اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحليل و تريد سهام بورس ایران

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• لپارس
    ار تاریخ 0814 تا 0821 هر روز حقوقی در حال خریدن است
    کف مستحکمی ساخته نطرتون چیست؟؟

نظر

• کرماشا

مثلث اگر به سمت بالا بشکنه و موج 2 الیوت هم که تکمیله ......

نظر

• وپستوپست.jpg

نظر

• نوشته اصلی توسط mastersh نمایش پست ها
          وپست[ATTACH=CONFIG]2198[/ATTACH]
          تشكر ، عكس واضح نيس
          مساله از جایی آغاز میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

نظر

• نوشته اصلی توسط AmiR.K نمایش پست ها
            تشكر ، عكس واضح نيس
            http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...8450011371.gif

نظر

• d1-rahbar-sarmaye-asia-4.jpgولغدر - نمودار روزانه
              ویرایش توسط s.trader : https://www.traderha.com/member/12233-s-trader در ساعت 11-16-2013, 03:33 PM
              ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نظر

• چشم انداز آتی قیمت و زمانی برای سرمایه گذاری البرز- والبر
                پس از رشد شارپ نمودار در تاریخ 19 می تا 20 ژوئن قیمت به مدت یک ماه (33 روز کاری بورس ) وارد فاز اصلاحی خود شد که تقریبا 50% موج جنبشی خود رو اصلاح کرد.سپس در محدوده 100% RET زمانی(تاریخ 8سپتامبر )یعنی دقیقا پس از پایان یافتن مهلت فروشندگان برای عرضه اندام. نمودار رشد خود را آغاز کرد ولی همان گونه که مشاهده می فرمایید فشار فروش مانع از افزایش قیمت شد و به مدت 35 روز فروشندگان قدرت خود را به رخ خریداران کشیدند و بالاخره در تاریخ 10 نوامبر(19 آبان) خریدارن موفق به شکستن مقاومت 459 تومان شدند.با این وجود انتظار میرود قیمت بتواند تا محدوده 640 تومان خود را بالا بکشد و در 8 آذر تا 12 آذر شاهد تحقق این هدف باشیم.
                ------------------------------ والبر 86.5% سهام شرکت تولید دارو (دتولید) رو در اختیار داره که همین چند مدت پیش دتولید وارد فرابورس شد و رشد بسیار خوبی تجربه نمود.------------------------------------

ویرایش توسط masoud0455 : https://www.traderha.com/member/10451-masoud0455 در ساعت 11-16-2013, 07:50 PM دلیل: ویرایش متن
                موفقیت بر روی ستونهای شکست شکل می گیرد...

نظر

• وپست از نگاهی دیگر

در حال تکمیل الگوی bulish shark با هدف خط میانی چنگال قرمز با قیمت 831 تا 815 می باشد طبق تصویر زیر

در این تصویر الگوی three drive رو در قیمت 1100 کامل کرده یک از ویزگی های three drive قرینه بودن هستش

در حال حاضر در حال تکمیل الگوی کاپ هستش با هدف 1800 طبق نمودار زیر

نظر

• در نماد وصنا الگوی کلاسیک سروشانه معکوس مشاهده میشود (البته محل وقوعش زیاد مناسب نمیباشد),تارگت الگو 390 تومان میباشد,برای تریدرهای ریسک گریز بالای مقاومت 325 مناسب ورود میباشد وبرای دیگر تریدرها با حد ضرر 295 تومان مناسب خرید است.
                    نمودار لگاریتمی هفتگی

[IMG][/IMG]
                    ..

نظر

• سمگا

بااااااااااااابو ............... بابو بابو بابو چه P/E داره ....... فقط سود نساخته هنوز ......

در حال رسیدن به کف کانال + تکیل موج 2 الیوت ......

فقط نباید آرم خودرو های درون تصویر گیج کنه کسی رو جهت ابراز خلوص نیت و نزدیکی به پروردگار و عرفانه ....

نظر

• آیا واقعا زمان رشد قند اصفهان - قصفها فرا رسیده ؟؟؟
                        پس از رشد و در میان راه افزایش 700% سرمایه قصفها, نمودار از 28 خرداد تا 23 مرداد رشدی 187% رو تجربه کرد. از 23 مرداد تا کنون نمودار به مدت تقریبا 51 روز کاری افول داشته. دلیل افول؟؟؟ 12 مرداد نماد قصفها پس از افزایش سرمایه 700% بازگشایی شد.احتمال زیاد 2 ماه بعد, سهم جایزه حاصل از افزایش سرمایه در پرتفوی سهامداران لحاظ شده بود.(یعنی 11 مهر) سهامدار شروع کردن به نقد کردن سرمایه جایزه شون و این پروسه 27 روز کاری به طول انجامید و اکنون قیمت در محدوده 61.8% از موج قبلی قرار دارد و با توجه به تحلیل زمانی می توان 19 و 21 آبان پایان مهلت فروشندگان در نظر گرفت.
                        با توجه به شکسته شدن خط روند نزولی در اصلاحی و واگرایی معمولی مثبت در انتهای اصلاحی(+RD) و شروع موج جنبشی در شاخص قند و شکر انتظار افزایش سهم به شدت تشدید شده است.

ویرایش توسط masoud0455 : https://www.traderha.com/member/10451-masoud0455 در ساعت 11-17-2013, 07:18 PM دلیل: ویرایش متن
                        موفقیت بر روی ستونهای شکست شکل می گیرد...

نظر

• پتوشیمی کرمانشاه

پترن AB = CD معکوس کامله ..... موج 2 رو هم ساخته ....

نظر

• قشکر

مث یه فنر تخت جمع شده ..... AB =CD

نظر

• میخواسم سهمی را معرفی کنم با روش جدید خودم که حدود 8 ماهه دارم رو این روش کار میکنم و سودهای خوبی ازش گرفتم و میخوام این روش را به اشتراک بزارم

این روش را روی حدود 30 سهام بازار بورس که عرضه اولیش بعد از سال 91 بوده و تعداد روز بالایی معاملات نداشته تست کردم و 100 % جواب گرفتم

امیدوارم که برای دوستان با این روش سودهای خوبی از بازار بگیرند و دعاشا به بنده بکنن

این روش را روی سهم شپاس توضیح میدم

برای دیدن عکس در اندازه واقعی روی آن کلیک کنید

این روند شناور سهم و مقداری سهامی که در دست حقیقی ها هست را نشون میده

فکر میکنم کنم دوستان تا یه حدودی متوجه قضیه شده باشند

حالا سوال اصلی اینه که نقطه ورود به سهم را از کجا باید متوجه بشیم ؟
                              چون این شرکتهای حقوقی که رو سهمها فعال هستند مدیرانی دارند که خودشون هم عاشق اینند که کدهای شخصی شون سودهای زیادی در کوتاه ترین زمان بکنه روزهایی آخر قبل از اینکه سهم شروع به حرکت اصلی بکنه و سهم را حرکت بدهند کدهای حقیقی شروع به خرید در سهم میکنند که غیر از کدهای حقیقی معمولی هستند یعنی اینکه میانگین خرید سهم توسط خریدارن حقیقی بالا هست

یعنی میانگین خرید چند روز آخر سهم توسط تعداد خریداران حقیقی 2 یا 3 برابر هفته قبل یا 2 هفته قبل هست این یعنی اینکه سهم به زودی آماده حرکت میشه و اون آقایانی که آخرین نفرات باید سوار شند هم دارند سوار میشند . خیلی حال میده همراه این افراد سوار سهم شدن نه ؟

تمام اطلاعات از سایت تی اس ای هست

با این روش طی 2 ماه اخیر سهمهای : دتولید / شاوان / خراسان/ فارس/ تاپیکو /شرانل را شکار کردم
                              الان هم همین شپاس و یک سهم دیگه که یکم کوچیکه پیدا کردم البته شپاس را حدود 1 ماه است سنگین وارد شدم

در مورد شپاس هم فقط برای مثال بود بعد از تحقیق درست حسابی روی سهم اقدام به خرید بکنید

موفق باشید
                              موفقيت روي ستون هاي شکست شکل مي گيرد

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsentavakoli نمایش پست ها
                                میخواسم سهمی را معرفی کنم با روش جدید خودم که حدود 8 ماهه دارم رو این روش کار میکنم و سودهای خوبی ازش گرفتم و میخوام این روش را به اشتراک بزارم

این روش را روی حدود 30 سهام بازار بورس که عرضه اولیش بعد از سال 91 بوده و تعداد روز بالایی معاملات نداشته تست کردم و 100 % جواب گرفتم

امیدوارم که برای دوستان با این روش سودهای خوبی از بازار بگیرند و دعاشا به بنده بکنن

این روش را روی سهم شپاس توضیح میدم

برای دیدن عکس در اندازه واقعی روی آن کلیک کنید

این روند شناور سهم و مقداری سهامی که در دست حقیقی ها هست را نشون میده

فکر میکنم کنم دوستان تا یه حدودی متوجه قضیه شده باشند

حالا سوال اصلی اینه که نقطه ورود به سهم را از کجا باید متوجه بشیم ؟
                                چون این شرکتهای حقوقی که رو سهمها فعال هستند مدیرانی دارند که خودشون هم عاشق اینند که کدهای شخصی شون سودهای زیادی در کوتاه ترین زمان بکنه روزهایی آخر قبل از اینکه سهم شروع به حرکت اصلی بکنه و سهم را حرکت بدهند کدهای حقیقی شروع به خرید در سهم میکنند که غیر از کدهای حقیقی معمولی هستند یعنی اینکه میانگین خرید سهم توسط خریدارن حقیقی بالا هست

یعنی میانگین خرید چند روز آخر سهم توسط تعداد خریداران حقیقی 2 یا 3 برابر هفته قبل یا 2 هفته قبل هست این یعنی اینکه سهم به زودی آماده حرکت میشه و اون آقایانی که آخرین نفرات باید سوار شند هم دارند سوار میشند . خیلی حال میده همراه این افراد سوار سهم شدن نه ؟

تمام اطلاعات از سایت تی اس ای هست

با این روش طی 2 ماه اخیر سهمهای : دتولید / شاوان / خراسان/ فارس/ تاپیکو /شرانل را شکار کردم
                                الان هم همین شپاس و یک سهم دیگه که یکم کوچیکه پیدا کردم البته شپاس را حدود 1 ماه است سنگین وارد شدم

در مورد شپاس هم فقط برای مثال بود بعد از تحقیق درست حسابی روی سهم اقدام به خرید بکنید

موفق باشید
                                سلام دوست عزیز

ممنون از توضیحاتتون

من هرچی این جدول و نگاه میکنم نمی دونم منظورتون چیه؟میشه برای سه سهم خاص مثل همین شپاس توضیح بدید؟

و اینکه سهام شناور کجای سایت تی اس مشخصه؟

ایا این جدول و روزانه از خرید حقیقی و خقوقی نوشتید یا جایی از تی اس ای چنین جدولی هست؟

ببخشید اگه سوالاتم مقدماتیه

ممنون میشم توضیح بدید

نظر

پردازش ...
                                X