اطلاعیه

بستن
1 از 2 < >

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
2 از 2 < >

مقدمه ای بر این تالار

علیرغم اینکه پرسپولیس کپیتال از ابتدا همواره سعی و اصرار داشت که فقط روی مسئولیت بروکر بودن خود متمرکز باشد ولی اصرار مشتریان و هواداران شرکت بر نیاز و لزوم ارائه نظر های فنی مستقل در باره قیمت ها و کمک فکری و فنی به تریدر ها، فروم ما محل مناسبی برای این مهم شد و ما امروز مفتخریم که علاوه بر فراهم آوردن بستر مناسب جهت ترید و حمایت تریدر ها در زمینه اتصال مستقیم به بازار، از همراهی و همکاری بهترین و پر سابقه ترین تحلیل گران بازار برخوردار باشیم.

دوستانی که مدتی است با فروم ما آشنائی دارند حتما با آقای مصطفی روبین و تحلیل های زیبای ایشان هم آشنا هستند و از آنها حداکثر بهره را می برند. آقای نیما آزادی که تحلیل های حرفه ای ایشان سالها در فروم های مربوط به موضوع مورد تحسین همه بوده است نیز امروز به ما افتخار همکاری داده اند و ما در پرسپولیس کپیتال با عزمی راسخ تصمیم داریم این تالار را به مرجع شماره یک تحلیل های فنی بازار ارتقاء داده و این درخواست و نیاز شما عزیزان را به بهترین نحو ممکن پاسگو باشیم.

لازم دیدم پس از تشکر از آقایان مصطفی روبین و نیما آزادی که در این امر مهم به ما دست همکاری داده اند نکته کوچکی را نیز به عنوان یادآوری ذکر کنم.

تحلیل های این تالار در بسیاری از موارد نقاط ورود و خروجی را که با احتمال قابل توجهی می توانند به سود دهی منجر شوند پیشنهاد خواهند کرد. برای استفاده از این مطالب در نظر گرفتن دو چیز دارای اهمیت بسیار زیادی است.

اول اینکه دوستان حتما حد ضرر را در نظر داشته و حتما آن را به صورت یک اردر استاپ لاس در پلتفرم وارد نموده و اطمینان حاصل کنند که در صورت حرکت قیمت در خلاف جهت پیش بینی و خوردن استاپ لاس درصد بزرگی از سرمایه خود را از دست ندهند.

دوم اینکه فراموش نکنیم که پوزیشن هائی که با ضرر بسته خواهند شد جزو لاینفک علم و هنر ترید هستند و نکته مهم آنست که جمع سود ها باید بیش از جمع ضرر ها باشد. همچنین طبیعت آماری و آشوبی بازار مالی بخصوص در تایم فریم های پائین بهتر قابل مشاهده و بهره برداری است تا تایم فریم های بالاتر که با یک خبر که هیچکس انتظارش را ندارد رابطه خود را با یک الگو یا تحلیل فنی به کلی از دست می دهند. پس بهتر است پس از برخورداری از منطق صحیح نگرش به بازار (که همکاران ما در این تالار به آن می پردازند) هرچه می توانید تعداد معاملات خود را افزایش دهید. برای اینکار تارگت های سود و زیان کوچکتر و زمان باز بودن پوزیشن کوتاهتر مناسبترند.

از صمیم قلب آرزو می کنیم بتوانیم علاوه بر بستر سالم ترید و اتصال مستقیم به بازار با ارائه راهنمائی فنی به شما تریدرهای عزیر موفقیت روزافزون شما را شاهد باشیم. لطفا از طرح سئوالات خود در این تالار دریغ نفرمائید.

مهدی دریس زاده
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تشکر از جناب آقای مصطفی بابت فعالیت مفیدشان در فروم

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• تشکر از جناب آقای مصطفی بابت فعالیت مفیدشان در فروم

سلام به همگی

بنا به سخن زیبای "من لم یشکرالمخلوق لم یشکرالخالق" تشکر از کسانی که چیزی از آنها می آموزیم امر بسیار پسندیده ای است.

پیرو تاپیک های بسیار خوبی که برای تشکر از جناب آقای آ زادی و رحمانی و یزدی و ... بابت زحماتشان روی فروم باز شده واقعا جای خالی تاپیک تشکر از یکی از مدیران بسیار محجوب فروم یعنی جناب آقای مصطفی را خالی دیدم.

ایشان از نظر من جز اساتیدی هستند که بدون کوچکترین حاشیه ای همیشه در کنار همه کاربران فروم بودند و با روی باز اطلاعات مفید خود را در اختیار همگان قرار داده اند.

با اینکه ایشان کوچکترین حاشیه ای نداشتند ولی به خاطر دارم که حتی ایشان نیز از گزند حسودان دور نبودند و زمانی در فروم های دیگر مخصوصا در فروم اتوتریدینگ به جهت همکاریشون با پرسپولیس به ایشون توهین هایی صورت گرفته بود ولی ایشون با بزرگواری تمام از کنار این بی ادبی ها می گذشتند و به فعالیت خودشون ادامه میدادند.

واقعا جای قدردانی داره از فروم پرسپولیس که مدیران این فروم همه گلچینی از بهترین های بازار چه به لحاظ اخلاقی و چه به لحاظ علمی هستند. بسیار به جاست که دوستان دیگر نیز اگر دوست دارند شخصی از کاربران فروم را ازشون تشکر کنند تاپیک های عمومی باز کنند و این امر پسندیده را به عنوان یک رسم نیک به جا بیاورند.

با تشکر

من كه به شخصه هميشه از تحليلهاى ناب و راهنمايى هاى ايشان بهره فراوان برده ام و حسن نيت و بزرگوارى ايشان كاملا ثابت شده است.

نظر

از صبح تا حالا چندین بار تحلیل طلاشون رو دیدم. واقعا فقط میشه گفت دستت طلا. آقا مصطفی ممنون که هستی و یادمون میدی
      تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

مصطفی دوستی بسیار خوب و همراهی بسیار محبوب برای من است.

مصطفی، هرجای این خاک هستی سالم باشی و خدا نگهدارت باشد.

ارادتمند
        Think / Act / Enjoy

نظر

سلام
          آقا مصطفی واقعا بی نظیره یک مدیر کاردان ولایق مانند مابقی مدیران این انجمن
          به شخصه هر وقت سوالی برام پیش امده و یا مشکلی داشتم زودتر از همه آقا مصطفی جواب دادن و رسیدگی کردن واقعا دستش درد نکنه انشا الله که همیشه موفق و سربلند باشه

موفق باشید.
          هیچ چیز را نمی توان به کسی یاد داد

ولی

میتوان به او کمک کرد تا پاسخ ها را درون خود بیابد .......

نظر

مصطفی جون دوست داریم..........
            دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

سلام
              آقا مصطفی مرد همیشه حاضر
              بنده هم به نوبه خودم از تلاش ها و زحمات آقا مصطفی عزیز که یکی از بهترین های فروم از لحاظ علمی و اخلاقی هستند تشکر می کنم امیدوارم همواره در همه مراحل زندگی موفق و سربلند باشند

ارادتمند - احسان

$$$ The Best Indicator = PRICE

نظر

سلام و درود. منم تشکر میکنم از زحماتت در فروم

نظر

سلام به همه دوستان و بزرگوارن .

راستش وقتی این تاپیک دیدم یکم خجالت کشیدم و خودم لایق این همه محبت از سوی شما عزیزان نمیبینم .و باعث افتخار من که در خدمت شما هستم و به عنوان کوچکترین عضو این فروم خیلی چیزها از همه شما سروران یاد گرفتم و بر دست یکایک شما بوسه میزنم و امیدوارم همیشه شاهد موفقیتهای شما و همچنین شرکت پی سی ام باشم .

ارادتمند شما

مصطفی
                  با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://cabin.pcmfa.co/fa/ref/MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

سلام

آقا مصطفی رو توی این تاپک که نه توی همه پست ها باید ازش تشکرکرد بسیار با اخلاق و کاردان انشا الله که همیشه موفق و سر بلند باشی مصطفی جان .
                    نوشته اصلی توسط burix نمایش پست ها

آقا مصطفی مرد همیشه حاضر
                    ارادتمند - احسان
                    واقعا مرد همیشه حاضر
                    هیچ چیز را نمی توان به کسی یاد داد

ولی

میتوان به او کمک کرد تا پاسخ ها را درون خود بیابد .......

نظر

زندگی آفرینش هست ، نه کشف و جستجو

نظر

با سلام و عرض ادب خدمت استاد گرامی جناب آقای مصطفی،صمیمانه از لطف و زحماتتان سپاسگذارم و برایتان آرزوی سلامتی و شادکامی میکنم.

نظر

با عرض سلام وخسته باشید.

منم به نوبه خودم از تلاشهای بی دریغ آقامصطفی تشکر میکنم و آرزوی سلامتی برای ایشان و خانواده محترمشان خواستارم.

Set And Forget

نظر

آقا مصطفی گل
                            این اولین پست من هستش با وجودی که تاریخ عضویتم مربوط به خیلی وقت پیشه
                            اما لازم میدونم با تمام وجود از محبتهای شما تشکر کنم
                            به جرات میگم غیر ممکن بوده شما چیزی رو جایی درج کرده باشید من اونجا سرک نکشم
                            ارادت شدید داریم خدمتتون

نظر

آقا مصطفی عزیز خیلی دوست داریم ممنون برای تمام زحماتت که همه ازش بهره مند هستند

نظر

پردازش ...
                              X