اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

معرفی اکسپرت ها و اندیکاتور های سود ده و مفید

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• معرفی اکسپرت ها و اندیکاتور های سود ده و مفید

سلام
    این تاپیک را به جهت معرفی اکسپرت و اندیکاتور های سود ده و ومفید قرار میدیم . که دوستانی که با ابزارهای نام برده در منابع دیگه آشنا میشن و یا از اون ها بهره میبرن ، به جهت بالاتر بردن سطح آگاهی و حتی بالاتر بردن سود دریافتی دیگر هموطنان در این فروم قرار بدن . و تنها با مشارکت و ارتباط متقابل هست که میشه به این هدف رسید
    دوستانی که با اکسپرت های جدید در منابع معتبر آشنا میشن میتونن با معرفی اونها در این مکان در صورت اثبات اولیه سودمند بودنشون در همین قسمت تاپیکی اختصاصی تشکیل داد و به صورت تخصصی و کاربردی در مورد اون اکسپرت تحقیق و بک تست و دیگر فعالیت ها را اعمال کرد .
    همین طور برای اندیکاتور ها هم چنانچه دوستان مایل باشند میتونند با معرفی اونها در این مکان با بررسی جمعی و کار گروهی به اصلاح ، ارتقا و نهایتا استفاده کاربردی پرداخت .

با پیشنهادات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری کنید
    لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

سلام وقت به خیر
    حیف نیست این جا خالیه
    من وقت ترید به صورت دستی رو ندارم و خیلی سعی دارم که از اکسپرت استفاده کنم. در حال حاضر از اکسپرتی استفاده می کنم که ریسکش پایینه ولی سود قابل توجه ای نداره که بعدا در اختیارتون می ذارم تا بحث کنیم . ولی در حال حاضر یه اکسپرتی هست که خیلی فکرم رو مشغول کرده و در خواست می کنم از بزرگوارانی که در این کار خبره هستن تنظیماتی رو روی این اکسپرت انجام بدن تا بهتر از این بشه ممنون اگر من را همراهی کنین.
    http://pcmupload.traderha.com/up...8742572171.rar

نظر

مجدد سلام
      متاسفانه فعلا که کسی در مورد اکسپرت بالایی تنظیمی رو بیان نکرده بنابراین من از اکسپرتی که در بالا صحبتش رو کردم و گفتم سود کم و ریسک کم داره بک تستش رو براتون می ذارم در صورت تمایل بفرمایید تا خود اکسپرت رو هم تقدیم کنم.در ضمن من اکسپرتهای خوبی در اختیار دارم ولی متاسفانه به دلیل اینکه سواد برنامه نویسی ندارم به سختی تنظیماتشون رو پیدا می کنم. اگر واقعا ببینم که بزرگواران در این ضمینه تمایل نشان می دن تقدیم می کنم تا بتوانیم همگی موفق باشیم.
      sabet-.jpg
      در اینجا سایزهر پوزیشن 0.02 است و از تاریخ 15/08 تا 31/12
      ویرایش توسط hesam_sabet : https://www.traderha.com/member/12186-hesam_sabet در ساعت 01-05-2014, 12:02 AM

نظر

نوشته اصلی توسط hesam_sabet نمایش پست ها
        مجدد سلام
        متاسفانه فعلا که کسی در مورد اکسپرت بالایی تنظیمی رو بیان نکرده بنابراین من از اکسپرتی که در بالا صحبتش رو کردم و گفتم سود کم و ریسک کم داره بک تستش رو براتون می ذارم در صورت تمایل بفرمایید تا خود اکسپرت رو هم تقدیم کنم.در ضمن من اکسپرتهای خوبی در اختیار دارم ولی متاسفانه به دلیل اینکه سواد برنامه نویسی ندارم به سختی تنظیماتشون رو پیدا می کنم. اگر واقعا ببینم که بزرگواران در این ضمینه تمایل نشان می دن تقدیم می کنم تا بتوانیم همگی موفق باشیم.
        [ATTACH=CONFIG]2493[/ATTACH]
        در اینجا سایزهر پوزیشن 0.02 است و از تاریخ 15/08 تا 31/12
        سلام
        جناب حسام از این که در این تاپیک اقدام به اشتراک گذاری اکسپرت و در درخواست مشارکت کردید ممنون . بنده به دلیل مشغله ای که در این روز ها داشتم از نظر محدودیت زمانیم نتونستم روی اکسپرت قبلیتون کار کنم ولی مطمئن باشید که پستهای جناب عالی بی پاسخ نخواهند ماند و در اولین فرصت ممکن مورد بررسی و بهترین تنظیمات اعلام خواهند شد .
        لذا خواهشمندم در صورت تمایل اکسپرت های مورد نظرتون را در اینجا قرار دهید تا به ترتیب مورد بررسی قرار بگیرند
        ارادتمند

نظر

سلام قربان ممنون از پاسختون
          بروی چشمم تعدادی از اکسپرتهام رو که بکتست ازشون دارم رو تقدیم کنم که حداقل بیانگر ارزش وقت گذاشتن باشم

نظر

بنده به همراه یکی از استادانه این فروم به بررسی اکسپرته معروفه میلستون نشستیم!

این اکسپرت بر روی چارته بنده سود هایی خوبی میداد..اما بر روی چارته استاد نه! البته استاد بر روی سیستمه بنده هم بک تست رو انجام داد و نتیجه همون شد که من انجام دادم! (هر دو متعجب شدیم!)

این اکسپرت ورژن های زیادی داره که تو ورژن های آخر نویسنده اکسپرت کمک کرده که هیچ پوزیشنی با برآینده منفی بسته نشه!! (هدج نمیکنه!)

من ورژنه آخره این اکسپرت رو اینجا قرار میدم تا دوستان هم بتونن بک تست بگیرن..

و از جنابه PCMSystem خواهش دارم برای ست مناسب برای اکسپرت ما رو یاری کنند..

البته نا گفته نمونه نویسنده اکسپرت ورژنه 18.2 این اکسپرت رو با ستی که خودش درست کرده 10000 دلار رو توی 1 سال به بالای 1800000 دلار رسونده که گفته با ریسکه بالا کار کرده...

ولی ورژنه آخر رو میگه با تنظیماته دیفالت میشه رو ی10 تا جفت ارز ست کرد..وبرآینده حاصله معقولی ازش داشت..

این همه ورژنه آخر 22.5 این اکسپرت هست..الیته ست خودم رو هم براتون قرار میدم که 5000 تا رو تا 9000 تا یکساله میبره..

تایم کار 5 مین رو ی یورو دلار..

http://pcmupload.traderha.com/up...8901826791.rar
            بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

سلام اقای امیر رضا منم از اکسپرت شما تست گرفتم و جوابی که شما گرفته بودین رو گرفتم و خوبه .
              بیشتر مواقع به موقع پوز می گیره ولی اگر یک پوز به ضرر برسه نگهش می داره (حتی مدت زیاد) و دیگه پوز جدید نمی گیره و خودش رو درگیر می کنه در اینجا دقت کنید:

Untitled22.jpg
              تازه بقیش جا نشد در صورتی که اگر بتونیم هر 68پیپ این پوز راتکرار کنیم فوق العاده است.در عکس پایین دقت کننین تا منظورم رو متوجه بشین .
              Untitled33.jpg
              راستی این همون اکسپرت که تستش رو گذاشته بودم.در ضمن این اکسپرت رو روی 5m بگذارید بهتره ولی روی همه ی تایم ها جواب می ده فایل ست رو تقدیم کردم و بر روی ارز های اصلی
              http://pcmupload.traderha.com/up...8909805241.rar
              حالا اگه ما بتونیم از به موقع پوز گرفتن اکسپرت شما و پوز حفاظتی اکسپرت من استفاده کنیم فکر کنم خوب جواب بگیریم.
              بازهم ممنون از همیاری شما

ویرایش توسط hesam_sabet : https://www.traderha.com/member/12186-hesam_sabet در ساعت 01-05-2014, 01:23 PM

نظر

من یه تست 2 ماه گرفتم ازش فقط اینکه پازیشنو زیاد باز نگه میداره

دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

نوشته اصلی توسط hesam_sabet نمایش پست ها
                  سلام اقای امیر رضا منم از اکسپرت شما تست گرفتم و جوابی که شما گرفته بودین رو گرفتم و خوبه .
                  بیشتر مواقع به موقع پوز می گیره ولی اگر یک پوز به ضرر برسه نگهش می داره (حتی مدت زیاد) و دیگه پوز جدید نمی گیره و خودش رو درگیر می کنه در اینجا دقت کنید:

تازه بقیش جا نشد در صورتی که اگر بتونیم هر 68پیپ این پوز راتکرار کنیم فوق العاده است.در عکس پایین دقت کننین تا منظورم رو متوجه بشین .

راستی این همون اکسپرت که تستش رو گذاشته بودم.
                  http://pcmupload.traderha.com/up...8909805241.rar
                  حالا اگه ما بتونیم از به موقع پوز گرفتن اکسپرت شما و پوز حفاظتی اکسپرت من استفاده کنیم فکر کنم خوب جواب بگیریم.
                  بازهم ممنون از همیاری شما

بسیار عالی . از مشارکتی که داره شکل میگیره میشه موفقیت ها و دستاورد های مفید بزرگی را در آینده نزدیک دید .
                  جناب حسام و امیر رضای عزیز انشاالله بعد از اینکه به نتیجه مطلوبی از نظر تنظیمات و ارتقا اکسپرت رسیدید ، جهت کاستومایز کردن آن بنابر یافته ها و ایده های جنابعالی ، با کمک دوستان برنامه نویس سورس آن را تغییر خواهیم داد . تا بتوان به نحو احسن از اکسپرت مورد نظر انشاالله بهر برد .
                  عدم حضور و مشارکت مستقیم بنده را در این ایام عفو بفرمایید . بلافاصله پس از مدتی کوتاه در خدمت خواهم بود .

نظر

نوشته اصلی توسط mohsen_hps نمایش پست ها
                    من یه تست 2 ماه گرفتم ازش فقط اینکه پازیشنو زیاد باز نگه میداره

احتمالا به این خاطر است که کندلهای آینده را نداره به همین خاطر نتیجه آخرین ترید چون مشخص نیست کال شدن حساب را نمایش میده البته این به این معنی نیست که در شرایط لایو هم شاهد چنین چیزی باشیم .

نظر

نوشته اصلی توسط PCMSystem نمایش پست ها
                      احتمالا به این خاطر است که کندلهای آینده را نداره به همین خاطر نتیجه آخرین ترید چون مشخص نیست کال شدن حساب را نمایش میده البته این به این معنی نیست که در شرایط لایو هم شاهد چنین چیزی باشیم .

بله میدونم این موضوع رو عکس وسطی در هنگام تست گرفته شده
                      دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

حسام جان ممنون من عکس های شما رو نتونستم خوب ببینم..لطفا بعد ازآپلود کردن لینک برای انجمن را قرار بدید..

در مورده این که پوزیشن رو باز نگه میداره..بخاطره اینه که این اکسپرت نمیخواد سره گرافه ما رو به پایین بیاد! البته اگه سته مناسب براش قرار بدیم زیاد تو این موقعیت ها قرار نمیگیره..اگه ریسکه کار پایین بود مطمئن باشید این اکسپرت
                        پوزیشنه شما رو از ضرر خارج میکنه..اگه بالا بود به نظرم اگه پوزیشن بیش از حد باز بود میشه دستی بست و اکسپرت شروع کنه برای معاملاته بعدی..

یه مورده جالب برام این بود که نویسنده اکسپرت گفته بود شما اگه یه پوزیشنی گرفتی و به سمته خلافه شما رفت میتونی اکسپرت رو ران کنی عدد مجیک رو صفر قرار بدی تا اکسپرت بتونه اون پوزیشنه تونو از خطر نجات بده!

البته من این کارو نکردم فقط نقل بود..

امیدوارم جناب pcmsystem به زودی بهمون کمک کنید..
                        بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

نوشته اصلی توسط amirreza6790 نمایش پست ها
                          حسام جان ممنون من عکس های شما رو نتونستم خوب ببینم..لطفا بعد ازآپلود کردن لینک برای انجمن را قرار بدید..

در مورده این که پوزیشن رو باز نگه میداره..بخاطره اینه که این اکسپرت نمیخواد سره گرافه ما رو به پایین بیاد! البته اگه سته مناسب براش قرار بدیم زیاد تو این موقعیت ها قرار نمیگیره..اگه ریسکه کار پایین بود مطمئن باشید این اکسپرت
                          پوزیشنه شما رو از ضرر خارج میکنه..اگه بالا بود به نظرم اگه پوزیشن بیش از حد باز بود میشه دستی بست و اکسپرت شروع کنه برای معاملاته بعدی..

یه مورده جالب برام این بود که نویسنده اکسپرت گفته بود شما اگه یه پوزیشنی گرفتی و به سمته خلافه شما رفت میتونی اکسپرت رو ران کنی عدد مجیک رو صفر قرار بدی تا اکسپرت بتونه اون پوزیشنه تونو از خطر نجات بده!

البته من این کارو نکردم فقط نقل بود..

امیدوارم جناب pcmsystem به زودی بهمون کمک کنید..
                          ارادتمند شما این هم از 2عکس
                          اکسپرت من
                          http://pcmupload.traderha.com/up...8933536391.png
                          اکسپرت شما
                          http://pcmupload.traderha.com/up...8933663831.png
                          حالا تلفیق ایندو فکر کنم مناسب از اب در بیاد

نظر

حالا یک اکسپرت دیگر موجود هست که به نظر خودم تنظیماتش رو خوب انجام دادم و تقدیم می کنم به نام get lucky که هم تست کردم و هم ازش جواب گرفتم نتیجه تست و تنظیمات در فایل موجوده.gbp/usd---h1
                            http://pcmupload.traderha.com/up...8934177431.rar
                            این اکسپرت جالبه
                            و این هم اکسپرتی که با تنظیمات من وقتی ما خوابیم ترید می کنه و بیشتر مواقع درست ترید کرده تا به الان اگر خواستید تست بکنید روی مدت زمانهای بالا تست بگیرید. در بیشتر ارزها جواب میده در تایم 1ساعت
                            http://pcmupload.traderha.com/up...8934410091.rar
                            و اینهم اکسپرت (اوزما) که واقعا فکر منو مشغول کرده در بیشتر مواقع درست پوز می گیره ولی به موقع نمی بنده و خودم باید ببندمش.در یورو یو اس دی تایم 1ساعت
                            http://pcmupload.traderha.com/up...8935081981.rar
                            بزرگواران این از من بازم اکسپرت دارم که تقدیم کنم که خوب جواب داده ولی فکر کنم این 4تا بتونه نیاز هممون رو بر طرف کنه اگر تنظیماتشون رو بهینه کنیم تا از این چند اکسپرت یک تلفیق مناسب و قوی در بیاریم مطمن باشید موفق می شیم خواهشا در این تلاش همیاری بفرمایید.
                            متشکرم

نظر

حسام جان اکسپرتت خیلی ترسناکه! تند تند پوزیشن باز میکنه تا شاید بتونه براینده مثبت بگیره..

منظورتون اینه مواقعی که میافته تو مشکل سورسه اکسپرته شما نوشته بشه؟؟

حالا چرا 68 پیپ؟

این سته جدیده ینده برای میلستون 22.5

10000 به 25000 بکساله یورو دلار

آدم دلش میخواد بره بالای گراف سر بخوره پایین!!

http://pcmupload.traderha.com/up...8893657692.rar
                              ویرایش توسط amirreza6790 : https://www.traderha.com/member/5546-amirreza6790 در ساعت 01-05-2014, 08:15 PM

نظر

پردازش ...
                              X