اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

روش من برای اسکالپ sf

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• استراتژی: روش من برای اسکالپ sf

با سلام . می خوام روش اسکالپم رو اینجا به اشتراک بگذارم به امید خدا.
    یه توضیحات اولیه راجب این روش بذارم:
    1.این روش بیشتر برای کارمند ها هستش،که توی روز نمی تونن به صورت پایدار پشت سیستم باشن.
    2.تریدر ساعت 7:30 بعد از ظهر به بعد منتظر شکار می شینه(به خاطر حرکت های کم بازار از ساعت 9 به بعد)
    3.این روش فقط روی ارز های eur/usd و gbp/usd امتحان شده و ترید روی ارزهای دیگه به عهده خواننده می باشد.
    4.حتما نسبتا به عدم مشکل بروکر با اسکالپ مطمئن باشید چون بعضی از بروکر ها در زمان اسکالپ چارت رو فریز می کنن یا ارتباط رو قطع می کنن یا تو تو قوانینشون اسکالپ رو قبول ندارند.
    5.سعی کنید اینترنتتون رو از شرکت با سابقه ی بهتر بگیرید و یا ترجیحا یه edge همراه با سیم کارت اماده تو جیبتون باشه که به مشکل بر نخورین
    6.این روش هم حد ضرر داره و هم حد سود که باید در زمان اوردر گذاری همه با هم ست بشن (تاکید نگارنده به صورت ست هم زمان در زمان اردر گذاری هست)
    7.این روش دو روز تو هفته معمولا عمل نمی کنه و سعی نداشته باشید همیشه و هر وقت منتظر شکار هستید چیزی به دست بیارید،ما به این بازار اومدیم که سود کنیم نه اینکه پول هم از دست بدیم پس مراقب باشید)
    8.پلان معاملاتی این روش در حال طراحی هستش که به زودی در اختیار شما قرار می گیره.

بقیه موارد در پست بعدی اعلام میشود
    t.me/elliottcafee

سلام دوست عزیز میخواستم بدونم ادامه تاپیک رو از کی شروع میکنید

نظر

با عرض سلام خدمت اقا سیامک. بی صبرانه منتظر ادامه بحث توسط شما هستیم

نظر

سلام دوستان با عرض معذرت هم یه مشکلاتی پیش اومده بود برام هم به چیزهای جدیدی رسیده بودم که دارم روشون کار می کنم.
        در روش اسکالپ من شما به چند اندیکاتور نیاز دارید:
        1.فیبو ها
        2.بولینگر باند
        3.مووینگ اوریج
        همچنین قبل از هر گونه اقدامی باید سایت های خبری رو چک کنید که خبری در اون زمان یا اون هول و حوش نباشه.
        تو تایم 15 و 5 باید کنترل بشه بازار
        اصولا تو تایم اعلام شده قیمت نسبت به دیواره ی بولینگر واکنش میده اما نمی شه مکان دقیقش رو پیدا کرد که برای پیدا کردن اون ما از فیبو ها استفاده می کنیم.
        وسواس این رو نداشته باشید که قیمت حتما فیبو رو تاچ کنه چون در اکثر مواقع در نزدیکی فیبو با دیواره ی بولینگر درگیر می شه و 10 تا 15 پیپ رو نسیب ما می کنه
        شکار بالای 15 پیپ ممنوعه چون خیلی کم اتفاق می افته.
        از مووینگ با تنطیمات پریود 14 و شیفت 2 استفاده می شه
        سعی می کنم تا بعد از تاسوعا و عاشورا آموزش رو کامل کنم
        خوش باشین
        t.me/elliottcafee

نظر

با تشکر از اقا سیامک ممنون میشیم اگه امروز با عکس اموزشها رو شروع کنید تا در این فرصت 3 روزه به پایان هفته بتونیم تمرین کنیم.مرسی

نظر

سلام آقا سیامک

یهنی نهایت سود تو این روش 15 پیپ ؟

منتظر آموزش شما هستیم .

نظر

سلام
              آقا سيامك من بي صبرانه منتظر ادامه آموزش هستم

نظر

نوشته اصلی توسط علی رضایی نمایش پست ها
                سلام آقا سیامک

یهنی نهایت سود تو این روش 15 پیپ ؟

منتظر آموزش شما هستیم .
                سلام
                دوست عزيز اين روش اسكالپ هستش

در واقع 15 پيپ خيلي زياد هم هست

نظر

سلام
                  جناب سیامک خان منظورت عاشورای چه سالیه؟!
                  الان حدود 3-4 ماه از شروع تاپیک گذشته و ...
                  فارکسیعنی :مدیریت سرمایه (Money management)مدیریتخود(Self management)مدیریتمارکت(Market management)
                  ----------------------------------------
                  forexdive@yahoo.com

نظر

چرا بعد از گذشت یک سال این تاپیک ادامه پیدا نکرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط cmureza نمایش پست ها
                      چرا بعد از گذشت یک سال این تاپیک ادامه پیدا نکرد؟

اینجا ایران است ...

نظر

واقعا مطالب اموزنده ای بود

نظر

ویرایش توسط Mehdi5294 : https://www.traderha.com/member/24684-mehdi5294 در ساعت 03-04-2017, 01:39 PM

نظر

چرا نداره.....
                            سیستمش خورده به هویج....
                            جواب نداده به خودشم

نظر

سیستم سوخت

نظر

پردازش ...
                              X