اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پرسش و پاسخ عمومی دانشگاه تریدری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• با سلام و خسته نباشید خدمت جناب درزی عزیز مثل اینکه پیامی که در مورد فروم دوره چهارم بود من دو بار فرستادم اینو بزارید به حساب مبتدی بودن نه اذیت کردن

نظر

• خواهش میکنم دوست عزیز
      شرحی که دادم جهت اطلاع بود
      ضمنا بخش مربوطه فعال شده و میتونید شروع بفرمایید.
      در ضمن ما این رو به حساب علاقمندی شما در جهت همراهی با برنامه ها میگذاریم
      شاد باشید

نوشته اصلی توسط shahpoor نمایش پست ها
      با سلام و خسته نباشید خدمت جناب درزی عزیز مثل اینکه پیامی که در مورد فروم دوره چهارم بود من دو بار فرستادم اینو بزارید به حساب مبتدی بودن نه اذیت کردن
      لطفا لینک‌های کاربردی زیر را مشاهده کنید:

۱. وب سایت رسمی دانشگاه
      ۲. کانال تلگرام رسمی دانشگاه
      ۳. ثبت نام رایگان کابین تریدری
      ۴. اخبار واحد آموزش دانشگاه
      ۵. راهنمای دریافت پنل دانشجوئی

نظر

• سروران گرامی با سلام
        من در ایجاد یک اکانت live مشکل دارم و تلگرام هم ندارم. میشه یکی به من بگه باید چکار کنم که توی دانشگاه ثبت نام کامل بشم ؟متاتریدر نصب و راه اندازی کردم. واقعا درمانده شدم.

نظر

• نوشته اصلی توسط masi نمایش پست ها
          سروران گرامی با سلام
          من در ایجاد یک اکانت live مشکل دارم و تلگرام هم ندارم. میشه یکی به من بگه باید چکار کنم که توی دانشگاه ثبت نام کامل بشم ؟متاتریدر نصب و راه اندازی کردم. واقعا درمانده شدم.
          با سلام
          در همین انجمن بخش راهنمای افتتاح حساب و دریافت پنل دانشجویی داریم به صورت گام به گام
          به لینکهای موجود در امضای من مراجعه کنید

۱. وب سایت رسمی دانشگاه

نظر

• سلام
            من مدارکم رو برای دانشجو شدن فرستادم. چطور متوجه بشم که قبولم کردن یانه؟ کی کلاسها شروع میشه؟ ببخشید اینقدر سوال میکنم.

نظر

• سلام. قبولتون میکنن حتما نگران نباشید. هر چی در فایلهای راهما گفته انجام بدید منتظر باشید برای کلاسها بهتون ایمیل زده میشه.
              انجمن و کانال رو هم دنبال کنید کار دستتون میاد.
              نوشته اصلی توسط masi نمایش پست ها
              سلام
              من مدارکم رو برای دانشجو شدن فرستادم. چطور متوجه بشم که قبولم کردن یانه؟ کی کلاسها شروع میشه؟ ببخشید اینقدر سوال میکنم.

۱. وب سایت رسمی دانشگاه

نظر

• شروع

سلام من تازه وارد سایت شده ام زمان انتخاب واحد و شروع ترم 1 رو میخوام بدونم

نظر

• حجم اینترنت برای دانشگاه

سلام امید وارم حالتون خوب باشه راستش مشکل من وخیلی از دوستا مصرف شدن حجم اینترنت زیاد داخل کلاس هست بعدش برا باز بینی اموزش باید باز همین مقدار حجم مصرف کنیم که خیلیا به خاطر همین کلاس شرکت نمی کنن دوستان اگر راه حلی دارین بگین

نظر

• با سلام خدمت شما
                    مطلبی که میفرمائید درست هست اما بخاطر داشته باشید این تنها هزینه ای هست که بصورت مصرفی برای کسب دانش در این دانشگاه اون هم بصورت شخصی دارید و اصولا هیچ کاری بدون چالش و هزینه نیست.
                    و ضمنا این مساله برای همه دانشجوها تابحال بوده و هست و خواهد بود و نه فقط شما. بهتر از هزینه ایاب و ذهاب و ترافیک رفت و برگشت به یک مکان خاص هست.
                    اما بهرال در این رابطه سعی میشه برسی صورت بگیره، سپاس

نوشته اصلی توسط mohamad2299 نمایش پست ها
                    سلام امید وارم حالتون خوب باشه راستش مشکل من وخیلی از دوستا مصرف شدن حجم اینترنت زیاد داخل کلاس هست بعدش برا باز بینی اموزش باید باز همین مقدار حجم مصرف کنیم که خیلیا به خاطر همین کلاس شرکت نمی کنن دوستان اگر راه حلی دارین بگین

۱. وب سایت رسمی دانشگاه

نظر

• با سلام و تشکر خدمت اساتید محترم

ایمیل شرکت در نشست دانشجویی پایانی سال 97 برای من ازسال نشده هم در این باکس بررسی کردم هم در اسپم لطفا بررسی بفرمائید.ایمیل اینجانب soltani_m_r_s@yahoo.com

نظر

• با سلام
                        سرور ارسال ایمیل درست عمل نکرد
                        نگران نباشید بعدا اطلاع رسانی میشه
                        ممنون از پیگیری

نوشته اصلی توسط محمدرضاسلطانی نمایش پست ها
                        با سلام و تشکر خدمت اساتید محترم

ایمیل شرکت در نشست دانشجویی پایانی سال 97 برای من ازسال نشده هم در این باکس بررسی کردم هم در اسپم لطفا بررسی بفرمائید.ایمیل اینجانب soltani_m_r_s@yahoo.com

۱. وب سایت رسمی دانشگاه

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMCoach نمایش پست ها
                          با سلام خدمت شما
                          مطلبی که میفرمائید درست هست اما بخاطر داشته باشید این تنها هزینه ای هست که بصورت مصرفی برای کسب دانش در این دانشگاه اون هم بصورت شخصی دارید و اصولا هیچ کاری بدون چالش و هزینه نیست.
                          و ضمنا این مساله برای همه دانشجوها تابحال بوده و هست و خواهد بود و نه فقط شما. بهتر از هزینه ایاب و ذهاب و ترافیک رفت و برگشت به یک مکان خاص هست.
                          اما بهرال در این رابطه سعی میشه برسی صورت بگیره، سپاس

سلام استاد امید وارم حالتون خوب باشه من این پستو گزاشتم راه حلی اگر بقیه میدونن بگن مثلا فلان شرکت اینترنت اینترنت نامحدود میفروشه ما هم از اونجا تهیه کنیم البته با تحقیقات خودم به نتیجه هایی رسیدم اما امکان شرکت در کلاس های انلای با روش که پیدا کردم نیست اگر صلاح میدونید مطرحش کنم

نظر

• با سیم کارت ایرانسل میشه اموزش هارو به صورت افلاین و هزینه کم دید با وارد کردن کد. #6*5*555* و انتخاب بسته 3ساعته هم میشه افلاین وبینار ببینید هم کلی دانلود کنید
                            ویرایش توسط mohamad2299 : https://www.traderha.com/member/30753-mohamad2299 در ساعت 03-16-2019, 01:33 PM

نظر

• سلام و سپاس از لطف شما
                              کار خوبی کردید
                              بله این راهکارها را باشتراک بگذارید
                              ممنونم

نوشته اصلی توسط mohamad2299 نمایش پست ها
                              با سیم کارت ایرانسل میشه اموزش هارو به صورت افلاین و هزینه کم دید با وارد کردن کد. #6*5*555* و انتخاب بسته 3ساعته هم میشه افلاین وبینار ببینید هم کلی دانلود کنید

۱. وب سایت رسمی دانشگاه

نظر

• سلام استاد خوبین اپلود سنتر انجمن برای من ثبت نامش باز نمیشه میشه قسمت ثبت نام یه برسی کنید
                                و پست های منو در مورد بسته اینترنت اگر میشه پاک کنید تا داخل یک پست خوب به صورت صحیح بزارم
                                ویرایش توسط mohamad2299 : https://www.traderha.com/member/30753-mohamad2299 در ساعت 03-17-2019, 08:42 AM

نظر

پردازش ...
                                X