اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تجربیات 8 سال تحلیل و ترید و ایده

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط WINNER نمایش پست ها
    دردود
    بنده قصد تخریب ندارم رفیق
    عماد عزیز خودشون استادن و همه چیز را به خوبی درک میکنند
    دلیل هم نداره واقعا کسی براساس الگویی که تو پست میذاره ترید کنه
    ممکنه روش ترید خودشون را داشته باشند
    من چون فرمودند به روش جناب گیتی پی بردم نظرم به پستهاشون جلب شد و البته خودشون هم گفتن منظور از پست هاشون ایجاد سوال هست نه ترید
    البته شباهتی بین روش تحلیل ایشون و جناب گیتی ندیدم
    موفق باشید
    با سلام

با توجه به تحلیل ایشون بنده شباهتی بین روش ایشون و جناب گیتی نمیبینم ولی قابل احترام است...

قیمت قبل از اینکه خط تعادلی را لمس کند به صعود خودش ادامه داد...

به نظر بنده با توجه به نوع حرکات قیمت بعد از این صعود در برگشت خط تعادلی را لمس کند و با توجه رفتار فروشندگان برگشت روند اتفاق بیفتد...

فعلا شرایط سل برای بزرگان بازار فراهم نیست چون در حال حاضر همگی به بای فکر میکنند...

شادی سراسر وجودتان...

نظر

• نوشته اصلی توسط Emad Sh نمایش پست ها
      چند تا ارز رو حرکاتشونو با توجه به پرایس اکشن پیش بینی می کنم ببینم چی میشه. برای اینکه ذهن دوستان رو درگیر کنیم:
      NZDCAD ریزش از همین منطقه رو براش در نظر میگیریم. استاپ و سود روی تصویر
      Gold صعود به 1350 تا 1356 و ریزش خیلی سنگین.... تا 1097
      به هیچ وجه روی این بررسی ها ترید نکنید. اگر می کنید هیچ مسولیتی در قبال شکست اونها متوجه بنده نمی باشد.
      http://pcmupload.traderha.com/uploads/1551178854794.png
      http://pcmupload.traderha.com/uploads/1551178854925.png

فکر کنم بر خلاف مطالعات اقتصادی حرکت کرد!

نظر

دوست من اصلا حمله نمی کنم به کسی. دنبال جیزی هم نیستم. سود مستمر دارم. شکر!
        صرفا برای راهنمایی دوستان گفتم. جسارت به بقیه نباشه فکر می کنم جز قدیمیهای ترید در ایران باشم. اگر 12 سال رو بشه رزومه حساب کرد. شاگردی همه بزرگان رو کردم. از جمله آقایان گیتی، آزادی، درزی، امیری، یزدی، چابک و ...
        از زمانی که فروم سرمایه بود و قیمت ها و .... و نهایتا اینجا. این استیتمنت حساب ریل من هست و واقعیه. همه این چیزایی که گفتم رو فراموش کنید اصلا.
        نکته ای که خواستم بیان کنم این بود: پرایس اکشن... هر چیزی بخواهید به شما میدهد. صرفا راهنمایی بود. نه آموزش میدم نه آموزشگاه دارم و نه مثل "میری" (نمیدوتم آقا هست یا خانم. چون سالهاست در کنار بزرگانی که بی چشم داشت آموزش دادن، ایشان رمز و رموز و اینها رو به بقیه از دور نشون دادن مدارک و مستندات از همه سایت هایی که از 12 سال پبش در انها فعالیت داشتم رو دارم و می تونم در اختیارتون قرار بدم) دنبال کلاه برداری.

فقط در انتهای این تاپیک خواستم این نکته رو به دوستان بگم که من رسیدم به خواسته ام. نتیجه 12 سال از عمرم و مطالعاتم ختم شد به پرایش اکشن. تمام رمز و رموز بازار در خود قیمت هست.چیزی شبیه به منطقی که چناب گیتی از چندین سال پیش ازش بهره بردند.
        به امید موفقیت همه دوستان.

فکر کنم دوستان عزیز دچار سو برداشت شدند. من نگفتم کاملا روش جناب گیتی رو فهمدیم. منظورم صرفا پرایس اکشن و این نکته هست که قیمت به تنهایی تمام مقاصد حرکتی خودش رو مشخص می کنه در گذشته چارت.
        من از این جهت شباهت و باز هم تاکید می کنم شباهتی به منطق جناب گیتی داره منطقم.

نظر

• این الگو در پرایس اکشن 3 سقف نام داره. وقتی جای خودش باشه (محل عرض سنگین در گذشته ریزش های خوبی در پی داره)

نظر

فکر کنم بر خلاف مطالعات اقتصادی حرکت کرد!
            فعلا که ضرر قبلیت رو جبران نکرده!

نظر

• نوشته اصلی توسط shangil نمایش پست ها
              فعلا که ضرر قبلیت رو جبران نکرده!
              شما نگران نباش رفیق! ریسک بالای 1 درصد بی معنیه!! مطمئن باش 4 برابرشو جبران کرده.

نظر

• ببینید من قصد تحریب ندارم ولی واقعا یه چیزی برام سوال هست
                از شما یه سوال خیلی ساده دارم. شما که تو سود هستی واقعا چه علتی داره اینجا میایین میزارین که مثلا ریزش سنگین! داریم یا طلای یادگاری یا ...
                من صرف حرفم با شما نیست با همه اینهایی هستن دکه سود میکنند!
                تنها علتی که به ذهن من میرسه ارضا کردن حس اعتماد به نفسشون هست.

و جالبه یه مدت هستن بعد چند سال ناپدید میشن. شاید هم اون چند سال رو سود بودن و دوباره برگشتن تا ضرر کنن!
                نمونه دیگر میری بود که ان چنان روش نجوم و سیاره و خیام رو میکوبید اینجا به سر همه که ادم نمیفهمید فکر میکرد خداست. اخرش هم دیدیم چی شد.

نظر

• نوشته اصلی توسط shangil نمایش پست ها
                  ببینید من قصد تحریب ندارم ولی واقعا یه چیزی برام سوال هست
                  از شما یه سوال خیلی ساده دارم. شما که تو سود هستی واقعا چه علتی داره اینجا میایین میزارین که مثلا ریزش سنگین! داریم یا طلای یادگاری یا ...
                  من صرف حرفم با شما نیست با همه اینهایی هستن دکه سود میکنند!
                  تنها علتی که به ذهن من میرسه ارضا کردن حس اعتماد به نفسشون هست.

و جالبه یه مدت هستن بعد چند سال ناپدید میشن. شاید هم اون چند سال رو سود بودن و دوباره برگشتن تا ضرر کنن!
                  نمونه دیگر میری بود که ان چنان روش نجوم و سیاره و خیام رو میکوبید اینجا به سر همه که ادم نمیفهمید فکر میکرد خداست. اخرش هم دیدیم چی شد.
                  دوست عزیز شما قصدتون چیه از بودن اینجا؟؟
                  ببینید بعضی آدمها میام اینجا از جمله من. خیلی سال هم هست که هستیم. هر چی یاد گرفتم از این فرومهای دوست داشتنی و افرادی که اونها رو بزرگ کردن یاد گرفتن. شما اگر خاطرتون باشه که احتمالا نیست جناب پولدوست اینجا بودند. آموزش خاصی نمیدادند. صرفا تصاویری قرار میدادند که برای اهلش هزاران خط مطلب درش بود. آدمشم می خواست که از دیدن اون ترید ها و سودهای کلان تحریک بشه و با سر نخهای ساده خیلی ساده، نه ورتکس و ابر و اجرام آُمانی و اینا!!!!!!!!!!!! برن توی خود چارت و دنبال جواب سوالشون بگردند. منم پیروی میکنم از اون مکتب. تصویری از چارت گذاشتم. گفتم و تاکید کردم ترید نکنید روش. بررسی کنید که چرا؟؟؟ علتشو پیدا کنید که چرا این بنده خدا میگه به فرض فروش یا خرید. با این کار شما هم اگر انگیزه داشته باشید مطالعه می کنید و تلاش می کنید. چرا دوست دارید ره 20 ساله رو یک شبه برید؟/؟؟

هیچ اجباری به این نیست که شما بیایید توی تاپیک شخصیه بنده و این اراجیفی که من می گم و خط خطیهای من رو ببینید. یا بخونید. پس چرا حساس میشید انقدر؟ از من در همین فروم از 8 ساله پیش همه جور تحلیلی پیدا می کنید. مشقهای از الیوت، هارمونیک، پرتنهایی مثل ولفی ویو و سیستم های کاملا مبنی بر اندیکاتور... من درسم رو در این فروم ها خوندم از 22 سالگی تا الان که 35 سالمه. تکالیفم رو انجام دادم و پروپوزال خودم رو نوشتم و تحقیق کردم روش. لب کلام اینکه آدم بعضی وقتها که فارق از مشکلات زندگی میشه وقت میزاره و میاد جایی که زمانی از بزرگتراش یاد گرفته سعی می کنه اون سنت رو برای آیندگان ادا کنه و به اونها آموزش بده.
                  ولی توی این 12 13 سال یاد گرفتم که بهترین روش اینه که ذهن طرفو درگیر کنی تا خودش یاد بگیره . لقمه جویده شده بهش ندی چون قدر نمیدونه و منحرف میشه و چه بسا نمکدون هم بشکنند. اینا رو به چشم دیدم. مثلا کم لطفی هایی که به بزرگان همین جا توهی همین فروم شد.
                  گوشت جویده شکار به درد شما نمیخوره. فن شکار کردن رو یاد بگیر. اون هم با توجه به جسارت و دارایی های مادی و روحی خودت.

امیدوارم دیگه به این بحث ادامه ندیم. اگر بر خلاف افکارتون بود حرفها و کارها و پستهای من وقت خودتون رو تلف نکنید
                  به قول انسانی دوست داشتنی
                  شادی سراسر وجودتان

نظر

• GBPJPY
                    آحتمال ریزش 400 پیپی

به استاپ و تارگت و نسبت r.r خیلی دقت کنید. چند سال پیش هم تو همین تاپیک راجع به راز اصلیه رشد و بقای تو این بازار برای دوستان خیلی گفتم. اون هم ریسک به ریوارد بالا هست.

ترید ها حتما بعد از مدتی بدون ریسک میشن. حالا این مدت به حرکت قیمت ربط داره. اگر ایمپالس باشه شاید بعد از چند دقیقه ، اگر کارکشن باشه بعد از اولین اکسترمم.

دوستان علاقه مند دلیل ریزش رو بررسی و نظراتشونو اعلام کنن.

نظر

• تقسیم بندی دقیق اهداق رو اینطوری در نظر میگیریم بعد از رسیدن به هر یک می توان مدیریت ترید کرد. قسمتی از حجم رو کم کرد و با جابه جایی استاپ به ادامه روند دلخوش بود.

نظر

• سلام عماد جان
                        3a.jpg4a.jpg

نظر

• سلام جناب عماد بسیار خوشحال وخرسند هستم یک هموطن دیگر توانست موفق شود امیدوارم در تمام قسمت های زندگی نیز موفق باشید.
                          اما دو خواهش دارم اگر در کانال تلگرام ویا جای دیگر غیر از اینجا چارت هاتون را قرار میدهید آدرس بدهید تا ما هم کم کم به دید شما به چارت نزدیک شوم.
                          دوم تمام نوشته های استاد گیتی پاک شده است اگر فایل پی دی اف یا عکس های ایشون را دارید قرار بدهید تا استفاده کنیم.اگر ستاپ های تریدتون را هم یکم توضیح بدهید بسیار متشکرم.

نظر

این الگو در پرایس اکشن 3 سقف نام داره. وقتی جای خودش باشه (محل عرض سنگین در گذشته ریزش های خوبی در پی داره)
                            head and shoulder

نظر

تقسیم بندی دقیق اهداق رو اینطوری در نظر میگیریم بعد از رسیدن به هر یک می توان مدیریت ترید کرد. قسمتی از حجم رو کم کرد و با جابه جایی استاپ به ادامه روند دلخوش بود.
                              آفرین به تحلیل های زیبایتان (هنوز جای پیشرفت دارید به نظرم)
                              اگه اجازه بدید نکاتی را عرض کنم
                              فرض کنید من به اندازه یک پراید پول دارم و میخوام باهاش بیزینس کنم (خرید و فروش ماشین) هر چه قدر پراید ارزونتری بخرم و گرون تر بفروشم سود بیشتری کردم و هر چه بالاتر بفروشم و پایینتر بخرم بیشتر سود کردم
                              وقتی بخوام پرایدی را بفروشم هر چه قیمت بالاتر بدم و روش پافشاری کنم و البته مشتری را راضی کنم بیشتر سود میکنم
                              ولی مشتری تا چه حد حاضره قیمت بالاتری ارائه کنه؟
                              اگر مشتری منصرف بشه چیکار کنم؟
                              اگه مثلا روی 40 تومن بفروشم و مشتری دیگه ای پیدا بشه که 42 میتونستم بهش بفروشم چی (دو تومن ضرر بالقوه)
                              -------
                              هیچ کس نمیتونه این موارد را دقیق پیش بینی کنه پس چه باید کرد
                              1.به قیمت بخر
                              2.برای خودت میزان سودی از نظر مخارج و ارزش پراید و نوع مشتری و ....فروش نقد و نسیه و ....قرار بده
                              3.به اولین قیمتی که هم سود میکنی و هم مطمئنی مشتری منصرف نمیشه بفروش (پولت محدوده شاید مشتری دیگه ای تا چند ماه دیگه پیدا نشه...)
                              این را هم بدون به هر قیمتی بفروشی باز دوستات میگن ارزون فروختی و کم سود کردی
                              اگه مشتری از قبل بدونه مثلا کمتر از 40 تومن نمیدی و نسبت به پول اولیه ات 3 تومن سود کنی راضی میشی به راحتی تو را بازی میگیره
                              این یعنی مشخص کردن چه تو معامله ؟؟میتونی ارتباط پیدا کنی؟
                              بله گذاشتن استاپ و تی پی!!!!!!!!!!!!!!!!111
                              البته دل شیر میخواد میدونم ولی مگه نه اینکه میگید مقاومت را با درصد بالا پیدا کردید خوب اگر قیمت مثلا صد پیپ به مقاومت نفوذ کنه و در نهایت تسلیم بشه و 400 پیپ سود بده با شما برنده اید نه؟؟
                              بازار قیمت پراید را برای مشتری بالا شهری و پایین شهری میدونه و تا وقتی به همه نندازه(ببخشید)ول کن نیست
                              بازار همه استاپ ها را جمع میکنه تا فقط 2 درصد موفق باشن
                              انشالله شما جزو اون 2 درصد باشید
                              -----------
                              یک بازنشسته بازار
                              دی):

نظر

• نوشته اصلی توسط Mehrdad نمایش پست ها
                                آفرین به تحلیل های زیبایتان (هنوز جای پیشرفت دارید به نظرم)
                                اگه اجازه بدید نکاتی را عرض کنم
                                فرض کنید من به اندازه یک پراید پول دارم و میخوام باهاش بیزینس کنم (خرید و فروش ماشین) هر چه قدر پراید ارزونتری بخرم و گرون تر بفروشم سود بیشتری کردم و هر چه بالاتر بفروشم و پایینتر بخرم بیشتر سود کردم
                                وقتی بخوام پرایدی را بفروشم هر چه قیمت بالاتر بدم و روش پافشاری کنم و البته مشتری را راضی کنم بیشتر سود میکنم
                                ولی مشتری تا چه حد حاضره قیمت بالاتری ارائه کنه؟
                                اگر مشتری منصرف بشه چیکار کنم؟
                                اگه مثلا روی 40 تومن بفروشم و مشتری دیگه ای پیدا بشه که 42 میتونستم بهش بفروشم چی (دو تومن ضرر بالقوه)
                                -------
                                هیچ کس نمیتونه این موارد را دقیق پیش بینی کنه پس چه باید کرد
                                1.به قیمت بخر
                                2.برای خودت میزان سودی از نظر مخارج و ارزش پراید و نوع مشتری و ....فروش نقد و نسیه و ....قرار بده
                                3.به اولین قیمتی که هم سود میکنی و هم مطمئنی مشتری منصرف نمیشه بفروش (پولت محدوده شاید مشتری دیگه ای تا چند ماه دیگه پیدا نشه...)
                                این را هم بدون به هر قیمتی بفروشی باز دوستات میگن ارزون فروختی و کم سود کردی
                                اگه مشتری از قبل بدونه مثلا کمتر از 40 تومن نمیدی و نسبت به پول اولیه ات 3 تومن سود کنی راضی میشی به راحتی تو را بازی میگیره
                                این یعنی مشخص کردن چه تو معامله ؟؟میتونی ارتباط پیدا کنی؟
                                بله گذاشتن استاپ و تی پی!!!!!!!!!!!!!!!!111
                                البته دل شیر میخواد میدونم ولی مگه نه اینکه میگید مقاومت را با درصد بالا پیدا کردید خوب اگر قیمت مثلا صد پیپ به مقاومت نفوذ کنه و در نهایت تسلیم بشه و 400 پیپ سود بده با شما برنده اید نه؟؟
                                بازار قیمت پراید را برای مشتری بالا شهری و پایین شهری میدونه و تا وقتی به همه نندازه(ببخشید)ول کن نیست
                                بازار همه استاپ ها را جمع میکنه تا فقط 2 درصد موفق باشن
                                انشالله شما جزو اون 2 درصد باشید
                                -----------
                                یک بازنشسته بازار
                                دی):
                                درود بر شما جناب مهرداد. تا وقتی اینجا تحلیل میزدید پیگیر تحلیلاتون بودم. الان بازنسشته کردید خودتون رو؟ یعنی در بازار معامله نمیکنید؟
                                منظورتون اینه که استاپ لاس نزاریم؟ یا من بد متوجه شدم؟

نظر

پردازش ...
                                X