اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• [QUOTE=AIO;174713]
    نوشته اصلی توسط امپراتور نمایش پست ها

از طرف استاد خبازیان:

http://pcmupload.traderha.com/uploads/144986884531.zip
    جناب aio ممنون از شما. ولی فکر کنم نتونستم منظورم رو به شما برسونم .معذرت میخوام. منظور بنده این بود که فرضا در تایم جهارساعته علاوه بر کانالهای چهار ساعته کانالهای یک ساعته هم باشد.البته اگر امکانش باشد.ممنون از زحمت شما

نظر

• سلام
      دوست عزیز من هر کاری کردم نتونستم اندیکاتور رو براتون بفرستم!
      برای همین از علی آقای عزیز خواستم اندیکاتور رو بزاره!
      با ایمیل من ....................... تماس بگیرین!براتون اندیکاتور رو بفرستم
      ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 12-13-2015, 09:58 AM دلیل: حذف ایمیل آدرس پس از 20 ساعت جهت اطمینان از خوانده شدن توسط مخاطب هدف

نظر

• با سلام
        ممنون می شوم که در این مورد بنده را راهنمایی بفرمایید

با استفاده از دو اسکریپت زیر می توانیم کلیه تحلیل ها و خطوط روند و ... را از یک چارت Meta Trader کپی و در چارت دیگر Paste نماییم.حال چیزی که می خواهم به این دو اسکریپت اضافه شود این است که برای کپی خطوط و تحلیل ها ؛ بتوانم زمانی را مشخص نمایم .مثلا فقط تحلیل ها را از تاریخ 1.10.2015 تا 20.12.2015 کپی و در چارت دیگر paste نماید
        ممنون می شوم دستورات لازم را در این دو اندیکاتور اعمال فرمایید تا در زمان اجرا از ما بخواهد تا زمان ابتدا و انتهای چارت را مشخص نماییم تا کپی نماید

با تشکر

Dowbload Script copy
        https://www.dropbox.com/s/z0eavv0jri...COPY5.mq4?dl=0

Dowbload Script Paste
        https://www.dropbox.com/s/w5t1a7qizp...ASTE5.mq4?dl=0

نظر

• سلام به همگی شب بخیر اقا مسلم دمت گرم عجب سیستمی هست این، اقا ما دو روز بیشتر نیست با این سیستم آشنا شدیم تو همین دو روز این رنگهای سبز ما رو حسابی گرفته البته الان دارم تو دمو کار میکنم ولی فکر کنم با این سیستم در آینده برا خودم میلیاردری بشم
          خدا خیرت بده ان شاءالله هر چی از خدا میخوای بهت بده بعلاوه سلامتی برای خودت و خانواده محترم تون

نظر

• سلام دوستان
            من یه مقدار گشتم اما اندیکاتوری که اتوماتیک این کانالارو رسم کنه پیدا نکردم. اگر داره یه همچین چیزی یکی از دوستان لطفا زحمت بکشن و اینجا قرارش بدن .
            با تشکر

نظر

• داداش صفحه اول هست

نظر

• سلام مسلم جان ممنون بابت استراژی زیبات

نظر

• اقا مسلم ای کاش تصاویر مر بوط به معاملات را هم میذاشتید که دوستانی که بعدا مراجعه میکنند براشون قابل درک تر بشه

نظر

• سلام دوستان
                    از عزیزان کسی تحلیلی بر روی gbpusd نداره؟

نظر

• دوستان در تصویر زیگ نیم ساعته به رنگ قرمز است و زیگ سفید که بر روی آن انداختم 1 ساعته است ولی لطفا بفرمایید چرا کلا ریز موج های قرمز را نشان نمی دهد و فقط خط سفید را نشان می دهد ؟
                      ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

[IMG][/IMG]
                      ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نظر

• نوشته اصلی توسط s.trader نمایش پست ها
                        دوستان در تصویر زیگ نیم ساعته به رنگ قرمز است و زیگ سفید که بر روی آن انداختم 1 ساعته است ولی لطفا بفرمایید چرا کلا ریز موج های قرمز را نشان نمی دهد و فقط خط سفید را نشان می دهد ؟
                        ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

[/IMG]

با سلام

دوست گرامی اگر سوال خودتون رو توی تایپیک بهتر یا مربوط به سوالتون که سیستم زیگزاگ هست می پرسیدید بهتر دوستان راهنمایی میکردن و نظم این تایپیکم همچنان حفظ میشد .

در مورد سوالتون ان جاهایی که روی هم افتادن با توجه به تنظیمات دوتا زیگزاگ یکی میشن و موج اصلاحی با تنظیمات کوچکتر اندیکاتور توی سفید نمیتونه پیدا کنه بخاطر این قرمز و سفید یکی شدن و قرمز زیر سفید قرار گرفته و دیده نمیشه و ضخامت سفید بیشتره.

نظر

• سلام
                          خط زیگزاک سفیدرا نازک ترسیم کن ویگری که قرمز است را بریده بریده یا نقطه چین ترسیم کن

نظر

• سلام اگر دوستان فایل اموشی در زمینه هج کردن و استراتژی های مربوط به هج سراغ دارن لطفا ارسال کند ممنون از همه دوستان

نظر

• سلام تورو خدا یکی یه توضیح درست و حسابی بزاره این سیستمو معرفی کنه

اصلا چجوری سیگنال میگیرید از این سیستم من پی دی افش رو خوندم فقط فهمیدم چجوری کانال ها رسم میشه

لااقل چند تا مثال آموزشی رو مرحله به مرحله بزارید آدم متوجه شه چجوری از سه تا تایم فریم روزانه و 4 ساعته و 1 ساعته سیگنال میگیریم هر روز ...

60 صفحه اول این فروم رو هم خوندم اما معمولا نمونه هایی که ذکر شده بودن تصویر نداشتن دقیقا معلوم نیست چجوری باید ازش استفاده کنیم برای خرید و فروش

نظر

• عزیزانی که این تاپیک رو راه انداختن یا بلدن چجحوری سیگنال بگیرن ممنون میشم اگه یه فایل اموزشی مرحله به مرحله و واضح رو با مثال های متعدد بسازن قرار بدن ...

اینجووری زحماتتون هم که کمک بی دریغ به بقیه معامله گرانه رو کامل به سر انجام میرسونید ...

پیشاپیش بابت زحماتتون ممنونم

نظر

پردازش ...
                                X