اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

بحث های پیرامون دوره آموزش مالتی مدیا بنیادی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

رامین جان عذرخواهی کنم ، در مورد تاپیک های بخش ویژه اقتصادی عنوان کنم در حال حاضر بیشتر مطالب به تحلیل الیوت و این تئوری مربوط میشه . گرچه آموزش های مولتی مدیا ام کیو ال و سایر قسمت ها موجود هست.از جمله کوت ریپورت و... اما در بخش بنیادی تصمیم بر آن شد که خدمتی همه جانبه به تریدرهای ایران زمین بکنم چرا که در این وادی تمام افراد صاحب نام ، به هر دلیلی خارج از گود رفتند و فعالیتی نمیکنند.

شما بزرگوار که در این سبک تحلیلی دارای تجربه هستید خوشحال میشوم که مرا همراهی کنید و در بخش های مختلف "تاپیک های بنیادی" با هم همراه شویم

نوشته اصلی توسط 7484 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان، به ویژه آقای رحمانی

آقای رحمانی عزیز از اینکه زحمت میکشید ودانسته های خود را به طور رایگان در خدمت عموم قرار میدهید نشان از بزرگواری و بزرگ منشی شما میباشد

امیدوارم بنده حقیر رو در جمع خودتون پذیرا باشید و سعی خواهم کرد شاگرد خوبی باشم .

با تشکر: حسین بابازاده
    حسین جان شما سروریت و لطف دارید

انشالله که مفید واقع گردد.

بخدا زبانم بند آماده از بس دوستان مرا مورد لطف خودشان قرار دادند. هم اینجا و هم در سایر رسانه های ارتباطی ...

کوچیک همه شماها هستم
    آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

فردا عازم سفر هستم و خطوط ایرانم بسته میشه به همین خاطر تا جای که توانستم از دوستان قدیمی از طریق پیامک دعوت به عمل آوردم.

انشالله که دوستان با قلبی صاف و دلی پر از صمیمیت در کنار هم مطالب را پیش ببریم.

اصل بقا شغل خودمان "تریدری" در بالا رفتن سطح دانش مان در مباحث پیرامون بازار خواهد بود و این بدون اشتراک دانسته ها میسر نخواهد شد.قلب خود را همچون نسل اولی ها دریا کنید و در این راه تلاش خود را دریغ نکنید

دوباره بیان میکنم
      : نه این دوره بلکه تمام دوره های که در آینده ارایه خواهم کرد رایگان خواهد بود و هیچ محدودیتی برای کپی و به اشتراک گذاری ندارید.

دوستدار شما - خلیل
      ویرایش توسط عبدالرحمان : https://www.traderha.com/member/7755-عبدالرحمان در ساعت 08-13-2013, 12:33 AM

نظر

خلیل جان اشک تو چشمامه....

دست ما رو گرفتی،خدا دستتو بگیره داداش گلم

استاد هم خطابت نمی کنم چون می دونم ناراحت میشی...

از این راه زندگیت میگذره و من دعا کردم برات که خداوند اونقدر بهت برکت بده، اونقدر بهت سلامتی بده که از ثانیه به ثانیه زندگی پر برکتت نهایت لذت مادی و معنوی رو ببری.

خدا پدر اون اساتید و پدر و مادری رو بیامرزه که علاوه بر دانش تونستند این منش رو هم به بزرگواری چون شما بیاموزند....

الهی که سفرت به سلامت و بی خطر باشه...

شادمون کردی،الهی غم نبینی....

خلیل جان،عزتت زیاد.....

ویرایش توسط hich1389 : https://www.traderha.com/member/6942-hich1389 در ساعت 08-13-2013, 03:56 AM
        «میان این همه اگر،تو چقدر بایدی؟»

http://traderha.com/f31/امیدها-و-تردیدها-2197

نظر

اقای رحمانی خدا خیرت بده اولین باری که من براتون چند ماه پیش پیام خصوصی گذاشتم و در پیامم گفتم که میخوام موج شماری الیوت را یاد بگیرم و شما اجازه دادید که در فروم الیوت کاران عضو بشم و از اون روز کلی پیشرفت کردم و همیشه من خودومو مدیون لطف و زحمات شما میدونم و حالا هم این تاپیک که اموزش فاندامنتال هست و مطمئنم که در این زمینه هم به لطف شما پیشرفت خواهم کرد.

بی صبرانه منتظر ویدئوهای بعدی شما هستم.

نظر

اقا خلیل عریز بسیار تشکر می کنم .امیدوارم همیشه موفق و سربلند باشید.

نظر

سلام آقا خلیل

من هنوز ویدئو رو ندیدم ولی هر کسی که تو این بازار یک گامی در جهت کمک به هم نوع خودش انجام بده واقعا کار بزرگی انجام داده و من هم سلامتی براتون آرزومندم.

با تشکر
              poor

نظر

نوشته اصلی توسط hich1389 نمایش پست ها
                خلیل جان اشک تو چشمامه....

دست ما رو گرفتی،خدا دستتو بگیره داداش گلم

استاد هم خطابت نمی کنم چون می دونم ناراحت میشی...

از این راه زندگیت میگذره و من دعا کردم برات که خداوند اونقدر بهت برکت بده، اونقدر بهت سلامتی بده که از ثانیه به ثانیه زندگی پر برکتت نهایت لذت مادی و معنوی رو ببری.

خدا پدر اون اساتید و پدر و مادری رو بیامرزه که علاوه بر دانش تونستند این منش رو هم به بزرگواری چون شما بیاموزند....

الهی که سفرت به سلامت و بی خطر باشه...

شادمون کردی،الهی غم نبینی....

خلیل جان،عزتت زیاد.....

مرسی علیرضا جان

شما همیشه به بنده لطف داشتی د. انشالله که بتونم وظیفه ام به خوبی انجام دهم

نوشته اصلی توسط davood_1584 نمایش پست ها
                اقای رحمانی خدا خیرت بده اولین باری که من براتون چند ماه پیش پیام خصوصی گذاشتم و در پیامم گفتم که میخوام موج شماری الیوت را یاد بگیرم و شما اجازه دادید که در فروم الیوت کاران عضو بشم و از اون روز کلی پیشرفت کردم و همیشه من خودومو مدیون لطف و زحمات شما میدونم و حالا هم این تاپیک که اموزش فاندامنتال هست و مطمئنم که در این زمینه هم به لطف شما پیشرفت خواهم کرد.

بی صبرانه منتظر ویدئوهای بعدی شما هستم.
                ممنون بزرگوار خیلی خوشحالم کردید ، امیدوارم که این مجموعه هم مفید و مورد استفاده واقع گردد.

نوشته اصلی توسط HADI.T نمایش پست ها
                اقا خلیل عریز بسیار تشکر می کنم .امیدوارم همیشه موفق و سربلند باشید.
                مرسی هادی جان ، انشالله که شما هم همیشه سربلند و موفق باشید

نوشته اصلی توسط kiumarth نمایش پست ها
                سلام آقا خلیل

من هنوز ویدئو رو ندیدم ولی هر کسی که تو این بازار یک گامی در جهت کمک به هم نوع خودش انجام بده واقعا کار بزرگی انجام داده و من هم سلامتی براتون آرزومندم.

با تشکر
                سلام کیومرث عزیز

حتما دانلود کن ، خوشبختانه حجم پایین هست.

هرکس به نحوی باید به دنبال کمک به همنوع خود باشد. یکی از طریق دانش دیگری ثروت ...

ارادت

نظر

خیلی خوشحالم از اینکه در بدو ورود به بورس و سرمایه گزاری و محدودیت ها و کمبود های خدمات آموزشی که در شهرستان دارم با این سایت و استادانی همچون آقای رحمانی ، آقای ..... و سایر دوستان که به هر نوعی اطلاعات ، دانسته ها و تجریات خودشان را صادقانه در اختیار سایرین قرار میدهند آشنا شدم .
                  آرزوی سلامتی برای تک تک عزیزان را دارم انشالله که موفق باشین و خداوند بهترین ها را نصیب شما گرداند . سپاسگزارم

نظر

نوشته اصلی توسط six نمایش پست ها
                    خیلی خوشحالم از اینکه در بدو ورود به بورس و سرمایه گزاری و محدودیت ها و کمبود های خدمات آموزشی که در شهرستان دارم با این سایت و استادانی همچون آقای رحمانی ، آقای ..... و سایر دوستان که به هر نوعی اطلاعات ، دانسته ها و تجریات خودشان را صادقانه در اختیار سایرین قرار میدهند آشنا شدم .
                    آرزوی سلامتی برای تک تک عزیزان را دارم انشالله که موفق باشین و خداوند بهترین ها را نصیب شما گرداند . سپاسگزارم
                    خوشحالم که در بدو ورودتون مسیر درست را طی خواهید کرد

ممنونم از لطفتون ، انشالله که شما هم موفق و سربلند باشید

نظر

درود و دست مریزاد خدمت آقای رحمانی عزیز
                      باز هم همه رو بخصوص بنده که خودم رو شاگرد شما میدونم شرمنده و البته خوشحال کردین.
                      واقعآ لازمه که از شما قدردانی ویژه بشه که اگه یک روز این امکان برای خودم پیش بیاد حتمآ ادای دین میکنم.
                      متوجه شدم که عازم سفر هستین،دست خدا به همراهتون.پس زیاد وقت شمارو نمیگیرم .فقط اگه ممکنه بفرمایید این دوره مالتی مدیا که صحبتش هست کجای فرومه؟
                      باز هم ممنون
                      برای موفق شدن سه راه وجود داره

نفر اول باشی
                      باهوش باشی
                      تقلب کنی

نظر

نوشته اصلی توسط ahmad5772 نمایش پست ها
                        درود و دست مریزاد خدمت آقای رحمانی عزیز
                        باز هم همه رو بخصوص بنده که خودم رو شاگرد شما میدونم شرمنده و البته خوشحال کردین.
                        واقعآ لازمه که از شما قدردانی ویژه بشه که اگه یک روز این امکان برای خودم پیش بیاد حتمآ ادای دین میکنم.
                        متوجه شدم که عازم سفر هستین،دست خدا به همراهتون.پس زیاد وقت شمارو نمیگیرم .فقط اگه ممکنه بفرمایید این دوره مالتی مدیا که صحبتش هست کجای فرومه؟
                        باز هم ممنون
                        یافتم یافتم
                        برای موفق شدن سه راه وجود داره

نفر اول باشی
                        باهوش باشی
                        تقلب کنی

نظر

با سلام
                          ضمن تشکر از آقای رحمانی ...
                          من زمان زیادی نیست که با این سایت آشنا شدم ...
                          ولی فکر کنم غنی ترین سایت بورسی که تا حالا دیدم ....
                          اگه امکان داشته باشه استاد عزیز لطف کنن کتابهایی که در زمینه تجزیه و تحلیل صورتهای مالی مفید هستن رو نیز معرفی کنن ...
                          با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط alireza80 نمایش پست ها
                            با سلام
                            ضمن تشکر از آقای رحمانی ...
                            من زمان زیادی نیست که با این سایت آشنا شدم ...
                            ولی فکر کنم غنی ترین سایت بورسی که تا حالا دیدم ....
                            اگه امکان داشته باشه استاد عزیز لطف کنن کتابهایی که در زمینه تجزیه و تحلیل صورتهای مالی مفید هستن رو نیز معرفی کنن ...
                            با تشکر
                            درود بر شما

ممنونم بزرگوار شما لطف دارید

در مورد تجزیه و تحلیل خرد و شرکت ها از خانوم شکیبا خواهشمندم دوستان را در مورد منابع راهنمایی کنند.

ارادت

نظر

با سلام خدمت آقای رحمانی عزیز
                              مرسی از قسمت جدید آموزش
                              کاملا مشخص است که بحث مفهومی پیش خواهد رفت.فقط خواهشی که از شما دارم این است که اگر لطف کنین بقیه قسمت ها را بی آهنگ ضبط کنید که بتوان تمرکز بیشتری بر صحبت های شما داشت فکر کنم بهره کاری بالاتر خواهد رفت.با تشکر.

نظر

سلام خلیل جان خسته نباشید
                                توی این ویدیو دوم صدای آهنگ باعث میشد که مطالب شما واضح وشفاف شنیده نشه .

نظر

پردازش ...
                                X