اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

آموزش جامع وب مانی ( WebMoney )

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

به نظر من اگر از بيت كوين براي نقل و انتقال استفاده شود بسيار راحتر است
    كارمزد نقل و انتقال نداره و قابل تحريم كردن هم نيست براي اطلاع از اينكه بيت كوين چي هست
    https://mega.nz/#!RsA0WY6L!YnnsFWfpc...p7Z8vK9-osNJjk
    اين مقاله رو تهيه كردم
    بروكرهاي زيادي هم هستن كه از اين سيستم استفاده ميكنن
    اصلا نميدونم وقتي بيت كوين هست چرا وبماني و ساير پولهاي الكترونيك استفاده ميشه
    حالا پي پال و ماني بوكرز حسابش جداست
    ولي بقيه رو استفاده كردن واقعا بيخوده
    حتي امريكا بدليل اينكه اين پول تحت كنترلش نيست سعي در نوسان دادن به اين پوله كه بي اعتبارس كنه
    كه راه حلش خريد بيت كوين و فروش بيت به دلار براي خنثي سازي نوسان است
    ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 12-29-2015, 01:56 PM دلیل: قرار دادن لینک متفرقه ( لطفا از تکرار مجدد آن جدا خودداری کنید )

نظر

سلام
      نحوه افتتاح حساب وبمانی مینی به چه صورت هست؟
      نحوه کار با وبمانی مینی به چه صورت هست؟ مزایاش چه هست؟ امکاناتش چه هست؟
      ویرایش توسط meisam1 : https://www.traderha.com/member/2902-meisam1 در ساعت 12-29-2015, 01:10 PM

نظر

نوشته اصلی توسط hdtrader نمایش پست ها
        به نظر من اگر از بيت كوين براي نقل و انتقال استفاده شود بسيار راحتر است
        كارمزد نقل و انتقال نداره و قابل تحريم كردن هم نيست براي اطلاع از اينكه بيت كوين چي هست
        https://mega.nz/#!RsA0WY6L!YnnsFWfpc...p7Z8vK9-osNJjk
        اين مقاله رو تهيه كردم
        بروكرهاي زيادي هم هستن كه از اين سيستم استفاده ميكنن
        اصلا نميدونم وقتي بيت كوين هست چرا وبماني و ساير پولهاي الكترونيك استفاده ميشه
        حالا پي پال و ماني بوكرز حسابش جداست
        ولي بقيه رو استفاده كردن واقعا بيخوده
        حتي امريكا بدليل اينكه اين پول تحت كنترلش نيست سعي در نوسان دادن به اين پوله كه بي اعتبارس كنه
        كه راه حلش خريد بيت كوين و فروش بيت به دلار براي خنثي سازي نوسان است
        برخی شرکت ها حتی بیت کوین اوردن در مارکت واچ و تحلیل و ترید میکنند . در موردش تحقیق میکنم . اگر اکی باشه کلا وبمانی بایست لغو کرد چون کارمزد خرید و فروش حتی انتقال بالاست برای مبالغ سنگین اصلا قابل توجیح نیست. منتهی خوب اکثرا با این آشنا هستند .

نظر

با سلام برای انتقال وب مانی دچار مشکل شدم قبلا چند بار انتقال انجام دادم ولی چند وقته ظاهر سایت وب مانی عوض شده وگزینه ای برای انتقال وب مانی به کیف پول دیگر پیدا نمی کنم البته اکانتم فعال هست ولی قبلا روال سایت به نحو دیگر بود با تشکر

نظر

از طریق برنامه اندروید انتقال بده بعد برای دریافت رسید وارد سایت شو رسیدشو بگیر

نظر

کابین تریدر اگر مثل گذشته بود یعنی از همونجا مستقیم وارد سایت میشدیم و پولو انتقال میدادیم خیلی بهتر بود و در زمان کمتری دپوزیت انجام میشد اما الان باید خودمون از طریق سایت به کیف پول شرکت واریز کنیم رسید بدیم تا بررسی بشه وهم اینکه طرق دیگه جهت انتقال پول قبلا بوده چرا الان حذف شده؟

نظر

نوشته اصلی توسط delaram نمایش پست ها
                کابین تریدر اگر مثل گذشته بود یعنی از همونجا مستقیم وارد سایت میشدیم و پولو انتقال میدادیم خیلی بهتر بود و در زمان کمتری دپوزیت انجام میشد اما الان باید خودمون از طریق سایت به کیف پول شرکت واریز کنیم رسید بدیم تا بررسی بشه وهم اینکه طرق دیگه جهت انتقال پول قبلا بوده چرا الان حذف شده؟
                سلام انتقال مستقیم محدودیت هایی دارد که بعضا دست و پا گیر هستند ولی در روش جدید که انتقال به کیف پول انجام میشود نه تنها هیچ محدودیتی در مبلغ انتقالی ندارد بلکه شامل 10% بونوس در زمان برداشت از طریق ریالی میشود. همچنین نقل و انتقالات از طرق دیگر دسترس می باشند.
                1 - نقل و انتقال الکترونیکی
                2 - نقل و انتقال بانکی
                3 - ترانسفر با کردیت کارت
                4 - انتقال داخلی

نظر

انتقال از طریق وبمانی اگر به كیف پول با كد امنیتی بریزیم كدش رو كجا باید اعلام كنیم؟!

نظر

نوشته اصلی توسط mehdy78 نمایش پست ها
                    انتقال از طریق وبمانی اگر به كیف پول با كد امنیتی بریزیم كدش رو كجا باید اعلام كنیم؟!
                    از کد تصویر ( اسکرین شات ) بگیرید و در تیکت واریز وجه که در کابین تریدری در قسمت واریز الکترونیکی قرار دارد آپلود کنید

نظر

نوشته اصلی توسط PCM نمایش پست ها
                      سلام انتقال مستقیم محدودیت هایی دارد که بعضا دست و پا گیر هستند ولی در روش جدید که انتقال به کیف پول انجام میشود نه تنها هیچ محدودیتی در مبلغ انتقالی ندارد بلکه شامل 10% بونوس در زمان برداشت از طریق ریالی میشود. همچنین نقل و انتقالات از طرق دیگر دسترس می باشند.
                      1 - نقل و انتقال الکترونیکی
                      2 - نقل و انتقال بانکی
                      3 - ترانسفر با کردیت کارت
                      4 - انتقال داخلی
                      بله درست میفرمایید فرمایش شما صحیح ولی شیوه فعلی هم زمان بر هست در صورتی که دپوزیتها باید فورا اجرا بشه من جمعه صبح انتقال دادم دیشب اکانتم شارز شد امروز ظهر هم انتقال دادم هنوز اعمال نشده امیدوارم تمهیداتی در این زمینه اخذ بشه

نظر

سلام
                        برای یک حساب الیاس در وبمانی روزانه چقدر میشه انتقال داد؟
                        نظر

نوشته اصلی توسط erfada نمایش پست ها
                          سلام
                          برای یک حساب الیاس در وبمانی روزانه چقدر میشه انتقال داد؟

لطفا این گونه اطلاعات را از خود سایت وب مانی دریافت کنید. چون اینجا احتمال داره دوستان اطلاعاتشون در این موارد به روز نباشد
                          لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

سلام

من برای اولین بار می خوام حسابم رو شارژ کنم

ظاهرا pcm با سیستم مرجنت وبمانی کار نمی کنه ، می خواستم بدونم منظور قسمتهای مختلف فرم واریز چیست ؟ ( عکس pcm-1

1 _ شناسه تراکنش = آیا منظور همان protection code هست یا چیز دیگه ای؟

2 _ رسید ودیعه واریزی = آیا منظور این است که از رسیدی که وبمانی در آخر کار نشون میده عکس بگیریم و آن عکس را ضمیمه کنیم ؟( مثل عکس pcm-2) یا مورد دیگه ایه؟

نظر

سلام
                              بله هر دو مورد را درست فرمودید باید این موارد را ارسال نمایید تا واریز کامل شود

نوشته اصلی توسط fxwin نمایش پست ها
                              سلام

من برای اولین بار می خوام حسابم رو شارژ کنم

ظاهرا pcm با سیستم مرجنت وبمانی کار نمی کنه ، می خواستم بدونم منظور قسمتهای مختلف فرم واریز چیست ؟ ( عکس pcm-1

1 _ شناسه تراکنش = آیا منظور همان protection code هست یا چیز دیگه ای؟

2 _ رسید ودیعه واریزی = آیا منظور این است که از رسیدی که وبمانی در آخر کار نشون میده عکس بگیریم و آن عکس را ضمیمه کنیم ؟( مثل عکس pcm-2) یا مورد دیگه ایه؟

نظر

سلام وبمانی کیپر بدون هیچ مشکلی روی سیستم من نصب بود آخرین ورژن یعنی 3.9.9.7 رو نصب کردم موقع نصب این ارور رو میده :
                                cannot install file: c:\.....\webmoney\video\libcef.dll
                                کسی از دوستان میدونه مشکل از کجاست؟ با سپاس
                                خودتو بذار جای قیمت!

sigpic

نظر

پردازش ...
                                X