اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

دوستان ف.ا.ر.ک.س کار در استان قزوین

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

دمو اکانت 1000 دلار
    تا الان 1500 شده
    عکس از ترید ها هر پوزیشن با لات یک که جمعا 2 لات هست
    http://s8.picofile.com/file/8324027392/0101.jpg

نظر

نوشته اصلی توسط padash نمایش پست ها
      دمو اکانت 1000 دلار
      تا الان 1500 شده
      صادقانه بگم کم سود کردید با حساب دمو!

نظر

نوشته اصلی توسط shangil نمایش پست ها
        صادقانه بگم کم سود کردید با حساب دمو!
        پوزیشن ها هنوز بازه اخرش معلوم می شه سود یا ضرر

ممنون که صادقانه اعلام کردید

نظر

سلام ممنون بابت پاسخ
          راستش من نیومدم اینجا ثابت کنم که من خوب کار می کنم یا نه به زور هم نمی خوام با کسی همکاری کنم
          من به روش خودم ایمان دارم شما هم به روش خودتون هر کس یه روشی داره و داره کار می کنه
          من معامله خودم رو که تازه باز کردم اینجا می زارم و هنوز هم بازه این معامله چون بیشتر سود می خواهم بگیرم به امید خدا
          عکس معامله چند ساعت پیش
          http://s8.picofile.com/file/8324022692/0101.jpg

و یه حساب دمو باز کردم با 1000 دلار یوزر پسورد رو تا سر هفته می زارم اینجا ببنید چقدر سود کردم با 1000 تا

من تایم فرم پایین استراتژی خوب می خوام هیچ کس هم نترسه من تمام معامله های خودم رو نشون می دم بعد شما نشون می دهید
          بعد حضوری هم دیگه رو می بینیم تبادل می کنیم

به زودی هم سیگنال هامو تو سایت http://www.signalstart.com به فروش خواهم گذاشت با ماهی 20 دلار دوستانی که تمایل داشتن می تونند استفاده کنن شروع هم با 200 دلار پایان 30.000 تا

همین جا موقع شروع رو اعلام خواهم کرد.
          از یه طرف میگید پول براتون مهم نیس
          از طرف دیگر دنبال 20 دلارها هستید؟

کمی صحبت ها تناقض داره انگار

نظر

نوشته اصلی توسط shangil نمایش پست ها
            از یه طرف میگید پول براتون مهم نیس
            از طرف دیگر دنبال 20 دلارها هستید؟

کمی صحبت ها تناقض داره انگار
            من در جواب اون دستمون نوشتم که گفته یکی 40 میلیون می خواسته روش معامله اش رو بفروشه من در جواب اون نوشتم کسی نمی خواهد به شما سیستم بفروشه و پول بگیره

من برای خودم خرید فروش می کنم تو اون سایت هم گذشته و معامله های باز رو نشون می ده هر کس دوس داشت می تونه بیاد به زور نمی خوام کسی رو بیارم 20 دلار هم چیزی نیست همون روز اول چند برابرش در می یاد

من بیشتر برای تبادل اومدم اینجا نه فروش

دوستان فرمودند گفتم مشکلی نداره

نظر

با سلام و احترام

گروه رو تشکیل بدید، انشالله اگه خیر هستش...

نوشته اصلی توسط حسـین نمایش پست ها
              سلام
              منم ده ساله که ضرر میدم
              حسین جان شکسته نفسی میکنن، بنده ایشان را زیارت کردم، از تریدرهای حرفه ای قزوین هستن...

نظر

نوشته اصلی توسط Amir_A نمایش پست ها
                با سلام و احترام

گروه رو تشکیل بدید، انشالله اگه خیر هستش...

حسین جان شکسته نفسی میکنن، بنده ایشان را زیارت کردم، از تریدرهای حرفه ای قزوین هستن...
                سلام امیر جان
                ارادت داریم
                مشتاق دیدار
                با پشتکار و هوشی که من از شما سراغ دارم الان حتما یک استاد کامل هستی. ما باید بیایم پیش شما درس پس بدیم.

نظر

دمو اکانت 1000 دلار
                  تا الان 1500 شده

هنوز سرت داغه !!!

برو بچه ، هر کی خاک بازارو خورده باشه . میفهمه اینده ی تاریکی در پیش داری !

خدا به خودت و خانوادت رحم کنه ، که چه پولهای رو تو این بازار از دس خواهی داد.
                  ویرایش توسط r-kamyab : https://www.traderha.com/member/16418-r-kamyab در ساعت 04-19-2018, 12:36 AM
                  تنها راه موفقیت در بازارمالی جهانی ، ترک اعتیاد طمع است .

برای مطالعه بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید
                  http://traderha.com/threads/6811-Teamwork-EURUSD?p=200352&viewfull=1#post200352

نظر

متاسفم فقط
                    مراقب باشید ضرر نکنید خودتون
                    من اشتباه کردم
                    همه دوستان موفق باشید

نوشته اصلی توسط r-kamyab نمایش پست ها
                    هنوز سرت داغه !!!

برو بچه ، هر کی خاک بازارو خورده باشه . میفهمه اینده ی تاریکی در پیش داری !

خدا به خودت و خانوادت رحم کنه ، که چه پولهای رو تو این بازار از دس خواهی داد.

نظر

نوشته اصلی توسط asal-babaei نمایش پست ها
                      سلام خدمت شما من هم تقریبا یک سالی هست دارم کار میکنم آموزش هم از روی سی دی و یک ماه کلاس بود که رفتم و خیلی از اصطلاحات را نمیدونم سی دی های آموزشی هم نمیتونه کمک کنه میتونید این استادی که ئاره کار میکنه را برام معرفی کنی شماره ایی؟ادرسی؟؟تلگرام؟؟ ممنون میشم کمکم کنی
                      سلام خانم بابایی ببخشید دیر شد جوابت را دادم گفتم شاید راضی نباشه شماره بدم دیروز که برام خصوصی زدید یادم افتاد ایشون الان مدرس بورس و تکنیکال تو قزوین هستند فقط کافیه تکنیکال را یاد بگیری تو هر بازاری میتونی فعالیت کنی در ضمن یه گروه هم میخوام برای بچه های قزوین درست کنم لینکش را میارم اینجا این هم آیدی تلگرامشه taheri_qazvin@

نظر

نوشته اصلی توسط havamo1395 نمایش پست ها
                        سلام خانم بابایی ببخشید دیر شد جوابت را دادم گفتم شاید راضی نباشه شماره بدم دیروز که برام خصوصی زدید یادم افتاد ایشون الان مدرس بورس و تکنیکال تو قزوین هستند فقط کافیه تکنیکال را یاد بگیری تو هر بازاری میتونی فعالیت کنی در ضمن یه گروه هم میخوام برای بچه های قزوین درست کنم لینکش را میارم اینجا این هم آیدی تلگرامشه taheri_qazvin@
                        ممنون هانيه خانم باهاش تماس گرفتم ميگن اواخر خرداد بيا از مبتدي شروع كن تا پيشرفته منتها نميدونم مبتدي را شركت كنم من آموزش خود آموز روي سي دي را دارم

نظر

سلام
                          من تبریزی هستم ولی چند وقته به قزوین نقل مکان کردم در صورت تمایل می تونیم همکاری کنیم
                          من فقط بلند مدت وارد معامله می شم استراتژی من فقط تغییر روند هست تایم فرم 1 ساعت و 4 کار می کنم
                          ماهی 8 الی 15 هزار دلار بر می دارم
                          من 8 ماهه اشنا شدم با بازارمالی جهانی 2 ماهش رو با اندیکاتور های دیگران وقتم رو هدر دادم بعد خودم چون برنامه نویسی بلد هستم به زبان های مختلف نشستم کل گذشته بازار رو بررسی و یه اندیکاتور طراحی کردم چند ماه و الان خدا رو شکر خوب در می یارم با 500 دلار 40.000 تا در اوردم تو این چند ماه

من هر روز ترید نمی کنم معمولا هفته ای یک الی دو بار ترید می کنم بعضی وقت ها هم 20 روز معامله من باز می مونه تا تمام سودم رو بگیرم

من دونبال یک نفر هستم که استراتژی خودم رو باهاش تبادل کنم فقط تایم فرم 15 ، 30 ، 1h کار کنه ضرر خیلی کمی داشته باشه روش من 98 درصد درسته خیلی به ندرت ضرر می ده حداقل ورود با روش من 1 لات با 1000 دلار بالاترین ریسک ولی مشکلی نداره

من می خواهم تبدیل به ربات کنم به خاطر همین دونبال یک نفر هستم تو اون تایم فرم ها کمکم کنه تا شروع به برنامه نویسی ربات کنم

موفقت در بازارمالی جهانی پیدا کردن استراتژی خودتون هست دونبال اندیکاتور این و نباشید وقتتون رو هدر می دهید بررسی کنید مطالعه کنید سخت کار کنید حتما موفق باشید هیچ موقع ولش نکنید حتما تو دمو سود کنید بعد وارد بشوید
                          طمع نکنید و زود زود هم معامله نکنید کم ترید کنید ولی با تحلیل حتی هم ضرر کنید اشکالی نداره فقط تحلیل و بررسی زودهم وارد معامله نشید
                          ????بخش دوم

#اساتید_دروغین

دوستان دیگری هم هستند که با #آموزش_دادن چنین طرح و برنامه ای را دارند.

کسانی که خود را #استاد خوانده و از شما برای #آموزش #شیوه یا #روشی_استثنایی درخواست پول میکند و #مدعی سودها و تارگت خوردن های زیاد پوزیشنهاش هست ولی حتی یک #استیتمنت از خودش ارائه نمیده و برای ارائه ندادنش هزار جور توجیه میاره چطور میتواند معامله گری باشد که شما بهش اعتماد میکنید و بابت آموزش بهش پول میدید؟؟؟؟

شاید شما از این جنبه به قضیه نگاه کنید که مبلغی که برای #آموزش یاد گرفتن شیوه معامله گریش پول خیلی زیادی به او ندادید ولی تعداد زیادی از #افراد_مستاصل هستند که با ادعای #آموزش_راز_بازار و اینکه فقط آنها میتوانند #راه_سودآوری در بازارو به شما نشون بدن حاضر میشن بابت اموزش به این افراد پول بدن و فرضا 200 نفر اگر حاضر به پرداخت مبلغ نه چندان زیادی بشن مبلغ بسیار زیادی برای آموزش دهنده میشه. و در نهایت برنده ی این بازی ایشونه. مطمئنا چند راهکار به شما نشون میدن که بابت آموزش شما رو راضی کنن ولی اکثر این #دوستان_آموزش_دهنده خودشون معامله گری نمیکنن برای همین هم هست که وقتی ازشون درخواست #استیتمنت_یک_ساله یا حداقل شش ماهه میکنید نمیتونن استیتمنت نشون بدن. البته قطعا سعی در #درست_کردن_استیتمنت دارن ولی بخاطر اینکه حسابهاشون بیشتر از #چند_ماه ازش نمیگذره و قدمت زیادی نداره در صورت ارائه #اعتبارشون زیر سوال میره پس ترجیح میدن با توجیه از زیر بار ارائه دادن #استیتمنت در برن. دوستان اگر هر کسی به هر نحوی، تکرار میکنم #به_هر_نحوی چه #برای_آموزش و چه #برای_اکسپرت و غیره با ادعاهای غیر متعارف مثل #سودآوری و #تارگت_خوردن های زیاد در کانال یا گروه خودش از شما #درخواست_پول کرد بدونید برای جیب شما کیسه دوخته. به هیچ عنوان بابت هیچ کدوم از این #ادعاها وجهی #پرداخت_نکنید. تمام چیزهایی که شما برای موفقیت لازم دارید در قالب #کتاب، #جزوه، #ویدیو، #وبسایت و همینطور کانالهای اساتیدی که #تحلیل یا #مطالب_رایگان در اختیار همه قرار میدن در دسترس شما هست و در صورت پرداخت پول برای ادعایی که حتی برای اثباتش مدرکی ارائه نمیشه این شما هستید که #بازنده خواهید بود و جیب این دوستان رو بیشتر پر میکنید.

#جمع_بندی_مطالب

پس عزیزانم سرمایه های خود را چون شمع رو به باد قرار ندهید، چرا وقتی قصد یک خرید ساده را دارید مغازه های متعدد را می کاوید تا بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را بیاید ولی برای سرمایه های خود که با #زحمت فراوان بدست آورده اید ارزشی قائل نیستید و به راحتی آنرا به هر کسی می سپارید بدون اینکه تحقیقی به عمل آورده باشید.

بنده در بالا نکاتی را هرچند مختصر رابا شما در میان گذاشتم تا چون #ماده_شیری که از #بچه_های خود محافظت می کند شما نیز #از_سرمایه_خود_محافظت کنید.

پیروز و موفق باشید مانا به مهر????
                          ????☄️????☄️????☄️????

نظر

????بخش دوم

#اساتید_دروغین

دوستان دیگری هم هستند که با #آموزش_دادن چنین طرح و برنامه ای را دارند.

کسانی که خود را #استاد خوانده و از شما برای #آموزش #شیوه یا #روشی_استثنایی درخواست پول میکند و #مدعی سودها و تارگت خوردن های زیاد پوزیشنهاش هست ولی حتی یک #استیتمنت از خودش ارائه نمیده و برای ارائه ندادنش هزار جور توجیه میاره چطور میتواند معامله گری باشد که شما بهش اعتماد میکنید و بابت آموزش بهش پول میدید؟؟؟؟

شاید شما از این جنبه به قضیه نگاه کنید که مبلغی که برای #آموزش یاد گرفتن شیوه معامله گریش پول خیلی زیادی به او ندادید ولی تعداد زیادی از #افراد_مستاصل هستند که با ادعای #آموزش_راز_بازار و اینکه فقط آنها میتوانند #راه_سودآوری در بازارو به شما نشون بدن حاضر میشن بابت اموزش به این افراد پول بدن و فرضا 200 نفر اگر حاضر به پرداخت مبلغ نه چندان زیادی بشن مبلغ بسیار زیادی برای آموزش دهنده میشه. و در نهایت برنده ی این بازی ایشونه. مطمئنا چند راهکار به شما نشون میدن که بابت آموزش شما رو راضی کنن ولی اکثر این #دوستان_آموزش_دهنده خودشون معامله گری نمیکنن برای همین هم هست که وقتی ازشون درخواست #استیتمنت_یک_ساله یا حداقل شش ماهه میکنید نمیتونن استیتمنت نشون بدن. البته قطعا سعی در #درست_کردن_استیتمنت دارن ولی بخاطر اینکه حسابهاشون بیشتر از #چند_ماه ازش نمیگذره و قدمت زیادی نداره در صورت ارائه #اعتبارشون زیر سوال میره پس ترجیح میدن با توجیه از زیر بار ارائه دادن #استیتمنت در برن. دوستان اگر هر کسی به هر نحوی، تکرار میکنم #به_هر_نحوی چه #برای_آموزش و چه #برای_اکسپرت و غیره با ادعاهای غیر متعارف مثل #سودآوری و #تارگت_خوردن های زیاد در کانال یا گروه خودش از شما #درخواست_پول کرد بدونید برای جیب شما کیسه دوخته. به هیچ عنوان بابت هیچ کدوم از این #ادعاها وجهی #پرداخت_نکنید. تمام چیزهایی که شما برای موفقیت لازم دارید در قالب #کتاب، #جزوه، #ویدیو، #وبسایت و همینطور کانالهای اساتیدی که #تحلیل یا #مطالب_رایگان در اختیار همه قرار میدن در دسترس شما هست و در صورت پرداخت پول برای ادعایی که حتی برای اثباتش مدرکی ارائه نمیشه این شما هستید که #بازنده خواهید بود و جیب این دوستان رو بیشتر پر میکنید.

#جمع_بندی_مطالب

پس عزیزانم سرمایه های خود را چون شمع رو به باد قرار ندهید، چرا وقتی قصد یک خرید ساده را دارید مغازه های متعدد را می کاوید تا بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را بیاید ولی برای سرمایه های خود که با #زحمت فراوان بدست آورده اید ارزشی قائل نیستید و به راحتی آنرا به هر کسی می سپارید بدون اینکه تحقیقی به عمل آورده باشید.

بنده در بالا نکاتی را هرچند مختصر رابا شما در میان گذاشتم تا چون #ماده_شیری که از #بچه_های خود محافظت می کند شما نیز #از_سرمایه_خود_محافظت کنید.

پیروز و موفق باشید مانا به مهر????
                            ????☄️????☄️????☄️????
                            ممنون از اطلاع رسانی من تو این چندین ساله از خیلی جاها که غول بودن سیگنال میگرفتم تا فقط به تفکر معاملاتیم کمک کنه این شرکتهای بزرگ اینقدر موفق نبودن که این اقایانی که در بالا ذکر کردید و الانم نمونه اش زیاد شده تو گروه ها و خانم بابایی من در حال حاضر دارم سیگنال هم میگیرم اینجا توی تصمیمم کمکم کرده باهاشون تماس بگیر میانگین سود ماهیانه هم 1000 تا 2000 پیپه میتونه کمکت کنه -----pcmsignal@

نظر

سلام خدمت شما من هم تقریبا یک سالی هست دارم کار میکنم آموزش هم از روی سی دی و یک ماه کلاس بود که رفتم و خیلی از اصطلاحات را نمیدونم سی دی های آموزشی هم نمیتونه کمک کنه میتونید این استادی که ئاره کار میکنه را برام معرفی کنی شماره ایی؟ادرسی؟؟تلگرام؟؟ ممنون میشم کمکم کنی
                              سلام خانم asal-babaei سی دی و جزوه را بریز دور من اعتقادم این است که باید سر کلاس یاد بگیرید تا برایتان سوالی پیش اومد بتونی خودت بعدها با تجربه اساتید گلیم خودت را بتونی بکشی بیرون من هم مثل دوستتان اوایل ضررهای زیادی دادم ولی خدا را شکر الان اوکی شدم با استاد طاهری هم آشنا هستم و ایشون را میشناسم اگه قراره شروع کنی از مبتدی شروع کن ایشون آتی سکه تو قزوین یاد میدن ولی در کل مبحث تکنیکال را یاد بگیری میتونی در همه بازارهایی که تکنیکال جواب میده کار کنی اینم آیدی ایشون @taheri_qazvin@

نظر

نوشته اصلی توسط havamo1395 نمایش پست ها
                                ممنون از اطلاع رسانی من تو این چندین ساله از خیلی جاها که غول بودن سیگنال میگرفتم تا فقط به تفکر معاملاتیم کمک کنه این شرکتهای بزرگ اینقدر موفق نبودن که این اقایانی که در بالا ذکر کردید و الانم نمونه اش زیاد شده تو گروه ها و خانم بابایی من در حال حاضر دارم سیگنال هم میگیرم اینجا توی تصمیمم کمکم کرده باهاشون تماس بگیر میانگین سود ماهیانه هم 1000 تا 2000 پیپه میتونه کمکت کنه -----pcmsignal@
                                دوست عزیز این که pcmsignal@ را معرفی کردید خودش سیگنال نمیده میاد از چندین شرکت سیگنال میگیره بعد میانگینش را میده به اعضاش اتفاقا دوست خوبم محمد خان رشوند هم باهاشون کار میکنه در این که میتونه تو تصمیم گیری هاش به کسی کمک کنه منم قبول دارم این حرف را تا اونجایی هم که میدونم سیگنال مجانی هست

نظر

پردازش ...
                                X