اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ارتباط با مدیران بخش الیوت

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• ارتباط با مدیران بخش الیوت

با سلام

در این تاپیک میتوانید نظرات ، انتقادات و پیشنهادات خود در رابطه با بخش تحلیل الیوت عنوان فرمائید

ارادت خلیل

تمام تاپیک های آنالیز الیوت از حالت قفل بیرون اومد !

خواهش میکنم هیچ آنالیز شخصی خود در بخش ها قرار ندهید، منتهی نظری دارید در رابطه با آنالیزهای موجود در تاپیک ، توضیحات دقیق خود همراه با عکس، مدرک... قراردهید.

ارادت خلیل

نظر

یک بخش ثابت بنظرم راه بندازید برای ادونس گت که اتو اسکن کنه و موقعیت های مناسب تایپ 1 و تایپ 2 رو اعلام کنه و هر روز 4-5 تام وقعیت خوب در تمام جفت ارزها رو در تایم فریم 1 ساعته اعلام کنه. بنظرم این تاپیک میتونه پر مخاطب باشه من نوعی مخاطب اولشم! بخصوص این روزها که بازی با کراس ها می کنیم و مسیر حرکتش برایمان اهمیت دارد!
      .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
      https://telegram.me/Cyclicalwaves
      https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

سلام مهندس

شمارش اتوماتیک اعتقادی ندارم ! منتهی کسی با الویو یا ادونس گت کار کرده و مسلط هست اعلام آمادگی کنه و استارت بزنه !

آرش جان چهار بخش راه اندازی کن و واسه هر قسمت که مد نظر هست برای تحلیل بین بازاری مینویسم تاپیک های آنها راه اندازی شود و روزانه تحلیل بزارید !

Stock
        Commedity
        Bond
        4x

نظر

salam.mikham too kelasaye online eliot sherkat konam,mikhastam ke rahnemayim konin ,mer c

نظر

نوشته اصلی توسط m.p.j نمایش پست ها
            salam.mikham too kelasaye online eliot sherkat konam,mikhastam ke rahnemayim konin ,mer c
            سلام دوست عزیز

در مرحله اول اینکه تایپ فنگلیش خارج از چارچوب قوانین سایت هست و سعی کنید به زبان فارسی تایپ کنید

در مرحله دوم اینکه پنج روز آخر هر ماه میلادی شماره ایرانسلم ( 09362602036 ) واسه پرسش و پاسخ باز میشه ئ میتونید تماس بگیرید

در مرحله آخر اینکه کلاس آملاینی در این بخش فعلا موجود نیست !

موفق و پیروز باشید

نظر

درود بر یکایک دوستان عزیز

بخش الیوت با همت جناب مهندس رحمانی بنا شد و تا به اینجای کار تحلیل ها و دیدگاه های خودشان بدون هیچ دریغی در اختیار عزیزان قرار دادند

به دلیل مشغله زیاد در بخش بنیادی ،ایشان درخواست کردند که در این بخش انجام وظیفه نماییم.

سید علی اصغر حقایقی از توابع جنوبی استان فارس و همشهری مهندس عزیز هستم

تمام آموزه های من در بازار مدیون مهندس عزیز هستم و در تحلیل ها و آموزش های این بخش سعی میکنم از تاییدیه مهندس برخوردار باشم

سربلند باشید

نظر

اطلاعیه

هر ماه دسترسی ده نفر به بخش ویژه الیوت کاران باز خواهد شد (به عیر از ایام خاص که تعداد بیشتری دسترسیشون باز خواهد شد)

اولویت با افرادی هست که زودتر نام نویسی کنند !

مشخصات زیر برای بنده پیام خصوصی کنند:

نام و نام خانوادگی

شماره تماس ثابت و همراه

ایمیل
                پ.ن: دوستان عزیز، جواب پیام های خصوصی به دلیل اینکه بین هر پیام ثانیه و زمان زیادی میبرد ، نمیتوانم پاسخ بدم ! عذر منو پذیرا باشید پس مشخصات خود را ارسال کنید و پس از چهار روز دسترسی شما باز نشد به بخش ویژه ، لطف کنید با آی دی PCM ارتباط برقرار کنید

ارادت
                آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

تحلیل های الیوت به صورت روتین در تایم یکساعته به بالا مجددا آپدیت خواهد شد. تنها فرق با قبلی ها اینه که ممکنه پترن های فیبوناچی در کنار تحلیل الیوت مشاهده کنید

قسمت دیگری که اضافه خواهد شد چشم انداز اقتصادی هم در کنار هر تحلیل اورده میشود

جدول جهت هم که طبق گذشته گنجانده خواهد شد.

سعی خواهیم کرد هر ایندکس را با بالاترین سناریو محتمل برای معامله به اشتراک بگذاریم.

بعد از یک مدت چندماهه باز به این نتیجه رسیدم که کسی قادر به وارد شدن در گود نیست و این میتونه دلایل گوناگونی داشته باشد که در حیطه مبحث ما نمیگنجد

فروم پرسپولیس اولین و آخرین خانه من هست و تا میتوانم برای آبادی خانه تلاش خواهم کرد.

ارادتمند

نظر

با سلام
                    من دوره اموزش تحلیل تکنیکال مقدماتی را گذروندم و دارم باهاش خرید فروش انجام میدم منتها میخواستم تحلیل الیوتم به صورت کامل یاد بگیرم ولی چون دانشجو وکارمندم هستم وقت ندارم همه ی کتابهای موجودا بخونم البته کتاب رابرت .ر.پریچر را خوندم که برام خیلی مفید نبود لطفا یه منبع خوب برای یادگیری این موضوع معرفی کنید که کاملهم باشه....ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط mastersh نمایش پست ها
                      با سلام
                      من دوره اموزش تحلیل تکنیکال مقدماتی را گذروندم و دارم باهاش خرید فروش انجام میدم منتها میخواستم تحلیل الیوتم به صورت کامل یاد بگیرم ولی چون دانشجو وکارمندم هستم وقت ندارم همه ی کتابهای موجودا بخونم البته کتاب رابرت .ر.پریچر را خوندم که برام خیلی مفید نبود لطفا یه منبع خوب برای یادگیری این موضوع معرفی کنید که کاملهم باشه....ممنون

داینامیک تریدینگ رابرت ماینر

مرجع کامل امواج الیوت دکتر محمدی
                      .

نظر

نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
                        سلام مهندس

شمارش اتوماتیک اعتقادی ندارم ! منتهی کسی با الویو یا ادونس گت کار کرده و مسلط هست اعلام آمادگی کنه و استارت بزنه !

آرش جان چهار بخش راه اندازی کن و واسه هر قسمت که مد نظر هست برای تحلیل بین بازاری مینویسم تاپیک های آنها راه اندازی شود و روزانه تحلیل بزارید !

Stock
                        Commedity
                        Bond
                        4x

چون بنده در زمینه الیوت کار میکنم و در زمینه طلا . میتونم در رابطه با شمارش امواج اونس خدمت دوستان انجام وظیفه داشته بکنم.
                        .

نظر

با سلام
                          سلام بزرگوار

کتاب زیاد هست منتهی چون وقت ندارید پیشنهاد میدم تاپیک زیر را دنبال کنید

دانلود دوره آموزشی مالتی مدیای الیوت بهزادی به سبک ماینر - صفحه 17

سوالی بود در خدمتیم

نظر

باسلام
                            دوستان ممنونم که پاسخ دادید ...نظرتون در مورد کتاب گلن نیلی چیه؟اگه اسمشا درست گفته باشم من فایل پی دی اف اش را گیر اوردم که ترجمه ناصر دادگستر هست...ولی 446 صفحه است
                            ویرایش توسط Mehrdad : https://www.traderha.com/ در ساعت 10-24-2013, 11:12 PM

نظر

باسلام
                              دوستان ممنونم که پاسخ دادید ...نظرتون در مورد کتاب گلن نیلی چیه؟اگه اسمشا درست گفته باشم من فایل پی دی اف اش را گیر اوردم که ترجمه ناصر دادگستر هست...ولی 446 صفحه است
                              کتاب خیلی خوبی هست و خواندنش خالی از لطف نیست . " از دیدگاه شخصی ام کاملترین مرجع الیوت همین هست "

نظر

پردازش ...
                              X