اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

قرار دادن اکانت دمو و ریل کارگزاری پرسپولیس در امضاء

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• قرار دادن اکانت دمو و ریل کارگزاری پرسپولیس در امضاء

با سلام خدمت تمامی دوستان ارجمند

دوستان سیستم های زیادی را در این فروم مطرح کرده اند که بعد از معرفی سیستم ، آنها را به صورت عملی در یک حساب (ریل یا دمو) به آزمایش آنها پرداخته اند ، و یوزر نیم و پسورد اینوستور حساب در امضاء قرار میدهند که گاها برای کاربران لاگین کردن و سوئیچ کردن بین حساب ها مشکل هست، به همین دلیل یک راهی برای آن جستجو نمودم و آن هم استفاده از سایت MyfxBook میباشد.

عزیزان با عضویت در این سایت میتوانند اکانت مورد نظر خودشان را ثبت کنند و یک ویجت از سایت دریافت و در امضاء قرار دهند که ریل تایم دوستان حساب را بدون ست کردن در متاتریدر ، مشاهده کنند و حتی با کلیک بر روی ویجت تمام جزئیات اکانت به نمایش گذاشته شود

1- روی اکانت خود کلیک کنید

2- از منو باز شده بر روی Setting کلیک کنید

3- برای افزودن اکان بر روی Add Account کلیک نمایید.

4- در تصویر باز شده در ادامه مراحل بالا ، گرینه نمایش داده شده را انتخاب کنید

5- در این قسمت نماد کارگزاری پرسپولیس را انتخاب کنید

6- در قسمت سرور نوع اکانت (ریل یا دمو)

7- شماره اکانت خود را وارد کنید

8- پسورد اینوستور را وارد کنید

9- گزینه Create Account را برای ثبت اطلاعات حساب کلیک کنید

دوباره بعد از مراحل بالا روی یوزر خود کایک کرده و منوی Setting را انتخاب نماید تا صفحه ای همانند صفحه بالا مشاهده کنید ( بعد از ثبت اکانت)

در قسمت Status میبینید که یوزر ما در حالت خصوصی (Private ) قرار دارد و این گزینه به حالت پابلیک یا عمومی باید تغییر داد

10- برای تصحیح حالت بالا بر روی Edit کلیک کنید

11- این قسمت میتوانید ویرایش کنید و نحوه معامله و سبک معاملات... را انتخاب کنید (در حالت عمومی برای کاربران قابل نمایش هست)

12- در این قسمت تیک حالت Private را به Public تغییر دهید .

در گزینه های بعد از قسمت 12 میتوانید تغییرات ایجاد کنید و مخاطبان را بر حسب نیازهای که دارند به اطلاعات حساب شما دسترسی پیدا کنند.

13- بر روی اکانت خود مجددا کلیک کنید و از قسمت باز شده Widgets را کلیک کنید

14- حسابی را که میخواهید ویجت ان را دریافت کنید انخاب کنید (در صورت افزوده شدن بیش از یک اکانت ...)

15- انواع ویجت ها برای نمایش موجود هست و بسته به سیلقه شما بر روی یکی از آنها کلیک کنید

16- بعد از کلیک میتوانید قسمت BB Code را برای قرار دادن در فروم ( امضاء خود ) کپی کنید

17- از قسمت کنترل پنل شما به قسمت امضای خود دسترسی پیدا کنید

18- ویرایش امضاء را کلیک کنید تا صفحه ادیتور باز شود و لینک که در BB Code کپی کردید اینجا پیست بزنید !

19- گرینه ذخیره امضاء را کلیک کنید تا تغییرات اعمال شود.

ارادت خلیل
    ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 02-10-2013, 10:26 PM
    آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

سلام

با این موضوع خیلی موافق هستم که هر فردی تو این بازار فعال هست باید بتونه استیتمنت لایو ارایه بده. مدتی قبل حسین عزیز و چند نفر دیگر از دوستان این کار رو در امضاشون انجام دادند که به نظر من نشان از خبرگی این افراد در این بازار داره که توانایی ارایه استیتمنت و یا نتایج تریدهای حساب خود را به سایرین دارند.

مهم نیست که شما سود کنید یا ضرر. اون چیزی که مهمه اینه که این توانایی رو داشته باشید که چنین موردی رو به معرض نمایش بگذارید.

اینکه حساب دمو بگذارید یا ریل و اینکه چگونه مدیریت سرمایه کنید نیز امری کاملا شخصی هست. اما اینکه دیگران وضعیت تریدهای شما رو ببینند و حداقل بدونند در چه مسیری حرکت می کنید بسیار می تونه مفید باشه.

از سویی چنین موردی باعث میشه بشه به درستی تریدرهای واقعی رو از تحلیلگران و آموزگاران تمیز داد و شناخت. بحثی که این روزها نقل هر مجلسی شده است و جالب هست بدونید خیلی از افراد سرشناسی که می شناسیم اصلا تریدر نیستند و فقط در حیطه آموزش و تحلیل در بازار هستند که البته اون هم ارزش خاص خودش رو داره.

من روی یک حساب این کار رو انجام می دهم و فکر می کنم اگر همه دوستان هم همت کنند و این رو در امضاشون بگذارند بعد از مدتی دیگه هر فردی می دونه که هر کس در این انجمن چند مرده حلاج هست. اینجوری مباحث حاشیه ای و منم منم کردن ها هم خود به خود تمام میشه.

ضمنا فکر می کنم لزومی نداره حساب پی سی ام باشه و می تونید هر بروکری رو قرار بدهید.

ارادتمند- بهزاد
    ویرایش توسط بهزاد بهزادی : https://www.traderha.com/member/5272-بهزاد-بهزادی در ساعت 02-10-2013, 09:10 PM

نظر

سلام

طبق قوانین فروم حساب باید حتما مطابق با pcm باشد .

مرسی
      با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://cabin.pcmfa.co/fa/ref/MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

بنظر من هم یکی از بهترین کارهایی که باید از مدتها پیش اتفاق میافتاد ارائه یک حساب ( هر چند دمو ) در امضاء اشخاص است تا دید بهتری به مراجعه کنندگان به فروم بدهد و وزن افراد در دنیای واقعی مشحصتر شود .

متاسفانه سالهاست که شاهد ارائه مطالب رنگارنگ و تکنیکها و روشهای مختلف و همچنین تحلیلهای متعدد هستیم که مشخصاً اغلب آنها دارای نواقص بسیاری برای اجرای پوزیشن هستند و عمده آنها ، صرفاً یک تابلو وسوسه انگیز برای ورود به این بازار هستند .
        در بازار نظم وجود ندارد ولی مطلقاً منطق رعایت میشود

نظر

ezzal جان هر سیستمی در دنیا دارای نواقصی هست و هیچ کدام موفقیت را تضمین نمیکند ! لز ریسک سیستمی بگذریم ، ریسک احتمالات بازار و ریسک عملکرد فرد هم در موفقیت دخیل هست !

خلاصه مطلب یک اکانت صرفا نشانگر استراتژی و علم شخص مورد نطر نیست پس معیاری لازم محسوب میشه ولی کافی خیر!

موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
            ezzal جان هر سیستمی در دنیا دارای نواقصی هست و هیچ کدام موفقیت را تضمین نمیکند ! لز ریسک سیستمی بگذریم ، ریسک احتمالات بازار و ریسک عملکرد فرد هم در موفقیت دخیل هست !

خلاصه مطلب یک اکانت صرفا نشانگر استراتژی و علم شخص مورد نطر نیست پس معیاری لازم محسوب میشه ولی کافی خیر!

موفق باشید
            سلام

بهر حال بنظر من کارنامه ای با قابلیت تکرار و رعایت مدیریت سرمایه ای منطقی بیانگر رعایت تمامی نکات لازم و کافی برای موفقیت در بازار است که ارائه آن را تا کنون در بین تریدرهای ایرانی ندیده ایم .
            در بازار نظم وجود ندارد ولی مطلقاً منطق رعایت میشود

نظر

با سلام و تشکر

این قسمت BB code چطوری میاد؟
              من مراحل ذکر شده را انجام دادم ولی بی بی کد را پیدا نکردم.لطفا راهنمایی کنید.

ممنون

نظر

سلام عزیزم

در مرحله اول تشکر کنم از شما و بگم که پیام شما به دست بنده رسید و الساعه در خدمتم ! به زودی دسترسی شما استاد عزیز به تالار ویژه باز خواهد شد " اساتید و پیشکسوتات روی چشمان ما جا دارند"

برای قرار دادن کد باید ابتدا اکانت خود را در سایت ذکر شده ثبت نمایید و سپس در قسمت ویجت که توضیحات همراه با تصویر در بالا هست بروید و یکی از اشکال نمایش داده شده را کلیک کنید تا قسمت کدها برای شما نمایش دهد.

حالا اگر توضیح دهید در کدام مرحله مشکل دارید به صورت دقیق و تصویری بنده در خدمت شما هستم.

اگرم نیاز هست پسورد اکانت در سایت نربوطه و حساب شما برای بتده پیام خصوصی کنید تا الساعه کار شما راه بندازم.

ارادتمند

نظر

سلام عزیزم

در مرحله اول تشکر کنم از شما و بگم که پیام شما به دست بنده رسید و الساعه در خدمتم ! به زودی دسترسی شما استاد عزیز به تالار ویژه باز خواهد شد " اساتید و پیشکسوتات روی چشمان ما جا دارند"

برای قرار دادن کد باید ابتدا اکانت خود را در سایت ذکر شده ثبت نمایید و سپس در قسمت ویجت که توضیحات همراه با تصویر در بالا هست بروید و یکی از اشکال نمایش داده شده را کلیک کنید تا قسمت کدها برای شما نمایش دهد.

حالا اگر توضیح دهید در کدام مرحله مشکل دارید به صورت دقیق و تصویری بنده در خدمت شما هستم.

اگرم نیاز هست پسورد اکانت در سایت نربوطه و حساب شما برای بتده پیام خصوصی کنید تا الساعه کار شما راه بندازم.

ارادتمند
                  سلام

از اطف و محبت شما بسیار ممنونم.لطفا مرا بیش از این شرمنده نکنید من شاگرد هم محسوب نمیشوم قربان.

خلیل جان من اکانت را ثبت کردم حالا در قسمت account widgets هستم آنجا اکانت را انتخاب کردم و همچنین system page را .حالا در ادامه باید چکار کنم که بتونم BBC code را ببینم؟

با سپاس فراوان و ارادت

نظر

بعد از ثبت اکانت باید ان را از حالت پریوایت به پابلیک تغییر دهید تا وقتی در قسمت ویجت میایید و کلیک بر روی هر گزینه میکنید کد نمایش دهد

حتما شما مرحله تبدیل حالت پریوایت به پابلیک را جا انداخته اید.

چک کنید " در بالا نحوه تغییر وضعیت از پریوایت به پابلیک هست"

اگر اینجا درست صورت گرفته باشد با رفتن در قسمت ویجت و کلیک روی هر گزینه بدون شک باید کد را به شما بدهد.

نظر

بعد از ثبت اکانت باید ان را از حالت پریوایت به پابلیک تغییر دهید تا وقتی در قسمت ویجت میایید و کلیک بر روی هر گزینه میکنید کد نمایش دهد

حتما شما مرحله تبدیل حالت پریوایت به پابلیک را جا انداخته اید.

چک کنید " در بالا نحوه تغییر وضعیت از پریوایت به پابلیک هست"

اگر اینجا درست صورت گرفته باشد با رفتن در قسمت ویجت و کلیک روی هر گزینه بدون شک باید کد را به شما بدهد.

نه روی پابلیک است ولی کد نمیاد.براتون پی ام میفرستم.

ممنون

نظر

Myfxbook(کارنامه تریدر های موفق!)

سلام به نظرم خوبه که یک تاپیکی داشته باشیم تا کارنامه کاری تریدرهای موفق رو به صورت آماری و مستند و قابل بررسی مورد مطالعه قرار بدیم. درسته که درصد بالایی(95%) در این بازار موفقیت بلند مدت ندارند ولی شاید با این کار بشه نحوه کار اون چند درصد جزیی(5%) رو مورد بررسی قرار داد و به نتیایج جالبی برسیم که برای توسعه مدیریت سرمایه و حتی سیستم تریدری خودمون مفید باشه. شاید این تریدرها ریزه کاریهایی رو رعایت میکنند که دیگران ساده از کنار آن میگذرند و این ریزه کاریها نهایتا خودش رو نشون میده و باعث شکست یا پیروزی میشه. مثل: انتخاب جفت ارز مناسب انتخاب تایم فریم و نوع ترید(اسکلپ-سووینگ و ...) میانگین مدت زمان باز موندن پوزیشن در تایم فریم مورد نظر جهت رسیدن به سود بهترین روز هفته برای هر جفت ارز و... از اینرو از دوستان عزیز تقاضا دارم اگر تمایل دارند کارنامه تریدری خود یا تریدرهایی که از دیدتون موفق هستند رو اینجا به اشتراک بگذارید تا با هم دیگر در مورد اون بحث کنیم. پ ن :بررسی کارنامه تریدرهای موفق ایرانی حلاوتی دگر دارد لذا از دوستان خواهشمندم اگر موردی پیدا کردند با دیگران به اشتراک بگذارند. --------- ان شاالله از چند روز دیگه کارنامه ها قرار خواهند گرفت

نظر

این کار چه نفعی برای تریدر داره ؟
                          در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

قرار دادن اکانت دمو و ریل کارگزاری پرسپولیس در امضاء

نوشته اصلی توسط مسلم آل شبر نمایش پست ها
                            این کار چه نفعی برای تریدر داره ؟
                            جلوي خالي بندي تريدرها رو ميگيره
                            فقط اين قسمت كه حتما اكانت بايد مربوط به بروكر باشه يكمقدار كار رو مشكل كرده
                            من پسورد ويزيتور حساب ريلم رو گذاشتم تو بلاگم البته بروكرش متفاوته
                            ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 09-04-2014, 07:21 PM

نظر

پردازش ...
                            X