز خیلی به هم نزدیک میشن و در کندل 11 بازار بر میگرده و کندل صعودی کوچکی رو شاهد هستیم به مراتب که میریم جلو این کندل بزرگتر میشه تا یک موج تشکیل میده و همون اتفاق قبلی دوباره میوفته و بازار بر میگرده .

فکر کنم خیلی میتونه به روند یابی بازار کمک کنه ، دقیقا این امواج به صورت سینوسی میوفتن تو یک کانال با شیب ملایم ، کلی سیستم های ترید میشه توش تعریف کرد .

متاسفانه من تو متا تریدر و داینامیک تریدر گزینه ای رو برای حذف این کندل های اضافه یا ابزاری که کلا دستی بتونیم دونه دونه خودمون توش کندل ثبت کنیم پیدا نکردم .

کسی از دوستان هست که راهی برای درست کردن این کندل ها بلد باشه ؟!
            سلام دوست عزیز لطفا سربرگ تاپیک روبخونیییییییییییییییییییییید
            "تاپیک اختصاصی پیوت زمانی جناب آقای آزاد ی

اخه من نمیدونم این نظریه شما چه ربطی به این موضوع داشت ؟
            لطفا در بخش مربوطه درخواستتون رو بنویسید.

ناظر سایت محترم لطفا نسبت به حذف اقدام کنید .

متشکرم
            تو نمی توانی ... !
            ٠•●ஜ رومن پولانسکی ஜ●•٠

نظر

سلام دوستان

جناب آ ز ا د ی امیدوارم همیشه در پناه پروردگار سلامت باشید، همیشه قدردان زحمتتان خواهم بود.

مهدی جان بابت زحمتی که کشیدی صمیمانه سپاسگزارم،
              همینطور از استاد گرانقدر جناب یزدی و دوست عزیزم احمد رضا، ان شاالله که در پناه خدا همیشه سلامت و سعادتمند باشید.

دوستان شیفت زمانی اندیکاتور مثل اندیکاتورهای TZ pivot هست؟

ممنون
              نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

نه شیفت زمانی به کار برده نشده
                فقط روی متاتریدری ران کنید که منطبق یا gmt0 باشه
                تو نمی توانی ... !
                ٠•●ஜ رومن پولانسکی ஜ●•٠

نظر

سلام...
                  ممنون بایت اندیکاتور...

این اندیکاتور نسبت به کندل یکشنبه حساس نیستش؟

نظر

نوشته اصلی توسط Amir_A نمایش پست ها
                    سلام...
                    ممنون بایت اندیکاتور...

این اندیکاتور نسبت به کندل یکشنبه حساس نیستش؟
                    در تنظیمات اندیکاتور موردی هست که همون طور که در تصاویر مشخصه میتونه کندلهای یک شنبه را برای قیمتی در نظر نگیره ودر مورد زمانی هم باید بگم که بله کندل های یکش نبه را هم بررسی میکنه
                    خروج
                    لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

دوستانی که قبل از این پست اندیکاتور رو دانلود کرده بودند از پست اول دوباره زحمت دانلودش رو بکشند و با قبلی جایگزین کنند یک ایراد جزئی داشت که حل شد.

در ضمن دوستان هر سوالی در مورد اندیکاتور دارند ابتدا تصاویر پست اول رو مطالعه کنند اگر باز سوالی بود بعد پست بزنید و بپرسید تا از شلوغ شدن تاپیک جلوگیری بشه
                      ویرایش توسط mda7 : https://www.traderha.com/member/3339-mda7 در ساعت 11-10-2013, 10:59 PM
                      تو نمی توانی ... !
                      ٠•●ஜ رومن پولانسکی ஜ●•٠

نظر

کم کم آماده بشیم بریم به استقبال هفته جدید و انشاالله پرسود
                        به لطف نیما جان و آقا مهدی ، از این به بعد نه تنها فقط نقاط حساس قیمتی را از دید پیووتی خواهیم داشت بلکه نقاط زمانی هم در اختیارمون هستند
                        برای شروع به کار ، ابتدا تصویری را قرار میدم که درش واکنش ها مشخص شدند . " این تمپلیت را مختص همین کار گذاشتم "
                        انشاالله با مشارکت دوستان و تبادل تجارب و یافته ها به تدریج بهترین تسلط خواهیم رسید و موارد رفتار شناسی را از این مبحث پیدا کنیم .
                        چون فقط داشتن ابزار مهم ، نیست بلکه چگونگی استفاده از اون هم ، به همون اندازه نقش داره
                        خروج
                        لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

دیگر مشاهدات :
                          خروج
                          لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

به رفتار قیمت در باکس ها توجه کردید ؟ چطور باید این رفتار را از قیل بدونیم ؟ راه پیدا کردنش ؟؟

خروج
                            لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

با توجه به حرکت قیمت در باکس قرمز ، بهترین استاپ لاس را کجا و چطور میشه مشخص کرد ؟؟
                              خروج
                              لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

پردازش ...
                              X