اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

یکی. از بهترین استراتژی های باینری آپشن

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• یکی. از بهترین استراتژی های باینری آپشن

البته این رو بگم که ادعا نمیکنم این مال خودم هست، در یک ویدیوی یوتیوب دیدم، امروز هم در یکی از وبسایت های فارسی.

اسم این روش ، روش نرده هست و بهترین زمان معامله هم، خارج ساعت بازاره، وقتی که نه روند صعودی داریم نه نزولی.
    این روش درصد سود را دو برابر می کند و درصد ضرر را به یک پنجم کاهش میده
    انجامش به این شکل هست، وقتی می بینید که نمودار به صورت زیک زاک حرکت میکنه، در بالاترین نقطه ی معامله فروش و در پایین.ترین نقطه یک معامله خرید باز می کنید، بعد از ۱ ساعت که هر دو معامله بسته شدند. اگر قیمت بین دو معاملهٔ شما بود هر دو معاملهٔ شما در سود بسته شده ولی اگر در بالا یا پایین محدوده بود، یکی از معامله ها درسود خواهد بود و یکی در ضرر.
    این وبسایت بهتر توضیح داده اگر متوجه نشدید. لینک یوتیوب هم گذشتم:

http://binaryoptionz.club/2017/01/21/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D8%AA%DA%98%DB%8C-%D8%AD%D8%B5%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%B1%DB%8C-%D8%A2%D9%BE%D8%B4%D9%86

https://www.youtube.com/watch?v=Dxw0OtsRgVs

امیدوارم به درد بخوره و بیشتر در موردش بحث کنیم
    ویرایش توسط bbabakan : https://www.traderha.com/member/24908-bbabakan در ساعت 01-26-2017, 11:36 AM

بهترین استراتژی در باینری آپشن تمرکز روی یک یا دو دارایی و عادت کردن به یادگیری فقط یک یا دو نمودار ... این شیوه رو من تا به امروز دنبال کردم و جواب داده .. در مجموع .. در انتخاب بروکر و پلاتفرم هم دقت باید کرد .. اولین بروکری که پیدا کردم تا به امروز هم باهاش کار میکنم و در مجموع راضی هستم . خوشبختانه پرداختها سرموقع انجام میشه ... در مورد باینری آپشن همیشه برعکس تعریف میکنند ولی با تجربه ای که من داشتم نظرم بکلی عوض شد . این آدرس بروکر bullabear.com و این آدرس ایمیل من هست : ................... اگه سوالی داشتید در خدمتم
    ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 01-31-2017, 10:18 AM دلیل: قرار دادن ایمیل شخصی

نظر

الان من امدم تو bullANDberولی میترسم پولم رو بریزم حساب شما کمکم کنید وبگیدمیشه اعتمادکرد

فرستاده شده از SM-J700Hِ من با Tapatalk

نظر

من جواب شما رو در ایمیل دادم

نظر

با سلام خدمت تمام دوستان امیدوارم هر کجا که هستید خوش و خرم باشید
          بنده یک سوال داشتم من میخوام در سایت آلپاری ثبت نام کنم و مبتدی هم هستم و نیاز به راهنمایی دارم که چطوری روند بازار روـپیش بینی کنم و چطوری خرید یا فروش رو بزنم و چگونه و کجا مدارکم رو آپلود کنم که تایید بشه ، کلا مبتدی هستم اگه آموزشی برای بنده که مبتدی هستم وجود داره ممنون میشم لینک بدین یا خودتون بی زحمت راهنماییم کنید
          ممنون و سپاسگذارم

نظر

[QUOTE=hamiddowlat;197280]با سلام خدمت تمام دوستان امیدوارم هر کجا که هستید خوش و خرم باشید
            بنده یک سوال داشتم من میخوام در سایت آلپاری ثبت نام کنم و مبتدی هم هستم و نیاز به راهنمایی دارم که چطوری روند بازار روـپیش بینی کنم و چطوری خرید یا فروش رو بزنم و چگونه و کجا مدارکم رو آپلود کنم که تایید بشه ، کلا مبتدی هستم اگه آموزشی برای بنده که مبتدی هستم وجود داره ممنون میشم لینک بدین یا خودتون بی زحمت راهنماییم کنید
            ممنون و سپاسگذام

با سلام دوست عزیز
            از اینکه مصمم هستید تا مراحل کار (یادگیری) و افتتاح حساب کنید بهتون تبریک میگم لطف کنید برای مراحل و توضیحات با تلگرام [MENTION=19097]tara[/MENTION]han1280

نظر

سلام بسیار ممنون از لطف شما

نظر

سلام اگه دوستان در مورد باینری آپشن بروکر خوبی می شناسن لطفا معرفی کنید

نظر

باینری اپشن

سلام در مورد روشهای باینری اپشن اطلا عا ت می خوام

نظر

نوشته اصلی توسط irnavidir نمایش پست ها
                    سلام در مورد روشهای باینری اپشن اطلا عا ت می خوام

https://binaryoptionz.club/
                    پس بندگانم رامژده باد.همان كساني كه سخنان رامي شنوند وازنيكوترين آنها پيروي مي كنند;
                    آنها كساني هستند كه خدا هدايتشان كرده،وآنها خردمندانند.(سوره الزمر:آيات17و18)

نظر

آموزش

آموزش دیجیتال مارکتینگ

نظر

پردازش ...
                      X