اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

چقدر در فارکس ضرر کردید ؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• بفکر کار دیگه ای هستم فقط سرمایم همینه که گذاشتم اینجا بدون این نمیتونم زندگی بکنم اگر حسابم تقریبا به جای اولش برگرده حتما میرم دنبال کار دیگه ای از این بازار بشدت متنفر شدم باور کنید شب تا صبح خواب ندارم بلکه فقط ضرر جبران میشد تا حدی هم جبران میشد هزار مرتبه شکر گزار بودم تو این اوضاع بد اقتصادی زندگیمو باختم کاش معجزه ای میشد فقط حسابم برمیگشت همون لحظه برداشتش میکردم خداروشکر میکردم و تا اخر عمرم مدیون اون ادمی میشدم که کمکم کرده و همون لحظه میرفتم دنبال یکار دیگه

نظر

• نوشته اصلی توسط shangil نمایش پست ها
      یک نفر در این فروم ثابت کند سود مستمر نه زیاد حتی 2 درصد در ماه میکند من خودم به شما 300 دلار میدم
      بفرمایید این یک نمونه

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsencomm نمایش پست ها
        با سلام و احترام

فکر میکنم برای این دوستمون پیچیدن نسخه کلی در همچین شرایطی درست نباشه...

شاید بهترین نسخه همانی باشد که دوستان گفتند اینکه باقی مانده حساب رو ترید نکنند که نه 99 درصد بلکه 100 درصد حتما و بدون شک حساب صفر خواهد شد...

خطاب به دوستمون : به فکر کار دیگری باشید که این بازار پر از شیادینی هست که برای بدست اوردن پول شما کمین کرده اند تا زمانی که به حقیقت بازار پی ببرید و بتوانید بدون کمک کسی به سود مستمر برای یک بازه حداقل 6 ماهه تا یک ساله در حساب دمو دست پیدا کنید...در غیر این صورت تمامی سرمایه خود را از دست خواهید داد....

موفق باشید...
        حساب دمو 10 ساله سود هم فایده نداره
        وقتی بزنی واقعی میفهمی چی به چیه
        باز هم به دوستمون میگم بره یکی پیدا کمه مستمر سود میکنه ولو کم من 300 دلار رد میدم بهش
        منظورم اینه الکی اینجا وقتش رو صرف نکنه
        ویرایش توسط shangil : https://www.traderha.com/member/26823-shangil در ساعت 02-14-2019, 12:15 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط Hossein_1352 نمایش پست ها
          بفرمایید این یک نمونه

کوچکترین ارزشی ندارد !
          بیا من صد برابر بیش از این رو نشون بدم. مهم اینوستر حساب است که کسی به شما نمیده
          برید بروکر ف ا رک س تایم رو ببینید صد تا از این بهتر ها هست ولی چه فایده همش الکی
          بزرگترش میری با اون همه ادعا بود که چند ماه بود هی اینجا پیشرفتش رو میزاشت سود 800 درصدی !!
          در عرض چند دقیقه کال شد
          ویرایش توسط shangil : https://www.traderha.com/member/26823-shangil در ساعت 02-14-2019, 12:16 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط boboblackbin نمایش پست ها
            بفکر کار دیگه ای هستم فقط سرمایم همینه که گذاشتم اینجا بدون این نمیتونم زندگی بکنم اگر حسابم تقریبا به جای اولش برگرده حتما میرم دنبال کار دیگه ای از این بازار بشدت متنفر شدم باور کنید شب تا صبح خواب ندارم بلکه فقط ضرر جبران میشد تا حدی هم جبران میشد هزار مرتبه شکر گزار بودم تو این اوضاع بد اقتصادی زندگیمو باختم کاش معجزه ای میشد فقط حسابم برمیگشت همون لحظه برداشتش میکردم خداروشکر میکردم و تا اخر عمرم مدیون اون ادمی میشدم که کمکم کرده و همون لحظه میرفتم دنبال یکار دیگه
            بنده خدا من نمی دونم چند ساله ات که فقط با 500دلار ضرر یعنی حدود 6میلیون نابود شدی و امید نداری اخه اخوی یا ما رو گرفتی یا اینکه ....اخه کی با این دور زمونه که 6ملیون حالا ارزش 600هزارتومن را هم ندارد زندگیش نابود میشه اخه من نمی دونم کدوم احمقی به شما فارکس را معرفی کرده است اخه تو که تمام زندگی ات به قول خودت همین 800دلار بوده برای چی همه پول و زندگی ات را توی این بازار قمار کردی شما که کل داریت 800دلار بوده باید با 8دلار حساب باز می کردی و ....هرچند هر طور که وارد این بازار می شدی شک نکن بازنده بودی دوباره بهت میگم اخوی برادر همین 300دلار بکش بیرون وارد این بازار دیه نشو

نظر

• نوشته اصلی توسط مهدی موسوی نمایش پست ها
              ذوست عزیز از دیدن شرح حالتون متاسف شدم سود گرفتن از این بازار امز سهل و ممتنع هست مهمترین موردی که لازمه رعایت کنید مدیریت سرمایه هست

اخیرا نوع ترید یکی از تریدر ها را دیدم که اگر انرا درست انجام دهید امکان نداره زیان کنید منتهی بازم میگم مدیریت سرمایه باید در اولویت کارتان باشه

منظورم پست 31 در لینک زیر هست

مطمنم اگر با این روش ترید کنید به زودی زیانتان جبران میشه

http://traderha.com/threads/2886-%D9...655#post203655
              واقعا برایتون متاسفم وقتی با این تجربه حداقل در این فروم و اشنا بودن با این بازار جهانی این طور نسخه مپیچید اگر در طبابتان برای مریض هایتان این طور دارو تجویز کنید تا حالا همه زیر دست و پای شما لبیک حق را ....البته اگر به قول خودتان پزشک باشید.
              یعنی ناشی ترین فرد هم که یکم با این بازار اشنا شده باشد نمی ایید این طور مشاوره برای این رفقیمون را بدهد اون وقت شما می ایی.....برو داداش برای شما هم توصیه ای دارم دست از این بازار بکش این بازار به درد شما هم نمی خورد حتی یک درصدبا این پستتان و تحلیل هایتان شک ندارم شما یک سنت از این بازار سود که نگرفتی هیچ کل سرمایه ات به باد دادی برو دیه دنبال یک شغل دیگر
              به درود

نظر

کوچکترین ارزشی ندارد !
                بیا من صد برابر بیش از این رو نشون بدم. مهم اینوستر حساب است که کسی به شما نمیده
                برید بروکر ف ا رک س تایم رو ببینید صد تا از این بهتر ها هست ولی چه فایده همش الکی
                بزرگترش میری با اون همه ادعا بود که چند ماه بود هی اینجا پیشرفتش رو میزاشت سود 800 درصدی !!
                در عرض چند دقیقه کال شد
                همان طور که قبلا هم گفتم و با مدرک گذاشتم برایم 100درصد واضح بود که ان حساب میری فیک بود که این سودهای 800درصدی را نشان می داد حتی اگر یک درصد فیک نبود هم به قول شما کال شد که برایم بنده همون فیک بودن حساب با همکاری ان بروکر متقلب و کلاهبردار مستدل تر است از این جمله افراد شیاد و کلاهبردار بی ناموس زیادند توی این بازارها افراد تازه کار که با این بازارها اشنا شده باشند به راحتی توی دام این بیشرف های خدانشاس می افتند و تمام سرمایه اشان را از دست می دهند خدا لعنتشان کند کثافت ترین اشخاص این بازار کسانی هستند که خودشان یک سنت از این بازار سود نکرده اند و از طریق شیادی مدیر سرمایه گذاری -اموزش -سیگنال فروشی-تحلیل و....در کانال ها و سایت ها دارند جیب ملت را خالی میکنند و ملت هم متوجه نمی شوند
                برای بار چندم میگم دوستان و عزیزان تازه کار که درذهن خود بلند پروازی و جاه طلبی و طمع دارید قبل از اینکه وارد این بازار شوید در ابتدا فیلم گرگ وال استریت را ببینید ان هم حداقل دوبار و به تمام جملات که رد و بدل می شود دقت کنید دوم اینکه تمام تاپیک های این فروم را بخوانید و صحبت های دوستان که در این بازارها تجربه شون به بهای سنگین از دست دادن پول و عمرشون بود البته نه تاپیک های تحلیلی توهمی این فروم و گروهها و کانال های تلگرامی بعدش اگر نتیجه گرفتید وارد این بازارها شوید بفرمایید این گوی این میدون تا این تجربه را خودتان با پوست و گوشت استخون حس کنید
                یا علی مدد
                ویرایش توسط gold : https://www.traderha.com/member/5503-gold در ساعت 02-14-2019, 09:52 AM

نظر

عالی بود
                  خطاب به دوستمون
                  در این پست اشاره شد فورا از این بازار خارج شو که 500 تا هم در خطره
                  اگر گوش میکرد حداقل پولش 300 تا نمیشد

ولی من در این مانده ام اگر این دوستمون سر کار نزاشته باشه ولی خدایی کسی که 300 دلار اینقدر براش مهمه و دار و ندارش هست چرا با همه سرمایش وارد شده!؟

نظر

• شاید من خیلی تازه کار باشم و همین تازه کاریم ونداشتن هیچ اطلاعی باعث شد سرمایمو از دست بدم ولی اینکه شما فکر کردین سرکار گذاشتم جای تعجب داره تا حالا ندیدن کسی تمام سرمایشو باخته باشه؟تا حالاندیدن یکنفر تمام سرمایشو جایی گذاشته باشه؟اگر ندیدن حالا ببینین فقط یکنفر از شما حاضر شد بمن کمک کنه ولی همگی فقط شک دارین که یا دروغ میگم یا سرکار گذاشتم .همون یکنفر جای تشکر داره که باز توی این دنیای بی اعتمادی و دروغ انسانیتش غلبه کرد حرفای ادمی که ندیده و نمیشناسه روقبول کرد مطمعنم اگر یکنفر توی این انجمن آینده روشنی حالا ازهر لحاظ داشته باشه همین انسانه .کاری ندارم حالا آخر حساب من چی میشه فقط همین که کمک کرد همه چیز رو نشون داد.

نظر

• حالا یکنفر خرابکاری کرده زده خودشو نابود کرده چراباید همه فکر کنن سرکاریه یا سرمایه زیادی داره یا اینکه میخاد از دانش دیگران سواستفاده کنه ؟چرا اینقدر بدبین هستین .ایرادی داره وقتی یکنفر داره از بین میره هرکسی کمکی از دستش بیاد براش انجام بده؟میدونم میگین بما چه که یکنفر دیگه خرابکاری کرده حالا ما جمعش کنیم.من فقط حال روزگار خیلی بدی داشتم نمیتونستم حتی به یکنفر بگم چی بسرم اومده و چکار کردم. از سر ناامیدی اومدم اینجا بلکه کسی پیدا بشه تواناِییش رو داشته باشه نجاتم بده وگرنه از کسی که کمک نمیتونه بکنه درخواستی نداشتم میتونستم برای همه پیغام خصوصی بفرستم ولی اینکارو نکردم تایپیک عمومی سرنوشتمو نوشتم تا هرکی که تونست و وجدانش به درد اومد نجاتم بده.بنظرتون الان زمان خوبیه که منو نصیحت کنین سرزنش کنین؟یعنی خودم نمیفهمم چکار کردم؟نه سرزنش میخوام نه امیدواری

نظر

• نوشته اصلی توسط boboblackbin نمایش پست ها
                        شاید من خیلی تازه کار باشم و همین تازه کاریم ونداشتن هیچ اطلاعی باعث شد سرمایمو از دست بدم ولی اینکه شما فکر کردین سرکار گذاشتم جای تعجب داره تا حالا ندیدن کسی تمام سرمایشو باخته باشه؟تا حالاندیدن یکنفر تمام سرمایشو جایی گذاشته باشه؟اگر ندیدن حالا ببینین فقط یکنفر از شما حاضر شد بمن کمک کنه ولی همگی فقط شک دارین که یا دروغ میگم یا سرکار گذاشتم .همون یکنفر جای تشکر داره که باز توی این دنیای بی اعتمادی و دروغ انسانیتش غلبه کرد حرفای ادمی که ندیده و نمیشناسه روقبول کرد مطمعنم اگر یکنفر توی این انجمن آینده روشنی حالا ازهر لحاظ داشته باشه همین انسانه .کاری ندارم حالا آخر حساب من چی میشه فقط همین که کمک کرد همه چیز رو نشون داد.
                        اعتماد کردین که کال بشین یا ....؟
                        شما چطور به فردی اعتماد میکنین؟

نظر

• من به اون شخصی که بهم اعتماد کرد حرفامو باور کرد اعتماد کردم .

نظر

یک نفر در این فروم ثابت کند سود مستمر نه زیاد حتی 2 درصد در ماه میکند من خودم به شما 300 دلار میدم
                            دوست عزیز این جمله شما یه کم ، کم لطفی هست من مطمئن هستم دوستانی هستند که حداقل 2% درآمد مستمر دارند. من از چند سال پیش تو همه فرومها هزاران بار تکرار کردم که اگر کسی که حداقل شش ساله تو این بازار هست و شغل اصلیش هم هست اگه نتونه در ماه 20% مداوم بگیره باید بازار رو ببوسه بذاره کنار.....میدونید حقیقت چیه؟ من به این جمله ایمان دارم که اگر سرت تو لاک خودت باشه و بی حاشیه و بدور از استرس و هیجان کاذب کار خودتو بکنی سود میگیری اما به محض اینکه بخوای سودآوری خودتو به کسی ثابت کنی از همون موقع میفتی تو خط ضرر. با سپاس
                            خودتو بذار جای قیمت!

sigpic

نظر

• نوشته اصلی توسط ehsan55 نمایش پست ها
                              دوست عزیز این جمله شما یه کم ، کم لطفی هست من مطمئن هستم دوستانی هستند که حداقل 2% درآمد مستمر دارند. من از چند سال پیش تو همه فرومها هزاران بار تکرار کردم که اگر کسی که حداقل شش ساله تو این بازار هست و شغل اصلیش هم هست اگه نتونه در ماه 20% مداوم بگیره باید بازار رو ببوسه بذاره کنار.....میدونید حقیقت چیه؟ من به این جمله ایمان دارم که اگر سرت تو لاک خودت باشه و بی حاشیه و بدور از استرس و هیجان کاذب کار خودتو بکنی سود میگیری اما به محض اینکه بخوای سودآوری خودتو به کسی ثابت کنی از همون موقع میفتی تو خط ضرر. با سپاس
                              سلام
                              نه کم لطفی نیست دوست عزیز. کسی سود میکند بکند نو جانش ولی میدانم که نیست.
                              ببینید میگید ماهی 20 درصد. بدون دست زدن به سرمایه 1000 دلار رو اخر سال 9000 تا کردن میشه ماهی 20 درصد سود. یا 10 هزار تا رو 90000 کردن در سال.
                              ببینید شما میدونید موسسات بزرگ مالی و بانکها در سال چقدر سود میکنند(سرمایه خوابیده در بازار فارکس)؟

نظر

سلام
                                نه کم لطفی نیست دوست عزیز. کسی سود میکند بکند نو جانش ولی میدانم که نیست.
                                ببینید میگید ماهی 20 درصد. بدون دست زدن به سرمایه 1000 دلار رو اخر سال 9000 تا کردن میشه ماهی 20 درصد سود. یا 10 هزار تا رو 90000 کردن در سال.
                                ببینید شما میدونید موسسات بزرگ مالی و بانکها در سال چقدر سود میکنند(سرمایه خوابیده در بازار بازارمالی جهانی)؟
                                من نمیدونم بانکها و موسسات بزرگ مالی چقدر سود میکنن ارتباطی هم به بحث ما نداره مقایسه تریدری که شخصی کار میکنه با یه بانک اصولا اشتباهه. منم اوایل عادت داشتم هی روی کاغذ دو دوتا چهارتا کنم و هی پول رو پول میذاشتم و به خیال خودم آخر سال دیگه میلیاردرم ولی همش رو کاغذ بود. در عمل این اتفاق نمیفته به دلایل مختلف.
                                یک اینکه تریدر داره از حسابش ارتزاق میکنه و نمیتونه به حسابش دست نزنه. دو اینکه هر بروکر از دید تریدر سقف اعتبار مشخصی داره بعد از یه مبلغی خود تریدر تشخیص میده که دیگه حساب از این مبلغ در این بروکر خاص نباید بالاتر بره که بیشتر بر اساس تجربه هست. سه اینکه تریدر معمولا برای استراحت و تمدد اعصاب یه مدتی از بازار دور هست البته فقط ترید نمیکنه اما از دور بازار رو زیر نظر داره. و یه سوال شخصی داریم از خودتون: ایا شما الان ترید میکنید؟ و مهمتر اینکه ایا شغل شما هست تریدری؟
                                خودتو بذار جای قیمت!

sigpic

نظر

پردازش ...
                                X