اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط ناشی نمایش پست ها
    سلام
    دوستان کسی میتونه راجع به اندیکاتور هایکن آشی اسموس توضیح بده یا یه منبع فارسی معرفی بکنه.
    میخوام بدونم دقیق طرز کار این اندیکاتور چیه؟
    ممنون
    http://pcmupload.traderha.com/uploads/1508318391961.pdf
    استراتژی بر مبنای پرایس اکشن لینک : Price Action
    Clear Entry Price, Exit Levels
    ------------------------------------------------------------
    اتاقی برای گفت و گو اتومات ترید ینگ
    لینک : ّFull_Automatic_Trade

نظر

• بسیار ممنون.
      من درمورد هایکن آشی اسموس مطلب میخوام اگه کسی اطلاعی از اون داره ممنون میشم راهنمایی کنه.
      هر که مقصود خود از غیر خدا می طلبد / چو گدایست که حاجت ز گدا می طلبد

نظر

• این اندیکاتور "هایکن آشی اسموس"
        میخوام بدونم بدنه ها و شادوها دقیقا چچوری تشکیل میشه.شادوها بر چه اساسی بلند و کوتاه میشه.چرا بعضی وقتها رنگ بدنه با شادو متفاوته؟

هر که مقصود خود از غیر خدا می طلبد / چو گدایست که حاجت ز گدا می طلبد

نظر

• لینک دانلود

توضیحاتش مثل همون هایکن اشی هست اسموث یعنی هموار یا صاف (ملایم) یعنی حرکات سریع بازار رو نشون نمیده مثل چارت رنکو می مونه. شدوها هم جهت چرخش بازار و قدرت کندل رو نشون میده.

نظر

• نوشته اصلی توسط ناشی نمایش پست ها
            بسیار ممنون.
            من درمورد هایکن آشی اسموس مطلب میخوام اگه کسی اطلاعی از اون داره ممنون میشم راهنمایی کنه.
            استراتژی بر مبنای پرایس اکشن لینک : Price Action
            Clear Entry Price, Exit Levels
            ------------------------------------------------------------
            اتاقی برای گفت و گو اتومات ترید ینگ
            لینک : ّFull_Automatic_Trade

نظر

• از دکتر بهزادی خبری نیست ؟

یادمه یکی دو سال پیش میگفت قراره یه سرمایه حدود 200 میلیون دلار رو مدیریت کنه

یه تاپیک خوب بنیادی هم تو همین فروم داشت که نیمه کاره موند . . .

نظر

• نوشته اصلی توسط صحرایی نمایش پست ها
                از دکتر بهزادی خبری نیست ؟

یادمه یکی دو سال پیش میگفت قراره یه سرمایه حدود 200 میلیون دلار رو مدیریت کنه

یه تاپیک خوب بنیادی هم تو همین فروم داشت که نیمه کاره موند . . .
                ===
                سلام بر شما
                اگه اشتباه نکنم، در انگلیس زندگی می کنن، اگر کاری باهاشون دارید به ایشون ایمیل بزنید، یکی دو سال پیش، ایمیل من رو که جواب دادن.

نظر

• نوشته اصلی توسط Ghoghnoosepars نمایش پست ها
                  ===
                  سلام بر شما
                  اگه اشتباه نکنم، در انگلیس زندگی می کنن، اگر کاری باهاشون دارید به ایشون ایمیل بزنید، یکی دو سال پیش، ایمیل من رو که جواب دادن.
                  سلام

کار خاصی نبود
                  فقط خواستم ببینم ایشون الان هم تو این فروم هستن یا نه

یه زمانی این فروم خیلی شلوغ بود

نظر

• Compound interest is the eighth wonder of the world
                    He who understands it, earns it ... he who doesn't... pays it

Albert Einstein

نظر

• چرخش قیمت - تئوری داو - مسئله این است...همه مسئله این است.

نظر

• سلام.
                        دوستان در زمینه فارکس یه کتاب مناسب معرفی کنید.

نظر

• یعنی میشه به این بازار به عنوان منبع در آمد اصلی تکیه کرد؟

نظر

• نظر

• درود بر شما دوست من، Alda
                              سعی کردم که واست پیغام خصوصی بفرستم اما به دلیل پایین بودن تعداد پُست هام، بهم اجازه ارسال داده نشد.
                              چند وقتی میشه که دارم تاپیک ( خبرتی - مسلم آل شبر ) رو از ابتدا می خونم. از سال 2012 شروع شده و حدود 300 صفحه، شماره داره.
                              می بینم که شما هم اون موقع ها فعال بودی و با آموزش استراتژی به صوت عملی پیش می رفتی. دو تا سوال ازت دارم :
                              اول اینکه، اندیکاتورهای خبرتی با پسوند ex5 و قابل نصب بر روی متای 5 هم وجود داره؟ لینکشونو شما داری؟
                              دوم هم اینکه، با رجوع به تجریه و شناخت شما از خبرتی، این استراتژی برای فعالیت در بورس ایران هم کارایی داره؟
                              مرسی از تو.

نظر

• علت چیه؟

امام علی (ع) : مردم خواب هستند؛ پس هنگامی که می میرند، هشیار می شوند.

نظر

پردازش ...
                                X