اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل همگانی طلا

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• اگه تحلیل ایندکس دلارم درست باشه و معمولا میگن دلار مخالف طلا و یورو هست
    ایندکس دلار تا 100.370 میتونه بالا بره که تقریبا 500 پیپ میشه پس تاثیر منفی روی یورو و مشتقات اوون داره
    بنظرم طلا هم اطراف قیمت 1314 برگرده ولی چون آخر ماه هستیم تایم فریم های پایین تر برای ساخت قیمت ها مهم تر میشوند . پس بهتره ماه تموم بشه و حتی 1 روز از ماه بگذره تا تکلیف مشخص بشه

نظر

• ایندکس دلار به قیمت زرد رنگ رسید و انتظار صعود ازینجا را دارم
      پس طلا و مشتقات یورو هم احتمالا در پایان روند خودشون هستند

نظر

• طلا باید حتما 1097 دلار رو ببینه برای صعود.... قبل از رسیدن به این نرخ تمام صعود ها رو کارکشن در نظر بگیرید.
        سقف این صعودها 1444 دلار هست.
        ویرایش توسط Emad Sh : https://www.traderha.com/member/6443-emad-sh در ساعت 01-31-2019, 07:44 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Emad Sh نمایش پست ها
          طلا باید حتما 1097 دلار رو ببینه برای صعود.... قبل از رسیدن به این نرخ تمام صعود ها رو کارکشن در نظر بگیرید.
          سقف این صعودها 1444 دلار هست.
          اشتباه مکنید قیمت طلا تا محدوده 1366جابرای صعود یا کارکشن دارد اگر 1366بشه 1367دیگر کارکشن نیست روند صعودی بلندمدت طلا شروع شده هر پایینی را باید خرید و حتی در بلند مدت 2500و...را در پیش رو دارد واگر هم این محدوده 1367دیده نشود میتواند دوباره شروع به ادامه روند ریزشی قبلی خودش برگردد
          اینم تحلیل امواج بنده که به یادگار داشته باشید و دراینده به این پست بنده سر بزنید وکلی ....
          ویرایش توسط gold : https://www.traderha.com/member/5503-gold در ساعت 01-31-2019, 08:43 PM

نظر

• با این کلوزی که طلا داد بعد از اصلاحی تا قیمت 1487 و 1590 بالا خواهد رفت

نظر

• نوشته اصلی توسط syzygy نمایش پست ها
              با این کلوزی که طلا داد بعد از اصلاحی تا قیمت 1487 و 1590 بالا خواهد رفت
              یعنی به نظر شما روند بلندمدت صعودی شده است و دیگر قیمت زیر 1300یا 1200را نمی بیند؟

نظر

• به نظرم هر اتفاقی که الان برای نزول بیفته حکم اصلاحی طلا را داره
                حالا باید دید چه نقطه ای از طلا جا مونده تا نسبت به آن اصلاح بشه
                خیلی منطقی بخواد اصلاح بشه تا 1309.78 اصلاح میشه
                ولی اگه نقطه ای جا موده باشه که من ندیدم فعلا low کندل ماهانه 1276.58 مهمه و نباید رد بشه و اگر رد شد به سمت نقاط جا مانده پایینتر میاد
                این پازل را باید تیکه تیکه حل کرد
                بعد هر هفته یا ماه سعی میکنم نقاط مهم را براتون بزارم

نظر

به نظرم هر اتفاقی که الان برای نزول بیفته حکم اصلاحی طلا را داره
                  ولی اگه نقطه ای جا موده باشه که من ندیدم فعلا low کندل ماهانه 1276.58 مهمه و نباید رد بشه و اگر رد شد به سمت نقاط جا مانده پایینتر میاد

این صحبت شما با پست قبلی شما که روند را صعودی مبینید متناقض است

اگر صحبت شما در تایم های بالا هفتگی و ماهانه باشد اصلا در این دوتایم فریم روند نزولی نشده است فقط تا اینجای کار فقط اصلاح بوده است و بعد از اینکه اصلاحش تمام شود روند صعودی ادامه پیدا میکند. بحث روندها توضیحش هم زمان بر و هم پیچیده است که حتی با نوشتن یک کتاب کم است
                  در تایم های پایین تر از این دوتایم هفتگی و ماهانه همه چیز ممکن است هم ادامه روند صعودی و هم ادامه روند نزولی است و بیشتر یک حالت ساید وجود دارد و خود بنده هم بیشتر دیدگاهم همین است ولی روند غالبش ساید رو به پایین ونزول است البته تا زمانی که قیمت زیر محدوده 1375است پس تریدرها در تایم های پایین در صورت تریگر فروش باید معاملات خود را از فروش به خرید تنظیم کنند
                  ویرایش توسط gold : https://www.traderha.com/member/5503-gold در ساعت 02-01-2019, 11:05 AM

نظر

• منظور من اینه که طلا با این کلوزی که در ماهانه داده روندش صعودیه
                    اگر نزولی اتفاق بیفته این نزول اصلاحیه
                    بعدم تعیین روند انقدر ها هم که فک میکنید سخت نیس
                    اگر شما کندلی را که در یک بازه زمانی مهم است را پیدا کنید همه ی جواب هاتونو پیدا کردید
                    این کندل 2 مرحله مورد استفاده قرار میگیره
                    1- زمانی که باعث تغییر روند یا ادامه روند میشه
                    2- موجی که این کندل در ان وجود داره بعد از رد شدن از یک سیکل مهم میشه
                    بخاطر همینه که همیشه 1 توازن بوجود میاد و بعضی مواقع قیمت 2 بار در یک بازه قیمتی اصلاح میشه
                    تحلیل هایی که من میزارم فقط برای اینه که شما یکم کمتر ضرر کنید یا سعی کنید با دید دیگری نسبت به این بازار نگاه کنید
                    نه برای خود نمایی و اظهار وجود . چون کسی اسم منو نمیدونه

نظر

منظور من اینه که طلا با این کلوزی که در ماهانه داده روندش صعودیه
                      اگر نزولی اتفاق بیفته این نزول اصلاحیه
                      بعدم تعیین روند انقدر ها هم که فک میکنید سخت نیس
                      اگر شما کندلی را که در یک بازه زمانی مهم است را پیدا کنید همه ی جواب هاتونو پیدا کردید
                      این کندل 2 مرحله مورد استفاده قرار میگیره
                      1- زمانی که باعث تغییر روند یا ادامه روند میشه
                      2- موجی که این کندل در ان وجود داره بعد از رد شدن از یک سیکل مهم میشه
                      بخاطر همینه که همیشه 1 توازن بوجود میاد و بعضی مواقع قیمت 2 بار در یک بازه قیمتی اصلاح میشه
                      تحلیل هایی که من میزارم فقط برای اینه که شما یکم کمتر ضرر کنید یا سعی کنید با دید دیگری نسبت به این بازار نگاه کنید
                      نه برای خود نمایی و اظهار وجود . چون کسی اسم منو نمیدونه
                      تعیین روند انقدر ها هم که فک میکنید سخت نیست
                      سخت ترین کار ممکن برای یک تریدر تعیین روند است و با یکی دوتا کندل که هیچ با ...نمیشه روند را تشخیص داد
                      منظور من اینه که طلا با این کلوزی که در ماهانه داده روندش صعودیه
                      همان طور که در پست بالا گفتم طلا توی ماهانه روندش اصلا نزولی نبوده که با یک کلوز کندل روندش صعودی شود
                      انشالله شما هم به موفقیت می رسید ولی راه درازی در پیش دارید موفق باشید

نظر

• شما درست میگید و حق با شماست
                        این بازار ساده تر از اون چیزیه که شما بزرگش کردین
                        من راه درازی در پیش ندارم .چون آخر این راه هستم
                        شما هم موفق باشید

نظر

به نظرم هر اتفاقی که الان برای نزول بیفته حکم اصلاحی طلا را داره
                          طلا به نزدیکی اصلاحی اولش رسید حالا باید دید که این نزول اصلاح بوده یا شروع یک روند نزولی

نظر

• حالا طلا اگه بخواد صعودی بشه باید تا 1319 بالا بره و کلوز امروزش بالای 1317 باشه
                            و اگر این ریزش شروع یک رون نزولی باشه هدف بعدی بعد ا صود اصلاحی 1298 است

نظر

• نظر

• بنظرم اصلاح طلا دیگه تموم شده و به روند صعودی خودش ادامه میده
                                فعلا هدف بعدی طلا که قیمت مهمیه عدد 1331.97 و بهتره رد بشه

نظر

پردازش ...
                                X