اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Teamwork | EURUSD

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نظر

• طبق عکس اول ابتدا پیرو سناریوی صعودی بود م خب واگرایی واضح که داریم و با تاچ نقطه سوم روند یعنی حدود پیوت ماهیانه یا 1.1344 یک صعود خوب خواهیم داشت. اما با توجه به usd/chf که صعود واضح میبینم بنابراین انتظار نزول در eur/usd دارم. در چنین حالتی احتمالا پس از منطقه رنج باکس آبی رنگ (شکل دوم) یک شکست قوی و عمودی نزولی یک یا دو کندلی داریم. تا چه اتفاقی رقم بخوره

خودتو بذار جای قیمت!

sigpic

نظر

• نوشته اصلی توسط r-kamyab نمایش پست ها
        تنها راه موفقیت در بازارمالی جهانی ، ترک اعتیاد طمع است .

برای مطالعه بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید
        http://traderha.com/threads/6811-Teamwork-EURUSD?p=200352&viewfull=1#post200352

نظر

تنها راه موفقیت در بازارمالی جهانی ، ترک اعتیاد طمع است .

برای مطالعه بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید
          http://traderha.com/threads/6811-Teamwork-EURUSD?p=200352&viewfull=1#post200352

نظر

• نوشته اصلی توسط ehsan55 نمایش پست ها
            طبق عکس اول ابتدا پیرو سناریوی صعودی بود م خب واگرایی واضح که داریم و با تاچ نقطه سوم روند یعنی حدود پیوت ماهیانه یا 1.1344 یک صعود خوب خواهیم داشت. اما با توجه به usd/chf که صعود واضح میبینم بنابراین انتظار نزول در eur/usd دارم. در چنین حالتی احتمالا پس از منطقه رنج باکس آبی رنگ (شکل دوم) یک شکست قوی و عمودی نزولی یک یا دو کندلی داریم. تا چه اتفاقی رقم بخوره

احسنت

چند لینک از دوستان : پولدوست syzygy ezzal

نظر

احسنت

چند لینک از دوستان : پولدوست syzygy ezzal

نظر

• نوشته اصلی توسط guest نمایش پست ها
                احسنت
                سپاس از شما دوست عزیز لطف دارید. ولی چیزی که من ارائه دادم تحلیل نیست چون اصلا ویژگی های یه تحلیل رو نداره اینا فقط یه سری خط خطی هست که تو شرایط فعلی بازار منو قانع کنه که buy های استراتژی من معتبرتر هست یا sell های اون. مثلا اینجا به اندازه کافی قانع شدم که در sell های بازار باشم همین . شاید همه چی غلط از آب در بیاد. من فقط تابع بازار هستم هر جا بره میگم چشم منم میام دنبالت و یک مشاهده گر صرف باقی میمونم. سپاس از شما
                خودتو بذار جای قیمت!

sigpic

نظر

• نوشته اصلی توسط ناشی نمایش پست ها
                  سلام
                  میشه یورو رو در یک کانال صعودی هم متصور شد

ببینیم باز هم به کف کانال واکنش نشون میده یا نه؟!

هر که مقصود خود از غیر خدا می طلبد / چو گدایست که حاجت ز گدا می طلبد

نظر

• بنظرم حرکت بعدی صعودی تا 1.1428 و 1.1455

نظر

• با سلام
                      به هیچ وجه امیدی به صعود EURUSD ندارم و اهداف ریزشی را برای آن متصور هستم...

Target1: 1.13424
                      Target2: 1.13081
                      Target3: 1.12695

نظر

• نوشته اصلی توسط ali-66 نمایش پست ها
                        بنظرم حرکت بعدی صعودی تا 1.1428 و 1.1455
                        نوشته اصلی توسط Amir_A نمایش پست ها
                        با سلام
                        به هیچ وجه امیدی به صعود EURUSD ندارم و اهداف ریزشی را برای آن متصور هستم...

Target1: 1.13424
                        Target2: 1.13081
                        Target3: 1.12695
                        دوستان کاش دلایل رو هم میذاشتین . ببینید اصلا مهم نیست یورو دلار صعودی هست یا نزولی مهم اینه که در کنار هم بیاموزیم. همه این بازار بهانه ای هست که ما در کنار هم باشیم همه دنیا و امورش بهانه ای است برای آگاه شدن........(به قول شمس تبریز : ایام مبارک باد از شما. مبارک شمایید! ایام می.آید تا به شما مبارک شود.)
                        خودتو بذار جای قیمت!

sigpic

نظر

دوستان کاش دلایل رو هم میذاشتین . ببینید اصلا مهم نیست یورو دلار صعودی هست یا نزولی مهم اینه که در کنار هم بیاموزیم. همه این بازار بهانه ای هست که ما در کنار هم باشیم همه دنیا و امورش بهانه ای است برای آگاه شدن........(به قول شمس تبریز : ایام مبارک باد از شما. مبارک شمایید! ایام می.آید تا به شما مبارک شود.)
                          ضمن تائید فرمایش اقا احسان بنده هم بارها به ذهنم خطور کرد از دوستان تقاضا کنم که به گذاشتن عدد یا تصویر خالی بسنده نکنند
                          میدونم شرایط انجمن به شدت تغیر کرده و اون فضای حاکم مهرامیز و تشویق کننده چند سال قبل جایش را به خرده گیری و مچ گیری داده که وظیفه مدیران انجمن هست که با مشاهده چنین موارد شخص خاطی را از حضور در جمع مانع شوند ، ولی دوستان عزیز که به تک تک شما ارادت دارم ، اگر قصد اموزش و پیشرفت دارید از تمسخر ها نهراسید ،،

ضمنا این موارد که ارائه میشوند هیچیک سیگنال برای ترید نیستند همانطور که استاد یزدی چند روز قبل فرمودند ،، اینها نظر تحلیلی بیش نیستند
                          در مورد تحلیل های خودم عرض میکنم اگر 70 در صد درست باشه به خودم نمره قبولی میدم و هیچ تعصبی در صحت نتیجه تحلیل هایم ندارم
                          چون اگر درست بود که خوشحال میشم و اگر غلط بود از ان میاموزم و مطمنا خوشحالتر میشم

و اما دید بنده از یورو دلار در تایم 4 ساعت بشرح تصویر زیر هست

ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 01-20-2019, 02:26 PM
                          تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
                          قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

ای جان، یاد تالار قیمت ها و اون روزها افتادم یک لحظه...

والا احسان جان من یک سیستم تحلیلی دارم برای خودم بر مبنای چنگال هستش...

تحلیل در تایم فریم روزانه

یک سیستم ترید هم دارم برای نقطه دقیق ورود و خروج که بر مبنای خطوط حمایت و مقاومت و پیووت ها (که اهدافی که بالا اعلام کردم از اینجا استخرلج شده...)

نظر

• نوشته اصلی توسط Amir_A نمایش پست ها
                              ای جان، یاد تالار قیمت ها و اون روزها افتادم یک لحظه...

والا احسان جان من یک سیستم تحلیلی دارم برای خودم بر مبنای چنگال هستش...

تحلیل در تایم فریم روزانه

یک سیستم ترید هم دارم برای نقطه دقیق ورود و خروج که بر مبنای خطوط حمایت و مقاومت و پیووت ها (که اهدافی که بالا اعلام کردم از اینجا استخرلج شده...)

بسیار هم عالی ..... مشخصه شما هم سالهاست که تو بازار هستید نمیدونم چرا من با پیچفورکها زیاد ارتباط برقرار نکردم شاید به این خاطر هست که خیلی دقیق و منظم دنبالش نرفتم.... موفق باشید
                              خودتو بذار جای قیمت!

sigpic

نظر

از توجهتون سپاسگذارم.
                                ببخشید من دیر به دیر سر میزنم الان پست شما را دیدم.
                                اولا اینکه درمقامی نیستم که بخوام در حضور دوستان مطلبی به اشتراک بگذارم.
                                ولی براینکه بی ادبی نباشه تا جایی که بتونم چشم.
                                هنگام تحلیل و تجزیه فقط از نقاطی که خود قیمت ساخته استفاده می کنم و از روی تجربه معتقدم قیمت ها هنگام حرکت رو به جلو از خود نشانه هایی باقی میگذاره که در اینده به این نقاط واکنش نشون میده و یا به اصطلاح خودم این محدوده را پر می کنن.
                                یه موقعی هست که تا نزدیکی نقاطی که جاگذاشته حرکت کرده ولی دوباره بدون دیدن و پر کردن این نقاط برگشت می خوره .
                                مثلا انتظار داشتم بعد از نزول تا 1.1210 روند بازار تا 1.2050 صودی باشه ولی حرکت قیمت ها طوری بود که تا 1.1215 رفت و بدون پر کردن محدوده مورد نظرم برگشت خورد و این نوع رفتار باعث شد که نظرم برای صعودی بودن تغییر کنه.
                                و در حال حاضر فعلا نگاهم در کوتاه مدت صعودی تا 1.1428 و 1.1455و دوباره نزول تا 1.1210
                                ببخشید اگه نتونستم شفافتر و واضح تر توضیح بدم.

نظر

پردازش ...
                                X