اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

درددل های بازاری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• با سلام و احترام احساس میکنم شما دوست عزیز از اون گروههای چماق بدست هستی چون عقبتونم دیدم انگار یا تو بازار موفق نبودی یا اصلا وارد باز نشدی محض اطلاع شما کتاب تحلیل تکنیکال جان مورفی و کتاب دوئل با روند بزار کنار هم اونوقت متوجه میشی فرق کجاست تا کجا من نه اقای ازادیو دیدم نه نون اب من از ایشون میاد و بالعکس منم هزاران فایله تکنیکال فاندامنتالو ..... دارم کتاب داریم تا کتاب برو بخون عزیزم که عقبی

نظر

• با عرض سلام خدمت تمامی دوستان و عزیزان هم وطن و اهالی اندیشه

بله مطلب خیلی زیاد است در اینترنت و کتابفروشی ها و کتابخانه ها اما مطلب صحیح چی؟ تکنیک صحیح چی؟
      آره دوستان حقیقت چیز دیگه ای است که یا اساتید این علم میدونن و نمیگن و یا نمیدونن بنظرم تکنیکالی که یه وقتایی به شما سود بده و یه وقتایی ضرر شکل صحیح کار نیست. تکنیک و سبکی درست است که همیشه و در هر شرایطی و در هر ساعتی و در هر بازاری با قدرت صد در صد جواب بده یعنی سود بده نه اینکه شما تنها درصدی را احتمال بدی یا پیش بینی کنی یا انتظار بره یا هر اصطلاح دیگه که در این سبک و تکنیک های موجود به کار میبرن . و البته اینها نیست.
      قلمرو موفقیت در بازارهای مالی دور از دسترس افکاری عادی و ناورزیده است.

نظر

• نوشته اصلی توسط barjasi نمایش پست ها
        سلام بله استاد فکر میکنم مشغله زیاد شده من بعد از خوندن کتب متعدد تازه 3 تا کتاب شما رو گرفتم و خوندم واقعا ما از نبود کتب فارسی کاربردی عذاب میکشیم خواهش میکنم ازتون چون خیلیا من جمله خودم زبان ضعیفی داریم یه کتاب کاربردی در بحث امواج الیوت بنویسین و خوشحالم هنوز انسانهای خوش قلبی هستن که به فکر بالا بردن معلومات جامعه تریدی ایران هستن با تشکر
        در مورد الیوت کتاب داینامیک تردینگ آقای رابرت ماینر رو بخونید اخیرا ترجمه هم شده.
        .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
        https://telegram.me/Cyclicalwaves
        https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• حال روز حاضر دنیا بسیار شبیه 100 سال پیش در همین زمان ها بود ..... که در حال یار گیری بودند کشورها ....
          .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
          https://telegram.me/Cyclicalwaves
          https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
            نیاز به توضیح نداره و از اینکه اولین پست شما را داریم اینجا میخونیم معلومه که از اون بادمجون دور قاب چینها هستی اما حالمون دیگه داره به هم میخوره از این جور پست ها و موضوعات دیگه...
            یکی یه پست میزنه و بعد خودش یا نوچه های با آیدی جدید میان و ازش تشکر و تمجید و نیاز و ...میکنن
            چنتا منبع فارسی میخوای بهت بدم در مورد الیوت و هر موضوع دیگه؟؟
            دیگه عهد بوق نیست که ما منبع و موضوع نداشته باشیم برای هر چیز دختر کور هم باشی با نیم ساعت سرچ میتونی دنیایی مطلب گیر بیاری که عزیزان کپی کارمون دست به ترجمه به اسم خودشون زدن...
            من برای جناب آزادی احترام قائلم ولی بهش هم اشکال زیاد وارده:
            -ایشون یه جور پست میزنه انگار همه را در طول خودش میبینه و خودش را برتر میدونه!!
            -اگه نگاهها به بازار در فروم و کانال ها بیراهه میره یکی از مقصران اصلی خود ایشون هستند چرا که سبک های غلط را مدتها ترویج دادن!!
            کو اون افرادی که ایشون تو این مدت تربیت کردن کدوم یک از سبک هایی که ایشون در کتابها و فروم ها تبلیغ کردن تونسته سود آور حداقل برای شاگرداشن باشه(خودشون که ماشالله دارن درو میکنن بازار را)
            ایشون هزار تا تاپیک دارن تو تین فروم و بیش از چند هزار پست زدن دریغ از ده ترید لایو و مدیریت یک حساب
            حتی تاپیک تحلیل هاشون هم بسته است که نکنه کسی نقدی نکنه
            دست بردارید آقا دیگه
            بین کاربران بچرخی میبینی که هر از گاهی افرادی به کاربر برجسته و مدیریت رسیدن و هراز گاهی خودشون را نشون میدن برای فریب افکار عمومی و بعد دوباره غیب میشن..
            مثال بزنم براتون اقای جبل عاملی که حد اقل چنتا ایدی مدیریت داره و حرف زدن فارسی براش مشکله ولی داره پرایس اکشن تدریس میکنه (یا خدا خودت ظهور کن)
            ببین همین شخص چنتا سبک را تو این فروم بولد کرده و با آی بی گری داره امورات میگذرونه
            اگه نمیخواهید بیدار بشید حد اقل مردم را احمق فرض نکنید!!!!!!
            اه اه اه...
            بادمجون دور قاب چینها باز بیاید و دفاع کنید
            بدون اینکه بخوام اسم کسی رو بیارم ، شما با این پست، 26امین پستت هست ، چنتا تحلیل بزار ببینیم چند مرده حلاجی ؟ درباره کتاب، اگه تحلیل گر تکنیکال هستید پس باید کیفیت و ارزش 3کتاب آقای آزادی رو بدونی ، لطفا یه کتاب که مولف ایرانی داشته باشه و در این حد باشه ، و از ب بسم اله تا آخر ، مطلب رو به عنوان نمونه همین الیوت که اشاره شد رو ، توضیح داده باشه رو معرفی کنید ، و بعد درست صحبت کن عزیزم ، اینکه بیای یه صحبتی کنی و بری و بخوای کسی که جواب بده رو بادمجون دور قاب چین خطاب کنی ، درست نیست
            ویرایش توسط jupiter : https://www.traderha.com/member/7076-jupiter در ساعت 05-27-2017, 12:43 PM
            https://t.me/peymanhajati

نظر

• نوشته اصلی توسط Azadi نمایش پست ها
              سلام سعید جان خوبی برادر؟

مدتی هست در فروم حضور ندارید امیدوارم بخاطر کال شدن بعد از خرید نفت 36 دلاری نباشه!

...........................

نفت 30 دلار شد علی الحساب ...........

.......................................

گاهی وقت ها بدون تعصب باید حرف زد هر تریدری ممکن است اشتباه بکند بد ببیند یک سری چیزها را ننبیند یا خطایی بکند این بدان معنی نیست که تحلیل گر یا تریدر هزار تا انگ بچسبانیم.

...........................

در هر حال هر دوستی در این فروم جایگاه تحلیلی اش در هر بخش برایمان محترم هست و در مقامی هم نیستیم که کسی را نصیحت کنیم یا به سخره بگیریم.

...........................................

ما یک مسیری برای تحلیل انتخاب کردیم با خطاهایش دوستش داریم و بنای زندگی را بر اساس همین هنر گذاشتیم...... به غلط یا به درست داریم نون همین را می خوریم!

..........................................

هیچ شخصی هم در جایگاهی نیست فاتحه بخاوند برای علمی که خود بنا ننهاده

ایام به کام باشه

امیدوارم از این پست کدورتی ایجاد نشه صرفاً متن باید نوشته می شد و به عنوان یک گپ و گفت دوستانه بزارید.....

روز خوش.
              نوشته اصلی توسط saeeeed نمایش پست ها
              نفت 20 دلار اونم سال 2022 !

من میگم اگه رسید 36 دلار فول مارجین بخرید .بابا رو چه حساب ! یه فاتحه واسه تکنیکال بخونم . الفاتحه ...

همون موج 5 سبز و خوب اومدی . بقیش دیگه توهمه ... سر فلشو یکم دیگه میکشیدی پایین نفت و صلواتی خیرات میکردن .
              سلام نیما جان خوبی داداش !

والا ما حبس بودیم تازه آزاد شدیم ... روزگاره دیگه کاریش نمیشه کرد از قدیم هر کی جلوتر از زمان زندگی میکرد یا دانشمندی چیزی بود یا حرفی میزد یا چیزی میگفت که بقیه ازش سر در نمی اوردن میگرفتن اعدامش میکردن یا مینداختش زندان .قرون وسطی که میگن همینه ... بگذریم

الان نگاه میکردم که آخرین پاسخ نقل قول از من مربوط به شما بوده که با اعتماد به نفسی غیر قابل وصف و در نبود من بنده را حسابی به چالش کشیدید گفتم حیفه بعد از این همه سال جواب شما را ندم هر چند که بازار خودش جواب هر دو ما را داده و خواهد داد.

بنابراین خلاصش این میشه :
              شما گفتید طبق محاسبات و تحلیل ها تا سال 2022 نفت 20 دلار میشه ! ما هم گفتیم روی قیمت 36 دلار زمان خوبی برای خرید نفت است که بازار هم تا 966 پیپ پایینتر هم رفت که خوب طبیعیه ! چرا میگم طبیعیه ؟! چون سفته بازها قیمت رو پایینتر از قیمت واقعی کشیدن تا بتونن خرید بیشتر کنن اثبات این مدعی همین بس که قیمت نفت حتی یکماه هم نتوانست نفت زیر 36 دلار رو تحمل کنه و به سرعت به محدوده بالای 36 دلار برگشت !
              و در حال حاضر با صعود 2290 پیپی به بالای 50 دلار رسیده .
              بنابراین اونهایی که در بازار نفت تا الان متضرر شدن 100درصد فروشندگان نفت بودن نه خریداران ! فروشندگانی که به امید نفت 20 دلار دست به فروش نفت زدند بدون هیچ عقل و منطقی . بسیار جای تامل داره . میدانم آن موقع تحت تاثیر جو بازار و مشاهده آن کندل های نزولی بزرگ توانایی تصور افزایش قیمت نفت برای شما سخت بود و حتی بعضی ها به تقلید از شما پیش بینی نفت 12 دلار را کردن

در هر صورت امیدوارم به امید نفت 20 دلار تا 4 سال آینده روی نفت معامله فروش نداشته باشید که هیچ تریدر عاقلی همچین معامله ایی نخواهد کرد .

پـــــایان تنهایی آغـــاز بازار است

نظر

• نوشته اصلی توسط mojtaba56 نمایش پست ها
                بنده هم به سهم خودم طعم شیرین مقاومت را به ملت ایران تبریک می گویم (جدای از اینکه هنوز نمیتوان مطمین بود )
                مقاوتمون خیلی هم جالب نشد
                نتیجه بدی داد انگار!
                این بار مقاومتی در کار نیست

نظر

• دوستان همه بروکر ها اجازه نمیدن در روز تعطیل حتی pending order گذاشته بشه؟

نظر

• سلام
                    یک سوالی دارم راجب اسپیرد
                    بروکر ها اگر با بانک های بیشتری قرارداد داشته باشن اسپیردشون کمتر میشه ؟
                    اگر قضیه بالا درست باشه اینهایی ک اسپیردشون فیکس هست مارکت میکرن یا بیزینس مدل خاصی دارن؟
                    .اول ای جان ، دفع شر موش کن . . . وانگهی در جمع گندم کوش کن .

نظر

• با سلام دوستان
                      من یه سوال داشتم از حضورتون
                      این وبسایت هایی مثل تی جی جو یا صرافی های آنلاین از کجا قیمت یورو رو مثلا به صورت لحظه ای میذارند؟ یکیشونو لینک کردم برای مثال بینید.
                      واقعا برام سوال شده ممنون میشم کسی اطلاع داره بگه بهم.

نظر

• نوشته اصلی توسط asha نمایش پست ها
                        با سلام دوستان
                        این وبسایت هایی مثل تی جی جو یا صرافی های آنلاین از کجا قیمت یورو رو مثلا به صورت لحظه ای میذارند؟ یکیشونو لینک کردم برای مثال بینید.
                        این قیمت از کجا اومده!
                        یورو الان در بازا ر6500 تومن معامله میشه. از کجا نداره دوست عزیز! خودشون دلال دارن و میرن بیرون قیمت میدن همون رو میزنن سایت
                        البته اگر برین داخل مغازه میگن ارز نداریم

نظر

• نوشته اصلی توسط asha نمایش پست ها
                          با سلام دوستان

=================================================

دوست عزیز اتفاقا سوالتان خیلی علمی هست
                          این سوال را میشه در جای جای حرکت امواج مالی مطرح کرد که این کدام عامل و کدام نیروی محرکه هست که باعث میشه یک موج در حال روند به اندازه 1.628 برابر موج زیر دستی پیش بره و یا کدام عامل محرکه باعث ایجاد نظمی چنین دقیق در حرکت امواج میشه تا جائیکه الگوهای به این زیبائی خلق میشه
                          بنده روی این موضوع خیلی فکر کردم و تنها نتیجه ای که رسیده ام اینکه این نیرو از رفتار انسانها ناشی میشه از ترسشون و از طمعشون ،، و هر چه تعداد این انسانها که نیروی شاکله امواج هستند بیشتر باشند الگوهای دقیقتر ایجاد میشه
                          و حال میرسه به سوال شما در مورد قیمت دلار و سایر ارزها
                          اولا اینو در نظر داشته باشید که الان در شرایط موجود این دلار نیست که گران میشه بلکه این ریال هست که ارزشش را از دست میده و مقدار از دست رفتن ارزش ریال دقیقا بستگی داره به ترس ما ایرانی ها از اینده مبهم مالیمان و طمعمان به داشتن اندوخته بیشتر
                          تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
                          قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

• نظر

• نوشته اصلی توسط مهدی موسوی نمایش پست ها
                              =================================================

دوست عزیز اتفاقا سوالتان خیلی علمی هست
                              این سوال را میشه در جای جای حرکت امواج مالی مطرح کرد که این کدام عامل و کدام نیروی محرکه هست که باعث میشه یک موج در حال روند به اندازه 1.628 برابر موج زیر دستی پیش بره و یا کدام عامل محرکه باعث ایجاد نظمی چنین دقیق در حرکت امواج میشه تا جائیکه الگوهای به این زیبائی خلق میشه
                              بنده روی این موضوع خیلی فکر کردم و تنها نتیجه ای که رسیده ام اینکه این نیرو از رفتار انسانها ناشی میشه از ترسشون و از طمعشون ،، و هر چه تعداد این انسانها که نیروی شاکله امواج هستند بیشتر باشند الگوهای دقیقتر ایجاد میشه
                              و حال میرسه به سوال شما در مورد قیمت دلار و سایر ارزها
                              اولا اینو در نظر داشته باشید که الان در شرایط موجود این دلار نیست که گران میشه بلکه این ریال هست که ارزشش را از دست میده و مقدار از دست رفتن ارزش ریال دقیقا بستگی داره به ترس ما ایرانی ها از اینده مبهم مالیمان و طمعمان به داشتن اندوخته بیشتر

سلام

دکتر موسوی عریر

اگر خوصله دارید و وقت

نگاه خودتون رو یکم تشریح کنید برامون تا یاد بگیریم ما هم

چطور به چارتها نگاه میکنید چه نکاتی رو مد نظر دارید و چه مولفه های براتون مهم هستن

//////////

ترس و طمع رو تو چه نقاطی بررسی میکنید و ما چه نقاطی رو بررسی کنیم

سپاس از زحماتتون

نظر

• نوشته اصلی توسط dama نمایش پست ها
                                سلام
                                ������دلار با قیمت ۴۲۰۰ تومان تک نرخی شد

جهانگیری،. معاون اول رییس جمهور پس از جلسه فوق.العاده ستاد اقتصادی دولت:
                                ������نرخ ارز برای تمامی فعالیت.ها ۴٢٠٠ تومان تعیین شدو دلار از فردا با حجم بالا تامین می.شود.

������به هرکسی که بخواهد از فردا دلار با قیمت ۴۲۰۰ تومان از طرف بانک مرکزی و صرافی.های بانکی عرضه می.شود.

������از فردا دلاری با قیمتی غیر از ۴۲۰۰ تومان عرضه شود، قاچاق است و مانند کالای قاچاق با عرضه کننده و خریدار برخورد می.شود./خبرآنلاین
                                حیله های قدیمی

نظر

پردازش ...
                                X