اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

طرح تشویقیِ سیستم های معاملاتی ارائه شده در فروم پرسپولیس

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

شخصا نه سیستم خاصی دارم و نه به عنوان اول شدن وارد میشم
    اگه قبول بشه من دوست دارم تحلیلهای ساده و پوزیشن های ساده تر از اونو تو حساب ریل بگیرم تا همه دوستان ببینن که در صورت مدیریت سرمایه و صبر و حوصله و ترید در نقاط خاص خیلی بیشتر از اونی که با تریدهای هیجانی و پوزیشن های حجم دار بدست میاریم میشه درآمد کسب کرد.
    اکثر ما با عدم رعایت مدیریت سرمایه و مسائل روانشناسی ضرر می کنیم و با حجم بالا در جاهایی که فکر می کنیم نقاط صددرصدی است وارد می شویم .... و می شود آنچه نباید شد.
    آنوقت تازه می افتیم دنبال سیستمهای آنچنانی و روشهای پیچیده و تریدهای صد درصدی و ....
    هر چه بیشتر پیش می گردیم کمتر می یابیم و در نتیجه مایوس تر و سرخورده تر و افسرده تر.
    گفتنی زیاد است ولی
    تو خود بخوان حدیث مفصل از این مجمل.

ارادتمند سید

نظر

آقا ما حاضریم 100 دلار را هم از جیبب بدیم شما آقایی کن یه حساب ریل برای ما باز کن که بشه یک صدم لات پوزیشن گرفت(حساب میکرو)
      برد کشتی آنجا که خواهد خدای ... وگر جامه بر تن درد ناخدای

نظر

نوشته اصلی توسط PCMSystem نمایش پست ها
        با سلام

امروز نظرسنجی در مورد سیستم های معاملاتی ارائه شده در فروم و همچنین نظرسنجی در مورد اختصاص حساب معاملاتی به آن ها با هدف بهبود روش ها و سیستم های معاملاتی ارائه شده و سنجش میزان کاربردی آنها، به پایان رسید.

طبق نتایج این نظرسنجی 74.52% درصد از رای دهندگان موافق برگزاری طرح اختصاص حساب به سیستم های معاملاتی هستند. تعدادی از کاربران مخالف اجباری کردن طرح اختصاص حساب برای تاپیک های پلن های معاملاتی بودند لذا به واسطه احترام به نظر کاربران، هیچ گونه اجباری برای سیستم هایی که مایل ارائه سیگنال های تولید شده توسط آن سیستم در یک بازه زمانی مشخص نیستند وجود ندارد و تاپیک ها میتوانند بدون شرکت در اجرای این طرح ادامه پیدا کنند.

چون هدف اصلی از این طرح، شناخت و برجسته کردن سیستم های معاملاتی برتر ارائه شده در این فروم و میزان بازدهی و سودآوری آنها در دراز مدت می باشد با توجه پیشنهاداتی که کاربران فروم در این نظرسنجی بیان کردند و به عنوان یک طرح تشویقی از طرف بروکر، بروکر پی سی ام جهت مساعدت با کاربران داوطلبی که مایلند سیستم های خود را در حساب های ریل پیاده سازی کنند، شرایط افتتاح حساب های میکرو با مینیمم افتتاح حساب 100 دلار و ماکزیمم 1000 دلار و اسپرد برابر با حساب های استاندارد را فراهم می آورد.

در ضمن به اولین سیستم موفق که پس از طی 6 ماه بالاترین سود را به دست آورد 100% بالانس اولیه و به سیستم دوم 50% بالانس اولیه و به سیستم سوم 25% بالانس اولیه را به عنوان جایزه اختصاص میدهد.
        ضمن اینکه سیستم های معاملاتی جدید نیز میتوانند در این طرح تشویقی شرکت کنند با این شرط که آموزش عمومی برای آن استراتژی، به منظوربهره مند شدن همه کاربران از طریقه کار کرد آن سیستم در فروم ارائه شود و سیگنال های گرفته شده از طریق این پلن معاملاتی روی فروم ارائه گردد.

برای اجرای این طرح لازم است حداقل 3 سیستم اعلام آمادگی کنند و برای هر کدام از این سیستم ها که قرار است حساب ریلی تعلق گیرد، یک تاپیک مخصوص آن باز شود که تریدر تمام تریدها را در آنجا جهت بررسی داور قرار دهد و به جهت عدم اختلال دیگران و برهم زدن نظم اون تاپیک فقط صاحب تاپیک و داور حق ارسال پست در آن تاپیک را خواهند داشت و دیگران فقط نظاره گر هستند.

لازم به ذکر است که این طرح با هدف کمک به کاربران در راستای ارتقای سیستم های معاملاتیشان می باشد و به آنها کمک می کند تا بتوانند سیستم خود را در شرایط واقعی و با رعایت تمامی اصول واقعی بازار، رعایت اصول روانشناسی ترید و رعایت مدیریت ریسک و ریوارد اجرا کنند و از نتایج آن برای ارتقای سیستم و پلن معاملاتی خود در شرایط واقعی بازار بهره ببرند.

با احترام

با سلام :

یه سوال داشتم ، اینکه بعد از ۶ماه ،استراتژی برتر و برنده بر اساس بالانس حساب مشخص می.شه یا بر اساس مقدار پیپ بدست آماده در آن دوره ؟ چون مثلا با یک حساب ۱۰۰$ باتوجه به درنظر گرفتن مدیریت سرمایه ، استراتژی.های تایم فریمهای پایین تر با توجه به کمتر بودن استاپ.ها ، میتونن از لات.های ، بالاتری استفاده بکنن نسبت به استراتژی.ها در تایم فریم.های ، بالاتر و در نتیجه با اینکه پیپ کمتری سود کردن ، اما از نظر پولی. (بالانس حساب) عدد بالاتری رو بدست میارن ، اما استراتژی.های ،تایم فریم های، بالا با توجه به کسب پیپ بالاتر، از نظر پولی. (بالانس حساب ) عدد کمتری رو نشون میدان ، که این مساله مربوط می.شه به رعایت قوانین مدیریت سرمایه ، که باعث این موضوع می.شه ، نه اصل خود استراتژی ... خوشحال میشم نظر شما رو در این باره بدونم .... با احترام

ترید کردن یک هنر است و تریدر یک هنرمند

نظر

نوشته اصلی توسط seyed نمایش پست ها
          سلام
          دوتا سئوال
          1. اگر کسی بر اساس چند سیستم جدا، یا تلفیق چند سیستم ترید کند و بخواهد پوزیشن هاشو برای استفاده دیگران بگذارد، می تواند حساب ریل باز کرده و در تاپیک قرار دهد؟
          2. در این حساب حداقل لات سایز 0.01 می باشد یا 0.1 ؟
          با تشکر
          سلام
          1 - بله میشه - ولی باید طبق توضیحات بالا اون سیستم ها یا در فروم آموزش داده شده باشند یا اگر هنوز آموزش داده نشدند ، تریدر شروع به آموزش آنها کند و تاپیکی مخصوصِ درج تصاویر موقعیت های اون حساب اختصاص دهد

2 - حداقل لات سایز 0.01 هست
          لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

نوشته اصلی توسط Meta نمایش پست ها
            برخی کاربران مانند من حساب ریل در پرسپولیس ندارند
            برای ما هم حساب ریل افتتاح میکنند با همین ۱۰۰ دلار واسه تست استراتژی ؟
            اگه میشه راهنمای بفرمایید من اماده ام
            البته مشکل حداقل لات یکدهم است که ما را نیازمند ۱۰۰۰ دلار برای تست میکند که واسه تست استراتژی مبلغ زیادی است

Sent from my I9200 using Tapatalk
            بله - اگه مایل به شرکت در طرح باشید بروکر این امتیاز را به شما خواهد داد تا با حد اقل 100 دلار افتتاح حساب ( واریز از طرف خودتون ) بتوانید با حجم 0.01 معامله کنید
            طبق توضیحات قبلی شما قادر به معامله با حجم 0.01 هستید

چنانچه معامله گران عزیز مایل به شرکت در طرح هستند با درج پستی در همین تاپیک آمادگی خودشون را اعلام کنند تا اقدا مات لازم جهت افتتاح حساب میکرو و تاپیک مربوطه برایشان صورت گیرد

نظر

نوشته اصلی توسط parviz ta نمایش پست ها
              با سلام
              بنظرم تصمیم بسیار خوبی گرفتید اما.... حیف که اجباری برای همه نیست . چون من اعتقاد راسخ دارم در صورت داشتن حساب ریل اجباری هر کس نمیتواند ادعائی کند و خلق الساعه سیستمی را بخورد مردم دهد .
              بدین صورت شاید تعداد تایپیک ها کاهش یابد ( که البته خدا رو باید شکر کرد ) ولی بار علمی تایپیک ها و خصوصآ سایت pcm بسیار بالا خواهد رفت .
              و تریدرهای محترم بخصوص تازه کارها در بین سیستم های مختلف و بعضآ بی محتوا و کپی شده و ادغام شده و دستکاری شده و...................... گیر نخواهند افتاد .
              بنظرم حداقل و حداکثر سرمایه هم کاملا منطقی است و برخی ساز رو به اشتباه میزنند .
              با تشکر .................... ارادتمند......................... پرویز
              بالاخره با اجرای این طرح تازه واردان و یا جویندگان سیستم خواه ناخواه به سمت انتخاب بهتر میروند

نظر

نوشته اصلی توسط forex نمایش پست ها
                با سلام :

یه سوال داشتم ، اینکه بعد از ۶ماه ،استراتژی برتر و برنده بر اساس بالانس حساب مشخص می.شه یا بر اساس مقدار پیپ بدست آماده در آن دوره ؟ چون مثلا با یک حساب ۱۰۰$ باتوجه به درنظر گرفتن مدیریت سرمایه ، استراتژی.های تایم فریمهای پایین تر با توجه به کمتر بودن استاپ.ها ، میتونن از لات.های ، بالاتری استفاده بکنن نسبت به استراتژی.ها در تایم فریم.های ، بالاتر و در نتیجه با اینکه پیپ کمتری سود کردن ، اما از نظر پولی. (بالانس حساب) عدد بالاتری رو بدست میارن ، اما استراتژی.های ،تایم فریم های، بالا با توجه به کسب پیپ بالاتر، از نظر پولی. (بالانس حساب ) عدد کمتری رو نشون میدان ، که این مساله مربوط می.شه به رعایت قوانین مدیریت سرمایه ، که باعث این موضوع می.شه ، نه اصل خود استراتژی ... خوشحال میشم نظر شما رو در این باره بدونم .... با احترام
                معیار براساس درصد رشد حساب نسبت به بالانس اولیه هست . به هر حال حساب با هر بالانس اولیه درصدی را رشد خواهد داشت . که در هر تایمی بسته به میزان ریسک به ریواردش مشخص میشه
                اتفاقا یکی از اهداف و دیدگاه ها این است که چند درصد یک حساب رشد میکنه و قطعا هر کس با هر میزان بالانس بیشتر با همون درصد ، سود بیشتری خواهد داشت

نظر

آقا ما حاضریم چی کار کنیم فدای اون معرفتتون

نظر

سلام اقا من هم آماده ام

فرستاده شده از C6602ِ من با Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط ebrahimi نمایش پست ها
                      آقا ما حاضریم چی کار کنیم فدای اون معرفتتون
                      خواهش
                      چشم الان ثبت نامتون را انجام میدم و بالافاصله که تعداد شرکت کنندگان به 3 نفر رسید بهتون اعلام میکنیم که نسبت به افتتاح حساب اقدام فرمایید و مشخصاتتون را همراه با شماره حساب به پیام خصوصی بنده ارسال کنید تا حساب میکرو براتون تخصیص بدیم . و همچنین تاپیک مربوطه را براتون باز کنم .
                      آیا سیستمی که در نظر دارید طبق ان ترید کنید در فروم آموزش داده شده ؟ اگر نشده طبق قوانین طرح باید نسبت به آموزش آن در فروم آقدام فرمایید .

پ . ن : اینجور که متوجه شدم آقایان سید و متا عزیز هم مشتاق به شرکت بودند . اگر این عزیزان هم مایل به شرکت هستند آمادگی خودشون را به صورت قطعی اعلام کنند .
                      با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط mehdi_d2088 نمایش پست ها
                        سلام اقا من هم آماده ام

فرستاده شده از C6602ِ من با Tapatalk
                        خواهش
                        چشم الان ثبت نامتون را انجام میدم و بالافاصله که تعداد شرکت کنندگان به 3 نفر رسید بهتون اعلام میکنیم که نسبت به افتتاح حساب اقدام فرمایید و مشخصاتتون را همراه با شماره حساب به پیام خصوصی بنده ارسال کنید تا حساب میکرو براتون تخصیص بدیم . و همچنین تاپیک مربوطه را براتون باز کنم .
                        آیا سیستمی که در نظر دارید طبق ان ترید کنید در فروم آموزش داده شده ؟ اگر نشده طبق قوانین طرح باید نسبت به آموزش آن در فروم آقدام فرمایید .

نظر

خدمت معامله گران و کاربران محترم یاد آور میشویم که برای شروع طرح ، طبق توضیحات قبلی به شرکت حداقل 3 معامله گر نیاز هست . ولی محدودیتی برای حداکثر تعداد شرکت کنندگان وجود ندارد .

نظر

نوشته اصلی توسط PCMSystem نمایش پست ها
                            خواهش

پ . ن : اینجور که متوجه شدم آقایان سید و متا عزیز هم مشتاق به شرکت بودند . اگر این عزیزان هم مایل به شرکت هستند آمادگی خودشون را به صورت قطعی اعلام کنند .
                            با تشکر
                            مشتاقانه منتظرم
                            آموزش که چه عرض کنم اما در حد توان در خدمت دوستان هستم

نظر

نوشته اصلی توسط ebrahimi نمایش پست ها
                              مشتاقانه منتظرم
                              آموزش که چه عرض کنم اما در حد توان در خدمت دوستان هستم
                              جناب ابراهیمی ابتدا به خاطر قبول زحمتتون بابت ارائه روش معاملاتی تشکر میکنم .
                              با توجه به اعلام آمادگی دونفر از علاقه مندان عزیز ، ممنون میشم اگه آموزش سیستم را شروع کنید تا دراین بازه زمانی ( اعلام آمادگی نفر سوم ) تمامی شرایط را برای شرکت در طرح دارا باشید
                              پیشاپیش سپاسگذارم

نظر

با سلام و احترام و دست مریزاد به شما. از نظر کوچک شما، برای بزرگوارانی که در تاپیکها ارائه سیستم نموده اند فرصتی است برای اعتلای سیستمهای معاملاتی و یادگیری و شناخت افرادی مانند اینجانب که یک تازه کار و تازه وارد هستم. آن را غنیمت شمارید. با آرزوی موفقیت

نظر

پردازش ...
                                X