اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحليل و تريد سهام بورس ایران

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط emadabbasi نمایش پست ها
    بچه ها کسی از شدوص مدوص خبر نداره که اصلا چرا بسته شد ؟؟؟؟

شدوص برای افزایش سرمایه بسته شد

نظر

• فملی
      (بررسی 4 موج انتهایی)
      پس از رشد موج در نقطه C انتظار تشکیل الگوی AB=CD می رفت که این انتظار محقق شد ولی با اتلاف زمانی 4 روزه ما به هدف قیمتی مدنظرمون رسیدیم.(محدوده قهوه ای اتلاف زمانی را نشان می دهد) . دلیل اتلاف زمانی؟؟ در این ناحیه از هدف مورد نظر,قیمت با مقاومت 4025 ریال رو به رو شد و پس از جدال با این مقاومت در نهایت به هدف مورد نظرمون رسید که همانا الگوی AB=CD بود و سپس وارد فاز اصلاحی شد.(شکل1)
      در حال حاضر قیمت در همین فاز اصلاحی قرار دارد منهتا چند کندل آخر نشان می دهد که موج در حال از دست دادن مومنتوم خود است.(کندل های دوجی).اگر قیمت در حال تکمیل الگوی AB=CD معکوس باشد انتهای این موج اصلاحی 363-365 تومان است.(در شکل 2).از لحاظ زمانی انتظار داریم 22-26 نوامبر(هفته آینده) قیمت تحرکاتی از خود برای رشد نشان دهد.
      لازمه خرید سهم شکستن خط روند قرمز در موج اصلاحی است.

ویرایش توسط masoud0455 : https://www.traderha.com/member/10451-masoud0455 در ساعت 11-20-2013, 09:28 AM
      موفقیت بر روی ستونهای شکست شکل می گیرد...

نظر

• کبافق

چند نکته جالب بنیادی رو از این سهم لازم دیدم مطرح کنم .....

1 _ این سهم با توجه به سود رو به بالا و تعداد کم سهم نسبت به سهم های دیگه یه جورایی الان ارزنده است

2 _ این سهم در چند ماه گذشته با یک شایعه مبنی بر ریزش دیوار معدن توسط گروه هایی به دلیل همین کم بودن تعداد سهام جمع شد که مشخص بود

به نظر شخصی بنده نسبت به جم ارزنده تر است .......

نظر

• به نظر یه الگوی باتر فلای یا بت هم تشکیل شده باشه البته خیلی وارد نیستم

نظر

کاصفا

الگو AB=====CD تکمیله ...... و مووووووج خلاص ملاس شده و واگرایی هم داره ........

مثلث ادامه دهنده هم که داره سلام می کنه ..... رشد شارپ قبل از این نزول ضعیف هم که به نوعی می گه این فنر تخت بیش از این خم نمی شه ......

خلاصه باید با احتیاط رفت جلو تا این وسط مسطا دهن مهن هممون سرویس نشه ...... آره

RANGE ROVER

عماد جان عالی بود من که از تحلیل های شما و تمام دوستان تحلیلگرو مدیران این سایت که زحمت میکشند و اطلاعاتشون رایگان در اختیار همه میگذارند کمال تشکر را دارم
            تشکر نوشتاری تنها کاری بود که تونستم انجام بدم

نظر

• نوشته اصلی توسط همیلتون نمایش پست ها
              عماد جان عالی بود من که از تحلیل های شما و تمام دوستان تحلیلگرو مدیران این سایت که زحمت میکشند و اطلاعاتشون رایگان در اختیار همه میگذارند کمال تشکر را دارم
              تشکر نوشتاری تنها کاری بود که تونستم انجام بدم
              منم ازتون ممنونم دوست عزیز

امیدوارم تا امروز تحلیل هایی که تو این تاپیک قرار داده بودم مفیده بوده باشه برای شما و سایرین .....

با تشکر از توجه شما ...

نظر

منم ازتون ممنونم دوست عزیز

امیدوارم تا امروز تحلیل هایی که تو این تاپیک قرار داده بودم مفیده بوده باشه برای شما و سایرین .....

با تشکر از توجه شما ...
                البته همه تحلیل های شما تشکر و قدردانی دارند ولیز ، شتران ....
                بنده که قدردان تحلیل های ارزشمند شما هستم رفیق

نظر

• کطبس
                  پس از صعودی که قیمت از تاریخ 22 آوریل داشت سودی 122% نصیب خریداران خود کرد.اکنون نمودار در فاز اصلاحی قرار دارد و الگوی قیمتی مثلث تشکیل شده که داخل این الگو الگوی بت نیز شکل گرفت اما قیمت فقط قادر شد تنها 50% موج AD را اصلاح کند.در این فاز اصلاحی ,کطبس 50% افزایش سرمایه داد.26 اکتبر (4 آبان) نماد آن پس افزایش سرمایه بازگشایی شد.(19 روز نماد بسته بود). معمولا قیمت از 2/3 مثلث خارج می شود که این حالت ایده آل آن است.و در صورت عدم تحرک قیمت در این نواحی از مثلث, پایان مهلت برای صعود 12-16 دسامبر(21-25 آذر) است.

نظر

• شدوص

نمودارش خیلی عالی بود حیف که این قرار افزایش سرمایه از راه اومد و همه چی رو خراب کرد و الگو ها رو می ریزه به هم .......

سطح حمایت مستحکم رو سقف سه قلو + پترن AB = CD هارمونیک و مووینگ و ........

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsenmohsen نمایش پست ها
                      با سلام
                      در شکل زیر تحلیل تکنیکال قیمتی و زمانی نمودار سهام هلدینگ صنایع خلیج فارس آمده که انتظار میرود که طی چند روز آینده رینج منفی بزند و بعد از 1650 و یا 1680 موج صعودی خود را شروع کند.
                      خطوط عمودی بر اساس تحلیل زمانی و خطوط افقی بر اساس تحلیل قیمتی می باشند.
                      دوست عزیز خطوط عمودی زمانی ات خیلی واضح نیست تو تصویر.
                      به نظر من فارس داره الگوی پرچم مستطیل رو می سازه. و تایم زمانی اش بیشتر از این چیزی است که شما نشان دادید. من سر انگشتی حساب می کنم باید سه بار به کف و سه بار به سقف بخوره قیمتش.
                      ممنون می شم به لحاظ زمانی شفاف ترش کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط گیلان نمایش پست ها
                        خرید در نماد مرقام برای تارگت 370 و 390 با حد ضرر 295 تومان پیشنهاد میگردد

مرقام هفتگی

قیمت با کندل بلند به همراه حجم مناسب به تارگت اول برخورد کرد , در صورت عبور از مقاومت 390 تومان تارگت 442 و 550 تومان مد نظر خواهد بود

[IMG][/IMG]

نظر

• نوشته اصلی توسط گیلان نمایش پست ها
                          قیمت با کندل بلند به همراه حجم مناسب به تارگت اول برخورد کرد , در صورت عبور از مقاومت 390 تومان تارگت 442 و 550 تومان مد نظر خواهد بود

[IMG][/IMG]
                          عذر می خوام شما نرم افزار ره آورد نوین خریدید ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط masoud0455 نمایش پست ها
                            عذر می خوام شما نرم افزار ره آورد نوین خریدید ؟
                            بله

نظر

• بررسی تحریم.های بیشتر علیه ایران در کنگره آمریکا 'به تعویق افتاد'

نظر

• ختوقا

در حال رسیدن به خط برا بار سوم که واکنش قوی ای به همراه خواهد داشت ......

نظر

پردازش ...
                                X