اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Teamwork | EURUSD

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط syzygy نمایش پست ها
    1.32830 , 1.32706 ,1.32360 , و در آخر محدوده 1.30410 هدف های ریزشه usd.cad

نظر

هرقدر ایندکس بیشتر بریزه یورو هم بیشتر بالا میره 96.573 -96.268 -95.959 و 94.963 میتونن پایان هر سیکل باشند

هم یورو و هم ایندکس دلار نقاط مهمی را رد کردند . بنظرم بفکر فروش یورو نباشید

نظر

یورو داره بسمت هدف هاش میره 1.3353 و 1.3242 و اگر ببینه بنظرم دیگه نزول نکنه چون ازونور ایندکس هم 96.573 را ببینه دیگه صعود نمیکنه
        بهرحال حواستون باشه پوزیشن فروش زیاد جالب نیس
        اینها میتونه هدف های بعدی یورو باشه ابتدا 1.1370 برای کوتاه مدت و 1.1540 و1.15262 و بعد از اون میتونه تا همینجا که الان هست اصلاح بشه
        به هدفهای آبی رنگ که رسید و اصلاح شد به سمت 1.15800 بالا میره

نظر

این تحلیل به خط آبی و قیمت 1.32830 با 3 پیپ برخورد نکرده ولی فک نکنم زیاد تاثیری داشته باشه
          قیمت های قرمز رنگ هر کدام میتونن باعث اصلاح بشن و بعد ریزش بیشتر تا محدوده 1.30410 . شاید کلوز ماه هم زیر 1.32254 بسته بشه

نظر

اینها میتونه هدف های بعدی یورو باشه ابتدا 1.1370 برای کوتاه مدت و 1.1540 و1.15262 و بعد از اون میتونه تا همینجا که الان هست اصلاح بشه
            به هدفهای آبی رنگ که رسید و اصلاح شد به سمت 1.15800 بالا میره
            در صورتی که هدف اول زرد رنگ1.13684 بتونه رد بشه این تحلیل معتبره و در صورت رد نشدن تا 1.11310 میتونه بریزه و شاید آخرین کف اونجا باشه

نظر

این تحلیل به خط آبی و قیمت 1.32830 با 3 پیپ برخورد نکرده ولی فک نکنم زیاد تاثیری داشته باشه
              قیمت های قرمز رنگ هر کدام میتونن باعث اصلاح بشن و بعد ریزش بیشتر تا محدوده 1.30410 . شاید کلوز ماه هم زیر 1.32254 بسته بشه
              روی این تحلیل هم تا قیمت آبی رنگ1.32830 رد نشده حساب نکنید و usd/cad را صعودی در نظر بگیرید و بدنبال نقطه خرید مناسب بگردید

نظر

• یورو شروع به ریزش کرده و تا 1.11607 برای هدف اول و در صورت رد کردن و اصلاح تا 1.0855 میتونه پایین بره

نظر

• 1.13687 قیمتیه که نباید رد بشه برای صعود و 1.12889 تاییدیه نزول است ولی در تایم فریم پایین نزول شروع شده

نظر

• ریزش سنگین یورو دلار و یورو به ین

نظر

• نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
                      ریزش سنگین یورو دلار و یورو به ین
                      در چه تایم فریمی ؟
                      ! ؟
                      با تشکر از

چند لینک از دوستان : پولدوست syzygy ezzal

نظر

• خیلی خوبه اگه یکم تکنیکال بلد باشیم
                        یکم از کندل استیک استفاده کنیم نقاط مهم بازار رو پیدا کنیم نه سقف و کف بازار
                        الکی نگیم الان تو کانال قرار داره یا الان 50 درصد فیبو یا سرو شانه و ازین چرت و پرتا
                        من خودمو میگم از هر اشتباهی که میکنم درس میگیرم و بیشتر یاد میگیرم اگه این اشتباهات نبود الان حتی جرات نداشتم حرف بزنم چون شاید یه نفر بخواد ازین نقاط استفاده کنه
                        امروز یه تحلیل تو usd-cad گذاشتم حواسم نبود نوشتم جای خوبیه برای خرید ولی برای خرید فروش یا هر سیگنال باید قیمت هایی رد بشه یا برخورد بشه و چون رد نشده بوود ویرایش کردم و چیز دیگه ای نوشتم
                        درسته که اینجا آزادی بیان هست و هرکس میتونه تحلیل بزنه ولی اگر سیگنالی اعلام میکنید بگید که این قیمت مهمه یا ازینجا رد بشه میره بالا یا میاد پایین یعنی هرکس بخواد استفاده کنه چند پیپ بالا یا پایین این نقطه استاپ میزاره و با قبول این رسک چند پیپی وارد معامله میشه
                        الان تو همین 1 ساعت گذشته ببینید 100 تا 150 پیپ حرکت داشتیم .پس لطفا اگر نقطه ای توی تحلیلتون مهمه و رد شدن آن قیمت باعث fail شدن تحلیلتون میشه لطفا اعلام کنید

امیدوارم سال خوبی داشته باشید و هیچ چیزی جای سلامتی را نمیگیره . امیدوارم همیشه سالم باشید و هیچ وقت محتاج کسی نباشید

نظر

خیلی خوبه اگه یکم تکنیکال بلد باشیم
                          یکم از کندل استیک استفاده کنیم نقاط مهم بازار رو پیدا کنیم نه سقف و کف بازار
                          الکی نگیم الان تو کانال قرار داره یا الان 50 درصد فیبو یا سرو شانه و ازین چرت و پرتا
                          من خودمو میگم از هر اشتباهی که میکنم درس میگیرم و بیشتر یاد میگیرم اگه این اشتباهات نبود الان حتی جرات نداشتم حرف بزنم چون شاید یه نفر بخواد ازین نقاط استفاده کنه
                          امروز یه تحلیل تو usd-cad گذاشتم حواسم نبود نوشتم جای خوبیه برای خرید ولی برای خرید فروش یا هر سیگنال باید قیمت هایی رد بشه یا برخورد بشه و چون رد نشده بوود ویرایش کردم و چیز دیگه ای نوشتم
                          درسته که اینجا آزادی بیان هست و هرکس میتونه تحلیل بزنه ولی اگر سیگنالی اعلام میکنید بگید که این قیمت مهمه یا ازینجا رد بشه میره بالا یا میاد پایین یعنی هرکس بخواد استفاده کنه چند پیپ بالا یا پایین این نقطه استاپ میزاره و با قبول این رسک چند پیپی وارد معامله میشه
                          الان تو همین 1 ساعت گذشته ببینید 100 تا 150 پیپ حرکت داشتیم .پس لطفا اگر نقطه ای توی تحلیلتون مهمه و رد شدن آن قیمت باعث fail شدن تحلیلتون میشه لطفا اعلام کنید

امیدوارم سال خوبی داشته باشید و هیچ چیزی جای سلامتی را نمیگیره . امیدوارم همیشه سالم باشید و هیچ وقت محتاج کسی نباشید
                          پیشنهاد :
                          به هیج وجه دیگه تحلیل و پستی نزن تا نتونستی پلن درست و درمونی پیدا کنی و بهپاهاش بتونی به سود دهی مستمر برسی
                          آشفتگی و بینظمی در روش تحلیلتان کولاک میکند
                          یکم ریلکس
                          برو تو لاک خودت و سعی کن منطقی بالا و پایین شدن قیمت را تجزیه و تحلیل کنی
                          وقتی یکم تحلیل میکنی و بعضا تیپی میخوره فکر میکنی دیگه بازار تو دستته ولی اول خطا رفتن همینجاست
                          -----------------------------------------------
                          تقریبا صد درصد افرادی که تو فروم پست تحلیلی میزنن نتونستن به روش سود ده برسند پس لطفا این کارها را در خانه و روی حساب اقعی تست نکنید
                          بازار سهل و ممتنع نیست
                          بازار نیاز به هوش سرشار و پشتکار و اراده ی آهنین دارد
                          تنها راه موفق در پس پردهی زحمت و نور چراغ و .....به دست خواهد آمد
                          ---------
                          سال خوش

نظر

• ممنون از راهنماییتون . من پلن معاملاتی دارم . آشفتگی هم ندارم چند تا اشتباه کردم و اونم باعث شد تا روشی که روش کار میکردم و 90% برام درست بود 100% بشه

نظر

• من تنها دلیلی که تو این فروم هستم اینه که به علت بیماری خونه نشین شدم و اجازه کار و فعالیت جسمانی ندارم

برای سرگرمی دارم تحلیل میزارم . نقاطی هم که مشخص میکنم نقاط مهمیه و در کل منطق فارکسه . شاید تو 50 تا پست اخرم 5 تا اشتباه کرده باشم و سعی میکنم ازین به بعد این اشتباهات را نکنم که باعث ناراحتی شما بشه . مطمعن باش که تو اولین فرصت دیگه تو هیچ فروم ایرانی نمیام چون وقتی یه ایرانی میگه موفق باشی منظورش اینه که میخوام سر به تنت نباشه و در کل به اون شخص حسادت میکنه
                              من کل زندگیم بخاطر مشکلاتی که داشتم و محدودیت هایی که باهاش میجنگیدم و انسانهایی که فقط بهم میگفتن نه نمیتونی و این کار نشدنیه و ... تونستم به همه آرزوهام و هدف هام برسم .کارهایی که 1 انسان سالم و معمولی هم نتونست اونارو انجام بده . شما آخرین نفر نیستی و بعد شما هم بازم هست کسانی که فقط دارن پیشرفت یکی دیگه را نگاه میکنن و منتظر یه لغزش ازون شخص هستن تا ازش ایراد بگیرن ولی من با این لغزشا بزرگ شدم و هر رووز یه پله بالاتر میرم ولی شما سر جای اولت میمونی و میپوسی

شما هم الان دنبال ظاهر قضیه هستی و تا زمانی که من و امثال منو نمیشناسی در مورد کسی قضاوت کن .

نظر

• نوشته اصلی توسط WINNER نمایش پست ها
                                ...

بازار نیاز به هوش سرشار و پشتکار و اراده ی آهنین دارد
                                تنها راه موفق در پس پردهی زحمت و نور چراغ و .....به دست خواهد آمد
                                ---------
                                سال خوش
                                نوشته اصلی توسط syzygy نمایش پست ها
                                من تنها دلیلی که تو این فروم هستم اینه که به علت بیماری خونه نشین شدم و اجازه کار و فعالیت جسمانی ندارم

برای سرگرمی دارم تحلیل میزارم . نقاطی هم که مشخص میکنم نقاط مهمیه و در کل منطق بازارمالی جهانیه . ...
                                من کل زندگیم بخاطر مشکلاتی که داشتم و محدودیت هایی که باهاش میجنگیدم و انسانهایی که فقط بهم میگفتن نه نمیتونی و این کار نشدنیه و ... تونستم به همه آرزوهام و هدف هام برسم .ک
                                ...
                                تا زمانی که من و امثال منو نمیشناسی در مورد کسی قضاوت کن .
                                سلام بر هر دو دوست عزیز و گرامی

هوش و پشتکار همه دوستان من ( و شما ) مثال زدنیست.
                                حتما سوء تفاهمی شده.
                                من به شخصه از پست های هر دو شما استفاده میکنم. و هر روز به دنبال پست جدیدی از شما و سایر دوستان میگردم.
                                همیشه نکات مثبت وجود دارد که آنها را باید مد نظر قرار داد.

سالی با آرامش و سلامتی و موفقیت برای شما ( و خودم ) آرزومندم.
                                ویرایش توسط guest : https://www.traderha.com/member/14028-guest در ساعت 03-23-2019, 03:49 AM

چند لینک از دوستان : پولدوست syzygy ezzal

نظر

پردازش ...
                                X