اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط gold نمایش پست ها
    داغ نکن جناب میری اگر شما می تونستی از این بازار سود کنی وقتت را برای اموزش و مدیریت حساب و سیگنال و...به هدر نمی دادی می رفتی یک گوشه ای سودت میگرفتی و بی دغدغه زندگی میکردی و این همه حاشیه برای خودت هم درست نمی کردی
    تموم شد و رفت

نظر

• نوشته اصلی توسط hesam forex
      ممنون از راهنمایی شما
      به قول معروف صلاح مملکت خویش خسروان دانند. هیچ فردی مجبور به افتتاح حساب سرمایه گذاری پم با بنده نیست و من هم هیچ فردی رو بزور دعوت به این کار نمیکنم . ی بار خدمت شما عرض کردم مردم دنبال سود هستند . ببینید حساب داره سود میکنه میان و ببینند سودی در کار نیست میرن به ی تریدر دیگه وصل میشن ، نه به حرف من کاردارند ، نه به حرف شما . تو همون ایران ی بانک 1 درصد بیشتر سود بده فردا سرمایه شون رو میبرن تو اون یکی بانک . ضمنا بازار ماهیت بازارمالی جهانی همینه ، یا با ترید همراهه یا با سیگنال یا با جذب سرمایه .
      سئوالی که ذهن بنده رو درگیر خودش کرده اینه که چرا شما و بعضی از دوستان شما اینقدرنگران جذب سرمایه بنده هستید.؟ ایا بدین وسیله منافع شما به خطر میافته . داداش من ، هر کسی تو این دنیا روزی خودش رو میخوره ، هیچ کسی نمیتونه تو روزی که خدای متعال برای اون یکی تعیین کرده دخالت کنه .
      درپایان امیدوارم شما و باقی دوستان مخالف هم روی سود باشید . زیرا تا مخالفی نباش ادم تلاشی برای جبران اشتباهاتش نمیکنه و درکارش پیشرفت نمیکنه .
      اینکه فرمودید مردم میان و به حساب شما وصل می شوند و شما با ترید به انها سود بدهید تکلیفشون مشخص است این نکته را برای این افراد عرض میکنم و خودشان عقل دارند می توانند تصمیم بگیرند که البته بزرگترین افت که در وجود انسان است طمع است که هر چی بنده عرض کنم فایده ندارد تا خود انسان بهش برسد که به امثال شما و دیگر عزیزان (سیگنال فروشان و اموزش دهندگان و...)اطمینان میکنند .دوست عزیز اگر واقعا راه موفقیت توی این بازار را پیدا کردی برو یک گوشه سودت بگیر و به کسی هم کاری نداشته باش فقط یک درصد احتمال بده که یک عده را با خودت همراه کنی و هم حساب خودت و هم حساب دیگران نابود کنی و یک اه ونفرینی با خودت به همراه داشته باشی و مطمعن باش توی زندگی بعد از ان خیر نمبینی حسابت عرض 4الی 5ماه به 500درصد افزایش دادی این یعنی فاجعه این یعنی یک جا با کله به زمین می خوری و اگر کسی بتواند این طور سودهای بکند و مداوم باشد یعنی که بزرگترین تریدر دنیا است موسسات و بانک ها چشم بسته ان تریدر را می زنند ولی همون بانک ها می دانند اخر و عاقبت این طور سودها به کجا ختم می شود .بنده اگر راه موفقیت را پیدا کرده ام می روم سودم میکنم و به کسی هم کاری ندارم نه اموزش میدم و نه سیگنال می فروشم ونه ....تجربه 10ساله ام در این بازار میگه هرکه را توی این بازار دیدم از استاد بگیر تا تریدر فقط خواستند سرهم کلاه بگزارند و منفعت خود را در نظر بگیرند نونشون با کلاه گزاشتن بر افراد ساده لوح و طماع است تمام .... که در ایرن فعال هستند و تدریس این بازارها میکنند فقط هدفشون کلاه گزاشتن سر ملت است چون خودشون یک ریال از این بازارها سود نکردند پس بنده اسم این افراد را دزد با کلاس و شیک پوش می دانم نکنید والله به الله خدا را خوش نمیاید نکنید از اه خانمان سوز خانوادها بترسید که هم عمرشون را در این را می دهند و هم مالشون و هم زندگیشون از خدا بترسید البته اگر خدای در گوشه قلبتون جای دارد

نظر

• ازدوستان کسی در مورد یوروبوند اطلاعاتی داره در اختیار بزاره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hesam forex
          مرسی از راهنماییت
          نگران نباش میدونم چی کار میکنم .هر تریدری سبک ترید خاص به خودش رو داره . من تمام روشهای ریاضی رو پیاده میکنم و میدونم روی چه اعدادی باید ترید بزنم و با چه لاتی .روی چه چارتی باید وارد بشم و ... اشتباه هم بکنم عدد دیگه ایی رو برای جبران با روشهای ورتکس - لوشو-.... از قبل اماده دارم .
          دوستان ارائه لاگین و اینوستور اخر هفته . فعلا از لینک زیر میتونید نتیجه رو دنبال کنید.
          امیرحسام میری
          https://www.forextime.com/strategy/goldensignal

پس اگر می دانید دارید راه را درست می روید از صمیم قلب برایتان ارزوی موفقیت دارم انشالله در تمام مراحل زندگیت موفق و سلامت باشی

نظر

• این همه داد و بیداد چرا؟!!
            امروز روز خبر بود داده های خوب برای کانادا و داده های بد برای امریکا
            طلا هم که همیشه به dxy نگاه میکنه

نظر

• نوشته اصلی توسط mkhezri1355 نمایش پست ها
              سلام دوستان.
              وب مانی را در خارج از ایران میشه به پول تبدیل کرد ؟ ( بجز روسیه و اوکراین )
              https://www.bestchange.com/wmz-to-dollar-cash.html
              گفته دوبی و ایروان و تفلیس هم هست :
              http://geo.webmoney.ru/wmobjects/map...=77274&lang=en

Tbilisi

ulitsa A. Tsereteli, dom 116

Dubai

Busines Bay, Silver Tower office 1905
              WMID#: 161179576531

Yerevan

Armenia / Armenia / Yerevan
              Address: Pushkin 49, in '' Nexus ''
              WMID #: 243690532073
              Services: WebMoney In-Out
              Working hours: 9.00 - 21.00
              Term of replenishment: 1 min. - 24 hours
              Phone: 055-481002
              Rate: 2%
              Instructions: https://wmarmenia.com/inout.html
              Website: http://wmarmenia.com

Armenia / Armenia / Yerevan
              Address: Kievyan Street, 16
              WMID #: 087085525470
              Services: Exchange / Deposit / Withdraw Webmoney
              Opening hours: 10 to 19
              Telephone: +37491919305
              Website: http://wmzchange.com
              https://www.mql5.com/en/signals/511098

Automated Trading

نظر

• نوشته اصلی توسط r-kamyab نمایش پست ها
                بزار به دوستان یک حرف راستو حسینی بگم که : از این اقای میری چیزی برای یادگیری به دوستان نمیرسه . پس به فکر کتاب و کلاس و ایمیل نباشین .

قبلا بعد اینکه تاپیک 93 صفحه ایش توسط ناظر سایت بسته شد . با قول بورسیه در کانادا یک گروه حدودا 30 نفره رو بوسیله ایمیل پشتیبانی میکرد . و از بچه ها گزارش هتفگی میخاست . اما خیلی دوستان که تشنه یادگیری بودن با کمال بی مهری مواجه شدن و دیگه چواب ایمیل داده نشد و باعث غیب صغری شده و الان دوباره برگشته . اون موقع هم از این حرف های قلمبه زیاد میزد . برای همین خیلی بجه های با تچربه زیاد اقای میری رو جدی نمیگیرین . حکایت اقای میری شده چوپان دورغگو.
                جالب بود

نظر

• کسی دلار لیر ترکیه رو پیگیری میکنه؟ تحلیلی دارین؟

نظر

• نوشته اصلی توسط shangil نمایش پست ها
                    کسی دلار لیر ترکیه رو پیگیری میکنه؟ تحلیلی دارین؟
                    روندش صعودی است به هیچ وجه به نظرم فروشش منطقی نمی باشد هرچند کوتاه مدتش نزولی است باید منتظر تریگر و تایید روند صعودی کوتاه مدت ماند

نظر

• https://www.forextimeir.com/fa/register/fxtm-titans-demo-trading-contest
                      ویرایش توسط gold : https://www.traderha.com/member/5503-gold در ساعت 12-12-2018, 09:44 PM

نظر

https://www.forextimeir.com/fa/register/fxtm-titans-demo-trading-contest
                        درود
                        این مسابقه در بروکر fxtmاز هفته گذشته اغاز شده است و تا اخر همین هفته ادامه دارد و خود بنده هم شرکت کردم ولی چند نکته ذهن بنده را مشغول خود کرده است

طی 8روز یعنی تا امروز نفر اول اقایLaiFu1از چین در سطر قرار دارند و حساب خود را 1139درصد افزایش داده اند یعنی بیش 11برابر و بقیه شرکت کنندگان 900درصد بگیر تا 800و 700و....خوب ایا تریدرهای که در این بروکر شرکت کرده اند طی 8روز فقط هشت روز 11برابر میکنند بدون اینکه ضرر کنند این واقعا یکم عجیب است تریدرهای با این همه مهارت چه لزومی دارد فقط به خاطر 500دلار یا 5000دلار جایزه وقت گرانبهای حود را به هدر بدهند چرا برای موسسات مالی و...کار نمی کنند فقط لازمه یک رزومه کاری نشان بدهند تا این موسسات و بانک ها و....روی هوا این ها را بزنند .این ذهن ادم را به نیرنگ و حقه بروکرها می برد ایا این مسابقات فیک هستند فقط هدفشان جذب مشتری در تمام نقاط دنیا است و نکته دیگر این است چند روز قبل یک نفر در نتایج روزانه که هر روز سودهای اشخاص را می زند را 1300درصد سود روزانه زده بود درصورتی که در ان روز در رنکینگ 10نفر طرف نبود این دیه خیلی برایم عجیب بود دران روز نفر اول سود 380درصد در صدر بود .خوشحال می شم نظر بقیه عزیزان بدونم ایا این بروکرها فقط قصددام ....

نظر

روندش صعودی است به هیچ وجه به نظرم فروشش منطقی نمی باشد هرچند کوتاه مدتش نزولی است باید منتظر تریگر و تایید روند صعودی کوتاه مدت ماند
                          gold عزیز میشه بگین چه چیزی باعث میشه صعودی بودن رو تایید کنین؟ میخوام ببینم طبق چه تحلیلی؟

با تشکر

نظر

درود
                            این مسابقه در بروکر fxtmاز هفته گذشته اغاز شده است و تا اخر همین هفته ادامه دارد و خود بنده هم شرکت کردم ولی چند نکته ذهن بنده را مشغول خود کرده است

طی 8روز یعنی تا امروز نفر اول اقایLaiFu1از چین در سطر قرار دارند و حساب خود را 1139درصد افزایش داده اند یعنی بیش 11برابر و بقیه شرکت کنندگان 900درصد بگیر تا 800و 700و....خوب ایا تریدرهای که در این بروکر شرکت کرده اند طی 8روز فقط هشت روز 11برابر میکنند بدون اینکه ضرر کنند این واقعا یکم عجیب است تریدرهای با این همه مهارت چه لزومی دارد فقط به خاطر 500دلار یا 5000دلار جایزه وقت گرانبهای حود را به هدر بدهند چرا برای موسسات مالی و...کار نمی کنند فقط لازمه یک رزومه کاری نشان بدهند تا این موسسات و بانک ها و....روی هوا این ها را بزنند .این ذهن ادم را به نیرنگ و حقه بروکرها می برد ایا این مسابقات فیک هستند فقط هدفشان جذب مشتری در تمام نقاط دنیا است و نکته دیگر این است چند روز قبل یک نفر در نتایج روزانه که هر روز سودهای اشخاص را می زند را 1300درصد سود روزانه زده بود درصورتی که در ان روز در رنکینگ 10نفر طرف نبود این دیه خیلی برایم عجیب بود دران روز نفر اول سود 380درصد در صدر بود .خوشحال می شم نظر بقیه عزیزان بدونم ایا این بروکرها فقط قصددام ....
                            دوست گرامی معلومه فیکه! فیک نباشه هم دمو هست. بیا در دمو سود خودم رو نشون بدم بیشتر از اینهاست.
                            تکرار میکنم کسی که سود مداوم میکند نه موقتی به هیچ وجه نمیاد وقت خودش رو اینجاها تلف کنه. یا میره برا خودش کار میکنه که احتمالش کمه. منظور به احتمال زیاد میتونه برای شرکتهای غول مالی اون هم به عنوان مدیر ریسک و پورتفولیو و ... کار میکنه
                            به هیچ وجه هم خودی نشون نمیده چون میدونه اخر خودی نشون دادن نزول مثل برگشت فواره است! البته از نظر امنیتی هم به صلاح نیست!
                            برا مدارم سود کردن هم دوست عزیز صادقانه بگم صرف دو سه تا عدد و خط و ریاضی و ... به درد نمیخوره. فرد واقعا باید بازار رو بشناسه. تمم اخبار رو کامل دنبال بکنه .روانشناسی بدونه در حد روان پزشک! خیلی چیزها رو باید بدونه. روش و ... همش حرفه
                            تشریف ببرید داخل کابینهای شرکت های مالی بزرگ اونجاجواب همه این سوالها رو میگیرید

نظر

gold عزیز میشه بگین چه چیزی باعث میشه صعودی بودن رو تایید کنین؟ میخوام ببینم طبق چه تحلیلی؟

با تشکر
                              دوست عزیز بنده تحلیل نمی کنم شما تایم فریم ماهانه نگاه کنید متوجه حرف بنده می شوید این جفت ارز در تایم های پایین فقط باید به فکر خرید بود

نظر

دوست گرامی معلومه فیکه! فیک نباشه هم دمو هست. بیا در دمو سود خودم رو نشون بدم بیشتر از اینهاست.
                                تکرار میکنم کسی که سود مداوم میکند نه موقتی به هیچ وجه نمیاد وقت خودش رو اینجاها تلف کنه. یا میره برا خودش کار میکنه که احتمالش کمه. منظور به احتمال زیاد میتونه برای شرکتهای غول مالی اون هم به عنوان مدیر ریسک و پورتفولیو و ... کار میکنه
                                به هیچ وجه هم خودی نشون نمیده چون میدونه اخر خودی نشون دادن نزول مثل برگشت فواره است! البته از نظر امنیتی هم به صلاح نیست!
                                برا مدارم سود کردن هم دوست عزیز صادقانه بگم صرف دو سه تا عدد و خط و ریاضی و ... به درد نمیخوره. فرد واقعا باید بازار رو بشناسه. تمم اخبار رو کامل دنبال بکنه .روانشناسی بدونه در حد روان پزشک! خیلی چیزها رو باید بدونه. روش و ... همش حرفه
                                تشریف ببرید داخل کابینهای شرکت های مالی بزرگ اونجاجواب همه این سوالها رو میگیرید
                                بحث دمو و ریل نیست اگر بروکر فیک باشه می تونه با حساب ریل هم این کلاه سر ملت بگزارد بحث سود های عجیب و غریب است پس نظر شما کلاهبرداری است ونظر دیگر دوستان ؟ و یک سوال ایا شما سودهای شرکت های بزرگ را دربازارهای مالی برسی کرده اید بالاترین سود این شرکت های توی فارکس و سهام ...چند درصد ماهانه یا سالانه است

نظر

پردازش ...
                                X