اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تجربیات 8 سال تحلیل و ترید و ایده

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط WINNER نمایش پست ها
    بازار را سخت نبیید
    پوند داد میزنه من را بخر برای حداقل هدف 70 پیپ
    من نتونستم دلیلی برای صعود از این منطقه پیدا کنم. امیدوارم صعود داشته باشه

نظر

• نوشته اصلی توسط Emad Sh نمایش پست ها
      من نتونستم دلیلی برای صعود از این منطقه پیدا کنم. امیدوارم صعود داشته باشه

الگوی هارمونیک
      شکست و پول بک به چنگال
      تغییر روند در تایم 1 ساعته
      نزول فعلی اصلاحی است و روی 62 درصد موج قبله
      خستگی فروشندگان در اندیکاتور مکدی مشهوده
      ......
      من اینها را بلد بودم

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsencomm نمایش پست ها
        eurjpy m1

سلام
        پوزیشن هنوز معتبره یا باید خارج میشدیم
        خروج با برک کف باشه درسته
        چون استاپ ندارید
        ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
          سلام
          چون استاپ ندارید
          ممنون
          من شخصا این پوزیشن رو وارد نشدم ولی این تا وقتی بالای خط چین بنفش رنگ 124.98 هست معتبره. هدف بعدی 125.42

ویرایش توسط Emad Sh : https://www.traderha.com/member/6443-emad-sh در ساعت 04-09-2019, 11:49 PM

نظر

من شخصا این پوزیشن رو وارد نشدم ولی این تا وقتی بالای خط چین بنفش رنگ 124.98 هست معتبره. هدف بعدی 125.42

یعنی +10 پیپ به ازای -25 پیپ !!!!!!!!!!
            این که خلاف قوانین شماست
            یا من بد متوجه شدم
            ویرایش توسط HERO : https://www.traderha.com/member/18825-hero در ساعت 04-10-2019, 12:15 AM

نظر

یعنی +10 پیپ به ازای -25 پیپ !!!!!!!!!!
              این که خلاف قوانین شماست
              یا من بد متوجه شدم

شما پرسیدید که پوزیشن معتبره؟ من پاسخ دادم بله تا وقتی که بالای فلان منطقه هست. ولی در ادامه گفتم من وارد این پوزیشن نشدم. چون باید در نقطه خاصی با استاپ مشخص و ... وارد میشدم.
              ببینید دوست عزیز وقتی از تحلیل و موقعیت صحبت می کنم منظورم وارد شدن به پوزیشن در همون زمان نیست. باید اون موقع بر اساس پلن معاملاتی پیش رفت.

نظر

سلام
                چون استاپ ندارید
                ممنون
                سلام

قیمت به نقطه ورود برمیگرده

من پایینتر بازم بای دارم که کلا با سود خارج شم...

نظر

سلام

قیمت به نقطه ورود برمیگرده

من پایینتر بازم بای دارم که کلا با سود خارج شم...
                  قیمت به نقطه ورود برگشت...

کلیه پوزیشن ها تسویه شد...
                  ویرایش توسط mohsencomm : https://www.traderha.com/member/13531-mohsencomm در ساعت 04-10-2019, 11:25 AM

نظر

eurjpy m1

از دیروز دار به ای فکر میکنم چطور این چارت را با این کندل استیک تحلیل کردید
                    پلنتون جالبه برام

نظر

قیمت به هدفش رسید. ببینید چجوری به قیمتی که مشخص کردیم واکنش داد!!!!
                      امیدوارم محسن خان سود خوبی از این موقعیتی که قرار داده بودید گرفته باشید.

نظر

• نوشته اصلی توسط WINNER نمایش پست ها
                        از دیروز دار به ای فکر میکنم چطور این چارت را با این کندل استیک تحلیل کردید
                        پلنتون جالبه برام
                        کاری اصلا به کندل استیک و هیچ چیز دیگه ای ندارم...

بازار طبق یک منطق خاصی داره پیش میره...روند و کندل استیک و این خزعبلات رو اصلا نمیشناسه...

نظر

قیمت به هدفش رسید. ببینید چجوری به قیمتی که مشخص کردیم واکنش داد!!!!
                          امیدوارم محسن خان سود خوبی از این موقعیتی که قرار داده بودید گرفته باشید.

مرسی عماد جان

بنده همونطور که گفتم با سود خارج شدم

اگه دقت کنید تارگتی که گذاشته بودم در تایم یک ساعته شکسته نشد و قیمت از همون ناحیه برگشت...ولی چون قیمت کف جدیدی زد بعضی موقع ها در برگشت به تارگت نمیرسه و از همون نقطه ورود برمیگرده...به همین خاطر ریسک بیشتر نکردم و به سود کمتر ولی مستمر قانع هستم...

دقیقا نمیدونم روشتون چیه ولی جالبه که تارگتهامون نزدیک هم بود...
                          ویرایش توسط mohsencomm : https://www.traderha.com/member/13531-mohsencomm در ساعت 04-10-2019, 08:23 PM

نظر

کاری اصلا به کندل استیک و هیچ چیز دیگه ای ندارم...

بازار طبق یک منطق خاصی داره پیش میره...روند و کندل استیک و این خزعبلات رو اصلا نمیشناسه...
                            جالبه
                            فکر کنم شماروش جدیدی اختراع کرده باشید
                            تو یک سال اخیر تقریبا تمام معاملاتتون با برگشت به نقطه ورود توجیح شدن
                            فکر کنم این موضوع اصلا چیز مهمی نیست در ترید
                            معلومه که برمیگرده اونم توتایم 1 دقیقه!!!!
                            البته ادعای این از طرف شما هست که به روش کامبیز پی برده اید
                            ........
                            من حاضرم با همین خزعبلات به قول شما،شما را به چالش بکشم و باهاتون مسابقه بدم
                            موفق باشید

نظر

• USDCHF

موقعیت فروش در مناطق مشخص شده.... در مناطق دنبال نقطه ورود هستم

نظر

جالبه
                                فکر کنم شماروش جدیدی اختراع کرده باشید
                                تو یک سال اخیر تقریبا تمام معاملاتتون با برگشت به نقطه ورود توجیح شدن
                                فکر کنم این موضوع اصلا چیز مهمی نیست در ترید
                                معلومه که برمیگرده اونم توتایم 1 دقیقه!!!!
                                البته ادعای این از طرف شما هست که به روش کامبیز پی برده اید
                                ........
                                من حاضرم با همین خزعبلات به قول شما،شما را به چالش بکشم و باهاتون مسابقه بدم
                                موفق باشید
                                ابتدا عرض کنم که من عنوان نکردم روش جناب گیتی رو پی بردم...اما میتونم ادعا کنم متوجه شدم که ایشون در چارت به چیزی دقیقا اشاره میکرد چیزی که از اون تعبیر به منطق تعادل میشه...

ثانیا بنده ادعا نمیکنم که تمام حرکات بازار رو میتونم متوجه شم فقط در شرایطی خاص که بازار پیش روی ما میذاره...

و در اخر بنده چه نیازی به اثبات خودم دارم که با شما مسابقه بدم...این بازار اینقدر راحته که با دیدن چند تا معامله من با احتمال بالایی امکان داره به روش بنده پی ببرید پس شرایط مسابقه از لحاظ سطح دانش پایاپای و فراهم نیست مگر ان که کسانی که از منطق بازار باخبر و اگاه هستند همچنین پیشنهادی به بنده بدهند ان وقت بنده نه در این محیط عمومی بلکه در یک محیط کاملا دوستانه و خصوصی حاضرم همچنین پیشنهادی را پذیرا باشم...

موفق باشی

نظر

پردازش ...
                                X