اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

باینری اپشن

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• باینری اپشن

باسلام وقت بخیر دوستان من در الیمپ ترید و باینری اپشن فعالیت دارم بعضا در بعضی جا ها می بینم یا می شنوم که فلانی روشی داره ترید هاش هشتاد در صد درسته و می فروشه اگه اینطوره پس در اینکه تمرین زیاد می خواد در دمو باید تمرین کنیم شکی نیس ولی اگه این روشا درست باشند تمرین واسه چیه در ضمن اگه درست هم باشه همه این روشو بگیرن ایا بروکر اجازه ترید درستو همیشه میده یا نه .نظر شما چیه .ممنون

نوشته اصلی توسط irnavidir نمایش پست ها
    باسلام وقت بخیر دوستان من در الیمپ ترید و باینری اپشن فعالیت دارم بعضا در بعضی جا ها می بینم یا می شنوم که فلانی روشی داره ترید هاش هشتاد در صد درسته و می فروشه اگه اینطوره پس در اینکه تمرین زیاد می خواد در دمو باید تمرین کنیم شکی نیس ولی اگه این روشا درست باشند تمرین واسه چیه در ضمن اگه درست هم باشه همه این روشو بگیرن ایا بروکر اجازه ترید درستو همیشه میده یا نه .نظر شما چیه .ممنون

دوست عزیز این چند مورد پوزیشن با حداقل حجم و امروز عصر در عرض یکی دو ساعت گرفته شده
    مایل باشید برام پیام خصوصی بدهید تا در حد توان راهنمائی کنم
    ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 04-18-2019, 01:43 AM
    تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
    قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

نوشته اصلی توسط مهدی موسوی نمایش پست ها

دوست عزیز این چند مورد پوزیشن با حداقل حجم و امروز عصر در عرض یکی دو ساعت گرفته شده
      مایل باشید برام پیام خصوصی بدهید تا در حد توان راهنمائی کنم
      سلام

جناب موسوی ضمن تشکر از شما خواستم در خصوصی مزاحم بشم در مورد این روش باینری اپشن ولی امکان ارسال پیام خصوصی ندارم بابت تعداد کم پستها ممنون میشم در صورت امکان راهنمایی بفرمایید

نظر

عملکرد امروز عصر را با حداقل حجم برای ان عده از دوستان میگذارم که مدعی هستند از ترید نمیشه سود کسب کرد
        و از اساتید محترم انجمن که بنده خود را مدیون محبتشان هستم انتقاد کرده و انها را پوشالی مینامند

ضمنا یاداوری اینکه در پاینری روزهای تعطیل بازار هم امکان ترید وجود داره

ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 04-20-2019, 10:19 PM

نظر

در امتداد شب ................

کسب سود مثل اب خوردن

با تشکر از اساتید محترم که صبر را در ابتدای کار بهمون اموختند

ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 04-21-2019, 01:49 AM

نظر

در امتداد شب ................

کسب سود مثل اب خوردن

با تشکر از اساتید محترم که صبر را در ابتدای کار بهمون اموختند
            زمان باز بودن هر معامله چقدر بوده است ؟ (تقریبا )

چند لینک از دوستان : پولدوست syzygy ezzal

نظر

نوشته اصلی توسط guest نمایش پست ها
              زمان باز بودن هر معامله چقدر بوده است ؟ (تقریبا )
              جناب guest

زمان باز بودن پوزیشن بستگی به نوع ترید داره

اون استیتمنت اول که گذاشتم روش کندلی بود و هر یکدقیقه یک پوزیشن باز میشد و سر یک دقیقه بسته میشد غیر از دو جای موج که دو دقیقه باز میگذاشتم ولی این روش استرس زیاد داشت

روش اخیر بر حسب ساختار شناسی موج هست که خیلی راحته و زمان بستگی به محل نماد در موج داره و همانطور که در یکی از تصاویر میبینید از نیمساعت تا دو ساعت پوزیشن ها را ست میکنم

بنده هیچ موقع نه اهل ترید بودم نه مشتری جمع کردن و نه هنر نمائی ( اگر بودم اقلا یک ادرس تلگرام میگذاشتم ) ولی یکی دو پست اخیر دو نابخرد که عدم توانائی خود را به دیگران تسری داده و کل دنیا را از چشم پول میبینند و بنده را بخواب رفته نامیدند باغث شد چند روز اخیر روی این نوع ترید تمرین کرده و نتیجه را به درخواست کنندگان 20 پوزیشن لایو تقدیم کنم

همانگونه که میبینید در صورت تسلط به این ترید روزانه سرمایه را تا 500 برابر هم میشود افزایش داد که خوشبختانه بنده نه چنین دیدگاهی دارم و نه چنین نیازی و علاقه من به تحلیل صرفا به جهت جنبه علمی ان هست

در خاتمه از دیدن پست اقا خلیل خیلی خوشحال شدم ایشان انسان بامرام و با اخلاقی هستند

نظر

جناب guest

زمان باز بودن پوزیشن بستگی به نوع ترید داره

اون استیتمنت اول که گذاشتم روش کندلی بود و هر یکدقیقه یک پوزیشن باز میشد و سر یک دقیقه بسته میشد غیر از دو جای موج که دو دقیقه باز میگذاشتم ولی این روش استرس زیاد داشت

روش اخیر بر حسب ساختار شناسی موج هست که خیلی راحته و زمان بستگی به محل نماد در موج داره و همانطور که در یکی از تصاویر میبینید از نیمساعت تا دو ساعت پوزیشن ها را ست میکنم

بنده هیچ موقع نه اهل ترید بودم نه مشتری جمع کردن و نه هنر نمائی ( اگر بودم اقلا یک ادرس تلگرام میگذاشتم ) ولی یکی دو پست اخیر دو نابخرد که عدم توانائی خود را به دیگران تسری داده و کل دنیا را از چشم پول میبینند و بنده را بخواب رفته نامیدند باغث شد چند روز اخیر روی این نوع ترید تمرین کرده و نتیجه را به درخواست کنندگان 20 پوزیشن لایو تقدیم کنم

همانگونه که میبینید در صورت تسلط به این ترید روزانه سرمایه را تا 500 برابر هم میشود افزایش داد که خوشبختانه بنده نه چنین دیدگاهی دارم و نه چنین نیازی و علاقه من به تحلیل صرفا به جهت جنبه علمی ان هست

در خاتمه از دیدن پست اقا خلیل خیلی خوشحال شدم ایشان انسان بامرام و با اخلاقی هستند
                سلام و تشکر از پاسجتان
                اول از همه
                توجه دوستان را به قسمت های به رنگ آبی از نوشتار آقای موسوی عزیز جلب میکنم.
                ایشان فرد بسیار با تجربه، پشتکار و هوشمندی هستند.
                بنابر این فکر نکنید شما (من ) هم با چند روز تمرین به چنین نتیجه ای نزدیک شویم.
                دوم
                گله از جناب موسوی عزیز که رعایت حال اکثریت امثال من را نمیکنند و جملاتی را نقل میکنند که محرک و دستیابی به آن برای ما بدون کسب تجربه کافی محال است .
                سلامت و موفق باشید.
                ویرایش توسط guest : https://www.traderha.com/member/14028-guest در ساعت 04-21-2019, 12:13 PM

چند لینک از دوستان : پولدوست syzygy ezzal

نظر

نوشته اصلی توسط guest نمایش پست ها
                  سلام و تشکر از پاسجتان
                  اول از همه
                  توجه دوستان را به قسمت های به رنگ آبی از نوشتار آقای موسوی عزیز جلب میکنم.
                  ایشان فرد بسیار با تجربه، پشتکار و هوشمندی هستند.
                  بنابر این فکر نکنید شما (من ) هم با چند روز تمرین به چنین نتیجه ای نزدیک شویم.
                  دوم
                  گله از جناب موسوی عزیز که رعایت حال اکثریت امثال من را نمیکنند و جملاتی را نقل میکنند که محرک و دستیابی به آن برای ما بدون کسب تجربه کافی محال است .
                  سلامت و موفق باشید.
                  سلام

ضمن تشکر از محبت شما قصدم از گذاشتن این پست و تصویر نشان دادن این امر هست که همانطور که نوشتید اموزش کامل این علم نیاز به ممارست و تمرین داره ولی

ولی مهمترین امری که باعث شده بنده تا به امروز با اشتیاق همه روزه انرا چون یک محصل ابتدائی تمرین کنم این امر مهم هست که حرکت امواج تابع نظم دقیق هست

این یعنی اگر در طول سالیان گذشته یک لحظه به نتیجه غیر از این نظم میرسیدم مطمنا انرا رها میکردم و چون نظمی درون حرکت امواج وجود داره لاجرم قابل فهم و مهار هست

مثل این نماد که درون عکس گذاشتم

خط صورتی زیر قیمت فیبو 168 در صد هست و تعداد کندلهای درون باکس ابی رنگ که بنده رسم کردم هر دو 4 کندله
                  این یعنی قیمت به محل چرخش رسیده و میشه به فواصل زمانی نیمساعته بای گرفت

در خاتمه بعرض دوستان میرسانم که کاری که در این تاپیک انجام دادم یعنی گذاشتن چند عملکرد مثبت ،، از روی ناچاری و علیرغم میل باطنیم بود چون چند ورشکسته به تقصیر بدجوری قصد تخریب داشتند

از همگی عذر میخام

ببینید شاهد از غیب رسید

بعد از گذاشتن پست بالا به چارت سر زدم دیدم موج صعودی شروع شده و چون فرصت ویرایش پست باقی بود خواستم با شما به اشتراک بگذارم

ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 04-21-2019, 03:02 PM

نظر

من نمیدانم دقیقا کی توهین کرده یا نابخرد بوده و ...
                    آقای موسوی بیایید یک مساله ای را بررسی کنیم. شما که چند سال در بازار نمیدانم واقعی یا دمو بودید. علت این تعصب به قبولاندن نظم چیست دقیقا ؟
                    شما میگویید 500 برابر کردن سرمایه در یک روز. شما این حرفی که میزنید دقیقا میدانید یعنی چه؟! آیا تا به حال از منظر بانکها و موسسات مالی بزرگ به این مساله نگاه کرده اید؟ تا به حال به قسمت های مدیریت ریسک سر زده اید؟
                    ممکن هست بگویید فردی که چنین پستی میدهد از سود کردن دیگری ناراحت است. ولی مساله اینجاست که به هیچ وجه اینطوری نیست.
                    یک مساله دیگر که همیشه مطرح هست بحث دمو و واقعیت است
                    من نمیدانم چطور میخ آید اثبات کنید که این اتفاق در واقعیت رخ داده است. مطمین هستم میدانید که ترید روی دمو و واقعیت مثل خوردن آب و قیر با هم فرق دارد!
                    در نهایت شما میگید که نه به خاطر 500 برابر بلکه به خاطر علم است. این مساله جالبی است. اگر واقعا اون 500 برابر سهله 5 برابر هم برای شما مساله ای نیست واقعا دست مریزاد که این همه وقت میگزارید!

نظر

نوشته اصلی توسط shangil نمایش پست ها
                      من نمیدانم دقیقا کی توهین کرده یا نابخرد بوده و ...
                      آقای موسوی بیایید یک مساله ای را بررسی کنیم. شما که چند سال در بازار نمیدانم واقعی یا دمو بودید. علت این تعصب به قبولاندن نظم چیست دقیقا ؟
                      شما میگویید 500 برابر کردن سرمایه در یک روز. شما این حرفی که میزنید دقیقا میدانید یعنی چه؟! آیا تا به حال از منظر بانکها و موسسات مالی بزرگ به این مساله نگاه کرده اید؟ تا به حال به قسمت های مدیریت ریسک سر زده اید؟
                      ممکن هست بگویید فردی که چنین پستی میدهد از سود کردن دیگری ناراحت است. ولی مساله اینجاست که به هیچ وجه اینطوری نیست.
                      یک مساله دیگر که همیشه مطرح هست بحث دمو و واقعیت است
                      من نمیدانم چطور میخ آید اثبات کنید که این اتفاق در واقعیت رخ داده است. مطمین هستم میدانید که ترید روی دمو و واقعیت مثل خوردن آب و قیر با هم فرق دارد!
                      در نهایت شما میگید که نه به خاطر 500 برابر بلکه به خاطر علم است. این مساله جالبی است. اگر واقعا اون 500 برابر سهله 5 برابر هم برای شما مساله ای نیست واقعا دست مریزاد که این همه وقت میگزارید!

دمو را دیگه از کجا اوردید

توی این تاپیک هر چه گشتم اسمی از دمو ندیدم

محاسبه افزایش سود در حالیکه هر یکدقیقه ( در صورت داشتن سواد و هنر تریدری) ،، امکان افزایش دپوزیت به میزان 85 در صد کار ساده و سواد ابتدائی بیشتر لازم نداره
                      به بیان ساده تر اگر دپوزیتتان ده دلار باشه و پوزیشن را روی یکدقیقه ست کنی و ورودت درست باشه بعد از یکدقیقه 18.5 دلار خواهی داشت اگر این محاسبه را به ده ساعت در روز تسری دهید خواهی دید خیلی بیشتر از 500 برابر هم میتونه باشه
                      ولی نیاز به علم و مهارتی داره که در اکثریت نیست از جمله بنده
                      یعنی از محاسبه به این سادگی هم ناتوانید ؟؟؟

کمی به استیتمنت توجه میکردید شاید نیاز به گذاشتن پست نمیشدید

ولی کلا حق با شماست و درست میگی

این اخرین مکالمه من با شماست

ممنون از توجهتان
                      ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 04-21-2019, 04:51 PM

نظر

[quote=مهدی موسوی;205937]دمو را دیگه از کجا اوردید

محاسبه افزایش سود در حالیکه هر یکدقیقه ( در صورت داشتن سواد و هنر تریدری) ،، امکان افزایش دپوزیت به میزان 85 در صد کار ساده و سواد ابتدائی بیشتر لازم نداره
                        به بیان ساده تر اگر دپوزیتتان ده دلار باشه و پوزیشن را روی یکدقیقه ست کنی و ورودت درست باشه بعد از یکدقیقه 18.5 دلار خواهی داشت اگر این محاسبه را به ده ساعت در روز تسری دهید خواهی دید خیلی بیشتر از 500 برابر هم میتونه باشه

ممنون
                        ......
                        ویرایش توسط shangil : https://www.traderha.com/member/26823-shangil در ساعت 04-21-2019, 07:31 PM

نظر

دمو را دیگه از کجا اوردید

ممنون از توجهتان
                          این شما هستید که از محاسبه نا توانید. من ور محاسبه توانام شما هستید که متاسفانه محاسباتتان بر مبنای خیال و کاملا پایه اش اگر ها است.همچنین در واقع یه جورایی خودتان هم اشاره کردید که این حساب دمو هست. من در دمو بیشتر از شما هم سود میکنم. خیلی رک بگم شما و حتی بزرگترین تریدر دنیا 500 برابر سهله 5 برابر هم نمیتونه در این زمانس که شما گفتین سود کنه. خدایی بعضی چیزا رو آدم میبینه میفهمه چرا 90.درصد تریدر ها به خصوص ایرانی ها کال میشن میرن پی کارشون.
                          500 برابر سود کردن فقط در توهمات ممکنه. میگید 500 برابر میکنم پول رو در یکروز
                          حداقل حرفی بزنید که خودتان باورتان بشود. الکی هم حرف از هنر و سواد نکنین خداییش که واقعا این حرفها کلیشه ای بیش نیست
                          البته باز خوبه شما به دنبال فروختن روش تان ب دیگری نیستید مثل اون ورتکس کار میری در همین فروم که تا ماه پیش ادعاش تا آسمان ها میرفت ولی به یکباره محو شد و کل حساب را کال کرد.

به هر حال طبق معمول عدم پاسخ منطقی مساوی میشه با آخرین مکالمه

پ.ن: قصد من از نوشتن اینها برای دوستان دیگر که منطقی هستند و یا در آینده چشمشان به اینجا احتمالا بخورد این هست که دوستان با توهمات و خیالات جذب بازار یا هر کار دیگری نشید و هر کاری میخواد بکنید اول ازندگی همه تعصب رو بزارید کنار.
                          ویرایش توسط shangil : https://www.traderha.com/member/26823-shangil در ساعت 04-21-2019, 07:31 PM

نظر

توصیه میکنم اینجا رو حتما بخونید کامل بعد برید سراغ این کار!
                            https://en.wikipedia.org/wiki/Binary_option

نظر

نوشته اصلی توسط shangil نمایش پست ها
                              توصیه میکنم اینجا رو حتما بخونید کامل بعد برید سراغ این کار!
                              https://en.wikipedia.org/wiki/Binary_option
                              اگر امکان داره ترجمه اش کنید

نظر

پردازش ...
                              X