اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط shangil نمایش پست ها
    قطعا بله اقتصاد دانی ربطی به معامله گری نداره
    ولی یه چیزی وسط مهمه
    برای مثال یکی از بزرگان 8 ماه پیش هی میگفت هدف انس 1000. تحلیل گر و شاید معامله گر بزرگی بود
    ولی کسی که کمی شم اقتصادی داشته باشه و اخبار رو دنبال کنه میدونه قیمت طلا در بهترین حالت دیگه کمتر از 1200 نمیشه. بحثم 8 ماه پیش بود. همین طلا هم که تا 1375 رفت علتش بحث و جدل امریکا و کره شمالی حداقل در ظاهر بود. بعد که بزرگان قشنگ ملت رو خریداندن به هوای 1500 یهو قیمت رفت دوباره زیر 1300.
    واقعا قبول دارم ولی من سر یک مساله همیشه شرط میبندم
    سرمایه مهمتر از علمه!
    دکمه تشکر که کار نمیکنه من همینجا از شما تشکر میکنم .

در مورد جمله کلیدی شما من هم نظر خودم رو میگم

نظم بالا و صبر زیاد و عدم داشتن توهم در این شغل از همه چیز مهمتر هست
    اگر این سه رو داشته باشید بالاخره روی خوش موفقیت و رسیدن به هدف رو خواهید چشید
    وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لَا يَحْتَسِبُ وَ مَنْ يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ إِنَّ اللَّهَ بَالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِكُلِّ شَيْءٍ قَدْرًا

و او را از جايى كه گمان ندارد روزى میدهد; و هر كس بر خدا
    اعتماد كند، او براى وى بس است; خداوند فرمان خود را به انجام میرساند; و خدا براى هر چيزى اندازه‏ اى قرار داده است!

( آیه 3 سوره طلاق )

با اجرای منظم و دقیق قوانین معاملاتی ممکن هست ضرری هم کنیم
    ولی
    بدون اجرای منظم و دقیق قوانین معاملاتی قطعا بازنده خواهیم بود.

نظر

• یه گلایه دارم از عملکرد مدیران سایت ...
      هر چیزی در مورد بروکرها مینویسیم انتشار داده نمیشه تا تایید بشه ... در صورتی که باید سریع منتشر بشه و اگر مشکل داشت پاک بشه .
      خوب حالا قانون گذاشتین که باید تایید بشه پس لطفا یه کم هم به کاربرهاتون احترام بگذارید و هرچه سریعتر منتشرش کنید . نه اینکه بعد از چند روز سر دل استراحتی بیاین تاییدش کنید . شاید کاربرها بخوان در مورد قضیه ای صحبت کنن با این رویه ای که شما در پیش گرفتین هیچ بحثی به سرانجام نمیرسه و کاربرها از ادامه بحث خسته میشن .
      دو هفته پیش در تاپیک ویندزور فقط نوشتم " روی کدام نمادها ؟" چهار روز طول کشید تا تایید شد . حالا هم در تاپیک سولات عمومی بروکر پی سی ام نوشتم " آیا بروکر حساب یورویی هم ارائه میده ؟" دو روز هست منتشر شده و جوابی هم به طبع داده نشده ...
      واقعا این وضع خیلی بد هست که برای کاربر کمترین احترامی قائل نیستید
      ویرایش توسط PyGentleman : https://www.traderha.com/member/22633-pygentleman در ساعت 05-18-2018, 05:47 PM
      وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لَا يَحْتَسِبُ وَ مَنْ يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ إِنَّ اللَّهَ بَالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِكُلِّ شَيْءٍ قَدْرًا

اعتماد كند، او براى وى بس است; خداوند فرمان خود را به انجام میرساند; و خدا براى هر چيزى اندازه‏ اى قرار داده است!

( آیه 3 سوره طلاق )

ولی

نظر

• نوشته اصلی توسط PyGentleman نمایش پست ها
        یه گلایه دارم از عملکرد مدیران سایت ...
        هر چیزی در مورد بروکرها مینویسیم انتشار داده نمیشه تا تایید بشه ... در صورتی که باید سریع منتشر بشه و اگر مشکل داشت پاک بشه .
        خوب حالا قانون گذاشتین که باید تایید بشه پس لطفا یه کم هم به کاربرهاتون احترام بگذارید و هرچه سریعتر منتشرش کنید . نه اینکه بعد از چند روز سر دل استراحتی بیاین تاییدش کنید . شاید کاربرها بخوان در مورد قضیه ای صحبت کنن با این رویه ای که شما در پیش گرفتین هیچ بحثی به سرانجام نمیرسه و کاربرها از ادامه بحث خسته میشن .
        دو هفته پیش در تاپیک ویندزور فقط نوشتم " روی کدام نمادها ؟" چهار روز طول کشید تا تایید شد . حالا هم در تاپیک سولات عمومی بروکر پی سی ام نوشتم " آیا بروکر حساب یورویی هم ارائه میده ؟" دو روز هست منتشر شده و جوابی هم به طبع داده نشده ...
        ممنون که این موضوع رو مطرح کردید منم همین انتقاد رو دارم. یه تاپیک شروع کردم (آموزشی نه عمومی ) هنوز تایید نشده چندتا مطلب بود میخواستم بهش اضافه کنم که الان همش یادم رفته دیگه مهم نیست تایید بشه یا نه .
        انشاءالله این چهارتا پستی هم که گذاشتیم دیگه ادامه نخواهد داشت.
        خودتو بذار جای قیمت!

sigpic

نظر

• نوشته اصلی توسط guest نمایش پست ها
          من هم
          متشکرم از اعلام موضوع
          سلام،

به خاطر به روزرسانی فروم هست. بررسی میشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط PyGentleman نمایش پست ها
            یه گلایه دارم از عملکرد مدیران سایت ...
            نوشته اصلی توسط ehsan55 نمایش پست ها
            ممنون که این موضوع رو مطرح کردید منم همین انتقاد رو دارم. یه تاپیک شروع کردم (آموزشی نه عمومی ) هنوز تایید نشده چندتا مطلب بود میخواستم بهش اضافه کنم که الان همش یادم رفته دیگه مهم نیست تایید بشه یا نه .
            انشاءالله این چهارتا پستی هم که گذاشتیم دیگه ادامه نخواهد داشت.
            سلام دوستان،

ببینید فقط چند بخش خاص هستند که نیاز به تایید دارند و همه بخش ها اینکونه نیستند. تایید پستها اتوماتیک نیستند که بلافاصله تایید شوند و فقط مختص شما نیست. ناظر سایت هر چند روز یک باربررسی میکنن و تایید میشوند. بنابراین صبور باشید.

ممنون از حسن توجه شما به فروم. امیدوارم کاربران از مطالب مفید و آموزشیتتون حداکثر بهره رو ببرند.

با احترام

نظر

• نوشته اصلی توسط Admin نمایش پست ها
              سلام دوستان،

ببینید فقط چند بخش خاص هستند که نیاز به تایید دارند و همه بخش ها اینکونه نیستند. تایید پستها اتوماتیک نیستند که بلافاصله تایید شوند و فقط مختص شما نیست. ناظر سایت هر چند روز یک باربررسی میکنن و تایید میشوند. بنابراین صبور باشید.

ممنون از حسن توجه شما به فروم. امیدوارم کاربران از مطالب مفید و آموزشیتتون حداکثر بهره رو ببرند.

با احترام
              روی صحبتم با این جمله شماست

این گفته شما دو نکته منفی داره یکی اینکه اعتماد مخاطب رو نسبت به شما کم میکنه چرا که پیش خود فکر میکنه چرا باید جایی که مربوط میشه به تبادل نظر درباره بروکرها و بروکر پی سی ام نیاز به تاییدیه برای انتشار داشته باشه و اگر نیاز به تاییدیه هست حتما سانسور هم به وفور هست بنابراین احتمالا داره یه اتفاقایی پشت پرده داره میافته که شاید نمیگذارند رو بشه و ...

نکته منفی دوم هم این هست که بحثها در نطفه خفه میشن و اصلا پیش نمیرن

اگر در رویه تان تجدید نظر کنید هم برای شما و هم برای کاربرانتان مفیدتر و پرفایده تر خواهد بود

با احترام
              ویرایش توسط PyGentleman : https://www.traderha.com/member/22633-pygentleman در ساعت 05-19-2018, 04:43 PM

( آیه 3 سوره طلاق )

ولی

نظر

• نوشته اصلی توسط Admin نمایش پست ها
                سلام دوستان،

با احترام
                در ادامه هم باید عرض کنم بالاخره دیروز بعد از 4 روز این پست تایید شد که البته با تاریخ همون روز ارسال بود و اینقدر پایین رفت که دیگه کسی نمیبینه که بخواد جوابی بده ...

( آیه 3 سوره طلاق )

ولی

نظر

• دوستان کسی تونسته برنامه الویو رو ریل تایم بکنه؟
                  اگر کسی بتونه راهنمایی بکنه من یه هزینه هم پرداخت میکنم بهش.
                  سپاس

نظر

• در تاپیک عرضه و تقاضا ایدی ارمینفر به صاحب تاپیک نقد داشت که شما دنبال اموزش نیستی و به دلایل دیگه تاپیک زدی. نقدش اشتباه بود؟ الان مشخص شد که صاحب تاپیک بدون توجه به افرادی که اون تاپیک دنبال میکردند تاپیک رو رها کرد.
                    وقتی نقدی نباشه پویایی و پیشرفتی هم نیست.

نظر

• نوشته اصلی توسط حسـین نمایش پست ها
                      در تاپیک عرضه و تقاضا ایدی ارمینفر به صاحب تاپیک نقد داشت که شما دنبال اموزش نیستی و به دلایل دیگه تاپیک زدی. نقدش اشتباه بود؟ الان مشخص شد که صاحب تاپیک بدون توجه به افرادی که اون تاپیک دنبال میکردند تاپیک رو رها کرد.
                      وقتی نقدی نباشه پویایی و پیشرفتی هم نیست.
                      ======

وقتی نقدی درست و بجا هست، باید از اون نقد حمایت هم بشه و حتی مدعی، منتقد رو ( البته بدون اینکه توهینی صورت بگیره ) توجیه کنه.

نظر

• کسی میدونه چطور باید یک چارت قیمت با فایل اکسل رو با برنامه نویسی سی شارپ داده کاوی کنیم؟
                        منظورم اینه که آیا فایل اکسل برای این کار راحت تر هست یا اینکه از بانک اطلاعاتی هائی مثل اکسس یا sql استفاده کنیم

ببینید دقیقا میخوام اطلاعات یک چارت رو با برنامه نویسی سی شارپ الگوریتم خاصی رو که بهش میدم پیدا کنه
                        ممنون
                        Remember, "There is a time for everything, and a season for every activity under heaven: A time to be born and a time to die, a time to plant and a time to uproot. . . A time to get, and a time to lose ... "(Ecclesiastes 3: 1).
                        There is also a time to buy and a time to sell
                        !

Rocco fund
                        13:21 26.12.2016

نظر

• اسرارآمیزترین کتاب جهان

اسرار آمیزترین کتاب جهان

دست.نوشته.های ووینیچ (Voynich manuscript) به کتاب نقاشی شده اسرارآمیزی که در اروپا یافت شده است، گفته می.شود. و ...

ایچیموکو سر مشقی است برای آنان که به فراتر از افق های خویش می اندیشند .

نظر

• من الان یک تاپیک ایجاد کردم ولی حذف شد. علت حذف شدن تاپیک چی بود؟

نظر

• بروکر داغون XM تمام قیمت های یورو سر خبر ebc فیریز کرد باید اساس کشی کنیم

نظر

• نوشته اصلی توسط GSK نمایش پست ها

بروکر داغون XM تمام قیمت های یورو سر خبر ebc فیریز کرد باید اساس کشی کنیم
                                عجب!

نظر

پردازش ...
                                X