اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پراکنده نویسی های shad0wless

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

سلام دوست عزیز این اندیکیتور شما کاملا اصلاحی است
    سلام.من توضیح دادم در پستهای پیشتر.مشکل ما اینه که فکر میکنیم تمام اندیکاتورها باید به ما سل و بای بدهند مخصوص سیگنال دهی هست.این اندیکاتور یه کار تحقیقاتی هست.
    اگر ما از نقطه آغازین موج تا نقطه ای که اندیکاتور نشان میدهد یک خط ترسیم کنیم موج را به دو قسمت تقسیم کردیم که مساحت فاز مثبت و فاز منفیه آن برابر است(مانند شکل) و به همین دلیل با تغییر موج جاری محاسبات نیز تغییر میکند یا به قول شما اصلاحی میشود.در واقع اندیکاتور نشان دهنده یه نقطه تعادل است...

با تشکر از پاسختان
    رنگهای مختلفی که اندیکاتور مشخص نشون میده، معنای خاص خودش رو داره و یا اینکه صرفا پایان موج را گوشزد می کنه؟ چرا که بعضا شروع موج با رنگ آبی است و گاهی سفید.
    سلام.فکر میکنم جواب شما هم داده شد
    ویرایش توسط shad0wless : https://www.traderha.com/member/2888-shad0wless در ساعت 02-22-2014, 09:55 AM
    : My Real Accounts

نظر

تمپلیت ساز

سلام دوستان
      یه اسکریپت واستون آپ کردم که کارش ساخت تمپلیت مووینگی هست.به این معنا که شما دوره آغازین و پایانی و طول هر دوره رو به اسکریپت میدید و اون تمپلیت رو براتون ایجاد میکنه(\MQL4\Files\...)
      حال ناحیه تراکم مووینگها را میتوان به عنوان مقاومت و حمایت قوی قلمداد کرد

فایل های پیوست شده
      ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 06-19-2014, 09:30 AM

نظر

[QUOTE=shad0wless;136051]سلام دوستان
        یه اسکریپت واستون آپ کردم که کارش ساخت تمپلیت مووینگی هست.به این معنا که شما دوره آغازین و پایانی و طول هر دوره رو به اسکریپت میدید و اون تمپلیت رو براتون ایجاد میکنه(\MQL4\Files\...)
        حال ناحیه تراکم مووینگها را میتوان به عنوان مقاومت و حمایت قوی قلمداد کرد

چقدر جالب! مثل تور ماهیگیری می مونه :ی
        یه سوال: برای هر جفت ارز باید یه تمپلیت جدید بسازیم یا میشه از یه تمپلیت برای همه جفت ارزها استفاده کرد؟
        ممنون
        ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 06-19-2014, 09:29 AM
        انتخاب استراتژی مناسب + تست استراتژی + رعایت ریسک به ریوارد + رعایت مدیریت سرمایه + کنترل احساسات و خویشتن داری + رعایت دیسیپلین کاری = سود مستمر و موفقیت .

نظر

چقدر جالب! مثل تور ماهیگیری می مونه :ی
          یه سوال: برای هر جفت ارز باید یه تمپلیت جدید بسازیم یا میشه از یه تمپلیت برای همه جفت ارزها استفاده کرد؟
          ممنون
          فرق نمیکنه میتونید از یک تمپلیت برای تمام جفت ارزها استفاده کنید

نظر

مساله بعد که میخایم بهش بپردازیم انحراف معیار(deviation) هست

نظر

ببخشید اندیکاتوری که توی پست اول ارائه دادید رو من نصب کردم ولی کار نمی کنه!؟ امکانش هست راهنمایی کنید. ممنونم

نظر

انحراف معیار

همانطور که در شکل زیر میبینید اندیکاتور انحراف معیار هر موج را حساب میکنه ضربه در 2 میکنه و به نمایش میزاره (مثلا مستطیل آبی)

فایل های پیوست شده
                ویرایش توسط shad0wless : https://www.traderha.com/member/2888-shad0wless در ساعت 06-20-2014, 02:38 PM

نظر

ببخشید اندیکاتوری که توی پست اول ارائه دادید رو من نصب کردم ولی کار نمی کنه!؟ امکانش هست راهنمایی کنید. ممنونم
                  نوشته اصلی توسط shad0wless نمایش پست ها
                  در ابتدا میخایم بازار رو به صورت موج ببینیم یعنی اگر قرار باشه ما از یک اندیکاتور استفاده کنیم باید تنظیمات اون رو متناسب با موج مدنظر لحاظ کنیم به عنوان مثال در عکس زیر اندیکاتور استفاده شده همون مووینگ اوریج ساده هست که از خط قرمز عمودی به بعد یک عدد به پریود مووینگ اوریج اضافه میشه یعنی در کندل اول پریود 1 هست در کندل دوم پریود دو و ... و این اندیکاتور میاد این نقاط رو به هم اتصال میده که برای دوستان ضمیمه میکنم
                  با عرض معذرت.
                  مشکل رو حل و مجددا ضمیمه کردم
                  فایل های پیوست شده
                  ویرایش توسط shad0wless : https://www.traderha.com/member/2888-shad0wless در ساعت 06-20-2014, 02:41 PM

نظر

سلام
                    ممنون میشم در مورد نصب این اندیکاتور ها هم مختصر توضیحی بفرمایید.
                    رو چه برنامه ای ( مثلا مفید تریدر) و چطور نصب میشه.

سپاسگزارم

نظر

نوشته اصلی توسط yesman نمایش پست ها
                      سلام
                      ممنون میشم در مورد نصب این اندیکاتور ها هم مختصر توضیحی بفرمایید.
                      رو چه برنامه ای ( مثلا مفید تریدر) و چطور نصب میشه.

سپاسگزارم
                      meta trader 4 مفید تریدر 5 هستش

نظر

مبحث بعدی ما واگرایی هست که اصلا واگرایی از لحاظ تکنیکالی به چه معناست و چرا ایجاد میگردد

نظر

meta trader 4 مفید تریدر 5 هستش
                          متشکرم
                          و چطور نصبا فعال کنم این اندیکاتورها رو. من تازه کار رو با مفید تریدر شروع کردم. بیشتر با امی بروکر اشنایی دارم.

نظر

همانطور که در شکل زیر میبینید اندیکاتور انحراف معیار هر موج را حساب میکنه ضربه در 2 میکنه و به نمایش میزاره (مثلا مستطیل آبی)

با سلام و عرض سپاس بخاطر اشتراک گذاری تجربیات با ارزش تان

اگر مقدور هست اندیکاتور انحراف معیار موج را بدون ضرب در 2 در اینجا بگذارید . اگر هم امکان باشد این ضریب را بشود خودمان تنظیم نماییم .

با تشکر مجدد
                            زندگی تراژدی است برای آن کس که احساس می کند و کمدی است برای آن که می اندیشد

نظر

نوشته اصلی توسط پاشا نمایش پست ها
                              با سلام و عرض سپاس بخاطر اشتراک گذاری تجربیات با ارزش تان

اگر مقدور هست اندیکاتور انحراف معیار موج را بدون ضرب در 2 در اینجا بگذارید . اگر هم امکان باشد این ضریب را بشود خودمان تنظیم نماییم .

با تشکر مجدد

سلام دوست من.در قسمت ورودی های اندیکاتور یک گزینه هست به نام ضریب که به صورت پیش فرض 2 هست شما میتونید ضریب رو 1 قرار بدید و در واقع این المان رو خنثی کنید

نظر

سلام دوست من.در قسمت ورودی های اندیکاتور یک گزینه هست به نام ضریب که به صورت پیش فرض 2 هست شما میتونید ضریب رو 1 قرار بدید و در واقع این المان رو خنثی کنید
                                منتظر بحث واگرایی هستیم دوست عزیز

نظر

پردازش ...
                                X