اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سوالات عمومی تکنیکال

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سوالات عمومی تکنیکال

عرض ادب و احترام دارم خدمت تمام اساتید
    لطفا اگر هر کدام از سروران فعال در انجمن یک شیوه ساده و نسبتی برای زمان اتفاق افتادن شانه دوم در الگوی سروشانه میداند به بنده انتقال دهد
    شیوه درخواستیم اینه که بتونم ریز موجهایی که بعد از ماکس چارت یا همان سر اتفاق میفتد را از شانه واقعی تشخیص دهم بدون استفاده از ترند لاین و با شیوه تحلیل زمانی

با تشکر از زحمات تمام دوستان

نظر

• نوشته اصلی توسط Abolfazl Amini نمایش پست ها
      من هم عرض سلام و خسته نباشید دارم خدمت استاد نیما آزادی

چن روزی هست که تو این فروم عضو شدم و از تحلیل های شما در رابطه با بازار ف ا ر ک س در این فروم و کانال تلگرامی که در امضاتون هست استفاده میکنم.
      قبلا از تحلیل های شما در ارتباط با بازار بورس ایران در سایت مانتره و همین طور شبکه بورسین استفاده میبردیم ( مخصوصا از قسمت گزارش روزانه )
      ولی متاسفانه چن صباحی هست که دسترسی به شبکه بورسین وجود نداره و سایت مانتره هم آپدیت نمیشه.
      خواهشنا اگه امکانش هست یه محیط دیگه ای فراهم بشه و یا در همین فروم شاهد تحلیل ها و نظرات شما در رابطه با بورس هم باشیم.
      البته در همین فروم تاپییکی بود به نام درد دل های بورسی که اونم خیلی وقته داره خاک میخوره!
      خواهشن شاگردای خودتون رو تنها نزارید!
      ممنون
      سلام روز بخیر

دیدگاه روشنفکرانه فارکسی ها 1000 برابر بورسی هاست!

چرا؟

برای فارکسی ها استاپ لاس تعریف شده است و وقتی 100 تا سیگنال میدی 70 تا تی پی میشه و 30 تا استاپ میخوره براشون جالبه

اما برای بورسی ها اینطوری نیست...

همون تاپیک دردل های بورسی رو ببین که در طول مدت محدود فعالیتش 1.2 میلیون بازدید شده بالای 30 تا گزینه بالای 40% بازدهی معرفی شد فعال شدیم و سودش را هم گرفتیم اما وقتی بازار خراب میشه و 2-3 تا گزینه خطا میره و باید زیان رو شناسایی کنیم این درک وجود نداره که ضرر هم جزیی از بازار هست!

بخاطر همین مدل تحلیل کردن برای فعالان بازار سرمایه را بشدت محدود کردیم در یک فضای کاملا خصوصی (معامله گر منظم) حداقل آن جمع محدود مفهوم ریسک را می دانند.

امیدوارم قانع کننده بوده باشد.
      .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
      https://telegram.me/Cyclicalwaves
      https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• سلام به همه دوستان بخصوص استاد آزادی
        خوشحالم که بالاخره تونستیم جایی پیدا کنیم تا بتونیم از وجود جناب آزادی استفاده کنیم .
        سوال اول من در مورد مپنا هست :
        به نظر میرسه سهم آروم اروم داره به منطقه مناسبی میرسه و نصویر بالا ، تحلیل من از این سهمه !
        میخواستم ببینم موج شماری من تا چه حد درسته ؟
        جناب آزادی ممنون میشم به این سوال من پاسخ بدید .

نظر

• نوشته اصلی توسط sometimestrader نمایش پست ها
          عرض ادب و احترام دارم خدمت تمام اساتید
          لطفا اگر هر کدام از سروران فعال در انجمن یک شیوه ساده و نسبتی برای زمان اتفاق افتادن شانه دوم در الگوی سروشانه میداند به بنده انتقال دهد
          شیوه درخواستیم اینه که بتونم ریز موجهایی که بعد از ماکس چارت یا همان سر اتفاق میفتد را از شانه واقعی تشخیص دهم بدون استفاده از ترند لاین و با شیوه تحلیل زمانی

با تشکر از زحمات تمام دوستان
          با اجازه جناب آزادی
          در نرم افزار داینامیک تریدر یکی از ابزارهای تحلیل زمانی هست به نام tcr ، که دو نقطه ای هست ، نقطه اول را روی شانه چپ و نقطه دوم را روی سر تنظیم کنید ، 100 درصد این ابزار می تواند زمان سقف یا کف شانه راست را نشان دهد .
          ویرایش توسط hamzeh63 : https://www.traderha.com/member/18927-hamzeh63 در ساعت 12-01-2015, 02:06 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط hamzeh63 نمایش پست ها

سلام به همه دوستان بخصوص استاد آزادی
            خوشحالم که بالاخره تونستیم جایی پیدا کنیم تا بتونیم از وجود جناب آزادی استفاده کنیم .
            سوال اول من در مورد مپنا هست :
            به نظر میرسه سهم آروم اروم داره به منطقه مناسبی میرسه و نصویر بالا ، تحلیل من از این سهمه !
            میخواستم ببینم موج شماری من تا چه حد درسته ؟
            جناب آزادی ممنون میشم به این سوال من پاسخ بدید .
            سلام دوست من

شفاف سازی:

قرار نیست این تاپیک پرسش و پاسخ بشه.
            .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
            https://telegram.me/Cyclicalwaves
            https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• نوشته اصلی توسط Azadi نمایش پست ها
              سلام دوست من

شفاف سازی:

قرار نیست این تاپیک پرسش و پاسخ بشه.
              سلام ،ببخشید ، از این موضوع بی اطلاع بودم .
              جناب آزادی بی تعارف بگم من بعد از آشنایی با شما و تحلیل هاتون تازه فهمیدم تجلیل تکنیکال یعنی چی !
              خوب ما هم در ابتدای راه هستیم و شدیدا تشته یادگیری ، و به ما حق بدید که به دنبال راهی باشیم تا با تحلیل گران بزرگی مثل شما ارتباط برقرار کنیم تا از این طریق به جواب سوالات و ابهامات مون برسیم .
              من به نوبه خودم از شما بابت تحلیل های بسیار زیباتون چه توی این فروم و چه توی کانال تلگرامی تون تشکر فراوان میکنم .

نظر

پردازش ...
              X