اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

چقدر در فارکس ضرر کردید ؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

اگر استراتژیتون که در بازار دارید نزدیک دوسال بازدهی مثبت بدهد دیگر ضرر نمی کنید

نظر

نوشته اصلی توسط gold نمایش پست ها
      اگر استراتژیتون که در بازار دارید نزدیک دوسال بازدهی مثبت بدهد دیگر ضرر نمی کنید
      به تجربه میگم اصلا اینطور نیست ...

استراتژی 4 ساله روی سود و بک تست ترید 10 ساله سود ده، یک سال ضررده شد و تبعات بعد از آن

استراتژی دوم که سودده بود ولی پر ریسکتر بود تا حدود زیادی و نه کامل پوشش داد

موفق باشید
      وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لَا يَحْتَسِبُ وَ مَنْ يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ إِنَّ اللَّهَ بَالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِكُلِّ شَيْءٍ قَدْرًا

و او را از جايى كه گمان ندارد روزى میدهد; و هر كس بر خدا
      اعتماد كند، او براى وى بس است; خداوند فرمان خود را به انجام میرساند; و خدا براى هر چيزى اندازه‏ اى قرار داده است!

( آیه 3 سوره طلاق )

با اجرای منظم و دقیق قوانین معاملاتی ممکن هست ضرری هم کنیم
      ولی
      بدون اجرای منظم و دقیق قوانین معاملاتی قطعا بازنده خواهیم بود.

نظر

نوشته اصلی توسط PyGentleman نمایش پست ها
        به تجربه میگم اصلا اینطور نیست ...

استراتژی 4 ساله روی سود و بک تست ترید 10 ساله سود ده، یک سال ضررده شد و تبعات بعد از آن

استراتژی دوم که سودده بود ولی پر ریسکتر بود تا حدود زیادی و نه کامل پوشش داد

موفق باشید
        متوجه منظور شما نشدم اگر ممکن است بیشتر توضیح بفرمایید.یعنی کسی 4سال با یک استراتزی سود کرده است و یک سال بعد ضرر کند تمام سودش از بین می رود؟

اگر واقعا کسی با یک استراتژی منظم سود گرفته باشد و مدیریت سرماه را اجرا کند مگه میشه حساب خود را کال کند تعجب میکنم
        ویرایش توسط gold : https://www.traderha.com/member/5503-gold در ساعت 09-16-2018, 09:17 AM

نظر

متوجه منظور شما نشدم اگر ممکن است بیشتر توضیح بفرمایید.یعنی کسی 4سال با یک استراتزی سود کرده است و یک سال بعد ضرر کند تمام سودش از بین می رود؟

اگر واقعا کسی با یک استراتژی منظم سود گرفته باشد و مدیریت سرماه را اجرا کند مگه میشه حساب خود را کال کند تعجب میکنم
          اول که بنده نگفتم کال شدم و گفتم ضرر کردم پس تعبیر شما از گفته بنده اشتباه بود .
          دوم شما گفتید " اگر استراتژیتون که در بازار دارید نزدیک دوسال بازدهی مثبت بدهد دیگر ضرر نمی کنید " و چون شما گفتید" استراتژی" ؛ برداشت من این بود که : اگر استراتژیتون نزدیک دوسال سودده باشد این استراتژی ضررده نمیشود .
          ممکن هست منظور شما چیز دیگری بوده که خوب منتقل نشده و این برداشت ذهنی رو به همراه داشته .
          وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لَا يَحْتَسِبُ وَ مَنْ يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ إِنَّ اللَّهَ بَالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِكُلِّ شَيْءٍ قَدْرًا

اعتماد كند، او براى وى بس است; خداوند فرمان خود را به انجام میرساند; و خدا براى هر چيزى اندازه‏ اى قرار داده است!

( آیه 3 سوره طلاق )

ولی

نظر

اول که بنده نگفتم کال شدم و گفتم ضرر کردم پس تعبیر شما از گفته بنده اشتباه بود .
            دوم شما گفتید " اگر استراتژیتون که در بازار دارید نزدیک دوسال بازدهی مثبت بدهد دیگر ضرر نمی کنید " و چون شما گفتید" استراتژی" ؛ برداشت من این بود که : اگر استراتژیتون نزدیک دوسال سودده باشد این استراتژی ضررده نمیشود .
            ممکن هست منظور شما چیز دیگری بوده که خوب منتقل نشده و این برداشت ذهنی رو به همراه داشته .
            جناب جنتلمن عزیز خود شما یعنی استراتژی و روشی داشتید که چند سال سوده بوده باشد و دوباره ان روش دیگر سوده نبوده و ضررده شده است؟ بیایید بیشتر درباره روش معاملعلاتی صحبت کنیم چگونه ممکن است یک روش که چند سال سوده است و ازش سود کسب کرده باشیم به یک باره دیگر جواب ندهد یعنی چند سال بالانس مثبت باشد و عرض یک سال هرچی سود کرده باشیم به یک باره از بین برود .چه دلالیلی به نظر شما وجود دارد که این اتفاق برای یک تریدر می افتد.واقعااگر چنین برداشت بنده درست باشد سود کردن از بازار خیلی مشکل می شود که یک روش حتی با وجود دوسه سال سوده بودن به یک باره ضررده می شود
            ویرایش توسط gold : https://www.traderha.com/member/5503-gold در ساعت 09-16-2018, 05:57 PM

نظر

جناب جنتلمن عزیز خود شما یعنی استراتژی و روشی داشتید که چند سال سوده بوده باشد و دوباره ان روش دیگر سوده نبوده و ضررده شده است؟ بیایید بیشتر درباره روش معاملعلاتی صحبت کنیم چگونه ممکن است یک روش که چند سال سوده است و ازش سود کسب کرده باشیم به یک باره دیگر جواب ندهد یعنی چند سال بالانس مثبت باشد و عرض یک سال هرچی سود کرده باشیم به یک باره از بین برود .چه دلالیلی به نظر شما وجود دارد که این اتفاق برای یک تریدر می افتد.واقعااگر چنین برداشت بنده درست باشد سود کردن از بازار خیلی مشکل می شود که یک روش حتی با وجود دوسه سال سوده بودن به یک باره ضررده می شود
              ممنونم از توجه شما

علت اصرار شما به از بین رفتن کل سرمایه یا کل سود را واقعا متوجه نمیشم چون هیچ وقت چنین چیزی رو بیان نکردم . ضررده بودن برای بنده یعنی کمتر از هزینه ها درآمد داشته باشم که در اون سال با برآیند منفی از اون استراتژی همراه بود ولی با استراتژی دیگر پوشش داده شد ( تا حد خیلی زیادی )

پارامترهای زیادی در بازار دخیل هستند که همیشه سعی در بالانس کردن بازار دارند ولی در بعضی مواقع این بالانس که به هم بخوره زمانی طول میکشه که به حالت عادی برسه و بعضا با تغییراتی هم همراه میشه که اینجا ما باید باهاشون منطبق بشیم . در تایم فریمهای بالا همیشه زمان بیشتری برای بالانس شدن طول میکشه ولی از اون طرف قضیه هم نگاه کنیم ریسک کمتر و بازدهی و سود بیشتر رو همراه خودش داره .
              بحران همیشه در مسائل اقتصادی در کمین هست پس همیشه باید مراقب بود . در چنین مواقعی عدم وابستگی به استراتژیها واقعا لازم هست .

( آیه 3 سوره طلاق )

ولی

نظر

ممنونم از توجه شما

علت اصرار شما به از بین رفتن کل سرمایه یا کل سود را واقعا متوجه نمیشم چون هیچ وقت چنین چیزی رو بیان نکردم . ضررده بودن برای بنده یعنی کمتر از هزینه ها درآمد داشته باشم که در اون سال با برآیند منفی از اون استراتژی همراه بود ولی با استراتژی دیگر پوشش داده شد ( تا حد خیلی زیادی )

پارامترهای زیادی در بازار دخیل هستند که همیشه سعی در بالانس کردن بازار دارند ولی در بعضی مواقع این بالانس که به هم بخوره زمانی طول میکشه که به حالت عادی برسه و بعضا با تغییراتی هم همراه میشه که اینجا ما باید باهاشون منطبق بشیم . در تایم فریمهای بالا همیشه زمان بیشتری برای بالانس شدن طول میکشه ولی از اون طرف قضیه هم نگاه کنیم ریسک کمتر و بازدهی و سود بیشتر رو همراه خودش داره .
                بحران همیشه در مسائل اقتصادی در کمین هست پس همیشه باید مراقب بود . در چنین مواقعی عدم وابستگی به استراتژیها واقعا لازم هست .

این طور که بنده از صحبت های شما متوجه شدم معامله گر در طول زمان خودش را نباید با یک استراتژی محصور کند چون که شرایط بنیادی اقتصادی باعث ناکارامدی در یک بازه زمانی می شود پس استراتژی معامله گر نباید ثابت باشدمعامله گر خودش را باید برای هرچیزی اماده کند .حال بهترین استراتژی که خودتان ازش سود گرفتید چه استراتژی است؟

نظر

این طور که بنده از صحبت های شما متوجه شدم معامله گر در طول زمان خودش را نباید با یک استراتژی محصور کند چون که شرایط بنیادی اقتصادی باعث ناکارامدی در یک بازه زمانی می شود پس استراتژی معامله گر نباید ثابت باشدمعامله گر خودش را باید برای هرچیزی اماده کند .حال بهترین استراتژی که خودتان ازش سود گرفتید چه استراتژی است؟
                  دقیقا درست هست همیشه باید به روز شد و نباید متعصبانه به یک استراتژی و حتی سیستم عادت کنیم .

در مورد استراتژی اصلا علاقه ای به عنوان کردنش ندارم چون متاسفانه کسانی که عنوان کردند همیشه درگیر حاشیه ها شدند . فقط میتونم بگم تایم فریمهای 4 ساعت به بالا برای من همیشه کمترین ریسک و بیشترین سود رو داشتند .

موفق باشید

( آیه 3 سوره طلاق )

ولی

نظر

دقیقا درست هست همیشه باید به روز شد و نباید متعصبانه به یک استراتژی و حتی سیستم عادت کنیم .

در مورد استراتژی اصلا علاقه ای به عنوان کردنش ندارم چون متاسفانه کسانی که عنوان کردند همیشه درگیر حاشیه ها شدند . فقط میتونم بگم تایم فریمهای 4 ساعت به بالا برای من همیشه کمترین ریسک و بیشترین سود رو داشتند .

موفق باشید
                    شما تجربه خوبی از بازار دارید و با این تفکر هم اینده خوبی دارید .بنده هم بعد از 10سال استراتژی در بازار پیدا کرده ام که بالانس بنده را مثبت میکند .موفق باشید

نظر

• سلام
                      من تازه واردم و هیجده سالمه
                      من عمر که زیادی هدر دادم سر یادگیری متاسفانه
                      از لحاظ مالی هم ده دلار همین تازگی از دست دادم که اعصابم خیلی خرده خیلی بحث سر مقدارش نیست به خاطر اعتماد به نفسی بود که داشتم و میگفتم ریل هم مثل دمو هستش

ریل زمین تا اسمون با دمو فرق داره

نظر

• نوشته اصلی توسط Khasteh نمایش پست ها

سلام
                        من تازه واردم و هیجده سالمه
                        من عمر که زیادی هدر دادم سر یادگیری متاسفانه
                        از لحاظ مالی هم ده دلار همین تازگی از دست دادم که اعصابم خیلی خرده خیلی بحث سر مقدارش نیست به خاطر اعتماد به نفسی بود که داشتم و میگفتم ریل هم مثل دمو هستش

ریل زمین تا اسمون با دمو فرق داره

تا جونی دمت بگزار روی کولت فرار کن یک دفعه مبینی ده پونزده سال از عمرت رفته با یک دنیا ضرر .چون جونی بهت میگم برو دنبال یک شغل دیگر یک وقت یک زمانی نگی کسی راهنمایم نکرد و راه را بهم نشان نداد

نظر

• نوشته اصلی توسط Khasteh نمایش پست ها
                          سلام من تازه واردم و هیجده سالمه من عمر که زیادی هدر دادم سر یادگیری متاسفانه از لحاظ مالی هم ده دلار همین تازگی از دست دادم که اعصابم خیلی خرده خیلی بحث سر مقدارش نیست به خاطر اعتماد به نفسی بود که داشتم و میگفتم ریل هم مثل دمو هستش ریل زمین تا اسمون با دمو فرق داره
                          10دلار از دست دادی اعصابت خیلی خورده! دمت گرم

نظر

• نوشته اصلی توسط gold نمایش پست ها
                            تا جونی دمت بگزار روی کولت فرار کن یک دفعه مبینی ده پونزده سال از عمرت رفته با یک دنیا ضرر .چون جونی بهت میگم برو دنبال یک شغل دیگر یک وقت یک زمانی نگی کسی راهنمایم نکرد و راه را بهم نشان نداد
                            شما 15 ساله در این بازار هستید و این تجربه رو داشتید اینطور که نوشتید درسته؟
                            پس هنوز هم اینجا دنبال چیزی هستید؟

نظر

• نوشته اصلی توسط shangil نمایش پست ها
                              10دلار از دست دادی اعصابت خیلی خورده! دمت گرم
                              سلام
                              گفتم که بخاطر مبلغ نیست به خاطر اینبود که فکر میکردم دیگه بلدم که اشتباه بود

نظر

• خیلی

نظر

پردازش ...
                                X