اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ترید در نقطه سوم

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط aliloo نمایش پست ها
    با سلام و تشکر
    اگر امکان دارد بحث را ادامه بدهید و بازتر کنید. سوال من این است که چطور با اندیکاتور atr میشه تی پی را تعیین کرد؟

ججوابتون داخل عکس موجود است

شما باید الان مقدار استاپ لاس را 21 و تارگت را 63 پیپ بگیرید البته هنوزه نکات بیشتری در این مورد هست مثلا تی پی و تارگت در سطوح برگشتی با سطوحی که بریک خواهند شد کمی متفاوت تر خواهد بود در ادامه به تکنیک هایی که ریسک کار را پایین تر بیاورد اشاره خواهم کرد
    یادمان باشد :
    کسی که روش تحلیلی خود را به فروش می رساند، در واقع شکست های خود را به فروش می رساند.

نظر

از نظر نگارنده بازار در قالب سه تا الگوی جامع در حرکت است که عبارت از مستطیل ها
      مثلث های پهن شونده و مثلث های جمع شونده که ورود در هرکدام متفاوت خواهد بود و اصولا روانشناسی حاکم بر بازار در هر کدام از سه تا الگو فرق خواهد داشت فارغ از اینکه تمام این الگو ها جنگ خرسی و گاوی خواهد بود
      ورود درنقطه سوم به شما این امکان را خواهد داد تا لبه هایی معتبر و کم ریسک در بازار را شناسای کنید جایی که دیگرانی هم همچون شما منتظر موقعیت و مترصد فرصت ورود در بازار هستند

نکات تکمیلی در مورد تریگر ورود به بازار بر اساس این الگو ها و نقطه سوم ارایه خواهد شد
      یادمان باشد :
      کسی که روش تحلیلی خود را به فروش می رساند، در واقع شکست های خود را به فروش می رساند.

نظر

نوشته اصلی توسط اوپانیشاد نمایش پست ها
        ججوابتون داخل عکس موجود است

شما باید الان مقدار استاپ لاس را 21 و تارگت را 63 پیپ بگیرید البته هنوزه نکات بیشتری در این مورد هست مثلا تی پی و تارگت در سطوح برگشتی با سطوحی که بریک خواهند شد کمی متفاوت تر خواهد بود در ادامه به تکنیک هایی که ریسک کار را پایین تر بیاورد اشاره خواهم کرد
        دوست عزیز باز من متوجه محاسبه تی پی از روی ای تی ار نشدم. اگر امکان دارد بیشتر توضیح بدهید.

نقطه سومی که از طریق سوپر سیگنال بدست می اید متغیر هست و به عبارت دیگر این اندیکاتور یک اندیکاتور اصلاحی است و کی مطمئن شویم که نقطه سوم شکل گرفته است. ثبات نقطه سوم مهم است

با تشکر
        ویرایش توسط aliloo : https://www.traderha.com/member/8385-aliloo در ساعت 06-30-2013, 10:00 AM
        زندگی آفرینش هست ، نه کشف و جستجو

نظر

دوست عزیز باز من متوجه محاسبه تی پی از روی ای تی ار نشدم. اگر امکان دارد بیشتر توضیح بدهید.

نقطه سومی که از طریق سوپر سیگنال بدست می اید متغیر هست و به عبارت دیگر این اندیکاتور یک اندیکاتور اصلاحی است و کی مطمئن شویم که نقطه سوم شکل گرفته است. ثبات نقطه سوم مهم است

با تشکر

دوست من ما اصلا اندیکاتور سوپر سیگنال کاری نداریم اصلا اینو بنداز دو ر بابا جان درضمن این اندیکاتور داخل موج فعلی بازار اصلاحی هست یعنی که روی اخرین فلش این اصلاح می شود روی دوتا نقطه قبلی که اصلا ح نمیشه
          یادمان باشد :

نظر

دوست من ما اصلا اندیکاتور سوپر سیگنال کاری نداریم اصلا اینو بنداز دو ر بابا جان درضمن این اندیکاتور داخل موج فعلی بازار اصلاحی هست یعنی که روی اخرین فلش این اصلاح می شود روی دوتا نقطه قبلی که اصلا ح نمیشه
            وقتی دو نقطه رو داریم یک خط می کشیم و منتظر می مانیم تا قیمت به این خط برخورد کند و برگردد و ما در برگشت وارد معامله می شویم و یا بعد از شکست و پولبک به خط شکسته شده وارد ترید می شویم . چند درصد احتمال پولبک هست. تا اینجا درست متوجه شدم؟
            در ضمن نگفتید تی پی را چطور محاسبه کنیم؟ اخه خیلی مهمه
            ممنون

ویرایش توسط aliloo : https://www.traderha.com/member/8385-aliloo در ساعت 06-30-2013, 10:28 AM

نظر

وقتی دو نقطه رو داریم یک خط می کشیم و منتظر می مانیم تا قیمت به این خط برخورد کند و برگردد و ما در برگشت وارد معامله می شویم و یا بعد از شکست و پولبک به خط شکسته شده وارد ترید می شویم . چند درصد احتمال پولبک هست. تا اینجا درست متوجه شدم؟
              ممنون

جناب علی لو انتخاب نقطه دو در تصویر اول برای این تایم فریم غلط هست چون هنوز موج ما تکمیل نشده اون نقطه را زمانی میتونید انتخاب کنید که که سوپر سیگنال از پایین هم یک فلش زده باشد

اما نقطه سوم و دوم ما در عکس دوم صحیح می باشد و عس سوم هم تا حدود زیادی درست است
              یادمان باشد :

نظر

جناب علی لو انتخاب نقطه دو در تصویر اول برای این تایم فریم غلط هست چون هنوز موج ما تکمیل نشده اون نقطه را زمانی میتونید انتخاب کنید که که سوپر سیگنال از پایین هم یک فلش زده باشد

اما نقطه سوم و دوم ما در عکس دوم صحیح می باشد و عس سوم هم تا حدود زیادی درست است
                تشکر از راهنمایی های ارزنده تان

شما چطور در تصویر اول نقطه دو را قبول ندارید ولی در تصویر سوم ان نقطه را به عنوان نقطه سوم قبول دارید؟؟؟
                در ضمن در عکس شماره یک سوپر سیگنال از پایین فلش و الارم داده

لطفا بیشتر توضیح بدهید؟

تعیین تی پی یادتان نرود؟؟

نظر

تشکر از راهنمایی های ارزنده تان

شما چطور در تصویر اول نقطه دو را قبول ندارید ولی در تصویر سوم ان نقطه را به عنوان نقطه سوم قبول دارید؟؟؟
                  در ضمن در عکس شماره یک سوپر سیگنال از پایین فلش و الارم داده

لطفا بیشتر توضیح بدهید؟

تعیین تی پی یادتان نرود؟؟

تی پی و استاپ و تریگر میتونه با همون ای تی ار براتون کافی باشه وگرنه باید منتظر مباحث تکمیلی تر باشیم
                  یادمان باشد :

نظر

اوپانیشاد جان سلام
                    ممنون از تاپیک شما
                    من سه نکته به ذهنم رسید
                    1:شما نقطه اول رو بر اساس تایم فریم موجود ,میاین در پایین ترین نقطه در نظر میگیرید؟
                    2:من بارها در این اندیکاتور دیدم که مثلا دو سقف و یا کف نزدیک به همو معتبر دونسته ,حال با این وجود ما هر دو را یکی حساب میکنیم یا یکی حساب میشن؟
                    3:ببین دوست من ,من خودم یک تاپیک به نام استراتژی ufx گذاشتم که استقبال نشد من هم ادامه ندادم ولی در اون استراتژِی و همچنین استراتژِی سودال و یا حتی تحلیل از طریق واگراییها که دوستان زحمتشو قبلا کشیده بودند اصل مطلب بر اساس خط روند و شکست آن بوده که من اعتقاد دارم مطمعن ترین راه برای پوزیشن گیری هست ولی در استراتژِی که شما معرفی کردید فکر میکنم یه فوتای گوزه گری داره که اگر زحمت بکشید و بازگو کنید ممنون خواهم شد
                    در ضمن یک آیتم در پلتفرم متا داریم به نام ترید لاین بای انگل که اصولا چارت میل به حرکت در 45 درجه داره ,آیا در استراتژِی شما این آیتم جایی دارد یا خیر ؟

پیروز باشید
                    پارسا

نظر

نوشته اصلی توسط parsa.pcm نمایش پست ها
                      اوپانیشاد جان سلام
                      ممنون از تاپیک شما
                      من سه نکته به ذهنم رسید
                      1:شما نقطه اول رو بر اساس تایم فریم موجود ,میاین در پایین ترین نقطه در نظر میگیرید؟
                      2:من بارها در این اندیکاتور دیدم که مثلا دو سقف و یا کف نزدیک به همو معتبر دونسته ,حال با این وجود ما هر دو را یکی حساب میکنیم یا یکی حساب میشن؟
                      3:ببین دوست من ,من خودم یک تاپیک به نام استراتژی ufx گذاشتم که استقبال نشد من هم ادامه ندادم ولی در اون استراتژِی و همچنین استراتژِی سودال و یا حتی تحلیل از طریق واگراییها که دوستان زحمتشو قبلا کشیده بودند اصل مطلب بر اساس خط روند و شکست آن بوده که من اعتقاد دارم مطمعن ترین راه برای پوزیشن گیری هست ولی در استراتژِی که شما معرفی کردید فکر میکنم یه فوتای گوزه گری داره که اگر زحمت بکشید و بازگو کنید ممنون خواهم شد
                      در ضمن یک آیتم در پلتفرم متا داریم به نام ترید لاین بای انگل که اصولا چارت میل به حرکت در 45 درجه داره ,آیا در استراتژِی شما این آیتم جایی دارد یا خیر ؟

پیروز باشید
                      پارسا
                      اصل مطلب اینه که بتونیم حرکات بازار را تحلیل کنیم حالا با هرچی بنده نظرم را گفتم 3 تا الگوی حرکتی هندسی که نحوه ترید کردن متفاوت هست در هر کدام حالا نقطه ورود مون برخود با نقطه سوم هست که با تریگر های کندلی میریم سروقتش به تجربه دریافت کردم در صورت تجربه میشه سودهای خوبی از این الگو ها گرفت الان به موقعیت پیش امده در کدین توجه کنید این یک مثلث همگرا بوده در برخود به نقطه سوم بیریک کرده که میشده وارد بازار شد ولی بر اساس تجربه معامله گری در بیریک اوت ها منتظر یک پول بک میشیم و اونوقت به دنبال بریک دوم در جهت بازار وارد میشیم اینجوری هم از شر فیک بریک در امانیم هم اگر فیک برک را تشخیص دادیم از اونور وارد بازار میشیم که قدرتش بیشتر هست اگر هم در برخورد سوم کانتکت میشد که سر ضرب وارد میشدیم برای سل

یادمان باشد :

نظر

ممنون

نقطه سوم برگرده sell ميكنبم ديگه؟

نقطه سوم كه برگشت sell ميكنيم ديگه؟

نظر

منتظریم ادامه بدین دوست عزیز:d
                          تنها راه موفقیت در بازارمالی جهانی ، ترک اعتیاد طمع است .

برای مطالعه بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید
                          http://traderha.com/threads/6811-Teamwork-EURUSD?p=200352&viewfull=1#post200352

نظر

امیدوارم این تاپیک ادامه یابد.

برخورد قیمت به نقاط سوم ( در صورت شکست صعود خوبی انتظار می رود )

طلا - یک ساعته

نظر

لطفا از پلتفرم معاملاتی کارگزاری پرسپولیس جهت درج تصاویر استفاده نمایید.

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 10-08-2014, 07:52 PM دلیل: قرار دادن لینک غیر
                              گاهی زین به پشت

گاهی پشت به زین

نظر

نوشته اصلی توسط mojir نمایش پست ها
                                مجیر جان inbox را خالی کن پیام میدم نمیاد
                                ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 10-08-2014, 07:52 PM

نظر

پردازش ...
                                X