اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ترید بر روی بیت کوین

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• ترید بر روی بیت کوین

به نظرم جای این بحث در انجمن خالیه و من خودم مدتی با بیت کوین سرو کار داشتم و آینده درخشانی رو واسه این پول مجازی پیش بینی میکنم . حدود 1 سال پیش که با این پول مجازی آشنا شدم ارزش هر 1 بیت کوین معادل 800 دلار بود!! که به مرور کاهش پیدا کرد و 4-5 ماه پیش به حدود 240$ رسید که اونجا حمایت شد و مجدد روند صعودی گرفته و الان در حدود 440$ معامله میشه. برخی پیش بینی کرده اند که ظرف 2-3 سال آینده ارزش بیت کوین به بالای 1000$ خواهد رسید.

راه و روشهای مختلفی جهت جمع اوری و کسب بیت کوین وجود داره که فعلا به اون نمی پردازم و در صورت صلاحدید مدیران انجمن اگر تمایل داشتند می توانیم با هم هماهنگ کنیم و بخش مربوط به بیت کوین رو در این انجمن به صورت مستقل راه اندازی کنیم و بنده تجارب خوبی در این زمینه دارم که به اشتراک خواهم گذاشت.

منتظر مدیران هستم .اگرم تمایلی نبود بنده فقط تحلیل قیمتی اون رو برای دوستان قرار میدم و البته بروکرهایی هم هستند که میتوان بر روی بیت کوین با آنها فعالیت کرد.

کسب آگاهی در مورد کسب درآمد از بیتکوین

نوشته اصلی توسط f125tk نمایش پست ها
    به نظرم جای این بحث در انجمن خالیه و من خودم مدتی با بیت کوین سرو کار داشتم و آینده درخشانی رو واسه این پول مجازی پیش بینی میکنم . حدود 1 سال پیش که با این پول مجازی آشنا شدم ارزش هر 1 بیت کوین معادل 800 دلار بود!! که به مرور کاهش پیدا کرد و 4-5 ماه پیش به حدود 240$ رسید که اونجا حمایت شد و مجدد روند صعودی گرفته و الان در حدود 440$ معامله میشه. برخی پیش بینی کرده اند که ظرف 2-3 سال آینده ارزش بیت کوین به بالای 1000$ خواهد رسید.

راه و روشهای مختلفی جهت جمع اوری و کسب بیت کوین وجود داره که فعلا به اون نمی پردازم و در صورت صلاحدید مدیران انجمن اگر تمایل داشتند می توانیم با هم هماهنگ کنیم و بخش مربوط به بیت کوین رو در این انجمن به صورت مستقل راه اندازی کنیم و بنده تجارب خوبی در این زمینه دارم که به اشتراک خواهم گذاشت.

منتظر مدیران هستم .اگرم تمایلی نبود بنده فقط تحلیل قیمتی اون رو برای دوستان قرار میدم و البته بروکرهایی هم هستند که میتوان بر روی بیت کوین با آنها فعالیت کرد.
    با سلام ،بنده هم به تازگی با کسب درآمد بیتکوین آشنا شدم و در محیط مجازی به دنبال منابع معتبر جهت کسب اطلاعات بیشتر در این مورد هستم ممنون میشم اگه منابع اطلاعاتی معتبری هست بنده رو هم مطلع نمایید، با تشکر موفق و در پناه و یاری خداوند باشید. ، ..................
    ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 02-11-2017, 09:45 AM دلیل: قرار دادن راه تماس شخصی

نظر

نوشته اصلی توسط f125tk نمایش پست ها

سلام دوست عزیز بنده داشتم مطالب سایت رو می خوندم متوجه شدم شما مشهد تشریف دارید و بنده هم در مشهد هستم..

از اونجایی که ظاهرا با مبحث بیت کوین هم آشنا هستید فک می کنم جای رشد این تکنولوژی بالاست گفتم اگه امکانی باشه

با هم مکاتبه ای در این زمینه داشته باشیم..

این سایت بنده هستش که در این زمینه بیت کوین و مشتقات اون فعالیتی دارم و در خرید و فروش این کوین هم فعالیت می کنم،

اگه مایل باشید با هم همکاری های خوبی رو داشته باشیم

شماره بنده

09363378051

سایت

gateofmoney.ir

بخش مربوط به ارزهای رمزنگاری شده

http://gateofmoney.ir/category/cryptocurrency/

نظر

ببخشید من به علت مشغله فراوان در تلگرام کلا دیگه سر نزدم.البته می بینید که طبق صحبتهای قبل عجب رشدی کرد بیت کوین

نظر

سلام دوستان امروز که exness رو باز کردم دیدم که جفت BTC/USD رو اضافه کرده و جالب اینکه بازارش بدون توجه به تعطیل بودن بقیه بازارها ، باز هست. آیا در بقیه بروکرها هم به همین صورت هست؟
          خودتو بذار جای قیمت!

sigpic

نظر

نوشته اصلی توسط ehsan55 نمایش پست ها
            سلام دوستان امروز که exness رو باز کردم دیدم که جفت BTC/USD رو اضافه کرده و جالب اینکه بازارش بدون توجه به تعطیل بودن بقیه بازارها ، باز هست. آیا در بقیه بروکرها هم به همین صورت هست؟
            سلام

همیشه میتونید معامله کنید. تعطیلی ندارد.
            با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

قیمت بیت کوین الان حباب . با در نظر گرفتن اینکه الان نزدیک به 1300 نوع ارز دیگه که همسان بیت کوین هست مفهومی نداره این ارز ارزشش این حد باشه
              دوما این که مساله این هست که رفته رفته تراکنش های اون به خاطر افزایش کاربری اون زیاد تر می شه و با زیاد تر شدن تراکنش ها مشکلاتی چون ناتوانی در اجرای دستورات خرید و فروش اون به وجود می اید .
              هماکنون بیشتر از 20.000 دستور کانفرم نشده وجود دارد که مشکلی بزرگ برای این ارز است

نظر

ارزهای جدید مجازی

فکر می کنم بزودی ارزهای جدیدی وارد عرصه رقابت با بیت کوین خواهند شد که به تدریج جای بیت کوین را خواهند گرفت.

نظر

نوشته اصلی توسط BAHRAM1377 نمایش پست ها
                  فکر می کنم بزودی ارزهای جدیدی وارد عرصه رقابت با بیت کوین خواهند شد که به تدریج جای بیت کوین را خواهند گرفت.
                  الان نزدیک به 1300 نوع ارز دیجیتالی همسان بیت کوین ساخته شده ولی چون بیشتر استفاده کننده های بیت کوین سواد اینترنت و کامپیوتر ندارن و به زور از موبایل استفاده می کنند فقط بیت کوین رو می شناسند و از اون استفاده می کنند
                  اگر سازنده های این ارزهای جدید کمی ارزهای خود را تبلیغ کنند و اون رو به همه بشناسونند اون وقت است که قیمت بیت کوین به رقم واقعی خودش نزدیک می شه

نظر

فرض کنید که شما قصد انتقال پول از کشوری به کشور دیگر را دارید. وقتی شما از روش سنتی پول را ارسال می کنید، به صورت تئوری، پول ابتدا وارد سازمان یا بانک واسطه می شود و سپس از آنجا برای فرد مورد نظر ارسال خواهد شد.
                    حال فرض کنید با استفاده از بیت کوین قصد انتقال پول را دارید. به صورت تئوری شما آدرس کیف پول فرد دیگر را از او می گیرید و تراکنش را انجام می دهید. مقدار بیت کوین از آن تراکنش وارد شبکه می شود اما اینجا دیگر بانک یا شرکت های واسطه نقشی ندارند بلکه کامپیوترهای سراسر جهان تراکنش ما را بررسی می کنند.
                    دلیل استقبال زیادش برای اینه که حالت پولشویی ایجاد میکنه و بانک ها واسطه رو کنار گذاشته. شما قاچاقچی اسلحه باشی پولتو چطور جابجا میکنی؟!

نظر

درود
                      تا امن شدن بیت کوین در مارکت،از فکر ترید روی اون بیاد بیرون.رفتارهای عجیبی داره بیت کوبن

نظر

بیت کوین هم مثل ارزهای دیگه است و بازار گردان داره با این تفاوت که ارزهای دیگه رو کمتر بازار گردانی می کنند و بانک های مرکزی کشورها هستند فقط در مواقع خاص روی ارزها دخالت می کنند ولی بیت کوین بازار گردانهای قوی داره که از سال 2010 دارن ماینینگ می کنن و الان چند میلیون از این ارز رو دارند و به راحتی می تونن جهت اون رو تغییر بدن و روی اون تاثیر بگذارند.
                        راحت می شه گفت بیت کوین مثل سهام های ارزان ایران هست که فساد مالی و دله دزدی توش زیاده

نظر

احتمال ورود بیت کوین به فرابورس وجود دارد/ بررسی های اولیه

http://boursepress.ir/news/67247
                          با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

خوبی پیدایش این ارزهای دجیتالی توان معامله روی انها است
                            حداقل اگر بشه روی 10 ، 20 از انها معامله کرد کار ترید لذت بخش تر می شه

چون الان روی جفت ارزها شکار استاپ و بازار گردانی کاملا اشکارا انجام می شه و نیازی به اثبات اون نیست حداقل شاید با گسترش این نوع ارزها و عمیق تر شدن این ارزها بازار گردانی روی ان ها کمتر مفهوم پیدا کنه و بازاری واقعا 24 ساعته برای 7 روز هفته رو برای همیشه داشته باشیم و دیگه با گپ های چند صد پیپی روز دو شنبه رو شروع نکنیم

نظر

سلام روز بخیر
                              من واقعا یکسری سوال برام پیش اومده تو زمینه بیت کوین.
                              این پولهایی که ما میدیم کجا ذخیره میشه؟ آخه امنیت پولهامون چجوری تامین میشه؟
                              سایتهای ایرانی زیادی این خرید و فروش رو انجام میدند مثلا یه سایت هست که توی خرید بیت کوین به نظر از بقیه معتبر تر بود.
                              میشه راهنمایی کنید میشه به این سایتا اعتماد کرد؟ یا مثلا وبسایت ایرانی کارت. من واقعا گیج شدم ممنون میشم راهنماییم کنید.

نظر

پردازش ...
                              X