اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ارتباط با مدیران بخش مباحث تحلیل تکنیکال توسط اعضا

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• ارتباط با مدیران بخش مباحث تحلیل تکنیکال توسط اعضا

با سلام خدمت کاربران عزیز

از انجایی که هدف اولیه این فروم در جهت تبدیل شدن به مرجع کامل موضوعات آموزشی و تخصصی بازارهای مالی هست لذا ما برای حفظ این هدف و جلوگیری از پراکندگی مطالب و حفظ انسجام انها باز کردن تایپک در بخش های تخصصی فروم رو منوط به تایید مدیران هر بخش کرده ایم.هر تاپیکی که در فروم باز میشود باید از ابتدای شروع هدف مشخصی داشته باشد.

دوستان عزیز می توانند موضوعات درخواستی از مدیران برای آموزش در حیطه مباحث تحلیل تکنیکال را در این تاپیک مطرح کنند و یا اگر خود دوستان ایده ای برای مطرح کردن دارند و تمایل دارند برای آن تاپیک جداگانه ای باز کنند یا موضوعی وجود دارد که فکر میکنند جای بحث و مشارکت دارد می توانند در همین تایپک ان را اعلام کنند تا با هماهنگی مدیران تاپیک ها ایجاد و به صورت منسجم و منظم جلو بره
    ویرایش توسط PCM : https://www.traderha.com/member/1-pcm در ساعت 05-14-2012, 11:49 AM

فکر عالی هست این کار باعث ایجاد یک فروم منظم و هدف دار و بدون مطالب تکراری و عدم افزایش بی جهت تایپیک ها باشیم ! یک فروم با ده پست مفید بهتر از یک فروم با صد تایپیک غیر ضروری!
    من پیشنهاد میکنم که تایپیکهای متروکه و تاریخ مصرف گذشته را هم حذف کنید ! تا تایپیک های مفید مشخص بشوند! و هر کس که به فروم وارد شود سردرگم نشود و براتی تواند موضوع مورد علاقه خود را بیابد!
    باتشکر از همه مدیران سایت
    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

خیلی خوبه

این کار باعث میشه تاپیک ها بی جهت زیاد نشه.

نظر

من میخوام بدونم رابطه بین تحلیل هایی که به روش تکنیکال توی فروم ها هست و روش های پایپو و سی پایپو چی هست؟؟؟؟

نظر

با سلام. جناب نیما آزادی در ابتدای فایلهای آموزشی تحلیل زمانی که در سایت فراچارت قرار دادند اشاره به حدود 18 جلسه آموزش مقدماتی تحلیل زمانی میکنند که اون رو در این سایت قرار دادند ولی من هرچی سایت رو گشتم چیزی پیدا نکردم

نظر

سلام لطفا مباحث تکنیکال را در تلگرام راه اندازی بفرمایین تشکر
            ویرایش توسط mahditrader : https://www.traderha.com/member/13765-mahditrader در ساعت 04-15-2016, 12:23 PM

نظر

ممنون از اطلاعات خوبتون.

نظر

سلام دوستان.یک سوال.توی نمودار زیر که مثلا موج یک با موج 4 همپوشانی داره موج شماری به چه صورت در میاد؟آیا باید مثلا کل موج رو یک مثثلث پیشرو در نظر گرفت یا همپوشانی نداره اصلا ییا؟؟؟؟لطفا من رو روشن کنید.با تشکر از همه دوستانNZDJPYM30.jpg

نظر

هرچی که ایشون ضبط کردن همونهایی هستند که توی سایت فراچارت وجوود داره.من با مدیر سایت فراچارت صحبت کردم گفتن آقای آزادی به دلایلی که نمیدونیم چیه بقیه آموزشها رو ضبط نکردن

نظر

ایده جالبی هست
                    با تشکر

نظر

سلام دوستان عزیز من دو سه ماهه که وارد بورس شدم .اطلاعات خیلی کمی از بورس دارم .فقط یه مقدار خیلی کم از دوستان نرم افزار مفید تریدر یاد گرفتم .میخواستم اگه کسی کتاب اموزشی ،فیلم اموزشی ،جزوه یا منابع دیگه ایی می شناسه بهم معرفی کنه مخصوصا نرم افزار مفید تریدر قسمت مک دی ،ار اس ای ،باند بولینگر ورسم نمودار فیبوناتچی .
                      الحمد الله از پیامها معلومه که استادهای باتجربه تو گروه زیاده .اگه کمک کنید مدیونتون میشم .تشکر

نظر

سلام روزتون بخیر، دوستان کسی میدونه چطوری و از کجا میشه به مطالب آموزشی آقای نیما آزادی دسترسی داشت؟

نظر

نوشته اصلی توسط fereshteh نمایش پست ها
                          سلام روزتون بخیر، دوستان کسی میدونه چطوری و از کجا میشه به مطالب آموزشی آقای نیما آزادی دسترسی داشت؟
                          سلام لینک کانال جناب آزادی خدمت شما https://t.me/NimaAzaadi

نظر

سلام در کنار تحلیل تکنیکال مدیریت سرمایه هم خیلی مهمه حتما راجب اونم توضیح بدین ممنونم

نظر

سلام به همگی .. بنظر من آینده از آن مشاغل دیجیتال هست و خودم ابتدا به دنبال سئو رفتم الان پروژه های باربری شمال و مازندران رو دارم اغلب از شرکت های تهران مثل تک بار پارسیان

نظر

پردازش ...
                              X