اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تجربیات 8 سال تحلیل و ترید و ایده

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• https://alpari.com/en/registration?c...er_id=11868615

نظر

• سلام اقا عماد
      کم پیدایی ، در صورت امکان و صلاحدید آموزش هاتون رو شروع بفرمایید . باتشکر

نظر

• سلام
        آقا منظور از این لینک چیه؟
        عضو بشیم تا بهمون سیگنال بدید؟
        یا تبلیغه؟
        یا....

نظر

• سلام
          ظاهرا آنقدر برایتان پیام خصوصی فرستاده اند، که ظرفیت صندوق پیامتان پر شده
          به هر حال همینجا میگم
          لطفا
          ما را از تنهایی درآورید !

چند لینک از دوستان : پولدوست syzygy ezzal

نظر

• نوشته اصلی توسط heizenberg نمایش پست ها
            سلام
            آقا منظور از این لینک چیه؟
            عضو بشیم تا بهمون سیگنال بدید؟
            یا تبلیغه؟
            یا....
            هر دو
            چرا که نه!

نظر

• ببخشید ... بابت تاخیر بنده... این هفته در خدمتتون هستم. لینک هم برای معرفی بود. اصلا مسئله خاصی نیست. خودم چون چند ساله با بروکر کار می کنم و کاملا راضی هستم گفتم معرفی کنم.

نگران نباشید هیچ ربطی به سیگنال و این مسائل نداره. فقط پاداش معرفی جزئی داره... عین واقعیت!

نظر

• GOLD

مناطق داخل کادرهای آبی پایین عالی هست برای صعود.....

هدف اول کادر بالایی

در صورتی که کف قیمت لمس شد تحلیل جدید برای نقطه ورود پایین تر برای همین هدف قرار میدم

نظر

• نوشته اصلی توسط Emad Sh نمایش پست ها
                  GOLD

مناطق داخل کادرهای آبی پایین عالی هست برای صعود.....

هدف اول کادر بالایی

در صورتی که کف قیمت لمس شد تحلیل جدید برای نقطه ورود پایین تر برای همین هدف قرار میدم
                  با طی کردن نیمی از مسیر و نقد کردن قسمتی از حجم پوزیشن به صورت ریسک فری دنبال میشه. ریسک به ریواد این ترید 1 به 12 هست.

نظر

با طی کردن نیمی از مسیر و نقد کردن قسمتی از حجم پوزیشن به صورت ریسک فری دنبال میشه. ریسک به ریواد این ترید 1 به 12 هست.
                    جسارت منو ببخشین اگه اظهار نظر می کنم.
                    از دیدگاه من روند غالب و بلند مدت طلا طی ماه های پیشرو نزولیست و انتظار دارم حداقل تا نقطه 1240 پایین بره.(اگر امکانش باشه خوشحال میشم نظرتان را در این مورد بیان کنید.)
                    و اما در کوتاه مدت انتظار دارم روندی صعودی و این اعدادی که در تصویر مشخص کردم دیده شوند .

عماد جان شدیدا مشتاق مطالب و تجربیات شما هستیم داداشم.
                    این ماه رمضان شرایط کاریم طوری هست که بیشتر امکان فعالیت در سایت برایم مهیاست انشالله که این فرصت برای شما و دوستان هم باشه که بتوانیم بیشتر از وجودتان و مطالبتان استفاده کنیم.

نظر

• نوشته اصلی توسط ali-66 نمایش پست ها
                      جسارت منو ببخشین اگه اظهار نظر می کنم.
                      از دیدگاه من روند غالب و بلند مدت طلا طی ماه های پیشرو نزولیست و انتظار دارم حداقل تا نقطه 1240 پایین بره.(اگر امکانش باشه خوشحال میشم نظرتان را در این مورد بیان کنید.)
                      و اما در کوتاه مدت انتظار دارم روندی صعودی و این اعدادی که در تصویر مشخص کردم دیده شوند .

عماد جان شدیدا مشتاق مطالب و تجربیات شما هستیم داداشم.
                      این ماه رمضان شرایط کاریم طوری هست که بیشتر امکان فعالیت در سایت برایم مهیاست انشالله که این فرصت برای شما و دوستان هم باشه که بتوانیم بیشتر از وجودتان و مطالبتان استفاده کنیم.

من نظر بلند مدتم رو اینجا گذاشتم
                      http://traderha.com/threads/506-%D8%...582#post203582

http://traderha.com/threads/506-%D8%...233#post204233

نظر

• روی gbpusd واکثر کراسهای پوند دنبال سیگنال برای خرید باشید.... خرید رویایی باید در کار باشه!

نظر

روی gbpusd واکثر کراسهای پوند دنبال سیگنال برای خرید باشید.... خرید رویایی باید در کار باشه!
                          آقا عماد بر چه اساسی میفرمایید؟
                          پوند روندش نزولیه. کندل روزانه قبلی هم نزولی بوده. با ساپورت های روزانه پایینتر هم فاصله داره.

نظر

• نوشته اصلی توسط maniabls نمایش پست ها
                            آقا عماد بر چه اساسی میفرمایید؟
                            پوند روندش نزولیه. کندل روزانه قبلی هم نزولی بوده. با ساپورت های روزانه پایینتر هم فاصله داره.
                            کراسهای پوند در ناحیه تقاضا هستند و نشونه هایی از ایجاد یه حرکت اولیه صعودی در اونها دیده میشه. نمیگم یقینا صعود میکنه ولی احتمالش خیلی بالاست. خودم به شخصه دنبال خرید هستم در تایمهای پایین. در ضمن گول کندل هارو نخورید. نواحی عرضه و تقاضا رو دریابید. چون در همین مناطق ناگهان یه حرکت آغاز میشه و کندل جدید، قبلی رو خلاف جهت انگلف میکنه.

نظر

• سلام

با اجازه منم نظرمو بیان کنم.

موافق خرید هستم ولی منتظر میمونم تا عدد 1.2590 پایین بیاد تا با اطمینان بیشتری وارد بشم.

نظر

• نوشته اصلی توسط ali-66 نمایش پست ها
                                سلام

با اجازه منم نظرمو بیان کنم.

موافق خرید هستم ولی منتظر میمونم تا عدد 1.2590 پایین بیاد تا با اطمینان بیشتری وارد بشم.

قابلیت ویرایش پست قبل نبود...
                                عدد 1.2599 منظورم بود که اصلاح می کنم.

نظر

پردازش ...
                                X