اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

اکسپرت و اسکریپتهای کاربردی من

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام برهمه دوستان زحمت کش
    دوستان سوالی دارم ممکنه پیش پا افتاده باشه بهرحال معذرت میخام
    چطور میشه مدیریت پوزیشن های موجود در هیستوری رو انجام داد؟
    من اکسپرتی ران کردم که مرتب اوردرگذاری های زیادی انجام میده میخام وقتی که اوردرها اس ال می خورن و وارد هیستوری میشن رو به نحوی که میخام مدیریت کنه و متناسب با اوردر اس ال خورده اوردرگذاری جدید انجام بده منتهی دوتا مشکل دارم
    1- تعداد زیادی اوردر همزمان ممکنه اس ال بخوره؟
    2-حلقه ای که تعریف می کنم برای مدیریت اوردرهایی که اس ال خوردن چند بار اوردر نزاره و فقط برای هر پوزیشن اس ال خورده فقط یک بار مدیریت بشه
    3-گاها" ریکوت داریم بنابراین تا زمانی که اون اوردر گذاشته نشه مرتب سفارش اوردر انجام بشه؟
    ممنونم از کلیه دوستان

نظر

• با درود

دوستان من به دنبال یک اکسپرت که بتواند بعد از مثلا 50 پیپ حجم خارج کنه و پوزیشن را ریسک فری کند ممنون می شوم از راهنمایتان

برقرار باشید
      سال ها دل طلب جام جم از ما می کرد / وآن چه خود داشت ز بیگانه تمنا می کرد

نظر

• ارشیا جان سلام . متخواستم تشکری ویژه از شما کرده باشم بابت اندیکاتور DATA Exporter V3 . واقعا یک حرکت حرفه ای کردی . خیلی به درد من خورد . بازم ممنون

نظر

• سلام ، آقای ارشیا من 3.0 DATA Exporter V v v رو در MT4 نصب کردم و فایلها هم ساخته می شوند . ولی وقتی از آن در نرم افزار Advanced Get استفاده می کنم اطلاعات ناقص می باشد. به نظر می رسد جهت استفاده از خروجی های ادیکاتور شما در این نرم افزار تیاز بهه تنظیمات خاصی می باشد .

نظر

• سلام.اکسپرت یا اسکریپتی میخواستم که چند پوزیشن به طور همزمان برایم باز کند

نظر

• سلام دوستان
              من با دايناميك تريدر مشكل دارم يعني با اكسپرتي كه تو متا 5 قرار دادم ديتاهام تو فايل ذخيره ميشه ولي تنظيمات دايناميك را كه وارد ميكنم اصلا هيچ نمادي را بالا نمياره. ممنون ميشم كسي راهنماييم كنه

نظر

• سلام دوستان
                من با دايناميك تريدر مشكل دارم يعني با اكسپرتي كه تو متا 5 قرار دادم ديتاهام تو فايل ذخيره ميشه ولي تنظيمات دايناميك را كه وارد ميكنم اصلا هيچ نمادي را بالا نمياره. ممنون ميشم كسي راهنماييم كنه

نظر

• با عرض سلام واحترام.لطفا اکسپرت مفید تریدر بنام Data Exporter V4.0 By A.R™ را طوری تغییر دهید تا نام نمادهارو بجای فارسی انگلیسی استخراج کند. دینامیک تریدر با نامهای فارسی هماهنگی زیادی ندارد.وارد کردن نامها هم دستی کار طاقت فرسا و وقتگیری است.اگر گزینه ای به آن اضافه کنید که هردو نوع نام را بتوانیم به خواسته خود انتخاب کنیم که عالی و اکسپرت بدون نقصی خواهد شد.این اکسپرت در حال حاضر بهترین استخراج کننده دیتا از متاتریدر می باشد.باتشکر.

نظر

• سلام خدمت دوستان عزیز

مدتها پیش پیام عزیز اسکریپت easy order رو معرفی کردند . با اپدیت شدن متاتریدر ورژن قبلی از کار افتاد و در حال حاضر ورژن جدید این اسکریپت کاربردی بیرون اومده که علاوه بر رفع مشکل اون با اپدیت متاتریدر ، قابلیتهای جدیدی نیز به آن افزوده شده . از جمله قابلیت نمایش میزان لات سایز و میزان ریسک دلاری قبل از ثبت معامله و نیز امکان تعیین تعداد معاملات .

در فایل پیوست ، اسکریپ ها را در شاخه اسکریپت و فایل DLL را در شاخه لایبرری کپی کنید . یک اندیکاتور هم هست که برای تعیین میزان ریسک به ریوارد بکار میرود و از قابلیتهای ورژن جدید است که باید در شاخه اندیکاتورها کپی کنید .

در زمان اجرای این اکسپرت به مشکلی بر خوردم که با مطالعه تاپیک اصلی اون در بازار تبادلات ارزی فکتوری مشکلم بر طرف شد . چون امکان داره این مشکل برای شما هم پیش بیاید لینک اون رو قرار میدم تا پله پله با اون پیش برین تا مشکل برطرف بشه . صرفا دیالوگهای بین این دو شخص classy و sangmane (نویسنده اسکریپت) رو بخونین. .http://www.forexfactory.com/showthre...10#post8244610

ضمنا بد نیست اولین پست از همین تاپیک هم مطالعه کنین .
                    http://pcmupload.traderha.com/uploa...4884247071.rar
                    پیروز و سربلند باشین .
                    ویرایش توسط polino : https://www.traderha.com/ در ساعت 06-21-2015, 03:39 PM

نظر

• سلام. یه اندیکاتور هست که اطلاعات روز جاری را میده مثل
                      pips to open
                      hi to low
                      distance from hi
                      distance from low
                      spread
                      فکر کنم اسمش daily data بود دوستان اگر دارن لطفا آپلود کنن.
                      ممنون

نظر

• سلام وقت بخیر...
                        یه سری توضیحات خدمت بعضی از دوستان که مث من از اکسپرت جناب ارشیا استفاده کردند اما در اون مسیری که میخاهند دیتا اکسپورت بشه نمیشه و میره در DATA FOLDER نرم افزار متا C:\Users\HOME\APPDAT\ROAMING\MetaQuotes\Terminal\D 36123A318CA652BFFB3F7720760856F\MQL5\Files اکسپورت میشه؛ میتونند از راه زیر استفاده کنند.
                        اون فولدری که میسازه کپی کردم تو یه آدرس دیگه و به داینامیک همون آدرس رو دادم و به راحتی شروع به کار کرد البته هر دو نرم افزار در درایو هایی غیر از C نصب کرده بودم و با این راه ساده تونستم نرم افزار رو اجرا کنم.
                        برای باز کردن فولدر متا دیتا هم کافی است در منو فایل متا OPEN DATA FOLDER بزنید.
                        امیدوارم به کارتون بیاد.

نظر

• نوشته اصلی توسط alitaban نمایش پست ها
                          سلام وقت بخیر...
                          یه سری توضیحات خدمت بعضی از دوستان که مث من از اکسپرت جناب ارشیا استفاده کردند اما در اون مسیری که میخاهند دیتا اکسپورت بشه نمیشه و میره در DATA FOLDER نرم افزار متا C:\Users\HOME\APPDAT\ROAMING\MetaQuotes\Terminal\D 36123A318CA652BFFB3F7720760856F\MQL5\Files اکسپورت میشه؛ میتونند از راه زیر استفاده کنند.
                          اون فولدری که میسازه کپی کردم تو یه آدرس دیگه و به داینامیک همون آدرس رو دادم و به راحتی شروع به کار کرد البته هر دو نرم افزار در درایو هایی غیر از C نصب کرده بودم و با این راه ساده تونستم نرم افزار رو اجرا کنم.
                          برای باز کردن فولدر متا دیتا هم کافی است در منو فایل متا OPEN DATA FOLDER بزنید.
                          امیدوارم به کارتون بیاد.
                          البته با این روش یک مشکل هنوز باقی میمونه اون هم در تایم فریم های پایین دائم مجبورید لحظه به لحظه داده های اکسپورت شده رو کپی کنید در آدرسی که داده بودید. برای این مشکل کسی راه حلی داره ؟؟؟؟ فکر کنم برگردم به رسا و داینامیک 5 کار کنم بهتر باشه چون تو اون از این مشکلها نداشتم..سپاس

نظر

• سلام
                            من این اکسپرت رو دانلود کردم و طبق فرمایش شما نصب کردم و در چارت پیاده کردم ولی هیچ اتفاقی نیفتاد.

نظر

• نوشته اصلی توسط پیام نمایش پست ها
                              فایل اکسل تعیین حجم بر اساس ریسک تعیین شده.

این فایل قابلیت برقراری با پلاتفرم را دارد. به این منظور باید گزینه enable DDE server در پلاتفرم را فعال کنید.

فایل اکسل با تغییر میزان ریسک ، بالانس، حد سود ، حد ضرر میتواند حجم مجاز برای معامله و همچنین میزان دلاری که سود خواهید کرد را محاسبه کند.

البته این جز اکسپرتها نبود ولی دستیار خوبیست!!

Position Size Calculator
                              بنده اون گزینه رو فعال کردم حالا چه جوری فایل اکسل خودشو آپدیت میکنه ؟ چه جوری وصل میشه؟

نظر

• سلام
                                من با ادونس گت کار می کنم
                                همانطور که می دانید ادونس گت برای تنظیم داده گزینه تایم ندارد و به همین دلیل باید اندیکاتور انتقال داده استفاده کرد که تاریخ داده ها را تغییر می دهد من از elliot expory indicator استفاده می کنم
                                فقط یک مشکل وجود دارد که این اندیکاتور نمی تواند بصورت اتوماتیک تمام تایم فریمها را انتقال دهد و برای انتقال داده هر تایم فریم لود کرد(وارد آن شد)
                                میخواستم بدانم ورژن جدیدی برای این نوع اندیکاتور که مثل سایر اندیکاتورهای انتقال داده اتوماتیک تمام تایم فرمها را انتقال دهد نداریم؟

نظر

پردازش ...
                                X