اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

بحث های پیرامون دوره آموزش مالتی مدیا بنیادی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• بحث های پیرامون دوره آموزش مالتی مدیا بنیادی

دوستان نظرات انتقادات و پیشنهادات خود را در زمینه ضبط کلیپ ها میتوانید در اینجا به اشتراک بگذارید.
    آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

سلام
    خیلی ممنون خلیل جان کارت عالی هست.
    لطفا در بین آموزش از منابعی که داده ها رو از اون استخراج میکنی هم بگو.
    ولطفا نحوه تحلیل نکات مهم در سخنرانیها رو هم در آموزش های بعدی قرار بده

نظر

خليل جان كارت واقعاْ قابل تحسين ، شخصاْ فكر ميكنم ،اين فروم همچين دوره اي كم داشت !
      اميدوارم با همت و پشتكاري كه ازت سراغ دارم تا انتها ادامه بدي .انشا الله با تكميل آموزش هاي شما در كنار ويدئو هاي آموزشي آقاي آزادي ، منابع اين فروم غني تر خواهد شد !

فقط پيشنهاد ميكنم در صورت امكان عناوين طبقه بندي بشن در اين صورت آموزش به صورت هدف مند پيگيري ميشه و درتعداد فايل هاي كمتري ارائه بشه ! ( ويدئوهاي آقاي آزادي تجربه موفقي در اين زمينه بود ! )

با آرزوي موفقيت و بهروزي براي شما
      ویرایش توسط ali kiani : https://www.traderha.com/member/3827-ali-kiani در ساعت 08-12-2013, 07:08 PM

نظر

دمتون گرم

اگه یک دوره کامل باشه عالی میشه
        یادمان باشد :
        کسی که روش تحلیلی خود را به فروش می رساند، در واقع شکست های خود را به فروش می رساند.

نظر

نوشته اصلی توسط Okay نمایش پست ها
          سلام
          خیلی ممنون خلیل جان کارت عالی هست.
          لطفا در بین آموزش از منابعی که داده ها رو از اون استخراج میکنی هم بگو.
          ولطفا نحوه تحلیل نکات مهم در سخنرانیها رو هم در آموزش های بعدی قرار بده
          سلام عزیزم

چشم به موقع سر مباحثی که نیاز به استخراج دیتاها هست به صورت ویئوی به نمایش خواهم گذاشت.

در بحث لحن سخنرانی ها ، منابع ... به جزیات سر موقع ارایه خواهد شد

ممنونم

نوشته اصلی توسط ali kiani نمایش پست ها
          خليل جان كارت واقعاْ قابل تحسين ، شخصاْ فكر ميكنم ،اين فروم همچين دوره اي كم داشت !
          اميدوارم با همت و پشتكاري كه ازت سراغ دارم تا انتها ادامه بدي .انشا الله با تكميل آموزش هاي شما در كنار ويدئو هاي آموزشي آقاي آزادي ، منابع اين فروم غني تر خواهد شد !

فقط پيشنهاد ميكنم در صورت امكان عناوين طبقه بندي بشن در اين صورت آموزش به صورت هدف مند پيگيري ميشه و درتعداد فايل هاي كمتري ارائه بشه ! ( ويدئوهاي آقاي آزادي تجربه موفقي در اين زمينه بود ! )

با آرزوي موفقيت و بهروزي براي شما
          شما لطف دارید.

بدون شک یک مجموعه مالتی مدیا کامل در این زمینه در کل کشور رقم خواهد خورد . چرا که اولین دوره مولتی مدیا فارسی آموزش بنیادی محسوب میشود.

همه عنوان دارد و اولین کلیپ همانند کلنگ اولیه طرح بود. سفارش استایل برای اول مولتی مدیا داده ام. که عناوین و شماره کلیپ درج شود.

سعی خواهم کرد آنچه در ترید و معاملگری نیازمند هستیم به صورت صریح ، واضح و کامل بیان کنم.

نوشته اصلی توسط اوپانیشاد نمایش پست ها
          دمتون گرم

اگه یک دوره کامل باشه عالی میشه
          بی شک کامل خواهد بود.

منتظر نظرات و پیشنهادات سایر عزیزان در این زمینه هستیم.

ارادتمند - خلیل

نظر

سلام و درود

جناب رحمانی ضمن تشکر و سپاس بابت زحماتی که می کشید کیفیت این کلیپ واقعا عالی بود و لهجه شیرین شما نه تنها تاثیر منفی نداشت بلکه بر جذابیت کلیپ نیز افزوده بود .

پایدار باشید
            ویرایش توسط ALFRED : https://www.traderha.com/member/6538-alfred در ساعت 08-12-2013, 08:15 PM
            خواهشا این دو سایت را مشاهده فرمایید دیدنشان رایگان است !!!!

موسسه خیریه محک ( کمک به کودکان سرطانی نیازمند )

موسسه خیریه همت ( کمک به نیازمندترین افراد جامعه )

نظر

نوشته اصلی توسط ALFRED نمایش پست ها
              سلام و درود

جناب رحمانی ضمن تشکر و سپاس بابت زحماتی که می کشید کیفیت این کلیپ واقعا عالی بود و لهجه شیرین شما نه تنها تاثیر منفی نداشت بلکه بر جذابیت کلیپ نیز افزوده بود .

پایدار باشید
              آلفرد عزیز ممنونم از دلگرمی شما.

این دوره ها رایگان هست ، هیچ محدودیت کپی برداری وجود ندارد و بلعکس در هرکجا که دوست داشتید میتوانید به اشتراک بگذارید

هدف صرفا گسترش دید فاندامنتال و سود دوستان هست.

نظر

سلام بر خلیل عزیز
                آقا کار ارزشمندی رو آغار کردی، آرزوی موفقیت میکنم برایت

نظر

نوشته اصلی توسط صابر نمایش پست ها
                  سلام بر خلیل عزیز
                  آقا کار ارزشمندی رو آغار کردی، آرزوی موفقیت میکنم برایت
                  درود بر یار همیشه در صحنه

ممنونم انشالله که خدمتی کرده باشیم و یک اثر ماندگار به جا بزاریم.

منم برای شما آرزوی خوشبختی و موفقیت میکنم.

نظر

جناب اقای رحمانی با شناختی از شما دارم میدونم که کار بسیار مفیدی کرده اید امیدوارم جامعه فارکس در ایران از شما ودانشتان حداکثر استفاده و بهره را ببرند چون اساتیدی مانند شما زحمت کش و دلسوز و در عین حال سوار بر دانش در این بازار بسیار کمیابند امید است خداوند بشما توفیق دهد
                    میخوانه اگر ساقی صاحب نظری داشت ساقی مستی ره رسم دیگری داشت

نظر

سلام خلیل جان
                      خدا قوت برادر
                      بی صبرانه منتظر باقی اموزش ها هستیم

نظر

حاج خلیل گل و بلبل الان با گوشیم اومدم فروم این رو تاپیک رو دیدم بال درآوردم انشاءالله در اولین فرصت دانلود میکنم. همیشه سورپرایزی، همیشه پرانرژی و همیشه عزیزی داداش.

نظر

کار قشنگ و خوب را باید همواره تحسین کرد .... جناب رحمانی خدا قوت .... کار بزرگی آغاز کردید .... که پیشنیاز اینکار بزرگ قلب بزرگ و دانش عمیق است .... ان شا الله دارید ....

راستی من به تاپیکهای خاص انگار دسترسی ندارم ..... شاید بتونم چیزهایی هر چند ولو اندک بنویسم توی تاپیکهای مربوطه .....

موفق باشید
                          یا حق

نظر

نوشته اصلی توسط amirsiroos نمایش پست ها
                            جناب اقای رحمانی با شناختی از شما دارم میدونم که کار بسیار مفیدی کرده اید امیدوارم جامعه فارکس در ایران از شما ودانشتان حداکثر استفاده و بهره را ببرند چون اساتیدی مانند شما زحمت کش و دلسوز و در عین حال سوار بر دانش در این بازار بسیار کمیابند امید است خداوند بشما توفیق دهد
                            میخوانه اگر ساقی صاحب نظری داشت ساقی مستی ره رسم دیگری داشت
                            امیر سیروس گرامی مرا شرمنده خود کردید.

صفا آوردید ، جمع ما کم سن و سال ها را نورانی کردید.

از اینکه دوستانی همچون شماها کنارم هستند انرژی میگیرم.

انشالله که بتوانیم خدمتی به جامعه تریدری ایران زمین بکنیم.

نوشته اصلی توسط golestanonline نمایش پست ها
                            سلام خلیل جان
                            خدا قوت برادر
                            بی صبرانه منتظر باقی اموزش ها هستیم
                            گلستانی گل همیشه گلستان باشی

ممنونم از محبتتون انشالله روزانه آپدیت خواهد شد.

درخواست یک تیتراژ برای صفحه نخست مولتی مدیا داده ام که به زودیربه دستم خواهد رسید و مولتی ها را یه خورده جذاب تر و در عین حال رسمی تر کنیم.

نوشته اصلی توسط @E1eCtr نمایش پست ها
                            حاج خلیل گل و بلبل الان با گوشیم اومدم فروم این رو تاپیک رو دیدم بال درآوردم انشاءالله در اولین فرصت دانلود میکنم. همیشه سورپرایزی، همیشه پرانرژی و همیشه عزیزی داداش.
                            الترای گل شما لطف دارید

میدانی که برکت زندگیم از خدمت به خلق تریدر بوده و هست.

انشالله همیشه خادم خلق الله باقی بمانم .

یکی از علت های انرژی داشتنم اینه که تمام تار و پود زندگیم از درآمدی است که از جانب مارکت هست و اعتقاد دارم راهی که یک نفر رفته بی شک دیگران هم خواهند توانست پس تا جای که رفته ام یار و یاورتان خواهم بود.

نوشته اصلی توسط fxramin نمایش پست ها
                            کار قشنگ و خوب را باید همواره تحسین کرد .... جناب رحمانی خدا قوت .... کار بزرگی آغاز کردید .... که پیشنیاز اینکار بزرگ قلب بزرگ و دانش عمیق است .... ان شا الله دارید ....

راستی من به تاپیکهای خاص انگار دسترسی ندارم ..... شاید بتونم چیزهایی هر چند ولو اندک بنویسم توی تاپیکهای مربوطه .....

موفق باشید
                            یا حق

رامین جان صفا آوردید برادر

شما لطف دارید داداش ، انشالله که بتونم در این وادی دین خود را به همه عزیزانی که باعث شدن به اینجا برسم الاخصوص اساتیدم و پدر و مادرم ادا کنم.

نکات زیر بیان کنم که در ابتدا حجت بر من تمام شود:

1- به دنبال شهرت نیستم چرا که شهرت به اندازه کافی دارم ، به طوری که چند سال استخدام موسسه مالی در آمده ام "آرزوی خیلی اساتید و مدرسین و ..."
                            2- به دنبال کسب ثروت از طریق آموزش نیستم چرا که در قبل و الان همه چیز به رایگان اشتراک گذاشتم مثل تاپیک کنونی ...
                            3- به دنبال مدیریت سرمایه و منیج نیستم چرا که سود موسسه مالی و حساب شخصی ارضاء ام میکنه...
                            4- به دنبال فروش تحلیل وسیگنال نیستم چزا که همیشه به رایگان موقعیت تریدری هفته ام به اشتراک گذاشته ام.

.
                            .
                            .

این تاپیک صرفا برای همه گیر شدن سبک بنیادی "فاندامنتال" و سود تریدرهای ایران زمین تقدیم شما و فروم شرکت عالی پرسپولیس شده است

قربان شما - خلیل
                            ویرایش توسط عبدالرحمان : https://www.traderha.com/member/7755-عبدالرحمان در ساعت 08-12-2013, 11:36 PM

نظر

سلام به همه دوستان، به ویژه آقای رحمانی

آقای رحمانی عزیز از اینکه زحمت میکشید ودانسته های خود را به طور رایگان در خدمت عموم قرار میدهید نشان از بزرگواری و بزرگ منشی شما میباشد

امیدوارم بنده حقیر رو در جمع خودتون پذیرا باشید و سعی خواهم کرد شاگرد خوبی باشم .

با تشکر: حسین بابازاده
                              Set And Forget

نظر

پردازش ...
                              X