اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

چقدر در فارکس ضرر کردید ؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• دوستان عزیز اصلا حالم خوب نیست نصف تمام داراییمو باختم سرنوشت تلخی آوردم حساب 800دلاری رو.کردم ۵۰۰دلار دارم دیوانه میشم کاش اصلا وارد این بازار نمیشدم دیشب تا صبح از استرس نخوابیدم وضع اقتصادی بدی دارم اینقدر ترسیدم و استرس دارم که حد نداره حتی دیگه نمیتونم حرف بزنم تمام داراییم همین بوده اگر پول بیشتری میداشتم یا درامدی از جای دیگه زیاد نگران نبودم وضع مالی خیلی بدی دارم خواهش میکنم اگر کسی هست بهم کمک بده تا حسابمو جمع کنم دنبال سود نیستم فقط حسابم جمع بشه اگر فکر می کنید دنبال کلک هستم یا دروغ میگم حاضرم اسکرین شات حسابمو بدم تا باور کنید یا هر اطلاعاتی که فکر می کنید صحت حرفامو تائید می کنه کمکم کنید یکی رو نجات بدین دیگه نمیتونم چی بگم کارم شده گریه هرکاری میکنم نمیتونم ضرر رو جبران کنم امیدوارم برای یبارم که شده یه انسان واقعی پیدا بشه که به یکی کمک بده فقط حسابم برگرده ببخشید همه رو ناراحت کردم مجبور نبودم اینجا نمیومدم اینارو بنویسم وضعیت روحیم خوب نیست اگر نمیتونید کمک بدین خواهش میکنم عذابم ندین شاید بگین سیصد دلار که چیزی نیست ولی برای من که شغلی ندارم خونه ای ندارم هرچی ندارم هرچی داشتم همین بود .

نظر

• نوشته اصلی توسط boboblackbin نمایش پست ها
      دوستان عزیز اصلا حالم خوب نیست نصف تمام داراییمو باختم سرنوشت تلخی آوردم حساب 800دلاری رو.کردم ۵۰۰دلار دارم دیوانه میشم کاش اصلا وارد این بازار نمیشدم ... تمام داراییم همین بوده اگر پول بیشتری میداشتم یا درامدی از جای دیگه زیاد نگران نبودم وضع مالی خیلی بدی دارم خواهش میکنم اگر کسی هست بهم کمک بده تا حسابمو جمع کنم دنبال سود نیستم فقط حسابم جمع بشه ... هرکاری میکنم نمیتونم ضرر رو جبران کنم امیدوارم برای یبارم که شده یه انسان واقعی پیدا بشه که به یکی کمک بده فقط حسابم برگرده ببخشید همه رو ناراحت کردم ... اگر نمیتونید کمک بدین خواهش میکنم عذابم ندین ... .

فکر نمیکنم کسی بتواند تضمین دهد،
      گرچه نیت خیر هم داشته باشد.
      اینطور که گفتید هنوز 500 دلار دارید. (خیلی است )
      همین حالا کار روی حساب را برای مدتی متوقف کنید.
      برای تمرین و سرگرمی ، دمو کار کنید.
      به فکر درآمد دیگری باشید.
      فرصت برای ادامه است. نگران نباشید.

پ.ن.
      بعضی از دوستان و حتی من میتوانیم کمکت دهیم. ولی حالا نه
      باید خیلی صبر کنی
      خیلی
      ویرایش توسط guest : https://www.traderha.com/member/14028-guest در ساعت 02-13-2019, 11:35 AM

چند لینک از دوستان : پولدوست syzygy ezzal

نظر

• متاسفانه دیگه نمیخوام ادامه بدم چون کاملا زده شدم فقط خواستم کسی اگر در توانش هست کمکم کنه تا حسابم رو فقط برگشت بدم و برای همیشه بزارمش کنار. اصلا هدفم ادامه دادن نیست.هرکسی کمکم کنه تا ابد مدیونش خواهم بود چون از لحاظ روحی خیلی داغون شدم.

نظر

• خواهش میکنم یکی بمن کمک کنه واقعا ما ایرانی ها اصلا اهل کمک نیستیم موقعی میخوایم کمک کنیم که لازم نیست و موقعی که یکنفر کمک میخاد فکر میکنین اگر کمکشکنین بهش ضربه زدین یا عادتش دادین به این کار .من اگر مجبور نبودم نیومدم اینجا و درخواستکمک بدم 6 ماهه تلاش کرد حسابمو خودم نجات بدم ولی نتونستم و فهمیدمکه اینکاره نیستم الانم میتونم با نصف سرمایه از دست داده تمومش کنم ولی ضربه سختی بهم زد چون خواستم حداقل حسابم برگشت بخوره و این دم عیدی بهم زهر مار نشه میدونم بعضی هاتون که قدرت کمک دارین خیلی تاوان دادین و زجر کشیدین تا به اینجا رسیدین و حاضر نیستین به این راحتی به کسی کمک کنین ولی شرایط من فرق داشت من کمک نخواستم که یکنفر رو بزحمت بندازم گند کاریای منو پاک کنه بعد دوباره بشینم از نو شروع کنم .خواستم حداقل یکنفر باتجربه قدم خیری تو زندگیش برداشته باشه.میدونم دارین بهم میخندین یا فکر میکنین دروغ میگم .اینجور که مشخصه کسی نمیخاد کمکی بکنه و فقط بهانه میارین که فعلا برو دمو کار کن500 تا هم داری که؟؟ متاسفانه اصلا توجه نمی کنین من چی میگم من دارم میگم از فارکس زده شدم نمیخوام دیگه کار بکنم گفتم بقیشو کسی کمک کنه برگشت بخوره حداقل بیفتم دنبال کار دیگه ای. دیگه خودتان و وجدانتان اگر کسی باور کردو اگر باور نکردین .مطمعنم هیچکس مجانی به کسی دیگه کمک نمی کنه .

همه ما حرف میزنیم شعار میدیم و هیچوقت عمل نمی کنیم .

نظر

متاسفانه دیگه نمیخوام ادامه بدم چون کاملا زده شدم فقط خواستم کسی اگر در توانش هست کمکم کنه تا حسابم رو فقط برگشت بدم و برای همیشه بزارمش کنار. اصلا هدفم ادامه دادن نیست.هرکسی کمکم کنه تا ابد مدیونش خواهم بود چون از لحاظ روحی خیلی داغون شدم.
            بهترین کمک که میشه به شما کرد این است که دیه ادامه ندید و همین 500دلار بکش بیرون برو دنبال یک شغل دیگر وگرنه همین 500دلار .....

نظر

• نوشته اصلی توسط gold نمایش پست ها
              بهترین کمک که میشه به شما کرد این است که دیه ادامه ندید و همین 500دلار بکش بیرون برو دنبال یک شغل دیگر وگرنه همین 500دلار .....
              عالی بود

نظر

خواهش میکنم یکی بمن کمک کنه واقعا ما ایرانی ها اصلا اهل کمک نیستیم موقعی میخوایم کمک کنیم که لازم نیست و موقعی که یکنفر کمک میخاد فکر میکنین اگر کمکشکنین بهش ضربه زدین یا عادتش دادین به این کار .من اگر مجبور نبودم نیومدم اینجا و درخواستکمک بدم 6 ماهه تلاش کرد حسابمو خودم نجات بدم ولی نتونستم و فهمیدمکه اینکاره نیستم الانم میتونم با نصف سرمایه از دست داده تمومش کنم ولی ضربه سختی بهم زد چون خواستم حداقل حسابم برگشت بخوره و این دم عیدی بهم زهر مار نشه میدونم بعضی هاتون که قدرت کمک دارین خیلی تاوان دادین و زجر کشیدین تا به اینجا رسیدین و حاضر نیستین به این راحتی به کسی کمک کنین ولی شرایط من فرق داشت من کمک نخواستم که یکنفر رو بزحمت بندازم گند کاریای منو پاک کنه بعد دوباره بشینم از نو شروع کنم .خواستم حداقل یکنفر باتجربه قدم خیری تو زندگیش برداشته باشه.میدونم دارین بهم میخندین یا فکر میکنین دروغ میگم .اینجور که مشخصه کسی نمیخاد کمکی بکنه و فقط بهانه میارین که فعلا برو دمو کار کن500 تا هم داری که؟؟ متاسفانه اصلا توجه نمی کنین من چی میگم من دارم میگم از فارکس زده شدم نمیخوام دیگه کار بکنم گفتم بقیشو کسی کمک کنه برگشت بخوره حداقل بیفتم دنبال کار دیگه ای. دیگه خودتان و وجدانتان اگر کسی باور کردو اگر باور نکردین .مطمعنم هیچکس مجانی به کسی دیگه کمک نمی کنه .

ذوست عزیز از دیدن شرح حالتون متاسف شدم سود گرفتن از این بازار امز سهل و ممتنع هست مهمترین موردی که لازمه رعایت کنید مدیریت سرمایه هست

اخیرا نوع ترید یکی از تریدر ها را دیدم که اگر انرا درست انجام دهید امکان نداره زیان کنید منتهی بازم میگم مدیریت سرمایه باید در اولویت کارتان باشه

منظورم پست 31 در لینک زیر هست

مطمنم اگر با این روش ترید کنید به زودی زیانتان جبران میشه

http://traderha.com/threads/2886-%D9...655#post203655
                تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
                قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

خواهش میکنم یکی بمن کمک کنه واقعا ما ایرانی ها اصلا اهل کمک نیستیم موقعی میخوایم کمک کنیم که لازم نیست و موقعی که یکنفر کمک میخاد فکر میکنین اگر کمکشکنین بهش ضربه زدین یا عادتش دادین به این کار .من اگر مجبور نبودم نیومدم اینجا و درخواستکمک بدم 6 ماهه تلاش کرد حسابمو خودم نجات بدم ولی نتونستم و فهمیدمکه اینکاره نیستم الانم میتونم با نصف سرمایه از دست داده تمومش کنم ولی ضربه سختی بهم زد چون خواستم حداقل حسابم برگشت بخوره و این دم عیدی بهم زهر مار نشه میدونم بعضی هاتون که قدرت کمک دارین خیلی تاوان دادین و زجر کشیدین تا به اینجا رسیدین و حاضر نیستین به این راحتی به کسی کمک کنین ولی شرایط من فرق داشت من کمک نخواستم که یکنفر رو بزحمت بندازم گند کاریای منو پاک کنه بعد دوباره بشینم از نو شروع کنم .خواستم حداقل یکنفر باتجربه قدم خیری تو زندگیش برداشته باشه.میدونم دارین بهم میخندین یا فکر میکنین دروغ میگم .اینجور که مشخصه کسی نمیخاد کمکی بکنه و فقط بهانه میارین که فعلا برو دمو کار کن500 تا هم داری که؟؟ متاسفانه اصلا توجه نمی کنین من چی میگم من دارم میگم از بازارمالی جهانی زده شدم نمیخوام دیگه کار بکنم گفتم بقیشو کسی کمک کنه برگشت بخوره حداقل بیفتم دنبال کار دیگه ای. دیگه خودتان و وجدانتان اگر کسی باور کردو اگر باور نکردین .مطمعنم هیچکس مجانی به کسی دیگه کمک نمی کنه .

یک نفر در این فروم ثابت کند سود مستمر نه زیاد حتی 2 درصد در ماه میکند من خودم به شما 300 دلار میدم
                  ویرایش توسط shangil : https://www.traderha.com/member/26823-shangil در ساعت 02-13-2019, 06:53 PM

نظر

خواهش میکنم یکی بمن کمک کنه واقعا ما ایرانی ها اصلا اهل کمک نیستیم موقعی میخوایم کمک کنیم که لازم نیست و موقعی که یکنفر کمک میخاد فکر میکنین اگر کمکشکنین بهش ضربه زدین یا عادتش دادین به این کار .من اگر مجبور نبودم نیومدم اینجا و درخواستکمک بدم 6 ماهه تلاش کرد حسابمو خودم نجات بدم ولی نتونستم و فهمیدمکه اینکاره نیستم الانم میتونم با نصف سرمایه از دست داده تمومش کنم ولی ضربه سختی بهم زد چون خواستم حداقل حسابم برگشت بخوره و این دم عیدی بهم زهر مار نشه میدونم بعضی هاتون که قدرت کمک دارین خیلی تاوان دادین و زجر کشیدین تا به اینجا رسیدین و حاضر نیستین به این راحتی به کسی کمک کنین ولی شرایط من فرق داشت من کمک نخواستم که یکنفر رو بزحمت بندازم گند کاریای منو پاک کنه بعد دوباره بشینم از نو شروع کنم .خواستم حداقل یکنفر باتجربه قدم خیری تو زندگیش برداشته باشه.میدونم دارین بهم میخندین یا فکر میکنین دروغ میگم .اینجور که مشخصه کسی نمیخاد کمکی بکنه و فقط بهانه میارین که فعلا برو دمو کار کن500 تا هم داری که؟؟ متاسفانه اصلا توجه نمی کنین من چی میگم من دارم میگم از بازارمالی جهانی زده شدم نمیخوام دیگه کار بکنم گفتم بقیشو کسی کمک کنه برگشت بخوره حداقل بیفتم دنبال کار دیگه ای. دیگه خودتان و وجدانتان اگر کسی باور کردو اگر باور نکردین .مطمعنم هیچکس مجانی به کسی دیگه کمک نمی کنه .

هر ماه چند درصد سود می خواهی تا زمانیکه ضررت جبران شود ؟

نظر

• ممنون از ابراز همدردی . ولی کلا دیگه نمیخوام هیچ معامله ای انجام بدم .500 رو کردم 330 دلار کارم تمومه بمیرم بهتره

نظر

• 800 دلار رو کردم 330 دلار همون 500 هم نگهش نداشتم بمیرم دیگه بهتره

نظر

• هر طوری که فکر میکنید حسابم برگشت میخوره هرچقدر که میدونید راه داره پرینت حسابمم میفرستم تا ببینید چه بلایی سرش آوردم نجاتم بدین توروخدا

نظر

800 دلار رو کردم 330 دلار همون 500 هم نگهش نداشتم بمیرم دیگه بهتره
                            دست نزن به حساب .
                            وسوسه نشو.
                            330را نگهدار تا ببینم چکار میشه کرد .

با تلگرام مشخصات حسابت را بفرست.
                            پرینت لازم نیست.
                            ویرایش توسط guest : https://www.traderha.com/member/14028-guest در ساعت 02-13-2019, 08:16 PM

نظر

• باشه خدا خیرت بده الان میفرستم

نظر

• نوشته اصلی توسط مهدی موسوی نمایش پست ها
                                ذوست عزیز از دیدن شرح حالتون متاسف شدم سود گرفتن از این بازار امز سهل و ممتنع هست مهمترین موردی که لازمه رعایت کنید مدیریت سرمایه هست

اخیرا نوع ترید یکی از تریدر ها را دیدم که اگر انرا درست انجام دهید امکان نداره زیان کنید منتهی بازم میگم مدیریت سرمایه باید در اولویت کارتان باشه

منظورم پست 31 در لینک زیر هست

مطمنم اگر با این روش ترید کنید به زودی زیانتان جبران میشه

http://traderha.com/threads/2886-%D9...655#post203655

با سلام و احترام

فکر میکنم برای این دوستمون پیچیدن نسخه کلی در همچین شرایطی درست نباشه...

شاید بهترین نسخه همانی باشد که دوستان گفتند اینکه باقی مانده حساب رو ترید نکنند که نه 99 درصد بلکه 100 درصد حتما و بدون شک حساب صفر خواهد شد...

خطاب به دوستمون : به فکر کار دیگری باشید که این بازار پر از شیادینی هست که برای بدست اوردن پول شما کمین کرده اند تا زمانی که به حقیقت بازار پی ببرید و بتوانید بدون کمک کسی به سود مستمر برای یک بازه حداقل 6 ماهه تا یک ساله در حساب دمو دست پیدا کنید...در غیر این صورت تمامی سرمایه خود را از دست خواهید داد....

موفق باشید...

نظر

پردازش ...
                                X