اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پرسش و پاسخ عمومی دانشگاه تریدری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط Arashkhalili نمایش پست ها
    با سلام و احترام،
    بنده دانشجوی دانشگاه به شماره دانشجویی 73069661 هستم، برای ارسال پروژه درس متاتریدر مقدماتی وارد انجمن مربوط (دروس ترم 1 دانشگاه > آموزش متاتریدر (1)) می.شود با وجود اینکه وارد سایت شده.ام و اسم من در بالا نوشته شده دوباره از من پسورد می.خواد و وقتی پسوردم رو وارد می.کنم خطای incorrect password مواجه می.شوم. لطفا راهنمایی بفرمایید.
    با تشکر
    سلام بنده ادمین بخش آموزش دانشگاه هستم.
    دوست عزیز انجمن ها به تازگی دارای پسورد شده اند. نگران نباشید هر زمانی که نیاز باشد شما به یک انجمن دسترسی داشته باشید این پسورد برای شما ایمیل خواهد شد.
    با تشکر
    ادمین بخش پشتیبانی آموزشی دانشگاه

نظر

• سلام ببخشید یک سوال داشتم. چرا گزینه sell و buy در متاتریدر من روی نمودار دیده نمیشود.
      ویرایش توسط Milad.r : https://www.traderha.com/member/29089-milad-r در ساعت 07-01-2019, 01:19 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط Milad.r نمایش پست ها
        سلام ببخشید یک سوال داشتم. چرا گزینه sell و buy در متاتریدر من روی نمودار دیده نمیشود.
        دوست عزیز سوال شما آموزشی است. لطفا سوالات آموزشی خود را در انجمن مربوطه مطرح کنید.
        با تشکر

نظر

• با سلام واحترام و تشکر قدردانی از جناب اقای درزی [br][br]با تشکر از توضیحات خوب حضرتعالی پیرامون ویدیوی الحاقی درس کار با سایت و کابین تریدری که بنده نکته های زیادی را یاد گرفتم .[br][br]استاد محترم جناب اقای درزی سوالی داشتم از خدمتتان اینجانب امیرعلی درستی از دانشجویان ترم اول دانشگاه PCM دروس کار با سایت کابین تریدری ومتاتریدر 1 ودرس فارکس را ترم گذشته پاس کرده بودم و لی اشتباها مجددا همین دروس را مجددا انتخاب کرده ام .ضمن عرض پوزش از این مشکل پیش امده ، هرچند نکات زیادی را با دیدن مجدد فیلم های ارسالی یاد گرفته ام .می خواستم از جنابعالی سوال کنم ایا قابل انصراف هستند. یا اینکه مجدا باید پاس نماییم هر چند مهلت حذف واضافه انها گذشته است. با وجود این استاد عزیز اینجانب با هایت و راهنمایی های جنابعالی اطلاعات زیادی پیرامون مسایل فارکس کسب کرده ام .اگر امکان دارد ما را راهنمایی نمایید. با تشکر مجدد

نظر

• پرسش و پاسخ عمومی دانشگاه تریدری

...

نظر

• سلام خسته نباشید توی آزمون جامع ترم۱ نمره یا امتیازمون باید چندباشه که بدونیم قبول شدیم یانه ممنونم

نظر

• نوشته اصلی توسط sociology نمایش پست ها
                با سلام واحترام و تشکر قدردانی از جناب اقای درزی [br][br]با تشکر از توضیحات خوب حضرتعالی پیرامون ویدیوی الحاقی درس کار با سایت و کابین تریدری که بنده نکته های زیادی را یاد گرفتم .[br][br]استاد محترم جناب اقای درزی سوالی داشتم از خدمتتان اینجانب امیرعلی درستی از دانشجویان ترم اول دانشگاه pcm دروس کار با سایت کابین تریدری ومتاتریدر 1 ودرس بازارمالی جهانی را ترم گذشته پاس کرده بودم و لی اشتباها مجددا همین دروس را مجددا انتخاب کرده ام .ضمن عرض پوزش از این مشکل پیش امده ، هرچند نکات زیادی را با دیدن مجدد فیلم های ارسالی یاد گرفته ام .می خواستم از جنابعالی سوال کنم ایا قابل انصراف هستند. یا اینکه مجدا باید پاس نماییم هر چند مهلت حذف واضافه انها گذشته است. با وجود این استاد عزیز اینجانب با هایت و راهنمایی های جنابعالی اطلاعات زیادی پیرامون مسایل بازارمالی جهانی کسب کرده ام .اگر امکان دارد ما را راهنمایی نمایید. با تشکر مجدد
                دوست عزیز برای حل این موضوع لطفا شماره دانشجویی و ایمیل خود را به بخش پشتیبانی تلگرامی به آیدی زیر ارسال کنید. با تشکر
                pcmtu_support@

نظر

• تشکیل کلاسها

با سلام؛ بنده در کلاس تحلیل بنیادی ۱ ثبت نموده ام ولی تاکنون ایمیل یا پیامی در زمینه شروع کلاس و... دریافت ننموده ام.

نظر

• عدم امکان ثبت نام در دوره "جلسه رفع اشکال ترم یک"

با عرض سلام

احتراما به استحضار می رساند دیروز در کلاس "کار با سایت و کابین" ثبت نام کردم و ایمیل لینک فایل ها را دریافت کردم و مطالعه نمودم. امروز سعی کردم در دوره "جلسه رفع اشکال ترم یک" ثبت نام کنم. ولی اجازه این کار به دلیل پیش نیاز بودن دوره "کار با سایت و کابین" داده نشد. با توجه به اینکه دوره کار با کابین و سایت فقط مطالعه است و کار خاصی انجام نمیشه، چطور مشخص میشه که این دوره را گذرانده ام؟

با سپاس فراوان
                    در فيزيك شما با قوانين الهي سروكار داريد، خداوندي كه نظرش را به طور مداوم تغيير نمي دهد. ولي در بازار هاي مالي شما با مخلوقات خداوند سروكار داريد، مخلوقاتي كه احساسات بي دوام و ناپايداري دارند و اخباري كه دائما در بازار جاري مي شوند.

نظر

• نوشته اصلی توسط Gharoon نمایش پست ها
                      با عرض سلام

احتراما به استحضار می رساند دیروز در کلاس "کار با سایت و کابین" ثبت نام کردم و ایمیل لینک فایل ها را دریافت کردم و مطالعه نمودم. امروز سعی کردم در دوره "جلسه رفع اشکال ترم یک" ثبت نام کنم. ولی اجازه این کار به دلیل پیش نیاز بودن دوره "کار با سایت و کابین" داده نشد. با توجه به اینکه دوره کار با کابین و سایت فقط مطالعه است و کار خاصی انجام نمیشه، چطور مشخص میشه که این دوره را گذرانده ام؟

با سپاس فراوان
                      دوست عزیز هر زمانی که درس مورد نظر شما در بخش دروس پاس شده در پنل دانشجویی قرار گرفت به معنای پاس شدن شما در آن درس است و در خصوص درس کار با سایت و کابین زمانی که امتیاز هدیه این درس از سوی واحد آموزش دانشگاه به شما داده شود این درس در لیست دروس پاس شده شما قرار میگیرد و تمام این جزییات در سایت و کانال تلگرامی دانشگاه اطلاع رسانی میشود. لطفا سایت و کانال تلگرامی دانشگاه را دنبال بفرمایید.
                      با تشکر

نظر

• نامغلوم برنامه های آتی برای اینجانب

با سلام و احترام
                        احتراما به استحضار می رساند اینجانب دروس «کار با کابین» و «آشنایی مقدماتی با فارکس» و «آشنایی مقدماتی با متاتریدر» را ثبت نام کردم و طی سه روز گذشته ویدئو و فایل های آنها به ترتیب برایم ایمیل شد و مطالعه و مشاهد نمودم. لیکن الان نه پسوردی جهت انجام پروژه متاتریدر برایم ارسال شده است و نه امکان ثبت نام دوره های بعدی فراهم گشته است و نمیدانم چقدر باید منتظر بمانم و برنامه بعدی چه می باشد. لذا خواهشمند است راهنمایی بفرمایید
                        با سپاس فراوان
                        در فيزيك شما با قوانين الهي سروكار داريد، خداوندي كه نظرش را به طور مداوم تغيير نمي دهد. ولي در بازار هاي مالي شما با مخلوقات خداوند سروكار داريد، مخلوقاتي كه احساسات بي دوام و ناپايداري دارند و اخباري كه دائما در بازار جاري مي شوند.

نظر

• نوشته اصلی توسط Gharoon نمایش پست ها
                          با سلام و احترام
                          احتراما به استحضار می رساند اینجانب دروس «کار با کابین» و «آشنایی مقدماتی با بازارمالی جهانی» و «آشنایی مقدماتی با متاتریدر» را ثبت نام کردم و طی سه روز گذشته ویدئو و فایل های آنها به ترتیب برایم ایمیل شد و مطالعه و مشاهد نمودم. لیکن الان نه پسوردی جهت انجام پروژه متاتریدر برایم ارسال شده است و نه امکان ثبت نام دوره های بعدی فراهم گشته است و نمیدانم چقدر باید منتظر بمانم و برنامه بعدی چه می باشد. لذا خواهشمند است راهنمایی بفرمایید
                          با سپاس فراوان
                          دوست عزیز رمز مربوط به هر انجمن در موعد مقرر و مورد نیاز برای شما ارسال میشود و این موضوع در سایت و کانال تلگرامی دانشگاه هم اطلاع رسانی خواهد شد. ضمنا فایل راهنمای ارسال پروژه در کانال دانشگاه قرار دارد که میتوانید مطالعه بفرمایید. لازم به ذکر است که 3 درس درس اول ترم 1 پیشنیاز سایر دروس هستند و تا زمانی که این 3 درس را پاس نکنید و در بخش دروس پاس شده شما در پنل دانشجویی در سایت قرار نگیرند، سیستم اجازه ثبت نام سایر دروس رو به شما نخواهد داد. بعد از پاس کردن این دروس میتوانید دروس بعدی را که مجاز هستید ثبت نام کنید و کلاس ها بعد از تکمیل ظرفیت برگزار میشوند. برای اطلاع از زمان برگزاری درس هایی که ثبت نام کردید سایت و کانال تلگرامی دانشگاه را دنبال کنید.
                          با تشکر

نظر

• واریزی پول در روز تعطیل

با سلام و احترام

من امروز جهت شارژ حسابم پول واریز کردم اما از آنجاییکه که شنبه و یکشنبه تعطیل می باشد فردا حسابم شارژ میشه ؟ و آیا نیاز به تیکت دوباره می باشد
                            شماره اکانت 73071293

نظر

• نوشته اصلی توسط sajad06058 نمایش پست ها
                              با سلام و احترام

من امروز جهت شارژ حسابم پول واریز کردم اما از آنجاییکه که شنبه و یکشنبه تعطیل می باشد فردا حسابم شارژ میشه ؟ و آیا نیاز به تیکت دوباره می باشد
                              شماره اکانت 73071293
                              دوست عزیز سوال شما مربوط به بروکر است و باید از طریق بروکر پیگیری کنید و میتوانید به آی دی های تلگرامی زیر هم پیام دهید
                              آی دی های پشتیبانی فارسی بروکر:
                              PCM_Brokers_Shakiba@ بخش مشتریان ریل و آی بی
                              PCMBrokers@ بخش سوالات عمومی
                              PCM_support@ بخش مشتریان دمو
                              ویرایش توسط PCMTU Support : https://www.traderha.com/member/19357-pcmtu-support در ساعت 08-25-2019, 06:44 PM

نظر

• راهنمایی

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت استاد گرامی
                                بار اولیه که کلا تو انجمن فعالیت میکنم و اگر تو بخش مناسب و اصولی سوال نکردم عذر میخواهم
                                چند تا سوال؟؟ ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید.
                                کارگزاری pcm سامانه معاملاتی تحت وب مثل سامانه های داخلی خودمون مثال آنلاین پلاس مفید و... نداره؟؟ و فقط سامانه معاملاتیش همون pcm trader 4 هست؟؟

2 - تو دوره های آموزشی مثال متاتریدر مقدماتی که پروژه داره و گفته شده تو انجمن ارایه بشه و حتما با مشخصات خودمون بنده نام کاربری ام nanopol و نام واقعیم ali qanbari هست منظور با کدوم مشخصات هست؟

3 - شماره دانشجویی همون عدد اکانت فعال 8 رقمی هست یا 5 رقمی؟؟ از من تو سایت دانشگاه و بالای صفحه سمت چپ بخش پروفایل تو کادر سیاه زده شماره دانشجویی 71039 و اکانتم زده 73071039

4 - تو کابین اگر بخواهیم اکانتهای مختلف ایجاد کنیم مشخصات شخصی و شماره حساب بانکی و.... برای همی آنها یکسان هست یا فرق میکنه؟؟

از پاسخگویی و راهنماییتون سپاسگذارم مرسی

نظر

پردازش ...
                                X