اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل همگانی طلا

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط WINNER نمایش پست ها
    نظر مشابه کدوه عزیز
    یکی گفته الیوت جواب نمیده و اونیکی گفته سایلنت چون بلد نیستید جواب نمیده!!!!!
    این یعنی نظر مشابه
    خوب بیان حرفهاشون را ثابت کنن دیگه و این میشه دوئل
    ---------------------------------------------
    من خودم حاضرم با هرکی بخواد دوئل کنم
    ---------------------------------
    نکات مثبت را ببینیم هم خوبه ولی باید طرف هم بپذیره
    وقتی نقاط مثبت را میگیم هم که در تاپیک طلایی بولد میکنی پست هارا
    ====================
    http://traderha.com/threads/900-%D9%...l=1#post207259
    در مورد این پست شما چند نکته مثبت بگم به قول شما:
    روی جفت ارزهایی که ترید میکنی من اصلا موقعیت نمیگیرم وقتی 55 درصد بازار یورو دلاره برای چی سراغ این جفت ارزها که اصلی هم نیستن بریم
    راه موفقیت اینه که تنها با یک جفت ارز کار کنی و وقتی جواب گرفتی گسترش بدی پلن را
    2.از نظر یک اساتید آماری برای آزمایش یک جامعه آماری نیاز به 20 نمونه هست پس با پلنت 20 تا نمونه تست کن اگر درصد موفقیت توزیع نرمال شد پلنت را ادامه بده و الا رها کن
    3.دنبال تحلیل های دیگران نباش
    4.u/c را خریدی a/c را نفروش دیگه
    بقیه اش هم بماند
    نوشته اصلی توسط guest نمایش پست ها
    از استاد آمارت بپرس
    توزیع آماری تعداد شیرها در پرتاب سکه ( موفقیت در شیر و خط ) در یک نمونه 20 تایی چیست ؟
    نوشته اصلی توسط WINNER نمایش پست ها
    وقتی راه ورود علم را بگیری به سمت نادانی خواهی رفت پس گوش کن
    فرض کن شما در دوره های فصلی بخوای روی پلنی ترید کنی (هر فصل سه ماه)
    اگر دیلی تریدر باشی لا اقل روزی یک ترید هم بگیری (به فرض) میشه 60 ترید در هر فصل
    و در هر سال 240 ترید
    اولا براورد سود و زیان هر فصلت میتونه نتیجه پلنت را بگه
    ولی
    بر به فرض که شما در پایان هر فصل پلنت را کاستومایز کنی (بر اساس نظر علما باید در پایان هر ماه پلن را بررسی و اصلاح کنی-من بعد هر ترید این کار را میکنم!)
    جامعه آماری هر فصلت میشه 60 نمونه ترید، من اگر درصد موفقیتم در هر فصل زیر x باشه پلن را بررسی موشکافانه میکنم برای رفع خطا و تا زمانیکه با بکتست و نتونم دلیل خطا را بیابم تریدی نمیکنم....
    x برای من حدود 5 درصد خواهد بود که اون هم تنها باید مربوط به خطای انسانی باشه!!!
    ولی شما بر اساس نمونه گیری برای پذیرش روش تریدت باید در هر فصل 20 تا 25 ترید را تصادفی انتخاب کنی و اگر طبق شرایطی (مثلا مستقل بودن هر ترید از دیگری و.....)در صد موفقیت در این نمونه کمتر از x باشه پلنت آب توشه و.....
    =========
    اساتید شما در بازار میگن وقتی میتونیم بگیم درصد موفقیت در پرتاب سکه برای هر طرف 50 هست که جامعه آماری ما بزرگ باشه و بشه مثلا 1000 بار سکه را پرتاب کرد پس به قول مارک داگلاس (در آخرین کورسهای مزخرفش!!!)یک پلن انتخاب کن و به نتیجه فکر نکن و فقط ترید کن !!!!!کاملا غلط هست و این تنها راهی است برای پر کردن جیب بروکر و 1 درصد برنده بازار و.....
    ========
    مطالب زیاد هست و البته اگر بخواهم بر اساس رسم الخط شما بنویسم بهتر شاید این بود که کلا جوابی ندم ولی خوب...
    =========
    متفاوت فکر کن والا بازنده ای
    مهم نیست بتونی جواب من را بدی ولی برای موفقیت باید همه چیز را جور دیگر ببینی و خرق عادت کنی
    ========
    گاهی آنچه پیر در آینه میبیند خزعبلی بیش نیست والا وضع جامعه ما الان بهتر از این بود
    =========
    جوان باش و عاقل وگرنه در نادانی به پیری میرسی و افسوس چاره ای نخواهد داشت
    ========
    بدرود
    توزیع تقریبی نرمال است. ( البته توزیع تعداد شیرها دوجمله ای است binomial و متغیر گسسته، ولی به سمت توزیع نرمال میل میکند. )

چند لینک از دوستان : پولدوست syzygy ezzal

نظر

• نوشته اصلی توسط WINNER نمایش پست ها
      وقتی راه ورود علم را بگیری به سمت نادانی خواهی رفت پس گوش کن
      فرض کن شما در دوره های فصلی بخوای روی پلنی ترید کنی (هر فصل سه ماه)
      اگر دیلی تریدر باشی لا اقل روزی یک ترید هم بگیری (به فرض) میشه 60 ترید در هر فصل
      و در هر سال 240 ترید
      اولا براورد سود و زیان هر فصلت میتونه نتیجه پلنت را بگه
      ولی
      بر به فرض که شما در پایان هر فصل پلنت را کاستومایز کنی (بر اساس نظر علما باید در پایان هر ماه پلن را بررسی و اصلاح کنی-من بعد هر ترید این کار را میکنم!)
      جامعه آماری هر فصلت میشه 60 نمونه ترید، من اگر درصد موفقیتم در هر فصل زیر x باشه پلن را بررسی موشکافانه میکنم برای رفع خطا و تا زمانیکه با بکتست و نتونم دلیل خطا را بیابم تریدی نمیکنم....
      x برای من حدود 5 درصد خواهد بود که اون هم تنها باید مربوط به خطای انسانی باشه!!!
      ولی شما بر اساس نمونه گیری برای پذیرش روش تریدت باید در هر فصل 20 تا 25 ترید را تصادفی انتخاب کنی و اگر طبق شرایطی (مثلا مستقل بودن هر ترید از دیگری و.....)در صد موفقیت در این نمونه کمتر از x باشه پلنت آب توشه و.....
      =========
      اساتید شما در بازار میگن وقتی میتونیم بگیم درصد موفقیت در پرتاب سکه برای هر طرف 50 هست که جامعه آماری ما بزرگ باشه و بشه مثلا 1000 بار سکه را پرتاب کرد پس به قول مارک داگلاس (در آخرین کورسهای مزخرفش!!!)یک پلن انتخاب کن و به نتیجه فکر نکن و فقط ترید کن !!!!!کاملا غلط هست و این تنها راهی است برای پر کردن جیب بروکر و 1 درصد برنده بازار و.....
      ========
      مطالب زیاد هست و البته اگر بخواهم بر اساس رسم الخط شما بنویسم بهتر شاید این بود که کلا جوابی ندم ولی خوب...
      =========
      متفاوت فکر کن والا بازنده ای
      مهم نیست بتونی جواب من را بدی ولی برای موفقیت باید همه چیز را جور دیگر ببینی و خرق عادت کنی
      ========
      گاهی آنچه پیر در آینه میبیند خزعبلی بیش نیست والا وضع جامعه ما الان بهتر از این بود
      =========
      جوان باش و عاقل وگرنه در نادانی به پیری میرسی و افسوس چاره ای نخواهد داشت
      ========
      بدرود
      شما نیتت خوبه
      ولی روش راهنمایی
      و
      طرز بیانت خوب و دلنشین نیست.
      هوشیار و پر استعدادی
      ولی
      به نظرات افراد مستعد دیگر با نظرات متفاوت از نظر خودت احترام نمیگزاری.
      در هر حال
      ممنونم که وقت میگزاری.
      میتوان نکات مثبت را پیدا کرد.
      از پیشنهاد روش آماری ممنونم.
      سلامت و موفق باشی

نظر

• نوشته اصلی توسط guest نمایش پست ها
        شما نیتت خوبه
        ولی روش راهنمایی
        و
        طرز بیانت خوب و دلنشین نیست.
        هوشیار و پر استعدادی
        ولی
        به نظرات افراد مستعد دیگر با نظرات متفاوت از نظر خودت احترام نمیگزاری.
        در هر حال
        ممنونم که وقت میگزاری.
        میتوان نکات مثبت را پیدا کرد.
        از پیشنهاد روش آماری ممنونم.
        سلامت و موفق باشی
        فدای شما
        من به علم و پشتکار شما احترام میذارم
        پوزش از بد بودن طرز بیان و ....
        به هر حال :مرض از دکتر همشه بدش میاد
        تقدیم به شما:
        https://soundcloud.com/shahinnajafim...zam-badet-miad

نظر

• https://www.forexfactory.com/showthr...9#post12323799

نظر

• sharp grow
            رشد سریع طلا

نظر

• نوشته اصلی توسط hessamfx نمایش پست ها
              در تایم هفتگی شاهد برخورد به مقاومت بودیم و انتظار شکسته شدنش رو میشه داشت.
              .
              .
              .
              .
              .

سقف شکسته شد به مقاومت 6 ساله طلا رسیدیم.....

تایم ماهانه....

.:.سلاخی میگریست به قناری کوچکی دلباخته بود.:.

نظر

• تنها راه موفقیت در بازارمالی جهانی ، ترک اعتیاد طمع است .

برای مطالعه بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید
                http://traderha.com/threads/6811-Teamwork-EURUSD?p=200352&viewfull=1#post200352

نظر

• با سلام[br]محدوده ای که انتظار ایفای نقش مقاومتی ازش دارم و درصورت وجود شرایط مناسب یک ریزش حدود 100 پیپی[br][br]
                  هر که مقصود خود از غیر خدا می طلبد / چو گدایست که حاجت ز گدا می طلبد

نظر

• mahdude moghavemat[br]dar suret sharate monaseb ehtemal rizesh 100 pip[br][br]

نظر

• احتمال ریزش طلا از محدوده مشخص شده-حدود 100 پیپ-

نظر

• آخ جون تاپیک طلا ...

اجازه هست منم تحلیل که ندارم ولی ترید هامو بزارم ؟
                        فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

• من از تحلیل سر در نمیارم فقط ترید میکنم این عکس مربوط به ترید های 2-3 هفته منه اگه گذاشتن عکس اشکال داره ناظر سایت لطف کنه و پاکش کنه

//uupload.ir/files/ceuj_gold_thumb.jpg[/IMG][/URL]

اگه قابل دونستین از اول همین هفته در خدمتتون باشم
                          ویرایش توسط titrerooz : https://www.traderha.com/member/6200-titrerooz در ساعت 09-21-2019, 11:22 AM
                          فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

• خب اینم از ترید های این چند روزه از طلا :
                            <br><br><br>

ویرایش توسط titrerooz : https://www.traderha.com/member/6200-titrerooz در ساعت 09-23-2019, 02:08 PM

نظر

• این هم ترید های بعد از ظهر

ویرایش توسط titrerooz : https://www.traderha.com/member/6200-titrerooz در ساعت 09-23-2019, 07:01 PM

نظر

• امروز 6 ترید دیگه که با سود بسته شد

نظر

پردازش ...
                                X