اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

آموزش رسم فیبوناچی ریتریمنت ، اکستنشن و اکسپنشن در داینامیک تریدر

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط rezaei1348 نمایش پست ها
    با سلام و عرض تشكر از زحمت شما دوست گرامي
    اگه ممكنه زحمت بكشيد در خصوص رسم فيبو زماني هم در دايناميك ترايدر همراه با مثال توضيح بديد .
    با تشكر مجدد
    با سلام خدمت دوستان گلم
    در مورد فیبو زمانی چشم سعی میکنم یک ویدئو آماده کنم و تحویل بدم ولی به این زودیها قولش رو نمیدم چون متاسفانه شدیدا درگیر یک سری کار هستم که حسابی هم وقتمو گرفته هم کلافم کرده .
    اگر دوستان لطف کنند و طبق فرمایش جناب tracer_qm کتاب رو تهیه کنند خیلی زود تر از ویدئوی من به نتیجه میرسند.
    ویرایش توسط mda7 : https://www.traderha.com/member/3339-mda7 در ساعت 08-23-2012, 12:57 PM
    بزرگترین لذت در زندگی ، انجام دادن کاری ست که دیگران می گویند :
    تو نمی توانی ... !
    ٠•●ஜ رومن پولانسکی ஜ●•٠

نظر

نوشته اصلی توسط amir_haji نمایش پست ها
      راستی دوسته گرامی فیبو اکستنشن وفیبو اکسپنشن فرق دارند با هم؟
      بله اگر فرق نداشتند که دیگه دو تا اسم نمی داشت!!!!

اکستنشن (دو نقطه ای)رو معمولا برای وقتی به کار ببرید که میخواهید درصد های بالای 100 از یک اصلاح رو برای هدف موج بعد به دست بیارید.
      اکسپنشن (سه نقطه ای)هم دقیقا مثا این هست که موج ab رو برمیدارید و روی نقطه c کپی میکنید تا بفهمید که انتهای ab=cd یا inv ab=cd کجا خواهد بود.

خوب حالا برسیم به اینکه یک اکستنشن برای یافتن هدف رسم کردید ، حالا از کجا بدونیم که کدو یکی از این سطوح پراهمیت ترند ؟؟؟!!!!!؟؟؟؟
      دقیقا همین جا هست که اکسپنشن به داد ما میرسه و 100 درصد اکسپنشن abc رو ملاک قرار میدیم تا بفهمیم کدوم یکی از سطوح اکستنشن رو باید ملاک قرار بدیم!!
      به همین راحتی
      تو نمی توانی ... !
      ٠•●ஜ رومن پولانسکی ஜ●•٠

نظر

نوشته اصلی توسط bulkowski نمایش پست ها
        دوست خوبم که زحمت آموزش را کشیده اید ، یه نکته کوچک را دقت کنید . این ابزاری که به اسم فیبوناچی اکسپنشن مینامید ، اسمش فیبوناچی پروجکشن هست . متاسفانه به غلط در نرم افزار متاتریدر به نام اکسپنشن نامیده شده و افتضاح تر اینکه در نرم افزار آمی بروکر به نام اکستنشن ! ! ! ! ! !

و متاسفانه تبدیل به یک غلط مصطلح شده است . پس ابزار 3 نقطه ای Projection هست . ابزار expansion یک ابزار 2 نقطه ای است که کاربردی متفاوت دارد و کمتر هم مورد استفاده است
        سلام خدمت مسعود جان گل گلاب
        ممنون از گوش زد شما ، دقیقا درست میفرمایید و اشتباهاتی مانند این رو در نرم افزارهای مختلف رو اساتیدی مثل شما خوب میدونند ولی اگر بخواهیم تمامی الفاظ غلطی که در متا ، داینامیک ، آمی بروکر و ... هست رو یکی یکی بگیم بیشتر موجب میشه که شاید کل قضیه رو فراموش کنیم .
        چون اکثر آموزشهای استاد عزیزمون جناب آزادی بر پایه داینامیک تریدر هست من هم از اصطلاحات داینامیک استفاده کردم.

دوستان دیگه هم اگر میخواهید اشتباه نکنید ابزار ها رو فقط با تعداد نقاطشون به خاطر بسپارید.

امیدوارم این عکس مشکلات رو حل کرده باشه البته من خودم به شخصه سعی نمیکنم نامهای درست رو حفظ کنم به جای این کار سعی میکنم کاربرد درستش رو یاد بگیرم اگه عکس مشکلی داشت لطفا بفرمایید تا اصلاح کنم.
        http://
        ویرایش توسط mda7 : https://www.traderha.com/member/3339-mda7 در ساعت 08-23-2012, 01:42 PM
        تو نمی توانی ... !
        ٠•●ஜ رومن پولانسکی ஜ●•٠

نظر

سلام
          عالی بود
          ممنونم

نظر

فیبو اکسپنشن (دو نقطه ای )

دوست گرامی mda7
            خدا قوت دست شما درد نکنه اگر لطف کنید کاربرد فیبو سوم را بیشتر توضیح بفرمایید ممنون خواهم بود خصوصا در امواج الیوت کجا کاربرد دارد ؟ باز هم ممنون و سپاسگزار
            سربلند و پیروز باشید.

نظر

دستتون درد نکنه ممنون
              بورس و فارکس مطمئن ترين روش افزايش سرمايه و كسب درآمد
              كسب در آمد و افزايش سرمايه در بازار بورس و فارکس ثروت باد آورده نيست!!

نظر

اندیکاتوری وجود نداره که فیبونانچی رو خودش رسم کنه ؟

نظر

سلام
                  کاربر mansuorih
                  لازم است بگم که ابزاری که شما دربارش صحبت میکنید حداقل باید دو یا سه نقطه را برایش تعربف بشه تا عمل رسم انجام بشه
                  ولی میشه یک اندیکاتور نوشت برای این کار

زمین میوه هایش را به شما می دهد , و شما اگر بدانید دست ها تان را چه گونه پر کنید بی نیاز خواهید بود .

تا در طلب گوهر کانی ،کانی/
                  تا در هوس لقمهٔ نانی، نانی/
                  این نکتهٔ رمز اگر بدانی، دانی/
                  هر چیزی که در جستن آنی، آنی

نظر

سلام
                    میشه لطفا رسم اکسپنشن فیبوناچی رو در داینامیک تریدر بصورت تصویری نشون بدین؟
                    ویرایش توسط ameiln2004 : https://www.traderha.com/member/12257-ameiln2004 در ساعت 01-11-2014, 11:52 PM

نظر

نوشته اصلی توسط ameiln2004 نمایش پست ها
                      سلام
                      میشه لطفا رسم اکسپنشن فیبوناچی رو در داینامیک تریدر بصورت تصویری نشون بدین؟
                      با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://cabin.pcmfa.co/fa/ref/MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

سلام دوستان میشه آم.زش مختصری ازرسم فیبوناجی اکسپنشن در متا تریدر بذارید البته نه اونیکه خود کار گذاری مفید گذاشته

نظر

در مورد فيبو تايم ميشه تصويری بزاريد ؟؟

نظر

با سلام و عرض ادب خدمت تمامی سروران و اساتید محترم ...

دوستان عزیز در مورد مباحث زمانی کندلها میخواستم اطلاعاتی رو کسب کنم ممنون میشم که بنده رو راهنمائی بفرمائید (ضمن عذر خواهی اگر عنوان مطلبم مغایرت داره با موضوع تاپیک)

پیروز باشید (علی بهروزی)
                            .::. شما بايد اهداف بلند مدت داشته باشيد تا از شكستهاي كوتاه مدت نرنجيد .::.

نظر

نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
                              با سلام خدمت دوستان عزیز چندین جلسه است که نحوه استفاده از فیبو زمانی بصورت صوتی تصویری در حال اجرا می باشد که فایل های ظبط شده آن در سایت به آدرس زیر موجود است و میتوانید دانلود کرده و مورد استفاده قرار دهید

http://pcmbrokers.org/forum/showthre...-Time-Analysis
                              با سلام آقا من دسترسی به آدرس بالا رو ندارم میگه با مدیریت تماس بگیرید، چی کار کنم؟به مدیریت هم میل زدم ملی جوابی حاصل نشد
                              راهنمایی بفرمایید

نظر

نوشته اصلی توسط hamed_7 نمایش پست ها
                                با سلام آقا من دسترسی به آدرس بالا رو ندارم میگه با مدیریت تماس بگیرید، چی کار کنم؟به مدیریت هم میل زدم ملی جوابی حاصل نشد
                                راهنمایی بفرمایید
                                سلام و درود

تاپیک فوق دارای محدودیت هست شما باید در این فروم حدود 30 پست مفید داشته باشید تا دسترسی شما به تاپیک فوق باز شود .

موفق باشید
                                آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                                گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                                آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                                پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                                پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                                پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

پردازش ...
                                X