اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پرسش و پاسخ عمومی دانشگاه تریدری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• اپلود مدارک

با سلام برای قبوض من به نام خودم هیچ قبضی ندارم به چه نحوی باید ثبت نام را کامل کنم؟

نظر

• پرسش و پاسخ عمومی

نوشته اصلی توسط bbehroz1365 نمایش پست ها
      با سلام برای قبوض من به نام خودم هیچ قبضی ندارم به چه نحوی باید ثبت نام را کامل کنم؟
      با پشتیبانی بروکر باید صحبت کنید
      لطفا لینک‌های کاربردی زیر را مشاهده کنید:

۱. وب سایت رسمی دانشگاه
      ۲. کانال تلگرام رسمی دانشگاه
      ۳. ثبت نام رایگان کابین تریدری
      ۴. اخبار واحد آموزش دانشگاه
      ۵. راهنمای دریافت پنل دانشجوئی

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMCoach نمایش پست ها
        اگر درس بازارمالی جهانی و متاتریدر مقدماتی رو پاس کرده باشید یا در حال گذراندن باشید پاسخ این سوال بارها داده شد و همین طور در همین انجمن چند بار سوال شده است.
        بنابراین دوستان شما میتونن بهشتون کمک کنن یا شما میتونید با مرور مطالب کلاس و انجمن به پاسخ برسید.
        در نهایت بنده در خدمتم.

مواردی که سر کلاس بهش اشاره شده را چک کردم باز هم همین مشکل را دارم

نظر

• شما دروس مقدماتی را گذرانده اید و اکنون در حال گذراندن تکنیکال هستید؛
          سر کلاس ها بارها شرح داده شد که شما باید نماد منطبق بر نوع حساب خود را انتخاب کنید. در تصویر شما هیچ نمادی انتخاب نکردید و اگر هم نماد مطابق با حساب شما نباشد قطعا هیچ آپدیتی در نمودار انجام نشده و اجازه ترید داده نمیشود.
          در همین انجمن هم در این رابطه بارها پاسخ داده شد که نمادهای هر حساب دارای پسوند مربوط به خود هستند و باید به این مساله دقت شود.

دوست عزیز در نظر داشته باشید که پرسش و پاسخ درباره دروسی که پاس کردید قرار نیست در این بخش ادامه داشته باشد و صرفا در زمان و مهلت تعیین شده و در بخش مربوط به خود میتوان این کار را انجام داد و هرگونه تاخیری در این باره به عهده دانشجوست و مربیان مسئولیتی در این قضیه ندارند.
          با سپاس از همکاری شما

نوشته اصلی توسط mrtalaei نمایش پست ها
          مواردی که سر کلاس بهش اشاره شده را چک کردم باز هم همین مشکل را دارم

۱. وب سایت رسمی دانشگاه

نظر

• سلام جناب درزي،
            من در كلاس "كارگاه متاتريدر1" ثبت نام كردم ولي هنوز لينك ورود به من ايميل نشده است.
            چه زماني ارسال مي شود؟
            مرسي.

نظر

• نوشته اصلی توسط parviz.amraei نمایش پست ها
              سلام جناب درزي،
              من در كلاس "كارگاه متاتريدر1" ثبت نام كردم ولي هنوز لينك ورود به من ايميل نشده است.
              چه زماني ارسال مي شود؟
              مرسي.
              طبق معمول شما تنها کسی هستید که این موضوعات را پیگیری می کنید در حالی که هر کاری در سر زمان خودش انجام میشود.
              اگر دقت کرده باشید هر بار که کاری انجام میشود در تلگرام و انجمن برای همه دانشجویان اطلاع رسانی میگردد کافیست اخبار را پیگیری نمایید.

۱. وب سایت رسمی دانشگاه

نظر

• شمره دانشجویی: 73067240

سلام

من کلاس کار با کابین و سایت دانشگاه رو گذرانده ام خواستم بدونم امکان این هست که لینک استفاده از فیلم کلاس کار با کابین و سایت دانشگاه پی سی ام رو مجدد برای من بفرستید

نظر

• سلام. لینک این درس هیچ وقت غیر فعال نمیشه اما اگر لینک رو ندارید لطفا ایمیل بزنید تا مجددا ارسال بشه.
                  نوشته اصلی توسط محمدرضاسلطانی نمایش پست ها
                  شمره دانشجویی: 73067240

سلام

من کلاس کار با کابین و سایت دانشگاه رو گذرانده ام خواستم بدونم امکان این هست که لینک استفاده از فیلم کلاس کار با کابین و سایت دانشگاه پی سی ام رو مجدد برای من بفرستید

۱. وب سایت رسمی دانشگاه

نظر

• تشکر از پشتیبان ( خانم شکیبا)

سلام میخواستم از پشتیبانی خانم شکیبا تشکر کنم . واقعا باصبر وحوصله ودانش کامل پشتببانی میکنن. جای تشکر داره که اینجور افراد متخصص در تیم پشتیبانی شما حضور دارند

نظر

• نوشته اصلی توسط hesam forex
                      میشه بفرمایید چرا اسم دانشگاه رو کلاسهای اموزشیتون گذاشتید ؟ چون مفهوم کلمه دانشگاه بسیار وسیع هستش ذکر کردم .اساتید این دروس چه افرادی هستند و خودشون از کجا لایسنس معتبربرای اموزش رو دارند ؟ مدرک معتبر بین المللی دکتری اقتصاد یا تریدرحرفه ایی به دانش اموزانتون میدید یا نه ؟ اگر اینطوره این مدرک چه لایسنسهایی داره و افراد باهاش چی کار میتونند بکنند ؟ چطوری افراد رو می سنجید که الان اصول مفاهیم اقتضاد بازارهای چهانی رو بازار رو درک کردند و درواقع چطوری به عنوان ی تریدر معتبر تایید میشن و بهشون مدرک میدید؟ مدرک داده شده چه کاربردی براشون داره ؟
                      با سلام
                      برای آشنایی با دانشگاه و دریافت پاسخ پرسش های خود لطفا از بخش معرفی دانشگاه یا از کانال تلگرام ما که هر دو مورد در امضای این پست موجود است فیلم همایش دوم آشنایی با دانشگاه تریدری پی.سی.ام را مشاهده فرمایید.
                      با سپاس

۱. وب سایت رسمی دانشگاه

نظر

• سلام من امشب کلاس داشتم ولی نتونستم واردشم درحالیکه صبح براجیمیلم لینکشوفرستاده بودن لطفا راهنماییم کنید
                        ممنونم

نظر

• ورود به آموزش متاتریدر

سلام
                          درس متاتریدر مقدماتی یک ،به من اجازه ورود داده شود.siamak27

نظر

• با سلام
                            کلاس تشکیل شد و باقی دانشجویان مثل همیشه موفق شدند در کلاس حاضر بشوند.
                            یک سری توضیحاتی به همراه ایمیل برای شما فرستاده شد که حاوی نکاتی است برای شرکت در کلاس، مثلا احیانا اگر مرورگر خود را عوض میکردید موفق می شدید وارد شوید.
                            ضمنا ورود به کلاس فقط از ده دقیقه قبل از ساعت مقرر میسر است.

نوشته اصلی توسط zahra8440 نمایش پست ها
                            سلام من امشب کلاس داشتم ولی نتونستم واردشم درحالیکه صبح براجیمیلم لینکشوفرستاده بودن لطفا راهنماییم کنید
                            ممنونم

۱. وب سایت رسمی دانشگاه

نظر

• با سلام
                              دوست عزیز ابتدا از شما خواهشمدم که توجه فرمایید لازم نیست برای یک سوال یک موضوع جدید باز کنید. باز کردن موضوعات جدید صرفا از طریق مدیران انجام می شود.
                              شما برای رفع مشکلات خود و یا پرسش هایتان میتوانید از تاپیک های موجود استفاده نمایید.
                              بنابراین پرسش شما به اینجا منتقل شد.
                              ضمنا اگر سر کلاس حضور داشتید و یا فیلم کلاس را مشاهده کرده باشید ما مکررا تاکید کردیم که خودمان دسترسی ها را ایجاد کرده و اطلاع رسانی میکنیم و نیازی نیست تا دانشجویان بصورت انفرادی این مساله را پیگیری نمایند مگر اینکه بعد از اطلاع رسانی شما بدلایلی هنوز دسترسی لازم را نداشته باشید.
                              توجه کنید که دسترسی این درس در روز یکشنه برای عموم دانشجویان این درس صورت خواهد گرفت.
                              پیشاپیش از همکاری شما متشکرم
                              نوشته اصلی توسط siamak27 نمایش پست ها
                              سلام
                              درس متاتریدر مقدماتی یک ،به من اجازه ورود داده شود.siamak27

۱. وب سایت رسمی دانشگاه

نظر

• سلام پروژه متاتریدر مقدماتی 73067757

ویرایش توسط siamak27 : https://www.traderha.com/member/28826-siamak27 در ساعت 12-28-2018, 12:36 AM دلیل: جناب درزی سلام لطفا ادرس تماس خصوصی با شما؟

نظر

پردازش ...
                                X