اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

دانلود سری جدید ویدئو های آموزش ایچیموکو کریس

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• دانلود سری جدید ویدئو های آموزش ایچیموکو کریس

با سلام

ان شالله به شرط توفیق و حیات قصد دارم با سری جدید ویدئو های کریس در رابطه با آموزش ایچیموکو ، همراه شما باشم .

یا حق
    ویرایش توسط reza2014 : https://www.traderha.com/member/15260-reza2014 در ساعت 04-08-2014, 08:33 PM
    الهی به من آن ده که آن به !!!

روشی نوین در کسب درآمد آنلاین

دوستانی که سری قدیمی ویدئو ها را می خواهند به این آدرس مراجعه کنند :

https://www.mediafire.com/eg

نظر

اینم سری جدید خدمت شما :
      ویرایش توسط reza2014 : https://www.traderha.com/member/15260-reza2014 در ساعت 04-08-2014, 08:35 PM

نظر

سلام
        با تشکر از شما سوالی داشتم این ویدیوهای جدید همون ویدیوهایی هست که در آدرس بالا گذاشتید یا ویدیو های آموزشی جدید از کریس عزیز هست.چون من تموم فایلهای قبلی رو دارم .
        در ضمن اگر این فایلها جدید هست لطف کنید نحوه دانلود از این سرور رو هم یاد بدید چون بنده هر چقدر تلاش کردم موفق به دانلود نشدم.
        با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط FX_Gold نمایش پست ها
          سلام
          با تشکر از شما سوالی داشتم این ویدیوهای جدید همون ویدیوهایی هست که در آدرس بالا گذاشتید یا ویدیو های آموزشی جدید از کریس عزیز هست.چون من تموم فایلهای قبلی رو دارم .
          در ضمن اگر این فایلها جدید هست لطف کنید نحوه دانلود از این سرور رو هم یاد بدید چون بنده هر چقدر تلاش کردم موفق به دانلود نشدم.
          با تشکر
          ویدئو سری قبلو که در پست 2 لینک دادم
          ویدئو های جدید در پست 3 لینک دادم

برای دانلود ، بزنید فری دانلود بعد 30 ثانیه تایمر به صفر میرسه ، بزنید creat download link
          براتون لینک دانلود مستقیم میده که تا 240 ساعت فرصت دانلود دارید
          والا باید دوباره بزنید دانلود

نظر

حجم دانلود فایلها خیلی بالااست امکان کم کردن حجم ویدیو ها وجود داره یا نه؟
            سوال دیگه اینکه فایلهای آموزشی جدید تموم شده یا به غیر از اینها باز هم هست؟
            واینکه در حال حاظر آیا کریس عزیز در حال آموزش درجایی هستند وما از کجا میتونیم بطور مستقیم به این مطالب آموزشی دسترسی داشته باشیم؟
            مرسی

نظر

امکانش هست اما شرمنده شخصا دوست ندارم.
              کیفیت واقعا میاد پایین و چارت خوب دیده نمیشه ، اگه قصد یادگیری دارید بهتره با کیفیت بالا دانلود کنید تا در روند آموزش بهتر پی برید (روانشناسی : وقتی چارت مبهم دیده بشه در دراز مدت به صورت نا خود آگاه زده می شوید)

نظر

و اینکه کریس تقریبا هر یکی دو ماه یک ویدئو میگزاره
                و بله این ها تمام ویدئو های جدید هستند و در صورت انتشار ویدئو جدید ان شالله سعی خواهم کرد که در اینجا به اشتراک بگذارم.

یا حق

نظر

اندیکاتورهایی که آقای کریس در فیلمهای آموزشی ایچیموکو در متاتریدر 4استفاده میکردند رواگر کسی از دوستان داره لینکش رو بذاره ممنون میشم.
                  مرسی

نظر

نوشته اصلی توسط reza2014 نمایش پست ها
                    دوستانی که سری قدیمی ویدئو ها را می خواهند به این آدرس مراجعه کنند : https://www.mediafire.com/eg
                    فایل ها قابل دانلود نیستن. ممنون میشم چک کنید. با سپاس

نظر

نوشته اصلی توسط FX_Gold نمایش پست ها
                      اندیکاتورهایی که آقای کریس در فیلمهای آموزشی ایچیموکو در متاتریدر 4استفاده میکردند رواگر کسی از دوستان داره لینکش رو بذاره ممنون میشم.
                      مرسی
                      اندیکاتور جپشین برای ام تی فور :
                      http://uploadboy.com/gsyyq7iptgdz.html

البته من خودم سی تریدر دارم برای همین نمیدونم چطوریه
                      ویرایش توسط reza2014 : https://www.traderha.com/member/15260-reza2014 در ساعت 04-09-2014, 08:55 PM

نظر

نوشته اصلی توسط MrMostafA نمایش پست ها
                        فایل ها قابل دانلود نیستن. ممنون میشم چک کنید. با سپاس
                        لینک ها درست هستند
                        فقط شاید به علت سنگین بودن سایت مدیافایر در لود شدن کامل مشکل داشته باشید. شاید بهتر باشه با مرورگر دیگه ای امتحان کنید.
                        این لینک به پوشه های ویدئو هاست. مثلا روی پوشه سیزن1 کلیک کنید سپس یکبار روی هر فایل کلیک کنید و به صفحه دانلود ارجاع داده می شود

یا حق

نظر

نوشته اصلی توسط paradise
                          آقای رضای عزیز

توجه داشته باشید که کریس عزیز حق استفاده از ویدئو های اموزشی خودشون - سری جدید - را برای کاربران سایت شخصی خودش محفوظ اعلام کردند. هر چند ایشان با بزرگواری تمام اموزش های خود را بدون هیچ چشمداشت مالی و مادی انجام داده و میدهند ولی اینکار شما در ارائه ویدئو ها بدون کسب اجازه از ایشان کاملا غیر اخلاقی است.
                          پارادایس عزیز ممنون

بعد از این صحبت شما ؛ البته با کمی تاخیر ، با جناب کریس عزیز مطرح کردم و اجازه کتبی ایشون گرفتم .
                          ایشون با اشتراک گذاری مطالبشون مشکلی ندارن و برای روشن شدن موضوع عین جوابیه ایشونو میگذارم اینجا بخونید :

" ممنونم از اینکه به فکر دیگران هم هستید ...
                          فیلمهای جدید از این نظر برای دوستان این سایت معرفی شد چون نوع بیان و مطالبش به مطالب این سایت مرتبط میشه و ممکنه دوستان در سایتهای دیگه متوجه مطالب فیلم نشن ....
                          مخالف نیستم اما ممکنه کمکی به دیگران نکنه
                          مشکلی ندارم از این بابت و ادامه بدید اما انتظار داشته باشید که شروع به ایراد گیری کنند
                          "
                          دوستانی هم که می خواید با سیستم ایچیموکو به سبک کریس ادامه بدن ، به این وبسایت مراجعه کنند :

the-itt دات کام
                          ویرایش توسط reza2014 : https://www.traderha.com/member/15260-reza2014 در ساعت 05-02-2014, 12:55 PM

نظر

نوشته اصلی توسط mosiloose
                            با سلام ، خدمتتون عرض کنم که آپلودسنتر uploadboy که شما ویدئو ها رو توش آپلود کردین یه خصوصیتی داره و اونم اینه که اگه شما کاربر عادی این سایت باشید محدودیت زمانی داره یعنی فایل هایی که آپلود میکنید در هر بار دانلود از طرف اشخاص به میزان 48 ساعت تمدید میشه و اگه بیشتر از 48 ساعت کسی اون فایل رو دانلود نکنه لینک سوخته میشه ، به نظرم شما توی به آپلودسنتر معتبرتر مثل مدیافایر آپلود کنید

ممنون
                            درسته من کاربر عادیشم اما اینطوری هم که شما میگی نیست !!!

بعد از آخرین دانلود به مدت 30 روز اون فایل ابقا میشه !!!

نظر

خب دوستان دوباره ویدئو ها رو آپلود و با لینک تازه در اختیار شما قرار میدم ،
                              شماره گذاری بر اساس ترتیب زمانی است که کریس عزیز ویدئو ها را به اشتراک گذاشتند.
                              سعی کنید به ترتیب شماره نگاه کنید :

نظر

پردازش ...
                              X